Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dacia DUSTER OPEN S&S 4x2 by Dudu$
Autor Wiadomość
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-06, 20:16   

Dzisiaj dalsze prace przy Dusterze, wymieniłem filtr powietrza, wyczyściłem przepustnicę oraz wypolerowałem mechanicznie 90% auta ( brakło czasu na maskę i dach). Co do kwestii silnikowych to Logan MCV II z silnikiem D4F był oczywiście najekonomiczniejszy, bo w mieście spalał +/- 7l PB lub 8.1l LPG ale niestety najpowolniejszy ( ale tragedii nie było ). Motor H4M ( 1.6 16v Nissana) bardzo fajny silnik i dla mnie w zupełności wystarcza do Lodgy i Dustera. Nie są to auta zestrojone do szybkiej i dynamicznej jazdy wiec silnik nie musi być super dynamiczny ale jeździ to naprawdę fajnie. Swoja lodgy bez problemu rozbujałem do licznikowych 190km/h i nie trwało to wieczność. Spalanie Lodgy z tym silnikiem w mieście wynosiło między 8 a 8,5l/100km za równo z komputera jak i i dystrybutora. Duster mimo o wiele szerszych opon nie ma problemu z rozpędzaniem się ( na razie jechałem 110km/h ), spalanie z komputera to 8l/100km jazda bez S&S i z wyłączonym trybem ECO. Co do samego trybu ECO, o ile w Lodgy w mieście lubiłem z tym trybem jeździć bo auto nadal było w miarę dynamiczne to w Dusterze ten tryb jest do niczego. Włączyłem go jak na razie raz i od razu wyłączyłem bo auto miało problem z ruszeniem.
Ciemno było, aparat cienki i zdjęcia przez to nie najlepsze, jeszcze przyjdzie czas na sesję dzienna





 
Kubuch 


Marka: Volkswagen / Skoda
Model: Golf 7FL / Octavia 3FL
Silnik: 1,4 TSi / 1,0 TSi
Rocznik: 2017 / 2017
Dołączył: 03 Lut 2016
Posty: 340
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2020-11-07, 09:24   

dudu$ napisał/a:
Cena nie była taka niska bo wyjściowo prawie 40 tyś zł a to wersja Open


Powiedziałbym, że cena masakrycznie wysoka. Ja sprzedałem 2 letniego Urban Explorera z max wyposażeniem z przebiegiem 22 tys. km za 44000 zł a były dzbany co proponowały za niego 38000...
_________________

 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-07, 10:23   

Kubuch napisał/a:
dudu$ napisał/a:
Cena nie była taka niska bo wyjściowo prawie 40 tyś zł a to wersja Open


Powiedziałbym, że cena masakrycznie wysoka. Ja sprzedałem 2 letniego Urban Explorera z max wyposażeniem z przebiegiem 22 tys. km za 44000 zł a były dzbany co proponowały za niego 38000...


Tylko ja tego kupiłem za 36500zł a Ty sprzedałeś swojego za 44000zł czyli 7500zł drożej a to duża różnica cenowa. Gdybym miał za Dustera 1 faza 2 zapłacić ponad 40tyś zł wolałbym dołożyć z 2tyś i kupić dwuletniego Dustera 2 w wersji Esential. Ceny Dusterów od 2 lat nie poszły w dół, stoją na tym samym poziomie a niektóre wręcz podrożały. Teściowa Dustera II w wersji Comfort + podgrzewane fotele, osłony plastikowe na nadkola i drzwi + chlapacze w grudniu 2018 roku zapłaciła 56tyś zł i dzisiaj mając na liczniku niespełna 15tyś km mogła by wziąć za niego takie same pieniądze. Ja na szczęsci9e nie jestem wymagający nie potrzebuję dużo bajerów w aucie bo i tak z nich nie korzystam. Używam tylko nawigacji, el. szyb przednich i czasem klimy wszystkie inne dodatki to bajery z których korzysta się może 2-3 razy w ciągu roku.
Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2020-11-07, 10:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
GRL 


Marka: Dacia => VW
Model: Duster II => Golf
Silnik: 1.6sce => 1.0tsi 115
Rocznik: 2018 => 2019
Wersja: Comfort
Pomógł: 20 razy
Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 1207
Skąd: ZS
Wysłany: 2020-11-07, 12:09   

dudu$ napisał/a:
... Comfort + podgrzewane fotele, osłony plastikowe na nadkola i drzwi + chlapacze w grudniu 2018 roku zapłaciła 56tyś zł i dzisiaj mając na liczniku niespełna 15tyś km mogła by wziąć za niego takie same pieniądze. ...

A nawet mnie nie denerwuj.
Kupiłem za identyczne pieniądze, jak rozbiłem w 13-tym miesiącu to ubezpieczyciel wyliczył wartość na bodajże 44.000zł.
Wtedy miałem to w d..e, bo dostałem wyrównanie z GAPu.
Ale teraz, gdybym chciał dokupić używkę na drugie w rodzinie, to ciężko będzie za takie pieniądze zadbanego dwulatka. :-?
 
toka93 


Marka: Renault
Model: Megane IV Grandtour
Silnik: 1,5 DCI
Rocznik: 2017
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 1700
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2020-11-07, 12:39   

Ja nie wiem, kto to kupuje w takiej cenie czyli wartość 2 letniej używki w cenie nowego :D
Ja uważam, że 2 letnie auto to powinno być maks. w cenie 60-70% nowego i jest to akceptowalne. Wciąż nowe auto, ale o wiele tańsze.
Sam przeglądałem ceny Dusterów przed zakupem Megane, ale realnie taniej było kupić 3 letnią megane w wypasie niż Dustera :lol:
Dustera ma chore ceny jak na Dacie i poziom jakości wykonania auta.
_________________
Sprzedaż części Dacia

https://www.czescidacia.pl/

Pomogłem, zostaw opinię: https://g.page/r/CU7bHXWMP-5FEBM/review
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-07, 14:53   

Według mnie ceny używanych Dusterów poszły w górę ponieważ nowe podrożały, fakt ze silniki 1.6 nie są już dostępne ale najtańsze Dustery II w wersji Comfort bez dodatkowych opcji to koszt ponad 57 tyś zł a jak dodać do tego Media Nav Evolution, , kamerę cofania, podgrzewane siedzenia, podłokietnik, pakiety stylistyczne, chlapacze i lakier metaliczny to wyszło by pewnie z 64 tyś zł czyli +/- 8 tyś więcej niż 2 lata temu. Wersja Essential które można powiedzieć lepiej doposażona wersja OPEN również poszły w górę i w podstawie kosztują ponad 50tys zł gdzie 2 lata temu było to 48 tyś zł. Dlatego też ja szukałem takiego kompromisu czyli auta w miarę świeżego , najlepiej od pierwszego właściciela, z małym przebiegiem i w miarę w dobrych pieniądzach i uważam, ze mi się udało. Gdyby ta moja sztuka nie posiadała lakieru metalicznego, Alu felg, halogenów przednich czy chromowanej końcówki wydechu to na pewno za te 36,500zł bym go nie kupił, realna cena za takiego gołego Open dla mnie to 32-33 tys zł. A Ogólnie uważam, żę Dustera PH2 warto kupić do kwoty maks. 40tys zł, powyżej tej kwoty jest to po prostu nie opłacalne. Zamiast kupować za 43tyś zł kupić DD1 ph2 z 2015-2016 roku w wersji Laureate czy nawet prestige a jest dużo takich ofert to wolałbym dołożyć 8 tyś zł i kupić DD2 ESSENTIALE za 50tyś. zł lub 2 letnią używkę za 44-45 tyś zł z motorem 1.6 Sce
Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2020-11-07, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-09, 10:57   

toka93 napisał/a:
... realnie taniej było kupić 3 letnią megane w wypasie niż Dustera...
Dustera ma chore ceny jak na Dacie i poziom jakości wykonania auta.

A ja nie bardzo rozumiem wszystkich, którzy tak porównują Dustera do jakiegokolwiek innego samochodu- porównując tylko cenę i wykończenie. Dla mnie Duster ma sens tylko, gdy zamierzałbym wykorzystać jego jakieś tam terenowe właściwości. I te właściwości byłyby u mnie na pierwszym miejscu przy porównywaniu. Zestawienie wyboru Megane vs Duster jest dla mnie zupełnie abstrakcyjne, ma sens tylko dla kogoś, kto potrzebuje "jakiś samochód" bez żadnych wymagań terenowych.
 
toka93 


Marka: Renault
Model: Megane IV Grandtour
Silnik: 1,5 DCI
Rocznik: 2017
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 1700
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2020-11-09, 12:31   

Tak tylko 90% tych dusterów śmiga po mieście, więc uważam że moje porównanie ma sens.
_________________
Sprzedaż części Dacia

https://www.czescidacia.pl/

Pomogłem, zostaw opinię: https://g.page/r/CU7bHXWMP-5FEBM/review
 
klazow 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150 4x4 FAP
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 105
Skąd: Legnica
Wysłany: 2020-11-09, 19:11   

Przed dokonaniem zakupu rozważałem różne auta. Większość z nich pod względem dzielności terenowej z Dusterem nawet nie może być porównywana. Zresztą wszystko, co do porównania w tym obszarze się nadaje nie jest zbyt porównywalne cenowo… Więc jak tu porównywać? Auta w różnym wieku?
Dla mnie właściwości terenowe, to wartość dodana. Funkcjonować bez tego mogę. Dzięki temu mam jednak frajdę, swobodę i miłe wspomnienia. Traktuję to jako bonus (nie jedyny) za postawienie na markę Dacia. W moim budżecie nie dostał bym tego gdzie indziej.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-09, 19:45   

toka93 napisał/a:
Ja nie wiem, kto to kupuje w takiej cenie czyli wartość 2 letniej używki w cenie nowego :D
Ja uważam, że 2 letnie auto to powinno być maks. w cenie 60-70% nowego i jest to akceptowalne. Wciąż nowe auto, ale o wiele tańsze.
Sam przeglądałem ceny Dusterów przed zakupem Megane, ale realnie taniej było kupić 3 letnią megane w wypasie niż Dustera :lol:
Dustera ma chore ceny jak na Dacie i poziom jakości wykonania auta.


Kiedy szukałem Dustera, w ogłoszeniach przewinęło mi się kilka rozsądnych propozycji Renault Fluense ( czyli Renault Megane w sedanie) z 2015 r. I co z tego, że ma lepsze wyposażenia, lepszą jakość wykonania jak Dusterem jeździ na pewno bardziej komfortowo po tych naszych polskich dziurach i nierównościach. Ja właśnie dlatego kupiłem Dustera po dobrze mi sie jeździ nim po słabej jakościach drogach
 
klazow 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150 4x4 FAP
Rocznik: 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 105
Skąd: Legnica
Wysłany: 2020-11-09, 20:42   

Dymek napisał/a:
Zestawienie (...), ma sens tylko dla kogoś, kto potrzebuje "jakiś samochód" bez żadnych wymagań terenowych.


W sumie to większość tak ma. Trochę jak z potrzebą aby COŚ zjeść.
No ale... gdy podstawowa potrzeba jest spełniana przez różne auta (lub dania aby trzymać się analogii), to zawsze możemy sobie troszkę powydziwiać.
Oczywiście wpierw rozsądek. Jednak gdy on mało warunków brzegowych nam zafunduje, to może całkiem sensownie pojawić się pytanie Duster czy Megane?
Oba do pracy i na urlop zawiozą. Każde jakieś niekoniecznie niezbędne przewagi nad drugim ma. Wtedy można poszaleć i wybrać auto wedle własnych sympatii a nawet kaprysów.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-10, 20:17   

Dzisiaj poszło trochę złotówek na Dustera. Złotówki zostały wydane w ASO Lewinowska 37A w Warszawie na przegląd po 4 latach tz. wymiana filtra i oleju silnikowego ( motor zalałem olejem VALVOLINE SynPower 5w40) oraz świeć. Do tego zakupiłem już wcześniej wspominane nakładki na drzwi i błotniki za 1202zł + montaż 350zł. Z wizyty w serwisie powinienem być zadowolony ale jednak nie jestem. Te wszystkie ASO to oszuści, którzy próbują robić z ludzi idiotów. Dustera oddałem na serwis informując że piszczy mi czasem pedał sprzęgła oraz znalazłem delikatny wyciek oleju silnikowego spod pokrywy rozrządu. Zlecenie zostało przyjęte, wyciek oleju pokazałem pracownikowi, który przyjął do wiadomości i powiedział, ze auto będzie musiała postać do czwartku bo nowa masa uszczelniająca musi wyschnąć, powiedziałem żaden problem. Po 5 godzinach otrzymuję telefon z ASO, że auto jest zrobione i gotowe do odbioru, zdziwiony pytam sie czy wszystko zostało zrobione, na co pracownik ASO mówi, ze tak oprócz uszczelnienia pokrywy rozrządu bo to taki mały wyciek, ze ASO nie będzie tego robić bo w sumie to nie wyciek tylko lekkie zapocenie i boją się że gwarant nie zwróci im pieniędzy za naprawę :shock: Pojechałem po auto i okazał sie, ze zapomnieli zamontować nakładek na drzwi przez co musiałem spędzić kolejną godzinę serwisie. W miedzy czasie pokłóciłem się z pracownikiem ASO na temat wycieku oleju na co on oświadczył, że nie jest to wyciek a Kosmetyczne Wysączenie ( na kwitach mam też tak napisane) i nie zrobią tego bo olej nie cieknie na drogę wiec jest OK, a to, że silnik delikatnie brudny, baa przecież nikomu to nie przeszkadza musi Pan obserwować i patrzyć czy sie nie pogarsza. Mówię no ok, a umyliście to miejsce aby było widać czy olej znowu nie wycieka z silnika. Serwisant, nie bo po co, przecież będzie widać, ja na to co będzie widać? Chyba należy umyć to miejsce aby zobaczyć po jakim przebiegu się pojawi z powrotem olej i czy faktycznie cieknie, ASO na to nie nie trzeba i koniec gadki, dosłownie porażka. Ale ja tego tak nie zostawię, na pewno przed upływem gwarancji zostanie to zrobione. Na chwile obecną Duster wyszedł mnie 41 tyś zł, a jeszcze z 1000zł trzeba włożyć na przyciemnianie szyb i założenie MNE :(


Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2020-11-10, 20:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
Black Dusty 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6Sce4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 827
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2020-11-10, 22:43   

dudu$ napisał/a:
zapomnieli zamontować nakładek na drzwi przez co musiałem spędzić kolejną godzinę serwisie

To też raczej nie zrobili zgodnie z instrukcją bo coś mi się kojarzy że po przyklejeniu w odpowiednich warunkach, powinno odstać jakiś dłuższy czas dla prawidłowego przyklejenia.
 
toka93 


Marka: Renault
Model: Megane IV Grandtour
Silnik: 1,5 DCI
Rocznik: 2017
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 1700
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2020-11-10, 22:49   

Kochane ASO :)
Zawsze twierdziłem, że ASO 2 lata i się żegnać, bo to niedouczeni ignoranci z masą dodatkowych wytyczonych z centrali.
_________________
Sprzedaż części Dacia

https://www.czescidacia.pl/

Pomogłem, zostaw opinię: https://g.page/r/CU7bHXWMP-5FEBM/review
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-11, 15:42   

Na pewno ASO tego nie odpuszczę, miejsce lekkiego wycieku wytarłem i będę obserwował.

Dokładki montowałem specjalnie w ASO bo po pierwsze nie mam za bardzo na to czasu i miejsca, w garażu podziemnym temperatura jest około 15 stopni wiec za zimno poza tym na usługę montażu mam 2 lata gwarancji. A tak auto prezentuje się w dzień przy normalnym świetle:






Ostatnio zmieniony przez laisar 2020-11-11, 16:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
Jan Dusigaz 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 Sce
Rocznik: 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 184
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2020-11-11, 15:45   

Z tym uszczelnieniem silnika sce to nie taka prosta sprawa.... u mnie asy z ASO chyba z 3 razy poprawiali i za każdym razem zapocenie się pojawiało..... przed upływem gwarancji odstawiłem auto na dwa dni, nawet zastępcze auto gratis dostałem bo już chyba im wstyd było że takiej dupereli nie potrafią ogarnąć... i wreszcie sukces od prawie 2 lat sucho 😉 Tak więc nie ustawaj, ma być sucho... zresztą chyba jakaś seria była pocących się sce, ojciec miał przez rok megane 1,6 z 2017 i u niego silnik był suchy...
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-11, 15:48   

Miałem lodgy z tym motorem i jak sprzedawałem z przebiegiem 60tyś silnik był cały suchy, teściowa ma Dustera II, fakt że z przebiegiem lekko ponad 12 tys km ale jak na razie silniczek suchy .
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-17, 21:20   

Dzisiaj zapaliła się rezerwa więc Duster za mojej kadencji został drugi raz zatankowany do pełna. Od ostatniego tankowania przejechałem 509km z czego z 60km to trasa ze zmiennymi prędkościami od 90km/h do 160km/h. Do odbicia weszło do baku lekko ponad 41l czyli spalanie 8,2l/100km. Teraz zatankowałem benzynę 95 i dla testów włączyłem tryb ECO i zobaczę czy będzie jakaś różnica. Co do zapocenia przy pokrywie rozrządu, miejsce wyczyściłem i obserwuję, jest to bardzo delikatne zapocenie ale jednak jest. Zgłosiłem reklamację na serwis przez stronę internetową i dostałem informację od Renault polska, iż zlecenie zostało wzięte do realizacji i będę rozpatrywać moje zgłoszenie. Odpowiedź mam dostać za 14 dni.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-26, 18:36   

Oddając teściowej Duster II na przegląd do ASO przypadkowo dowiedziałem się, że przy przeglądzie po 4 latach należy wymienić płyn hamulcowy o czym ASO zapomniało mnie poinformować, dlatego też wczoraj z kolega dokonaliśmy jego wymiany. Układ zalałem płynem DOT-5.1 firmy ORGANIKA , płyn oczywiście do układów z ESP, ASR i ABS. Przy okazji, kolega wlutował mi w wiązkę gniazda OBDII, wiązkę do modułu BIC do MNE. Teraz tylko czekam MNE, a jak dobrze pójdzie do końca roku przyciemnię jeszcze szyby
 
Puncu 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate Plus
Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 95
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-11-26, 19:44   

dudu$ napisał/a:
a jak dobrze pójdzie do końca roku przyciemnię jeszcze szyby

Przyciemniane szyby to ekstra sprawa, polecam :-D
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-26, 21:18   

Puncu napisał/a:
dudu$ napisał/a:
a jak dobrze pójdzie do końca roku przyciemnię jeszcze szyby

Przyciemniane szyby to ekstra sprawa, polecam :-D

Wiem, w każdym swoim podstawowym samochodzie, czyli w kazdej swojej Dacii, od 2017 roku przyciemnialem szyby i to teraz jest jedna z podstawowych czynności ( modów), które muszę wykonać w każdym nowym aucie. Jedyne z czym mam dylemat to czy brać folie 85 % przyciemnienia czy 100%. W dwóch autach miałem 85% a w jednym 100% i wydaje mi się że ta druga opcja jest lepsza
 
Puncu 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate Plus
Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 95
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-11-26, 21:51   

Ja u siebie mam 85%, ale szczerze jestem ciekaw efektu 100% ;-)
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-26, 23:24   

Efekt 100% miałem w pierwszej swojej Dacii i było super, auto w kolorze białym z czarnymi dodatkami ładnie się prezentowało, a ponadto nie było nic widać z zewnątrz, a przy folii 85% i słońcu padającym na auto już widać co jest w środku



Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2020-11-26, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-27, 09:50   

To masz odpowiedź, bierz 100% :-D
Moja siostra teraz go powozi i nie narzeka ;-) Tylko co wiosnę trzeba dobijać klimę, bo naprawiać tego nikt nie chce..
 
wuju 



Marka: Peugeot
Model: 206
Silnik: 1.1
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2017
Posty: 409
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-11-28, 23:16   

Dzięki za fotki. Sam się zastanawiam czy 100% nie byłoby za ciemne. Też mam białe auto z czarnymi dodatkami i na czarnych felgach i teraz widzę że to będzie to
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne