Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Łysy i wąsacz Dusterem po Lublinie (i do tego na gazie).
Autor Wiadomość
velomar 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 SCE
Rocznik: 2020
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 594
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2021-01-18, 18:52   Łysy i wąsacz Dusterem po Lublinie (i do tego na gazie).

Mam nadzieję, że autorzy filmu się nie obrażą za ten tytuł, ja tak z sympatii. Pana Mariusza miałem okazję poznać osobiście i moje dobre pierwsze wrażenie tylko się potwierdza, a kolega za kierownicą też bardzo na luzie i spokojnie moglibyście stanowić taki team na dłużej.
Pomimo że wciąż nie jestem jakimś fanem Dacii (choć może bardziej wszystkich współczesnych samochodów), to bardzo chętnie oglądam Wasze filmy, a Pan Mariusz ma swój styl, odbiegający od takiego typowego, wyuczonego marketingowego bełkotu. A wkradające się jakieś błędy językowe czy ujawniające się jakieś przywary długoletniego kierowcy (każdy jakieś ma) nadają tym przekazom autentyczności.
Dusterem nigdy nie jechałem i czasem żałuję, choć pewnie nic ponad wersję Access bym nie kupił (ale wciąż podoba mi się ta spartańska prostota). Ten 1.0TCE całkiem fajnie brzmi, przynajmniej tak przez internet.
https://www.youtube.com/watch?v=aUKoU9kAbTU
Ostatnio zmieniony przez velomar 2021-01-18, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne