Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakup Logan 7 osób
Autor Wiadomość
Sniegu 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.6
Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2020-08-24, 07:29   

Fruxo napisał/a:
Sniegu napisał/a:
może się czepiam ale przez siedem lat zrobione 110000 tysięcy patrząc na licznik przez 3 lata dobite 140 tysi. mega skok w przebiegu jakby nie patrzeć.

dlatego matura z matematyki powinna być obowiązkowa
110 / 7 = ~15
30/3 = 10

Wiesz co oznacza dobite? Oznacza że auto ma przebieg 250 tysięcy
Czytanie ze zrozumieniem też powinno być obowiązkowe bo nie było dopisane "dobite do" tylko dobite czyli miało 110 i dobił 140.
 
Sniegu 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.6
Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2020-08-24, 07:30   

kapelusznik napisał/a:
Fruxo, wszystko fajnie tylko auto z ogłoszenia ma 245000 a nie 140000

Btw - to na pewno to auto? Bo to z ogłoszenia ma gaz (chyba że pojawienie się gazu ma coś wspólnego z przebiegiem 140000 w 3 lata).

No wlasnie te 140 w 3 lata mnie trochę martwi.
 
nowy 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe90
Rocznik: 2019
Wersja: Techroad
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 429
Skąd: DTR
Wysłany: 2020-08-24, 07:57   

A ileż to napisać na olx-ie do właściciela i zapytać czy to jest to samo autko i sprzedający. Wydaje mi się, że gdyby faktycznie to była ta sama osoba, to post o sprzedaży na pewno by się tu pojawił, a i kolega zapewne nie omieszkał by się z nami przywitać, bo ostatni post o jego Matyldzie jest z 2017.......

Kolejna rzecz jaka mi się nasuwa to gaz....
Piszecie, Ze kolega był przeciwny instalacji gazowej, a z ogłoszenia wynika, że gaz był założony w 2014/2015 roku
Ostatnio zmieniony przez nowy 2020-08-24, 08:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
Sniegu 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.6
Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2020-08-24, 08:33   

nowy napisał/a:
A ileż to napisać na olx-ie do właściciela i zapytać czy to jest to samo autko i sprzedający. Wydaje mi się, że gdyby faktycznie to była ta sama osoba, to post o sprzedaży na pewno by się tu pojawił, a i kolega zapewne nie omieszkał by się z nami przywitać, bo ostatni post o jego Matyldzie jest z 2017.......

Kolejna rzecz jaka mi się nasuwa to gaz....
Piszecie, Ze kolega był przeciwny instalacji gazowej, a z ogłoszenia wynika, że gaz był założony w 2014/2015 roku

Osoba powinna być na forum. Bo dała link do forum ale w temacie oświetlenia. I raczej to nie ta sama osoba bo auto 2010 ale pierwsza rejestracja za granicą a w Polsce od 2015 roku i inne numery rejerencyjne więc to na bank nie ten samochód.
 
nowy 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe90
Rocznik: 2019
Wersja: Techroad
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 429
Skąd: DTR
Wysłany: 2020-08-24, 09:30   

Sniegu napisał/a:
Bo dała link do forum ale w temacie oświetlenia.


masz ten link pod ręką
_________________
Paweł
 
Sniegu 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.6
Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2020-08-24, 09:55   

nowy napisał/a:
Sniegu napisał/a:
Bo dała link do forum ale w temacie oświetlenia.


masz ten link pod ręką

Nie rozumiesz. Ja już o czymś innym. Tak czy siak to nie ten samochód co wcześniej linkowaliście.
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-24, 20:27   

Pogłoski o mojej, czy Matyldy śmierci były mocno przesadzone. ;)

Przepraszam, że tak znikłem z życia klubu, ale - życie.

Jako żywo - auto z ogłoszenia to nie Matylda. Mam jednakowoż wrażenie, że zrobione jest bardzo fajnie, chociaż cena, jak dla mnie, z sufitu.

Co do Matyldy - jeździ, ma się świetnie, gniją jej lewe drzwi bagażnika. :> (Szukam pod kolor, ale nie mogę znaleźć.) Poza tym - nic się nie dzieje. Mam już trzeci rozrząd! :D W zeszłym roku okazało się, że coś się poci przy uszczelniaczu wału - i nowy rozrząd okazał się tak tani, że kazałem od razu wymienić przy okazji jego ściągania. :) Przejechane ma w tej chwili 148 tys. km - i nie wiem, czy uda się dobić do 150. Albowiem na 99% to ostatnie wakacje z Matyldą - przed końcem ubezpieczenia i przeglądu (listopad) mam zamiar zmienić samochód! :O Będzie więc do sprzedaży, chociaż muszę jeszcze wrócić z wakacji, zrobić wymianę oleju, filtrów, czegoś, co piszczy w zawieszeniu, rozważam też wymianę sprzęgła, gdyż mię drażni (jakby się zaczynało ślizgać).

Jak tylko ogarnę temat nowego samochodu i zacznę myśleć o sprzedaży obecnego - dam tutaj znać! :)
 
Sniegu 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.6
Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2020-08-24, 22:42   

bebe napisał/a:
Pogłoski o mojej, czy Matyldy śmierci były mocno przesadzone. ;)

Przepraszam, że tak znikłem z życia klubu, ale - życie.

Jako żywo - auto z ogłoszenia to nie Matylda. Mam jednakowoż wrażenie, że zrobione jest bardzo fajnie, chociaż cena, jak dla mnie, z sufitu.

Co do Matyldy - jeździ, ma się świetnie, gniją jej lewe drzwi bagażnika. :> (Szukam pod kolor, ale nie mogę znaleźć.) Poza tym - nic się nie dzieje. Mam już trzeci rozrząd! :D W zeszłym roku okazało się, że coś się poci przy uszczelniaczu wału - i nowy rozrząd okazał się tak tani, że kazałem od razu wymienić przy okazji jego ściągania. :) Przejechane ma w tej chwili 148 tys. km - i nie wiem, czy uda się dobić do 150. Albowiem na 99% to ostatnie wakacje z Matyldą - przed końcem ubezpieczenia i przeglądu (listopad) mam zamiar zmienić samochód! :O Będzie więc do sprzedaży, chociaż muszę jeszcze wrócić z wakacji, zrobić wymianę oleju, filtrów, czegoś, co piszczy w zawieszeniu, rozważam też wymianę sprzęgła, gdyż mię drażni (jakby się zaczynało ślizgać).

Jak tylko ogarnę temat nowego samochodu i zacznę myśleć o sprzedaży obecnego - dam tutaj znać! :)

wywołałem wilka z lasu ;-)
Tak czy siak ustawiam się w kolejkę jakby co, a po dawnemu to "zaklepane" :-P
Ostatnio zmieniony przez Sniegu 2020-08-24, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
gfedorynski 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2016
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-26, 09:13   

bebe napisał/a:
Jak tylko ogarnę temat nowego samochodu


A co to będzie?
 
Sniegu 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.6
Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2020-10-24, 18:16   

Temat do zamknięcia z mojej strony jako szczęśliwego posiadacza 7 osobowego Logana
Ostatnio zmieniony przez Sniegu 2020-10-24, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne