Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2020-01-10, 16:31
POZNAŃ - Karlik
Autor Wiadomość
ADAM 12 



Marka: dacia
Model: było mcv , jest duster
Silnik: 1,6 sce
Rocznik: 2017/2018
Wersja: Open
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 188
Skąd: luboń k/poznania
Wysłany: 2020-01-07, 12:27   POZNAŃ - Karlik

Renault Dacia Karlik
Torowa 8, 61-315 Poznań

Ktoś ma doświadczenie z Karlik ?
Ostatnio zmieniony przez laisar 2020-01-10, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mieschko 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 105
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Dołączył: 18 Lut 2017
Posty: 41
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2020-05-27, 20:06   

Ja ostatnio wybrałem się do nowej koncesji- Renault Karlik na ul. Torowej...
Przegląd po 5 latach- szybko, sprawnie krótkie terminy...
Cenowo korzystniej niż stara koncesja w centrum...
No i mają super kawę...
_________________
Dacia Duster 2011 1,6 105 KM Laureate
Dacia Duster 2015 1,6 105 KM Laureate
 
uno0 



Marka: Dacia / Opel
Model: Sandero Stepway 2021 / Yaris III/ Piaggio MP3
Silnik: 999 TCE X-Tronic
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 30 Maj 2021
Posty: 321
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2022-09-02, 07:36   

Troszeczkę odświeżam.....samochód po roku oddany na przegląd...znaleziony wyciek z pokrywy rozrządu. No to umawiam się na koniec sierpnia (mam 7 dni urlopu) i zostawiam samochód. Przyjeżdżam po wakajach...dzwonie do obsługującego mnie człowieka ale niestety cisza...rozumiem brak możliwości rozmowy ale i odzwonić się też nie udało....
No to jadę....a człek z kamienna miną, że jeszcze napinacz poszedł i akurat dzisiaj doszedł.....nie zdążyli w 7 dniach....
Czy poszedł nie wiem...ale sam kosztorys naprawy wycieku opiewający na 2100zł każe mi się zastanowić czy aby fabrykę nie naciągają w dobie kryzysu na robociźnie. Oczywiście mogę się mylić ale po 10000 napinacz?
Jeśli to prawda ok....chwała za znalezienie ale z drugiej strony jak auto będzie trzymać formę po 3-5 latach skoro już cieknie?
 
syn marnotrawny 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 turbo LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 161
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2022-09-15, 19:31   

uno0 napisał/a:
Troszeczkę odświeżam.....samochód po roku oddany na przegląd...znaleziony wyciek z pokrywy rozrządu. No to umawiam się na koniec sierpnia (mam 7 dni urlopu) i zostawiam samochód. Przyjeżdżam po wakajach...dzwonie do obsługującego mnie człowieka ale niestety cisza...rozumiem brak możliwości rozmowy ale i odzwonić się też nie udało....
No to jadę....a człek z kamienna miną, że jeszcze napinacz poszedł i akurat dzisiaj doszedł.....nie zdążyli w 7 dniach....
Czy poszedł nie wiem...ale sam kosztorys naprawy wycieku opiewający na 2100zł każe mi się zastanowić czy aby fabrykę nie naciągają w dobie kryzysu na robociźnie. Oczywiście mogę się mylić ale po 10000 napinacz?
Jeśli to prawda ok....chwała za znalezienie ale z drugiej strony jak auto będzie trzymać formę po 3-5 latach skoro już cieknie?


Wszystko co ma "logo" Karlik w nazwie to syf...znam masę niezadowolonych ludzi z obsługi tych serwisów. Jak jeździsz po Poznaniu i okolicach to najlepiej wypada Auto Compol Kazimierza Wielkiego i Pieluszyńska Suchy Las.
_________________
DACIA - fun to drive
 
uno0 



Marka: Dacia / Opel
Model: Sandero Stepway 2021 / Yaris III/ Piaggio MP3
Silnik: 999 TCE X-Tronic
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 30 Maj 2021
Posty: 321
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2022-09-16, 17:13   

syn marnotrawny napisał/a:
Wszystko co ma "logo" Karlik w nazwie to syf...znam masę niezadowolonych ludzi z obsługi tych serwisów.


Na razie sam sobie wymieniam olej bo zgodnie z obsługą dopiero za rok. Koszt niewielki, a spokój psychiczny większy. Z filtrem oczywiście :-)
Nie od dziś wiadomo...kupiłeś ...pa pa....radź se sam. Ten typ tak ma itd....
Ale centrala Renault płaci i kaska się zgadza :-)
 
kabaret10 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 Tce (CVT)
Rocznik: 2023
Wersja: Comfort
Dołączył: 19 Sie 2022
Posty: 11
Skąd: Powiat Poznanski
Wysłany: 2022-09-22, 14:31   

uno0 napisał/a:
syn marnotrawny napisał/a:
Wszystko co ma "logo" Karlik w nazwie to syf...znam masę niezadowolonych ludzi z obsługi tych serwisów.


Na razie sam sobie wymieniam olej bo zgodnie z obsługą dopiero za rok. Koszt niewielki, a spokój psychiczny większy. Z filtrem oczywiście :-)
Nie od dziś wiadomo...kupiłeś ...pa pa....radź se sam. Ten typ tak ma itd....
Ale centrala Renault płaci i kaska się zgadza :-)


Ja to do tych nicponiów będę zajeżdżać jak coś się faktycznie popsuje.
Przegląd tak na prawdę można też robić poza ASO. Ważne, żeby mechanik w komputerze miał wgląd do czynności serwisowych obejmujących dany przegląd. Na mocy prawa UE, które eliminuje monopol dealera marki na serwisowanie samochodu.

W innej marce tak było robione i jak tuż przed gwarancją naprawiana była jakaś usterka to normalnie obsłużyli zgłoszenie gwarancyjne.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne