Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
MediaNav zawiesza się coraz częściej i nie daje wyłączyć
Autor Wiadomość
Miodek 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2014
Dołączył: 01 Sty 2021
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: 2021-01-01, 22:43   

Mam radio Media Nav w wersji 4.1.0, które coraz bardziej zaczyna szwankować. Najpierw przestało się łączyć z telefonem po Bluetooth, ale uznałem, że mogę żyć bez rozmów. Niestety stan radia pogarszał się jednak z miesiąca na miesiąc. Obecnie mam problem z jego uruchomieniem. Zawiesza się na logo DACIA i nic dalej. Po jakimś czasie użytkowania samochodu i ponownym uruchomieniu silnika radio się załącza (nie można go jednak wyłączyć). Dodatkowo ostatnio kiedy radio zadziałało pojawił się komunikat o przepełnionej pamięci (wyświetla się komunikat: Program memory is very low. You must select one task to close, or increase the amount of program memory, if available). Czy istnieje jeszcze jakaś możliwość uratowania radia, czy tylko wymiana (ASO w Toruniu rozkłada ręce)?
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-01-02, 00:31   

Możesz przysłać do mnie - może uda sie jeszcze odratować . Ale wszystko wskazuje na że pada już kość pamięci ( niestety to czesta przypadłość MN1 ze względu na najgorszego producenta kości firmy Hynix, lepsze były egzemplarze z kością Sandisk) . Jako całkowite rozwiązanie tego problemu to wylutowanie eMMC i wlutowanie karty SD .
Wszystko masz opisane w moim poście na ten temat. Ja takich rzeczy już nie lutuję bo wzrok nie ten :)
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne