Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-03-07, 17:31
Dacia Ambasador / Dla Przyjaciół - Dacia
Autor Wiadomość
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2019-11-08, 13:07   

keisyzrk napisał/a:
Dzięki za odpowiedź. Czytałem regulamin ale w ASO ostro się upierali że voucher nie może być z dowolnego ASO..


Jeśli mają takie problemy, to albo wcześniej skontaktuj się (telefonicznie lub najlepiej mailowo) z centralą i uzyskaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania, a podczas rozmowy pokaż korespondencję pracownikowi ASO, albo powołaj się konkretnie na imiennie wskazanego pracownika centrali, lub zatelefonuj tam przy pracowniku ASO wykazując im jednocześnie złą wolę i niewiedzę.
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
rysiek223
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-18, 20:14   

Wg nowego regulaminu osoba która posiada voucher otrzymany od osoby która go przekazała musi zamówić Daćkę do końca bieżącego roku, voucher zwrotny osoba która go podarowała otrzymuję w chwili odbioru auta przez osobę obdarowaną na adres mailowy który widnieje przy rejestracji na MY Dacia. Voucher można wykorzystać w dowolnym ASO na terenie całej Polski ( nie ma tak jak było wcześniej ze w punkcie gdzie było kupowane auto tam należało wykorzystać voucher). I co ważne voucher można podarować TYLKO RAZ.
Informacja zaczerpnięta z Renault Polska.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-11-20, 01:58   

To jest temat wyłącznie do dyskusji nt programu - oferty wymiany voucherów proszę publikować w wątku w dziale "Giełda / Inne" - http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=17400.
 
SeBoLeX 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130 4x2 FAP
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Dołączył: 01 Gru 2019
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-12-11, 21:45   

Czy ten program jeszcze funkcjonuje? Kupiłem Dustera i wykorzystałem voucher od znajomego, on oczywiście też za to dostał voucher. Gdzie teraz mam szukać vouchera, którego mógłbym przekazać kolejnej osobie? Zarejestrowałem się My Dacia ale nie ma tam nigdzie wzmianki o tym programie promocyjnym.
_________________
Dacia Duster 2019 (2020) | TCe 1.3 (130 KM) 4x2 FAP | Prestige | Biel Alpejska
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2019-12-12, 08:58   

SeBoLeX napisał/a:
Czy ten program jeszcze funkcjonuje? Kupiłem Dustera i wykorzystałem voucher od znajomego, on oczywiście też za to dostał voucher. Gdzie teraz mam szukać vouchera, którego mógłbym przekazać kolejnej osobie? Zarejestrowałem się My Dacia ale nie ma tam nigdzie wzmianki o tym programie promocyjnym.


Faktycznie od dłuższego czasu w profilu na MyDacia brak jest zakładki programu, ale jest możliwość czatu lub ew. zadzwoń do centrali.
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
SeBoLeX 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130 4x2 FAP
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Dołączył: 01 Gru 2019
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-12-12, 09:53   

BLACHA_997 napisał/a:

Faktycznie od dłuższego czasu w profilu na MyDacia brak jest zakładki programu, ale jest możliwość czatu lub ew. zadzwoń do centrali.


Właśnie dzwoniłem i już szukają zagubionego vouchera. Mało czasu zostało do końca roku, więc pewnie i tak marne szanse, że uda się go komuś przekazać, no ale może... :)
_________________
Dacia Duster 2019 (2020) | TCe 1.3 (130 KM) 4x2 FAP | Prestige | Biel Alpejska
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2019-12-12, 12:18   

Raczej nie martwiłbym się taką sytuacją, gdyż pojawia się ona co roku i z tego co pamiętam w zeszłym roku "ostatnioroczne" vouchery były przedłużone do końca lutego (albo nawet marca).
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
SeBoLeX 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130 4x2 FAP
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Dołączył: 01 Gru 2019
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-12-12, 12:20   

BLACHA_997 napisał/a:
Raczej nie martwiłbym się taką sytuacją, gdyż pojawia się ona co roku i z tego co pamiętam w zeszłym roku "ostatnioroczne" vouchery były przedłużone do końca lutego (albo nawet marca).


Dzięki, dobrze wiedzieć :) Voucher już przysłali na maila. Widzę, że przez telefon idzie z nimi więcej załatwić niż osobiście w salonie 😁
_________________
Dacia Duster 2019 (2020) | TCe 1.3 (130 KM) 4x2 FAP | Prestige | Biel Alpejska
 
BLACHA_997 



Marka: Dacia
Model: Comfort
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2019
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 787
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: 2019-12-12, 13:48   

Goście w salonie mają praktycznie żadną wiedzę na temat akcji więc najlepiej poznać zasady i regulamin samemu by później ew. domagać się tego co z tytułu promocji wynika. Wielu osobom np. "wciskali kit", że voucher można realizować w miejscu w którym wydano samochód, a nigdzie w regulaminie o tym nie jest napisane. W moim przypadku także mieli zagwozdkę jeśli chodzi o sposób fakturowania usługi montażu.
_________________
Nowa zabawka DD 2 :)
 
Hiszpan_JS 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Comfort
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Cze 2019
Posty: 303
Skąd: Tarnów... okolice :)
Wysłany: 2019-12-12, 21:46   

zimnawoda napisał/a:
odbiór mam w przyszłym tygodniu.
Voucher jest potrzebny już przy zamawianiu, a nie przy odbiorze.
_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
 
buladag 


Marka: Dacia
Model: Lodgy SL Techroad
Silnik: 1.6
Wersja: Techroad 7 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 622
Skąd: -:-
Wysłany: 2019-12-12, 21:47   

Hiszpan_JS napisał/a:
zimnawoda napisał/a:
odbiór mam w przyszłym tygodniu.
Voucher jest potrzebny już przy zamawianiu, a nie przy odbiorze.

Nieprawda. Bez problemu zrealizowałem voucher zgłaszając posiadanie przy odbiorze auta.
 
buladag 


Marka: Dacia
Model: Lodgy SL Techroad
Silnik: 1.6
Wersja: Techroad 7 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 622
Skąd: -:-
Wysłany: 2019-12-12, 22:04   

Swoją drogą jak teraz pobrać voucher aby go komuś przekazać?
 
PPiotrek78 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe MR'17 bez LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 32
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-12-12, 22:17   

Twój Voucher pojawi się na Twoim koncie Dacia dopiero kilka dni po zarejestrowaniu samochodu i odbiorze go z salonu! Przynajmniej tak było do tej pory!

Zgodnie z Regulaminem Programu Dacia dla Przyjaciół i praktyką w wielu salonach dotychczas Voucher należało przekazać po raz pierwszy sprzedawcy w momencie zamawiania auta (przed podpisaniem dokumentu zamówienia), sprzedawca rejestrował/zgłaszał go w systemie informatycznym Dacia/Renault, a następnie przekazać sprzedawcy przy zamówieniu/odbiorze akcesoriów po raz drugi.

Ale praktyka może być różna w różnych salonach.

Możesz zarejestrować tylko Voucher wcześniej nie zgłaszany/nie wykorzystany przez kogoś innego! Problem w tym że ja z forum dostałem kilka Voucherów, a potem okazało się że 3 pierwsze które dostałem ktoś już wcześniej komuś przekazał i ten ktoś kto je dostał z forum je wykorzystał (dopiero 4 zadziałał bo nie był użyty wcześniej)

Pozdrawiam

(Forumowicze nie dawajcie swoich Voucherów kilku osobom na raz bo potem nie wiadomo które są 100% pewne że nie wykorzystane!)
 
buladag 


Marka: Dacia
Model: Lodgy SL Techroad
Silnik: 1.6
Wersja: Techroad 7 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 622
Skąd: -:-
Wysłany: 2019-12-12, 22:21   

Chodzi mi o pobranie swojego vouchera i przekazanie go komuś innemu. Nie mogę teraz tego znaleźć na stronie my Dacia
 
PPiotrek78 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe MR'17 bez LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 32
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-12-12, 22:37   

Twój Voucher pojawi się na Twoim koncie Dacia dopiero kilka dni po zarejestrowaniu samochodu i odbiorze go z salonu! Przynajmniej tak było do tej pory!

Jak zarejestrujesz samochód w wydziale komunikacji i ubezpieczysz i zgłosisz to sprzedawcy, on to wprowadzi to w system Dacia/Renault i wyda ci samochód. Dopiero jakiś czas po tym Twój Voucher pojawi się na Twoim koncie Dacia lub otrzymasz go mailem!
 
buladag 


Marka: Dacia
Model: Lodgy SL Techroad
Silnik: 1.6
Wersja: Techroad 7 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 622
Skąd: -:-
Wysłany: 2019-12-12, 22:46   

Samochód mam od czerwca.
 
PPiotrek78 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe MR'17 bez LPG
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 32
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-12-12, 22:49   

Ja mam od sierpnia i pobrałem swój Voucher z konta My Dacia w połowie sierpnia. Potem usunęli ten dział z kont My Dacia i z tego co wiem wysyłali mailem od i do pewnego momentu. Jak jest teraz, dzisiaj nie wiem. Zapytaj sprzedawcę albo zadzwoń na infolinię!
Ostatnio zmieniony przez PPiotrek78 2019-12-12, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
Hiszpan_JS 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Comfort
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Cze 2019
Posty: 303
Skąd: Tarnów... okolice :)
Wysłany: 2019-12-13, 05:10   

PPiotrek78 napisał/a:
Zgodnie z Regulaminem Programu Dacia dla Przyjaciół i praktyką w wielu salonach dotychczas Voucher należało przekazać po raz pierwszy sprzedawcy w momencie zamawiania auta (przed podpisaniem dokumentu zamówienia), sprzedawca rejestrował/zgłaszał go w systemie informatycznym Dacia/Renault, a następnie przekazać sprzedawcy przy zamówieniu/odbiorze akcesoriów po raz drugi.
Właśnie o to mi chodziło. Ale jeśli jest inaczej, to przepraszam za wprowadzenie w błąd :oops: .
_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
 
buladag 


Marka: Dacia
Model: Lodgy SL Techroad
Silnik: 1.6
Wersja: Techroad 7 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 622
Skąd: -:-
Wysłany: 2019-12-13, 10:51   

Czyli rozumiem że swojego vouchera już nie da się pobrać na obecnej stronie my Dacia?
 
SeBoLeX 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130 4x2 FAP
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Dołączył: 01 Gru 2019
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-12-13, 11:11   

buladag napisał/a:
Czyli rozumiem że swojego vouchera już nie da się pobrać na obecnej stronie my Dacia?


Ja swoje auto kupiłem na początku grudnia, a na koncie My Dacia do dziś nie ma żadnej zakładki dotyczącej voucherów. Po telefonie na infolinię otrzymałem swój voucher na maila w ciągu pół godziny.
_________________
Dacia Duster 2019 (2020) | TCe 1.3 (130 KM) 4x2 FAP | Prestige | Biel Alpejska
 
Slav 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.3Tce
Rocznik: ---
Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2020-06-03, 15:00   

Witam Wszystkich.
Mam rozumieć że akcja "voucher" to już się skończyła?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne