Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 02:27
Alternatywa dla fabrycznego radia 2DIN
Autor Wiadomość
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-03-29, 21:29   

jas_pik napisał/a:
Dostaniesz za darmo standardowe radio które bez problemu sprzedaż na portalu akcyjnym za ok 250 zł . Tak czy nie ?

Na form masz ogłoszenia sprzedazy MN2 za ok 350 zł Tak czy nie ?

Na portalu aukcyjnym, a raczej na OLX zwykłe radio chodzi po ok 120 zł, ale zachodzi pytanie kto je kupi, jak w prawie wszystkich Daciach już jest ?
MN za 350 zł to ruina, normalnie wyglądający sprzęt to wydatek ok 500 zł.
Więc tak czy siak wychodzi 500 zł, za sprzęt ograniczony do jednego rodzaju mapy, bez CD, wiele gorszym wyświetlaczem i bez DSP. Na DSP jest sposób - można kupić wzmacniacz z DSP obsługiwany Androidem z komórki.
https://pl.aliexpress.com/item/8-zespo-y-12-V-4x150-W-samochod-w-DSP-wzmacniacz-cyfrowy-procesor-Audio-Bluetooth-WIFI/32969643560.html
Tyle, że to następne 500 zł + cło z Vatem.
Dymek napisał/a:
testowałeś płyty?

Specjalnie dla kolegi pojechałem po dziurach, remontach, płytach jomb, działa wszystko bez zarzutu. Ciekawostka - po wyjęciu płyty CD i ponownym włożeniu, stacja pamięta gdzie skończyła odtwarzanie.
ziajo napisał/a:
Możesz pokazać na zdjęciach jak radio wygląda wewnątrz samochodu?

Wygląda to jak na zdjęciach MyFrienda, zrobię parę zdjęć w niedzielę.
ziajo napisał/a:
Jak w wygląda sprawa zestawu głośnomówiącego?

Działa znakomicie, kopiuje książkę z telefonu na stałe, więc nie wgrywa książki za każdym połączeniem z bluetooth jak to było w standardowym radiu.
ziajo napisał/a:
No i, dużo kłopotu z zamontowaniem tej zabawki jest?

Radio jest właściwie Plug&Play, dostarczone wszystkie przejściówki. Najwięcej roboty jest z motażem anteny GPS i przeciągnięciem kabli USB do schowka. Łącznie godzinka roboty.
 
Fruxo 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: lpg 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 1825
Skąd: wwa
Wysłany: 2019-03-29, 22:20   

Ja wam mówię bo mam taka stacje już 2 lata jeżeli wasza stacja to PX5 od razu instalujcie oprogramowanie od tego ruska , chodzi całość nieba a ziemia.
Żeby to fajnie chodziło trzeba mieć internet w samochodzie włączanie za każdym razem w telefonie hot spota mnie nie za bardzo interesowało dlatego dokupiłem w nju 2 kartę za 10 zł plus mobilny rutera. Prędkość po wifi jest do 30 mb/s więc obsługuje 4g kiedy na samej karcie sim lata tylko na 3g
Dodatkowo polecam poradnik na xda z modyfikacją chłodzenia tego cudu niestety w lato radykalnie spada wydajność tych urządzeń.
Ostatnio zmieniony przez Fruxo 2019-03-29, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-30, 15:41   

Niektóre sklepy na ali wysyłają te radyjka z Wielkiej Brytanii przez co jeszcze można ominąć podatek.
 
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-03-30, 21:41   

Tak, zgadza się. Seicane tak wysyła - cena wyższa za podobną stację, ale bez DSP.
DSP robi z tego radia fajny sprzęt.
Kiedyś miałem taki sprzęt : https://photobucket.com/gallery/user/joey-evo/media/cGF0aDovc0NEWC1NNjEwX3pwczJmZTI5ZTkxLmpwZw==/?ref=
I powiem Wam, że ten chinczyk lepiej gra.
 
Fruxo 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: lpg 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 1825
Skąd: wwa
Wysłany: 2019-03-31, 10:34   

dsp nie dsp to nadal ma 10w RMS
 
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-03-31, 21:46   

Nagrałem filmik z możliwości regulacji dźwięku...
https://youtu.be/cvPPpb-ah3o
 
ziajo 


Marka: Dacia
Model: Logan II
Silnik: 1.2 16V LPG
Rocznik: 2013
Wersja: Ambiance
Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 28
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2019-06-26, 08:35   

Mamert napisał/a:
Ja dziś zamontowałem radyjko od MyFriendów i jestem z niego naprawdę zadowolony, zwykłe radio Dacii nadaje się wyłącznie do śmietnika. Zamontowałem wcześniej głośniki Focala i fabryczne radio nie potrafiło pokazać co te głośniki potrafią. Chińskie radio już samą wagą robi wrażenie (dwa razy cięższe od fabrycznego), moc prawie dwa razy większa, no i ten procesor dźwięku, bajka, nie potrzeba subwoofera, przy czym dźwięk czyściutki, żadnych zgrzytów, trzasków. Połowę tego forum w sekcji multimedia to problemy MNE, z mapami, w chińskim radiu można zainstalować co się chce, za parę dolców naprawdę przyzwoite mapy (w zestawie z chińskim radyjkiem dostałem IGO, ale to akurat muli). Polecam.
https://pl.aliexpress.com/item/Isudar-samochodu-odtwarzacz-multimedialny-GPS-Android-8-0-dla-Dacia-Sandero-prochowiec-Renault-Captur-Lada-Xray/32847485676.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.f6d15c0fjJkdo6


Wrzucisz kilka zdjęć jak to wygląda i jakiś krótki filmik jak to działa? Myślałem nad MNE - ale po pierwsze jak czytam ile tam trzeba się nakombinować, to zaczyna mnie od samego tego boleć głowa. Poza tym na co dzień używam Waze i nie wiem czy mediaNav podaje ostrzeżenia o niebezpieczeństwach/fotoradarach/kontrolach policji itp. - co jest dla mnie postawą jeśli chodzi o mapy w dzisiejszych czasach. No i ostrzeżenia o korkach...

Dlatego też, mimo dosyć zaporowej ceny, myślę nad zakupem jakiegoś chińczyka z androidem do mojego Logana II - pytanie tylko jak to chodzi, jak z płynnością, jakością dźwięku, współpracą z systemem głośnomówiącym?

Ostatecznie zostanę być może z oryginalnym radiem i telefonem przyczepianym do szyby :)
 
darek.s 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: D4F 1,2 75KM zagazowany u dealera
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-11-01, 18:10   Radio DIN 2 z Aliexspres. Czy ktoś próbowqał w Dacii?

Witam. Dzisiaj byłem u szwagra i zauważyłem, że w swojej Toyocie zmienił radio na DIN 2 z androidem. Kupił na OLX-sie za 300zł w komplecie z kamera cofania. Dodatkowo ramkę za 100zł i radio wygląda na zamontowane fabrycznie. Na Ali jest jeszcze taniej.
Czy ktoś przerabiał już temat w Dacii? O tyle mnie to interesuje, ze monitor do kamery cofania mam przylepiony na szybę z lewej strony i trochę zasłania widoczność.
https://www.olx.pl/oferta...52c92e;promoted
Ostatnio zmieniony przez darek.s 2019-11-01, 18:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-11-01, 18:44   

Skoro Twój szwagier założył to i Ty możesz założyć i pochwalić się skoro to taki super sprzet
Ja osobiście nie polecam po moich doświadczeniach z takimi chińskimi wynalazkami .
Taniej Cię wyjdzie zakup w forumowego dostawcy MN2 ( robson330 ) i nie będziesz musiał się bawić w dostosowanie kabelków/połączeń/sterowania itd
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
darek.s 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: D4F 1,2 75KM zagazowany u dealera
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-11-01, 18:57   

Dzięki za szybką odpowiedź. Oczywiście, że mogę założyć koszt do przeżycia. Nawet jak nie wypali. Jesli nie do swojego auta do choćby do Skody żony. Na pewno by się ucieszyła.
Ale najpierw wolałem zapytać tutaj.
W zasadzie w obecnym radiu słucham tylko MP3 i do tego celu doskonale się nadaje.
Trochę gorzej jest z jakością trybu głośnomówiącego. Ja słyszę doskonale ale inni mnie źle słyszą.
Z kolegą Robson zaraz się skontaktuję. Co oryginalne to oryginalne. Odpada problem dopasowania ramki wtyków czy sterowania z kierownicy.

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2021-04-03, 22:37 ]
O mikrofonie - http://www.daciaklub.pl/f...1798063#1798063.
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1696
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-11-03, 15:32   

Ja przekręciłem mikrofon, jest lepiej, ale d... nie urywa :roll:
 
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-11-16, 16:55   

Radio z Aliexpress zamontowane w mojej Lodgy zrobiło duże pozytywne wrażenie na serwisie.
 
darek.s 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: D4F 1,2 75KM zagazowany u dealera
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-11-28, 22:20   

Wybór padł na Isudara. Na wszelki wypadek domówię kamerkę ale zamontuję z przodu ( było takie zdarzenie, że chciałem się zbytnio przytulić i zderzak z przodu ucierpiał :-( ). Tylną kamerkę , którą już posiadam podłączę do rejestratora w lusterku , na który się też zdecydowałem. Dodatkowo też u Isudara zamawiam OBD2. Gadżet ale niech już będzie. Może z jakąś sensowna aplikacją coś da a majątku nie kosztuje. W przyszłości jak wyłacza FM może zdecyduję się na DAB...
 
babol 


Marka: Hyundai
Model: i20
Silnik: 1.0 T-GDi
Rocznik: 2022
Wersja: Comfort
Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 81
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-12-15, 12:31   

Brakuje porządnego testu w necie pokazującego jak te radia Isudar działają.
 
darek.s 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: D4F 1,2 75KM zagazowany u dealera
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-12-16, 23:15   

babol napisał/a:
Brakuje porządnego testu w necie pokazującego jak te radia Isudar działają.

jutro mam mieć to cudeńko i postaram się nieco ten brak wypełnić...
Na pewno nie od razu. Przed Świętami huk roboty.
Ostatnio zmieniony przez darek.s 2019-12-16, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
darek.s 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: D4F 1,2 75KM zagazowany u dealera
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-12-18, 13:11   

Tak więc mam już to radio. na razie podłączyłem "na stole" wykorzystując dołaczone przejśiciówki DIN/ISO. jest przy nich konwerter Can Buis na Dacia Duster . Widać ten Isudar jest dedykowany dla Dustera a przejściówki DIN dali gdyby kto.ś zapragnął podłaczyć go w innym aucie. tak do końca nie wiem co on dokładnie daje ale chyba głównie sterowanie z kierownicy.
Radio troche długo sie uruchamia pomimo 8-mio rdzeniowego procesora. Obraz z tylnej kamery po podaniu "sygnału" "Reverse" jest. Ale nie udało mi się uzyskać obrazu z przedniej prawdopodobnie z powodu braku sygnału "Brake" i pewnietakże braku znajomości lokalizacji odpowiedniej opcji. Własnie o tym dyskutuję z Chińczykami i okazuje sie, że sygnał ten mozna zasymulować w opcjach. Po powrocvie z pracy sprawdzę. Pojawienie się obrazu z tylnej jest w pełni automatyczne po wrzuceniu wstecznego. Pytanie jak uruchonmić ten z przedniej? Optymalne by było gdyby pojawiał się po stosunkowo małej liczbie "kliknięć"
Wczoraj miałem za mało czasu by więcej sprawdzić.
A propo dyskusji o trybie głośnomówiącym jest w nim wejście (jack) na zewnętrzny mikrofon i kabelek do jego zasilania. na razie wykonałem jedno połączenie przez radio ale z mojego warsztatu i z wbudowanego mikrofonu.. Do auta to nie wiem kiedy zamontuję bo przed Świetami masa roboty...
Ostatnio zmieniony przez darek.s 2019-12-18, 13:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
darek.s 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: D4F 1,2 75KM zagazowany u dealera
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-12-18, 23:08   

darek.s napisał/a:

Radio troche długo sie uruchamia pomimo 8-mio rdzeniowego procesora.

Owszem ale przy pierwszym podłączeniu zasilania. Po odłaczeniu ACC+ ( batt+ jest) radio pozostaje w stanie czuwania . Pobór prądu 6mA. Podanie ACC+ skutkuje prawie natychmiastowym uruchomieniem Androida 8-) . Pobór prądu nieco ponad amper.
Front kamera tez działa. W menu jest stosowna opcja i to na "wierzchu" jest możliwośc przełączania obrazu na lustro.
Chińczyk podpowiedział "Pls go to settings>driving settings>allow watching videos while driving." zatem nie ma potrzeby zaciągania ręcznego czy podpinania Brake pod +12.
Na razie same pozytywne wrażenia. A póki co radia do auta nie zamontowałem...
Ostatnio zmieniony przez darek.s 2019-12-18, 23:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-12-22, 09:38   

darek.s napisał/a:
Tak więc mam już to radio. na razie podłączyłem "na stole" wykorzystując dołaczone przejśiciówki DIN/ISO. jest przy nich konwerter Can Buis na Dacia Duster . Widać ten Isudar jest dedykowany dla Dustera a przejściówki DIN dali gdyby kto.ś zapragnął podłaczyć go w innym aucie. tak do końca nie wiem co on dokładnie daje ale chyba głównie sterowanie z kierownicy.

Ten CANBUS nic nie daje w Loganie/Sandero/Lodgy/Dokkerze i w DD I, może jakieś funkcje spełnia w DD II, Renówkach i wyższych modelach Łady. Pilot przy kierownicy działa na drabince oporowej. Przejściówki DIN dali, bo były różne sposoby podłączenia radii w Dacii.
Video można oglądać normalnie w czasie jazdy.
 
darek.s 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: D4F 1,2 75KM zagazowany u dealera
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-12-22, 10:06   

Mamert napisał/a:

Ten CANBUS nic nie daje w Loganie/Sandero/Lodgy/Dokkerze i w DD I

On jest podpiety do góry gniazda DIN i w moim aucie nawet nie miałbym jak go wpiąć bo DIN nie ma. Wykorzystałem tą przejścówkę DIN do podłączenia radia na stole warsztatowym bo mam wtyczki DIN z kabelkam ( zasilanie i głośniki). Pewnie dopiero po Świetach będę podłączał radio w aucie. Wtedy jakiś pełniejszy test.
Ostatnio zmieniony przez darek.s 2019-12-22, 10:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-12-22, 11:10   

Ten Canbus wypinasz z wiązki z DINem i wpinasz do tej drugiej wiązki, a sam montaż radia zajmie ze 30 minut. Mały problem jest z kablami, bo trzeba je poprzeciągać w odpowiednie miejsca za plastikiem który znajduje się w konsoli za radiem.
Ostatnio zmieniony przez Mamert 2019-12-22, 11:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
darek.s 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: D4F 1,2 75KM zagazowany u dealera
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-12-22, 18:48   

Do auta to mam inny zestaw gniazd ( dostałem dwa komplety). Jeden w właśnie DIN ale w moim aucie nie mam DIN zatem pasować będzie ten drugi. Wiem, że to stosunkowo niedużo czasu by wpiąć samo radio. Ale przy okazji chcę zamontować kamerke z przodu poprzeciągać i zamontować gniazda USB i przeciągnąć zasilanie z rejestratora w lusterku który także kupiłem.
...ten ostatni zakup zresztą okazał się przedwczesny bowiem to radio posiada także funkcję rejestratora a kamerkę z przodu i tak zamierzam założyć ( tylną mam).
Inna sprawa, że oddałem do reklamacji bo wieszał się. Mam mieć z powrotem po nowym roku.
 
darek.s 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: D4F 1,2 75KM zagazowany u dealera
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 137
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-12-31, 17:10   

...Powiem tak jak puściłem moje ulubione AC/DC to niewiele brakowało bym dostał o.....mu :shock:
Moje 200 Watowe heco Mythos 700 z Yamahą RX-V457 nie grają tak dobrze.
A jak się jeszcze uda odpalić na tym FLAC :idea:
Nie wiem jak gra oryginalny Medianav ale to co miałem w porównaniu do Isudara to po prostu przepaść...
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez darek.s 2019-12-31, 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-12-31, 18:28   

Medianav po wgraniu odtwarzacza odtwarza FLAC bez problemu
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-12-31, 22:52   

darek.s napisał/a:
...Powiem tak jak puściłem moje ulubione AC/DC to niewiele brakowało bym dostał o.....mu

Widzę, że jesteś zadowolony, każdy kto widział ten sprzęt kombinuje czy nie kupić do swojego auta, z tym że jedni nie mogą bo konstrukcja auta nie pozwala jak w Lagunie 3, inni nie mogą bo mają auto w leasingu, a jeszcze inni stwierdzają, że podwoi to ich wartość auta.
Mam tu prośbę do administratorów, bo coś się stało z moją skrzynką pocztową na forum i prosiłbym o jej odblokowanie.
jas_pik napisał/a:
Medianav po wgraniu odtwarzacza odtwarza FLAC bez problemu

Czy jest to tak samo proste jak zainstalowanie odtwarzacza (np VLC) ze Sklepu Play ?
Ostatnio zmieniony przez Mamert 2019-12-31, 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-12-31, 23:46   

Mamert napisał/a:

Mam tu prośbę do administratorów, bo coś się stało z moją skrzynką pocztową na forum i prosiłbym o jej odblokowanie.

Skasuj niepotrzebne posty. Przepełniłeś ją .


Mamert napisał/a:

Czy jest to tak samo proste jak zainstalowanie odtwarzacza (np VLC) ze Sklepu Play ?

Jeszcze prostsze. To wgranie pliku upgrade.
Ale tylko CorePlayer ma takie możliwości
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne