Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
MNEvo 2 gubi sie w odtwarzaniu dlugich piosenek
Autor Wiadomość
pan_dziobak 


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: 1.6Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Confort
Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 102
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2020-05-24, 20:02   MNEvo 2 gubi sie w odtwarzaniu dlugich piosenek

Witajcie.

Mnevo 2 soft 9.1.3 wszystko fabryczne.
Problem polega na tym, ze podczas odtwarzania dlugich setow (ok 1h muzyki w jednym pliku) gdy zapalzuje muzyke i potem znow ja wznowie mnevo zaczyna ja odtwarzac ale nie w miejscu gdzie przerwalem tylko jakims innym randomowym momencie. Na wyswietlaczu pasek i czas niby startuje z miejsca przerwania ale dzwiek zaczyna odtwarzac w ogole z innego momentu. To samo po zgaszeniu auta i ponownym uruchomieniu - dzwiek z innego momentu. Na wyswietlaczu jest np 30 minuta a ta mi zaczyna grac 40 minute, przerwe, wznowie gra od 23 minuty itd.
Jest na to jakis sposob bo mnie to irytuje niemilosiernie bo przez to nie slysze czesci setu.
Mial ktos podobnie? Zglaszal to do aso? Zdzialali cos?

Pliki na pendrive, dzieje sie tak na wszystkich takich dlugich setach jakie mam.
Ostatnio zmieniony przez pan_dziobak 2020-05-24, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-05-24, 20:17   

Nikt Ci w tym raczej nie pomoże - tym bardziej ASO.
Zwróć się do Billa żeby poprawił działanie Windowsa CE 6.0 ( ale już za pózno zapewne bo "mały miętki" przestał wspierać go już 2 lata temu .
Dlatego w nowym MN3 jest Linux
A rozwiązanie masz proste . Podziel plik na mniejsze kawałki :) albo zainstaluj uwolnienie z innym odtwarzaczem plików ( będziesz miał możliwość odtwarzać także pliki FLAC i startować z dowolnego miejsca )
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
pan_dziobak 


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: 1.6Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Confort
Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 102
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2020-05-25, 10:39   

jas_pik, no cóż mało to pocieszające :P

Oczywiście podzielenie plików to jest jakiś wyjście z sytuacji ale to spowoduje przerwy w dzwięku przy przechodzeniu na następny kawałek no i trzeba poświecić czas na dzielenie.
A pliki FLAC już teraz odtwarza co ciekawe.

Uwalniać mówiąc szczerze troche się obawiam bo moge coś skopać a nie jestem super biegły w tym. Poza tym jakby sie coś skopało z elektroniką auta z innego powodu (a dd2 ma do tego tendencje jak żadne z poprzednich moich aut) to obawiam się że aso jeśli by to wykryli mogli by wziąć to za powód odmowy naprawy gwarancyjnej jakiejś innej czesci elektronicznej bo ingerencja i wg nich uwolnienie powodowało by całe zło świata.
Ostatnio jak otworzyłem auto z pilota to włączyły się wycieraczki przednie... Zdarzyło się to raz ale jednak. Mnie się to nie mieści w głowie jak mogły się włączyć :-?

Chyba odpuszcze temat, poczekam do końca gwarancji i wymienię radio na jakieś markowe z AA.
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-05-25, 11:38   Re: MNEvo 2 gubi sie w odtwarzaniu dlugich piosenek

pan_dziobak napisał/a:
Mial ktos podobnie? Zglaszal to do aso? Zdzialali cos?
Pliki na pendrive, dzieje sie tak na wszystkich takich dlugich setach jakie mam.

Najlepiej by to jeszcze sprawdzić na innym egzemplarzu MNE, ale jest bardzo prawdopodobne, że nie przewidziano że ktoś będzie używał aż tak długich plików. I może słusznie, bo chyba nikt tu na forum się takim problemem nie chwalił- nawet audiobooki czy nagrania koncertów są zwykle podzielone na krótsze pliki-rozdziały.
Sam mam ponad 10h muzyki na pendrive, ale to w ok. 1600 plików...
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2020-05-25, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
Łukasz_M 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: Blue dCi 95
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Lis 2019
Posty: 363
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2020-05-25, 17:57   

pan_dziobak napisał/a:
jas_pik, no cóż mało to pocieszające :P

Oczywiście podzielenie plików to jest jakiś wyjście z sytuacji ale to spowoduje przerwy w dzwięku przy przechodzeniu na następny kawałek no i trzeba poświecić czas na dzielenie.

Trzeba było ich nie łączyć;) czemu ta przerwa pomiędzy Ci przeszkadza? Chyba nie chodzi o Ciszę bo w Daci jej niema ;) Można poszukać programu. Który podzieli automatycznie
 
pan_dziobak 


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: 1.6Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Confort
Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 102
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2020-05-29, 03:06   

Dymek, dzieki, jak bede mial okazje to sprawdze na innym mne.

Łukasz_M, a gdzie ja napisalem ze polaczylem? Aa nie wiesz co to set. :) Set to takie cos co jest oryginalnie w jednym kawalku i dlugie, zazwyczaj okolo 70-80 minut. a przerwy mi przeszkadzaja bo mam taki kaprys. Jakby mi nie przeszkadzaly nie sluchalbym setow.

Rozwiazaniem nie jest dostosowywanie siebie do technologii tylko technologii do siebie. Wymagam i ma dzialac. W innym wypadku nadal pralibysmy na tarkach w rzece. Ale naszczescie ktos wymyslil sobie ze przeciez powinno sie samo prac i mamy automaty.
W kazdym urzadzeniu odtwarzajacym dzwiek ktore mialem (nawet w transmiterku za 20zl) nie bylo problemu z odtwarzaniem z punktu zatrzymania, dlatego takie zachowanie mnevo uznalem za usterke.

Podsumowujac, ten typ tak ma i jest to skutek nieprzemyslanego projektu urzadzenia/oprogramowania. Pomijam juz fakt ze czasem nie wlacza sie sama po uruchomieniu silnika, czasem sie zawiesza albo zamula...

Dla mnie temat zostal wyczerpany. Mozna zamykac/wyrzucic do kosza.
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-05-29, 09:11   

pan_dziobak napisał/a:
Podsumowujac, ten typ tak ma i jest to skutek nieprzemyslanego projektu...

Ponieważ jak dotąd nikt tutaj jednoznacznie nie potwierdził takich objawów jak Twoje, nie wiem czy stwierdzenie jest uzasadnione. Może to być cecha Twojego egzemplarza, albo problem z obsługą konkretnego pendrive.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne