Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2016-07-08, 22:24
LESZNO - Smektała
Autor Wiadomość
Leśna 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dci
Rocznik: 2016
Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 34
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-07-08, 22:08   LESZNO - Smektała

Polecam salon Smektała Leszno za rzetelne podejście (w końcowej fazie) do klienta. Jestem z nich mega zadowolony, gratisów co nie miara... , uprzejmi do bólu, POLECAM!!!!!!

Jak już pisałem, miałem 1,5 miesięczny poślizg z odbiorem Dustera z winy .... chyba Renault. Nie wnikałem za bardzo... Ale, dealer Smektała Leszno stanął na wysokości zadania i muszę tutaj ich bardzo pochwalić, że w ramach tego opóźnienia dostałem od nich parę dodatkowych gratisów + ubezpieczenie AC/OC za 1500zł., na koniec od właściciela salonu dostałem wino markowe made in France.
POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2016-07-08, 22:27, w całości zmieniany 3 razy  
 
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2017-12-07, 20:00   

Polecam także. Pierwsze spotkanie było w zeszłym roku jeszcze wtedy w planach było Sandero Stepway. Pierwsza jazda próbna była nie udana. Paliwa zabrakło po przejechaniu 15 km. Było to auto nowe wiec raczej po zjeździe z lawety nie dotankowane.
 
maxx304 


Marka: Dacia
Model: Duster II aka "Toster"
Silnik: 1.0 TCe LPG 4x2
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 23
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-07-09, 09:08   

Polecam z przyjemnością ten salon. Miło, kompetentnie, naprawdę widać, że zależy im na kliencie. Żartowaliśmy z żoną już po zakupie w domu, że chyba pomyliliśmy marki, bo czuliśmy się, jakbyśmy kupowali Bentleya, a nie Dacię :) Od samego początku sympatycznie. Byłem dociekliwy i porównywałem oferty z kilku salonów, Leszno przebiło wszystkich, w tym Anabo ZG. Rabaty na auto, lekkie zejście z marży/prowizji kredytowej, pełna kultura i opieka na wszystkich etapach zakupu i rejestracji samochodu. Dwa tygodnie po zakupie padł czujnik ciśnienia LPG. Szybki telefon do serwisu, przyjechałem w umówionym dniu, po sumarycznie dwóch godzinach wyjeżdżałem z wymienionym czujnikiem. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Polecam, w szczególności pana Krzysztofa - doradcę handlowego.
 
Stepway 2021 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 0.9 TCE
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączyła: 31 Paź 2021
Posty: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2021-11-01, 22:10   

Dołącze do grona zadowolonych z obsługi w Lesznie. Pan Krzysztof Śniady robi robote:)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne