Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
RowerekCombi przedstawia - Białe auto vell Śnieżynka
Autor Wiadomość
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-09-25, 19:24   

spoko dzięki już coś wymyślę ;-)
_________________
RowerekCombi
 
Ikarusiarz 


Marka: Dacia
Model: Logan, Logan MCV Outdoor
Silnik: 1.5 dci
Rocznik: 2009, 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 328
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-09-25, 19:41   

W którymś z testów było napisane, że kierownica nie wraca.
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-10-28, 17:28   

Parę słówek co nowego ;-)
Oczywiście doczekałem się tych nowych uszczelek okiennych drzwi tylnych i przednich po jednej stronie. Efekt połowiczny - tył leży jak należy, natomiast przód dokładnie taki sam jak był - pofalowane odstające i zbiera się tam woda a i szyba w prowadnicy lata jak chce, chyba nie podkleili w uchwycie podnośnika :-/ Zareklamowałem przy odbiorze ze jest dalej bubel i tego nie odbiorę, to poinformowano mnie że drugi raz tej samej uszczelki nie wymienią bo tak samo jest w innym aucie na salonie. Poza tym drugi raz nie mogę tego samego reklamować i mam napisać do Reno i gdy pozwolą to zrobić raz jeszcze to mi wymienią tą uszczelkę raz jeszcze. Jakiś absurd bo skoro coś jest źle to robi się to do skutku a nie wciska kit.
Była nadlewka spawu która przecinała uszczelkę więc to też zgłosiłem i oczywiście urwali to ale żeby zabezpieczyć choćby lakierem aby nie rdzewiało, zostawili to tak jak jest :shock: masakra.
Oczywiście kierownicę aby wracała do jazdy na wprost też nie zrobili :-/

A tak to na razie toczymy się jak należy :-> zgodnie spokojnie docieramy wg zaleceń.
Wkład do bagażnika już jest ;-)
Śnieżynka oczywiście dostała kilka dni temu piękne zimowe pantofelki :-P
Spalanie - 780km / na pełnym zbiorniku, brak wskazań komputera spalania :roll: uboga wersja. Chyba dobrze co?
Teraz myślę na co wydać voucher ten na 800 zł. :mrgreen:
A tak to jestem zadowolonym posiadaczem Dacii Sandero :-P
_________________
RowerekCombi
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2020-05-24, 16:43   

Dzień dobry :-D Dawno mnie tu nie było :shock: Nadal pędzimy po szosach naszą śnieżynką, która nabrała na siebie trochę km i detali, co sprawiło ze trochę wygląda inaczej i bardziej rasowo , jak kolwiek by to brzmiało :lol: . Nowe kołpaki listwy drzwiowe i tylna listwa ochronna zderzaka, plus bagażnik i garb [ bagażnik ] na dachu zrobiły z niej typową dromaderkę. Ważne ze sprawuje się znakomicie i jesteśmy nadal zadowoleni a to już jest chyba coś :mrgreen: Kiedyś tam jak będzie luźniej nowe foto dołożę.Pozdrawiam forumowiczów i sympatyków marki dacia :mrgreen:
_________________
RowerekCombi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne