Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Losowe przeskakiwanie odtwarzacza do konkretnego albumu MP3
Autor Wiadomość
Robson68 


Marka: DACIA
Model: Duster Prestige ECO-G 100 f2
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 280
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2020-01-17, 18:01   

Jak u Was działa odtwarzanie muzyki z USB ? Zauważyłem u siebie 2 rzeczy
1- to czasem po zgaszeniu silnika ( była odtwarzana muzyka z USB) i ponownym uruchomieniu silnika raz wraca do 1 utworu z 1 folderu a drugi raz kontynuuję odtwarzanie muzyki dalej .
Po 2 czasem podczas słuchania muzyki przeskakuje do 1 folderu np slucham muzyki z 6 folderu - 8 utworu , przeskakuje do 1 folderu , mimo, że mam jeszcze 4 foldery do końca .
Pendrive Scan-disk 16GB , nie zauważyłem takich problemów na poprzedniej wersji MNE.
Gdzieś to było poruszane, ale chyba w kontekście właśnie MNE 2.
Chyba zacznę od formatowania pendrive.
Problem znany i opisany na francuskim forum , ale chyba brak konkretnych rozwiązań
https://www.msieurlolo.fr...p?topic=61901.0
Ostatnio zmieniony przez Robson68 2020-01-17, 18:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
Robson68 


Marka: DACIA
Model: Duster Prestige ECO-G 100 f2
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 280
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2020-02-08, 21:29   

Odnośnie opisywanego przez mnie problemu z odtwarzaniem utworów mp3 z usb , chyba znalazłem rozwiązanie . Wg informacji z działu technicznego Renault wina leży jak zawsze po stronie oprogramowania MNE , doraźne rozwiązanie polega na usunięciu z pamięci USB wszystkich plików innych niż mp3, chodzi chyba o pliki okładek albumów ( jpeg). Zastosowałem ich poradę i przez tydzień testowania , działa poprawnie , utwory nie przeskakują . Mają poprawić wersję oprogramowania , nie wiem czy nowa wersja już dostępna zawiera już poprawkę błędu.
Na pewno nowa wersja zawiera w okienku ECO logo zalecanego oleju Castrol ponieważ Renault rozszedł się z Elfem ;-)
 
rafal87 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 0.9 TCe
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 2
Skąd: Aleksandrów Łódzki
  Wysłany: 2020-06-02, 14:26   Losowe przeskakiwanie odtwarzacza do konkretnego albumu MP3

Słucham muzyki z pendrive np. z albumu POP, po jednej lub dwóch lub kilku utworach samoczynnie przeskakuje do Albumu króla Disco ;)
Przechodzę do albumu np. MUZYKA Z FILMÓW (OST), po kilku utworach (losowo) znów przeskakuje do Albumy króla Disco ;)
itd. Niezależnie który album wybiorę i puszczę to po losowej ilości utworów odtwarzacz potrafi wrócić znów do tego jednego konkretnego albumu.
Jak skasuje album z królem Disco to inny album zostaje tym wyjątkowym na który przeskakuje odtwarzacz.

Czy spotkał ktoś się z takim problemem...?

Pendrive USB 3.0 SANDISK
Formatowanie FAT32
Utwory są w poszczególnych folderach.
Wszystkie opcje odtwarzania losowego czy powtarzania są wyłączone, a jak włączę to działają poprawnie.
Media Nav Evolution 1.0.13.1
_________________
Rafał
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3625
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-06-02, 14:39   

A czy ten wyjątkowy album nie jest przypadkiem pierwszy wśród innych nazw alfabetycznie?
To by mogło sugerować problem z samym pendrivem- utrata połączenia i wznowienie od pierwszego znalezionego albumu.
 
rafal87 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 0.9 TCe
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 2
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2020-06-02, 15:19   

Ten czy inny "wyjątkowo" album nie jest pierwszy na USB.
Sam pendrive jest praktycznie nowy.

Aktualizacja:
Na wersji 1.0.13.2 jest to samo.

Ale znalazłem teraz tu (ten sam problem jak widać): http://www.daciaklub.pl/f...1802322#1802322 że to wina innych plików na pendrive np. z okładkami albumów i że podobno aktualizacja 1.0.13.3 ma to rozwiązać.

Dziś zaktualizują i przetestuję.
_________________
Rafał
Ostatnio zmieniony przez laisar 2020-06-02, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
Robson68 


Marka: DACIA
Model: Duster Prestige ECO-G 100 f2
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 280
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2020-06-02, 15:48   

U mnie ta aktualizacja pomogła rozwiązać taki problem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne