Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Check Engine P0201, P0202, P0203
Autor Wiadomość
selfa1 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5DdCi
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 2020-09-24, 08:28   Check Engine P0201, P0202, P0203

Witam wszystkich,
Piszę ponieważ mam problem z błędami w Duster 1.5Dci 110Km. Od jakiegoś miesiąca ciągle wyskakują mi błędy wtryskiwaczy P0201, P0202, P0203. Dodam że niedawno padł mi wtryskiwacz na 4 cylindrze i został kupiony Nowy i zakodowany. Oczywiście przed wymianą został zawieziony na badanie i nie chciał się połączyć na stole pomiarowym- uszkodził się elektronicznie. Po skasowaniu błędów auto przejedzie 150km i znowu błędy. Aucie nie towarzyszy nic więcej poza tymi błędami, jeździ normalnie, zapala normalnie, spalanie w normie.Nie chce mi się wierzyć że nagle by sie zepsuły wszyskie wtryski, auto ma udokumentowane 120 000km, żadnych opiłków w filtrze nie było, paliwo zawsze tankowane w Orlen (zwykły olej opałowy, nie Verwa). Może ktoś miał już taki problem lub domyśla się przyczyny to byłbym wdzięczny za pomoc. Czytałem po różnych forach to ktoś pisał żeby wymienić jakąś część pod zbiorniczkiem płynu chłodniczego za 300zł i pomorze- ale nie napisał co to za czesc. Czytałem też że jakieś czujniki pedału hamulca, sprzegla moga powodować takie bledy. Nie wiem już sam w czym tkwi problem, ale boje się że coś może uszkodzić pozostałe wtryski. Bo ten 4 przy takim przebiegu nie powinien się zepsuć chyba....
 
selfa1 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5DdCi
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 2020-09-30, 08:01   

Teraz po wykasowaniu błędów przejechałem znowu około 150km i pokazał się CHECk. Tym razem był błąd tylko jednego wtryski P0201. Auto nadal jeździ normalnie poza tymi błędami.
Widzę że nikt sie nie spotkał z takim problemem bo nie ma żadnych odpowiedzi.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne