Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dacia DUSTER OPEN S&S 4x2 by Dudu$
Autor Wiadomość
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-11-30, 19:41   

Ja szybki przyciemniam w najbliższą sobotę, o 9tej odstawiam auto. Płacę 750zł i będę miał przyciemnione szyby folią 100% oraz obklejone słupki B i C na czarny mat, efekt ma być jak w białym Loganie.

Prezes napisał/a:
To masz odpowiedź, bierz 100% :-D
Moja siostra teraz go powozi i nie narzeka ;-) Tylko co wiosnę trzeba dobijać klimę, bo naprawiać tego nikt nie chce..


A wiadomo w, którym miejscu klima straciła szczelność? Może na łączeniu rurek z chłodnicą i wystarczy wymienić oringi uszczelniające ?

U mnie prace z Dusterem prawie zostały zakończone, jak wyżej pisałem w sobotę szyby+ słupki a dzisiaj w aucie zawitało Media Nav Evolution. Radyjko pierwszy raz kupiłem na allegro z auta powypadkowego za 290zł+ 30zł wysyłka. U Robsona z przesyłką 500zł. MNE zostało już uwolnione i wgrane zostały najnowsze mapy. Ponadto zmieniłem skórkę na Renault, włączyłem funkcję temperatury i funkcję ECO. Najbardziej cieszę się z opcji temperatury, bo w wersji OPEN nie ma połączenia miedzy czujnikiem temperatury a licznikiem i parametr ten nie jest wyświetlany na zegarach. Na szczęście po dołożeniu modułu BIC opcja ta jest aktywna na MNE :)


 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-12-05, 20:02   

Zdjęcie robione na szybko po kolejnej modyfikacji :)

 
toka93 


Marka: Renault
Model: Megane IV Grandtour
Silnik: 1,5 DCI
Rocznik: 2017
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 1700
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2020-12-05, 20:04   

W Meganie mam fabrycznie dymione i się właśnie zastanawiam czy ich nie ściemnić jeszcze bo to zawsze fajnie wygląda :)
_________________
Sprzedaż części Dacia

https://www.czescidacia.pl/

Pomogłem, zostaw opinię: https://g.page/r/CU7bHXWMP-5FEBM/review
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-12-05, 20:24   

Wybrałem maksymalne przyciemnienie czyli 95%, dobrze się to komponuje z oklejonymi na czarno słupkami. Teraz musze tylko kupić masę uszczelniającą i poprawić montaż tylnych boczków - są przymocowane na spinki i masę która uległa uszkodzeniu po demontażu ich do przyciemnienia szyb
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-12-07, 22:18   

W dniu dzisiejszym do dustera wpadły nowe białe żarówki świateł dziennych, ledy w podświetlanie tablicy rej. oraz auto zostało nawoskowane ( na zdjęciach przed woskowaniem)






 
buladag 


Marka: Dacia
Model: Lodgy SL Techroad
Silnik: 1.6
Wersja: Techroad 7 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 622
Skąd: -:-
Wysłany: 2020-12-08, 01:08   

dudu$ napisał/a:
Ja szybki przyciemniam w najbliższą sobotę, o 9tej odstawiam auto. Płacę 750zł i będę miał przyciemnione szyby folią 100% oraz obklejone słupki B i C na czarny mat, efekt ma być jak w białym Loganie.

Prezes napisał/a:
To masz odpowiedź, bierz 100% :-D
Moja siostra teraz go powozi i nie narzeka ;-) Tylko co wiosnę trzeba dobijać klimę, bo naprawiać tego nikt nie chce..


A wiadomo w, którym miejscu klima straciła szczelność? Może na łączeniu rurek z chłodnicą i wystarczy wymienić oringi uszczelniające ?

U mnie prace z Dusterem prawie zostały zakończone, jak wyżej pisałem w sobotę szyby+ słupki a dzisiaj w aucie zawitało Media Nav Evolution. Radyjko pierwszy raz kupiłem na allegro z auta powypadkowego za 290zł+ 30zł wysyłka. U Robsona z przesyłką 500zł. MNE zostało już uwolnione i wgrane zostały najnowsze mapy. Ponadto zmieniłem skórkę na Renault, włączyłem funkcję temperatury i funkcję ECO. Najbardziej cieszę się z opcji temperatury, bo w wersji OPEN nie ma połączenia miedzy czujnikiem temperatury a licznikiem i parametr ten nie jest wyświetlany na zegarach. Na szczęście po dołożeniu modułu BIC opcja ta jest aktywna na MNE :)


[url=https://i.ibb.co/PxLJcsV/dav.jpg]Obrazek[/url]

Za ile wyrwałeś BICa?
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-12-08, 13:48   

buladag napisał/a:
dudu$ napisał/a:
Ja szybki przyciemniam w najbliższą sobotę, o 9tej odstawiam auto. Płacę 750zł i będę miał przyciemnione szyby folią 100% oraz obklejone słupki B i C na czarny mat, efekt ma być jak w białym Loganie.

Prezes napisał/a:
To masz odpowiedź, bierz 100% :-D
Moja siostra teraz go powozi i nie narzeka ;-) Tylko co wiosnę trzeba dobijać klimę, bo naprawiać tego nikt nie chce..


A wiadomo w, którym miejscu klima straciła szczelność? Może na łączeniu rurek z chłodnicą i wystarczy wymienić oringi uszczelniające ?

U mnie prace z Dusterem prawie zostały zakończone, jak wyżej pisałem w sobotę szyby+ słupki a dzisiaj w aucie zawitało Media Nav Evolution. Radyjko pierwszy raz kupiłem na allegro z auta powypadkowego za 290zł+ 30zł wysyłka. U Robsona z przesyłką 500zł. MNE zostało już uwolnione i wgrane zostały najnowsze mapy. Ponadto zmieniłem skórkę na Renault, włączyłem funkcję temperatury i funkcję ECO. Najbardziej cieszę się z opcji temperatury, bo w wersji OPEN nie ma połączenia miedzy czujnikiem temperatury a licznikiem i parametr ten nie jest wyświetlany na zegarach. Na szczęście po dołożeniu modułu BIC opcja ta jest aktywna na MNE :)


[url=https://i.ibb.co/PxLJcsV/dav.jpg]Obrazek[/url]

Za ile wyrwałeś BICa?


BICa kupiłem bodajże w marcu od jednego z forumowiczów i zapłaciłem za niego + wtyczkę z przejściówkę pod gniazdo OBDII 100 lub 120zł. Sprzedając MCVkę II wyjąłem go i włożyłem teraz do Dustera
 
buladag 


Marka: Dacia
Model: Lodgy SL Techroad
Silnik: 1.6
Wersja: Techroad 7 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 622
Skąd: -:-
Wysłany: 2020-12-08, 13:49   

Fajna cena. :)
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3603
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-12-08, 15:17   

buladag napisał/a:
Fajna cena. :)

Szukając tych BICów na portalach aukcyjnych, wpisujemy nie "moduł BIC", tylko "moduł nawigacji"- na dzień dobry wyskakują oferty tańsze o kilkadziesiąt zł od tych opisanych jako BIC. Obecne minimalne ceny współpracujących modułów (np. z Clio 4) to 120-150 zł. Choć cierpliwy wyczeka taniej.
 
buladag 


Marka: Dacia
Model: Lodgy SL Techroad
Silnik: 1.6
Wersja: Techroad 7 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 622
Skąd: -:-
Wysłany: 2020-12-09, 20:08   

Najtańszy z Clio z wtyczką znalazłem za 179. Każdy z Clio iv pasuje?
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-12-10, 08:19   

No właśnie nie każdy ( aczkolwiek wszystkie nie były sprawdzane czy mają poprawne scenariusze) .
Jeśli chcesz być testerem to możesz próbować.
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3603
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-12-10, 09:09   

buladag napisał/a:
Najtańszy z Clio z wtyczką znalazłem za 179. Każdy z Clio iv pasuje?

To że nie ma taniej dzisiaj nie znaczy że nie będzie jutro :mrgreen:
Na wtyczkę nie zwracałem uwagi, bo mam takie wtyczki luzem. W październiku przeszedł przez moje ręce BIC z Clio 4 (Captur) z numerkiem "283468105R- - - Soft v07.10" (za 120zł). I ten działa bez przeróbek. Ale miałem też inne działające i niedziałające (w których udało się przeprogramować skrypt) i uważam, że niezależnie od numeru BIC, najbardziej istotna jest data figurująca na naklejce- wszystkie wersje od roku 2015 w górę, nawet jeśli nie działają, dają nadzieję na zmianę skryptu, bo po prostu mają zapisany skrypt 14. Starsze nie maja tego skryptu na liście wyboru.
Po prostu trzeba zaryzykować na własną rękę. Chcesz pewniaka- szukaj BICa od Dustera, akurat jednego widzę: Alle Właśnie taki mam u siebie zamontowany.
Ale wynieśmy się stąd, bo mamy specjalny wątek
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2020-12-10, 09:42, w całości zmieniany 4 razy  
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2020-12-10, 10:36   

Dymek napisał/a:
buladag napisał/a:
Najtańszy z Clio z wtyczką znalazłem za 179. Każdy z Clio iv pasuje?

To że nie ma taniej dzisiaj nie znaczy że nie będzie jutro :mrgreen:
Na wtyczkę nie zwracałem uwagi, bo mam takie wtyczki luzem. W październiku przeszedł przez moje ręce BIC z Clio 4 (Captur) z numerkiem "283468105R- - - Soft v07.10" (za 120zł). I ten działa bez przeróbek. Ale miałem też inne działające i niedziałające (w których udało się przeprogramować skrypt) i uważam, że niezależnie od numeru BIC, najbardziej istotna jest data figurująca na naklejce- wszystkie wersje od roku 2015 w górę, nawet jeśli nie działają, dają nadzieję na zmianę skryptu, bo po prostu mają zapisany skrypt 14. Starsze nie maja tego skryptu na liście wyboru.
Po prostu trzeba zaryzykować na własną rękę. Chcesz pewniaka- szukaj BICa od Dustera, akurat jednego widzę: Alle Właśnie taki mam u siebie zamontowany.
Ale wynieśmy się stąd, bo mamy specjalny wątek


Tak sobie myślę, że skoro masz BICa od Dustera i w innym wątku pisaliśmy o nie działających wszystkich opcjach w trybie ECO za równo u Ciebie jak i u mnie, to moglibyśmy się spotkać i podmienić je do testów. Mój BIC idealnie działał z Loganem MCV II i silnikiem 1.2 16v oraz silnikiem 0,9 Tce w aucie kolegi Kicpra
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2021-01-16, 19:47   

Miesiąc nic nie pisałem wiec wypadało by coś napisać. Duster jeździ, od zakupu zrobiłem prawie 2500km, na liczniku pojawiło się dzisiaj 47tyś km a kolejne tankowanie do pełna dało średni wynik na poziomie 8,6l/100k w jeździe tylko po mieście. W dacii nastąpiły dwie małe zmiany wyglądu i jedna jest w trakcie. Zdjęcia porobię jak te elementy wrócą od lakiernika. Czy z zakupu jestem zadowolony? Mam mieszane uczucia, ogólnie Dusterem dobrze mi się jeźdź, podoba mi się jego wygląd, na spalanie paliwa nie narzekam chociaż jest o 1,5l większe niż w przypadku Logana ale wiadomo, inna bryła auta, o wiele szersze opony itp. więc nie marudzę. Ostatnio zaczęły irytować mnie różne dźwięki wydobywające się ze środka auta dlatego też mam mieszane uczucia do tego auta. Samochód 4 letni przebieg poniżej 50 tyś km a trzeszczy jakby miał z 300tyś km. i niestety tych dźwięków nie jestem w stanie namierzyć. Na pewno cos trzeszczy w tylnej części auta, myślę, że boczki plastikowe w bagażniku albo sama klapa bagażnika, przednia szyba drga jak w ikarusie na nierównościach lub podczas schodzenia z obrotów ( w przedziale 1800-1900) oraz słyszę delikatne popukiwanie z prawej strony deski rozdzielczej jakby ktoś wrzucił kostki do plastikowego kubeczka. Myślę, ze jak zrobi sie trochę cieplej to co będę mógł w miarę szybko zdemontować to zdemontuję i łączenie plastików poobklejam taśma izolacyjną parcianą.
Ostatnio zmieniony przez dudu$ 2021-01-16, 19:53, w całości zmieniany 5 razy  
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2021-01-18, 17:24   

Zimno mu to trzeszczy. :mrgreen:
 
eio 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.0 SCe B4DB400
Rocznik: XII 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 877
Skąd: EL
Wysłany: 2021-01-18, 17:49   

Kto wie? Może rzeczywiście ktoś w fabryce zgubił kości do gry i będzie wdzięczny za ich odesłanie ;-) A tak serio - może gdzieś w słupku jakiś element wyskoczył z zatrzasku i majta tak na wszystkie strony.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2021-01-18, 19:35   

słupki juz rozbierałem jak i wiele innych rzeczy. Nie rozbierałem drzwi przednich ale nie cche mi sie znowu bawić masą uszczelniającą jak z tylnymi. Jedna śrubka w drzwiach miała uszkodzona spinkę z gwintem i sie nie trzymała wiec wyleciała z auta. Sama deska rozdzielcza tez za mocno nie była poskręcana, przynajmniej te dwie śrubki co sa widoczne pod zdjęciu uszczelek drzwi. Kiedy stoję na zewnątrz auta a głowę mam w środku i uderzę pięścią w szybę przednia to słyszę takie brzęczenie ale nie mogę go namierzyć. Lusterko wsteczne nie drga, rejestrator również. Przewód antenowy oraz zasilający od rejestratora też nie. Niedługo będę ściągał ramkę radia więc zdemontuję przy okazji zaślepkę poduszki powietrznej pasażera ( trzyma się chyba na jednej śrubie i zatrzaskach) i zobaczę czy tam cos nie lata luzem. Ogólnie nie lubię jak cos mi w środku trzeszczy a szczególnie w kilkuletnim aucie z przebiegiem poniżej 50 tyś. km. Wiem, ze dacia to auto budżetowe ale zawsze maiłem auta takiej klasy ( Fiat Siena, 2x Daewoo Lanos, Fiat Cinquecento, Renautl Thalia, Skoda Fabia itp.)_ i tam raczej sporadycznie, zdarzały się takie problemy. No nic dalej bedę walczył :)
 
Jan Dusigaz 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 Sce
Rocznik: 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 184
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2021-01-18, 21:05   

Przednia szyba - zwróć uwagę na te plastiki na zewnątrz auta - te na rogach podszybia, one dziwnie trzeszczeć potrafią. Co do tyłu i dźwięków z tylnej klapy... u mnie pomogło przesmarowanie "ucha" zamka klapy... trochę smaru i trzeszczenie na nierównościach ustało.
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2021-01-18, 22:00   

Jan Dusigaz napisał/a:
Przednia szyba - zwróć uwagę na te plastiki na zewnątrz auta - te na rogach podszybia, one dziwnie trzeszczeć potrafią. Co do tyłu i dźwięków z tylnej klapy... u mnie pomogło przesmarowanie "ucha" zamka klapy... trochę smaru i trzeszczenie na nierównościach ustało.


Dzięki za info. niestety ale u mnie to nie osłony zawiasów przedniej maski, w pierwszej kolejności zerknąłem na nie oraz na podszybie wraz ze zbiorniczkiem płynu do spryskiwaczy. Co do tyłu sprawdzę :)
 
Puncu 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate Plus
Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 95
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-01-18, 22:30   

Daszki przeciwsłoneczne się tłuką na mrozie, może to to?
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2021-01-18, 22:53   

Powiem szczerze, że tez się nad tym zastanawiałem ale do testów nie odkręcałem ich bo bardzo ciężko wyjąc jest ich mocowania a przy dzisiejszych temperaturach ( w garażu podziemnym lekko powyżej 0) strach, ze się połamią
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2021-01-22, 22:51   

Dzisiaj kolejne raz walczyłem z irytującymi dźwiękami wydobywającymi się z mojego Dustera, oczywiście poległam wiec na poniedziałek umówiłem się w ASO i zobaczymy co ci fachmani wymyślą. W aucie zmieniło się kilka rzeczy ale nie pisałem o tym wcześniej bo chciałem opisać wszystko na raz. W grudniu wymyśliłem sobie, że w Dusterze zrobię następujące rzeczy:

- Wymiana kratek wentylacyjnych na te od Dustera II
- lakierowanie kilku elementów auta w kolor nadwozia
- Założenie owiewki maski
- Zamontowanie nakładki na zderzak
- Wymiana seryjnych głośników

Byłem dobrej myśli i chciałem wszystkie punkty zrealizować ale niestety ciągle coś wyskakuje i tak, na dzień dzisiejszy zostały wymienione kratki wentylacyjne oraz głośniki w przednich drzwiach. Kupiłem 4 szt głośników KENWOOD KFC-S1366, ale założyłem tylko na przód bo wydaje mi się ze jest na nich trochę mniejszy bass. Kupiona dokładka na zderzak tylny została założona ale niestety klapa bagażnika nie jest idealnie spasowana i w jednym miejscu na rancie klapy zszedł mi lakier - kiedyś była tam zaprawka na rancie. Na chwile obecna lekko przeszlifowałem dokładkę w miejscu styku klapy z nia oraz miejsce wytarcia lakieru potraktowałem podkładem antykorozyjnym a dzisiaj również i lakierem. Owiewki na maske nie zamontowałem bo jej mocowania sa trochę nieprzemyślane. Dwa metalowe uchwyty po założeniu na maskę znajdują się na wysokości reflektorów przednich i jest miedzy nimi bardzo mały odstęp i boje sie, ze któregoś dnia zapomniał bym o nich i zamknął maskę normalnie ( trzaskając) co mogło by spowodować pękniecie klosza. Ostatnia, rzecz która chciałem zrobić to polakierować w kolor auta elementy przy radiu oraz uchwyty na drzwiach. Uchwyty zakupiłem drugie u kolegi toka93 aby mieć na wszelki wypadek oryginalne gdyby mi się te znudziły. Uchwyty od forumowicza polakierowane zostały a dzisiaj gdy chciałem je zamontować okazało się że są ich dwie wersje ( od wersji tańszych - OPEN Ambiance i droższych Laureate. Prestige) i tu zonk. Na szczęście mam jeszcze trochę lakieru który powinien wystarczyć na polakierowanie tych z mojego auta wiec w poniedziałek będę prosił lakiernika o polakierowanie. Przebieg auta na dzień dzisiejszy to 47tyś km z groszem.


 
toka93 


Marka: Renault
Model: Megane IV Grandtour
Silnik: 1,5 DCI
Rocznik: 2017
Pomógł: 46 razy
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 1700
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2021-01-23, 09:24   

:shock: Nawet o tym nie wiedziałem. Chcesz całe boczki z prestige? :-P
_________________
Sprzedaż części Dacia

https://www.czescidacia.pl/

Pomogłem, zostaw opinię: https://g.page/r/CU7bHXWMP-5FEBM/review
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1812
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2021-01-23, 11:51   

toka93 napisał/a:
:shock: Nawet o tym nie wiedziałem. Chcesz całe boczki z prestige? :-P


Też nie wiedziałem, jak widać cały czas się uczymy naszych Dacii 😄. Wiesz zastanawiałem się nad wymianą boczków od wersji laureatem lub prestige ale ich wymianą wiąże się z kupnem kolejnej masy uszczelniającej i kolejnym lakierowaniem bo w tamtych jest jeszcze przedłużenie tego uchwytu
 
Jan Dusigaz 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 Sce
Rocznik: 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 184
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2021-01-24, 08:25   

Kratki wentylacyjne pasowały bez problemu? Ciekawy mod :-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne