Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Biała Sandero zamiast białego tico
Autor Wiadomość
defunk 


Marka: Dacetti / Peżo
Model: Dusterio / Rifter
Silnik: 1,6 SCe / 1,2 110 KM
Rocznik: 2017 / 2021
Wersja: Laureate
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 839
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-11-26, 09:02   

wlodarek1 napisał/a:
ja uważam , że ktoś kto zdał egzamin wewnętrzny o ośrodku nauki jazdy , zdał ''teorię '' w WORD-zie , a nie może zdać '' praktyki '' tylko dlatego , że egzaminatorzy czepiają się byle szczególu , aby uwalić zdającego i wydusić z niego jak najwięcej kasy - jest już jednak kierowcą :!:


To tak jak z tymi świętymi: co z tego, że się łajdaczył, kradł, korumpował i brał łapówki, chlał i jeździł po pijaku, a także dzieci deprawował -- skoro co tydzień dawał na tacę, więc jest świętym mężem.
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1696
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-11-27, 13:07   

wlodarek1 napisał/a:
tylko dlatego , że egzaminatorzy czepiają się byle szczególu


Zdawałem dwa razy prawko, dwa razy za pierwszym razem, w różnych czasach, dawno temu kat. B, trochę mniej dawno temu kat. A

Za każdym razem praktykę zdawało 2-3 osoby na 10. Każdy z tych co odpadał mówił, że miał stres, że egzaminator się czepia. Też miałem stres. Ale Ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że jeżdżąc w codziennym ruchu to jest jeszcze większy stres. I jeśli w stresie nie potrafi się uruchomić auta, ruszyć pod górkę, zaparkować (co na kursie uczy się człowiek przecież na pamięć) i wielu innych rzeczy, jak np. motocyklista co włącza się do ruchu czy wyprzedza nie spojrzawszy się do tyłu, to kończy się to kolizją lub wypadkiem
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3622
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-11-27, 15:20   

wlodarek1 napisał/a:
... ktoś kto zdał egzamin wewnętrzny o ośrodku nauki jazdy , zdał ''teorię '' w WORD-zie , a nie może zdać '' praktyki '' tylko dlatego , że egzaminatorzy czepiają się byle szczególu , aby uwalić zdającego i wydusić z niego jak najwięcej kasy - jest już jednak kierowcą :!:

No tak...praktyka jest przecież mało istotna... Mimo to, ja Ci jednak życzę, byś na swojej życiowej drodze trafiał tylko na lekarzy, którzy uzyskali dokumenty potrzebne do wykonywania zawodu.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2021-11-27, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1696
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-11-27, 22:53   

Dymek napisał/a:
Mimo to, ja Ci jednak życzę, byś na swojej życiowej drodze trafiał tylko na lekarzy, którzy uzyskali dokumenty potrzebne do wykonywania zawodu.

Hehehe.. lekarz co nie zdał egzaminów i nie ma praktyki, to też lekarz, ale się czepili szczegółów.. a to że igłę nie w żyłę wbijał.. a to że anginę z wyrostkiem pomylił.. Po coś, prócz tego wrednego SYSTEMU, te weryfikacje jednak wymyślili
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2021-11-28, 07:58   

młócicie plewy
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
imielinek 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 113
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2021-11-28, 12:21   

już dajcie spokój przecież bratanek jest najlepszym kierowcą w województwie śląskim tylko wredni egzaminatorzy się na niego uwzięli i nie chcą żeby miał uprawnienia, może jako użytkownicy forum napiszemy podanie do WORD i starostwa żeby bez pozytywnego wyniku egzaminu wydali w końcu mu prawo jazdy :-D

A tak na poważnie to może trzeba poinformować odpowiednie służby w Częstochowie że po drogach miasta porusza się dość często białe sandero za kierownicą siedzi osoba która nie posiada odpowiednich kwalifikacji i uprawnień
_________________
 
wlodarek1 



Marka: renault
Model: captur
Silnik: 1.3 mild
Rocznik: 2024
Dołączył: 20 Mar 2016
Posty: 465
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2021-11-28, 19:40   

Imielinek ; kwalifikacje to mój bratanek ma chyba dobre , sko ro stojący na poboczu policjanki nigdy nie pomachali mu lizakiem . Ani podczas jazdy obok policyjnego auta -
- policjanci nie spojrzeli nigdy krzywo na kierującego bratanka . Tylko papierka brak , bo egzaminatorzy patrzą tylko na kasę . A widzicie ilu kierowców z kwalifikacjami i uprawnieniami , wpisanych do cepiku - rozbiło auta , nawet takie jak mclaren za 1500000 zł w ciągu ostatnich 2 dni ?! Co z tego że oni zdali egzaminy , jak teraz źle jeżdżą ?
OFFTOP ; zobaczcie jakie są warunki dojazdu do jednego z punktówe szczepień w moim mieście ;
https://youtu.be/kTq9gvB01EM
_________________
Sandero dla bratanka a dla mnie Captur
 
dudu$ 



Marka: Fiat
Model: TIPO II Sedan
Silnik: 1.4 16v 95km
Rocznik: 2019
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 49 razy
Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1814
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2021-11-28, 19:58   

wlodarek1 napisał/a:
Imielinek ; kwalifikacje to mój bratanek ma chyba dobre , sko ro stojący na poboczu policjanki nigdy nie pomachali mu lizakiem . Ani podczas jazdy obok policyjnego auta -
- policjanci nie spojrzeli nigdy krzywo na kierującego bratanka . Tylko papierka brak , bo egzaminatorzy patrzą tylko na kasę . A widzicie ilu kierowców z kwalifikacjami i uprawnieniami , wpisanych do cepiku - rozbiło auta , nawet takie jak mclaren za 1500000 zł w ciągu ostatnich 2 dni ?! Co z tego że oni zdali egzaminy , jak teraz źle jeżdżą ?
OFFTOP ; zobaczcie jakie są warunki dojazdu do jednego z punktówe szczepień w moim mieście ;
https://youtu.be/kTq9gvB01EM


włodarek1, włodarek1, włodarek1. Kiedy wreszcie zrozumiesz, ze aby jeździć samochodem bądź innym pojazdem mechanicznym po drogach publicznych należy posiadać odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, w tym przypadku prawo jazdy kat. B. Gdyby wszyscy postępowali tak jak Ty i twój bratanek wiesz co by się działo na świecie ? Lekarzem z dnia na dzień została by pierwsza lepsza osoba z ulicy tak samo jak pilotem samolotu, nauczycielem w szkole itp. Nie kwestionuje tego czy Twój bratanek potrafi jeździć samochodem czy nie, skoro był kilka razy na kursie prawa jazdy, odbył ileś tam godzina na szkoleniu to jakiś mały zalążek aby zostać kierowcą ma i mylę, że gdyby przestał słuchać się Twoich rad to prawo jazdy zdałby szybciej. Po naszych drogach jeździ wiele osób nie posiadających uprawnień do kierowania samochodem, niektórzy z nich z pewnością lepiej czują się za kierownica niż ci, którzy posiadają taki dokument ale zgodnie z przepisami nie mogą prowadzić pojazdów mechanicznych i tyle. Kiedy zrozumiesz to, że nie daj Boże, Twój bratanek brałby udział w jakim kol wiek zdarzeniu drogowym nie posiadając PJ , jest na skreślonej pozycji. Nie ważne czy byłby sprawca czy poszkodowanym poniesie ogromne konsekwencje karne a Ty finansowe, bo nie otrzymasz ani złotówki na naprawę swojego pojazdu. Odczep się od tego swojego bratanka, daj mu wolna rękę, porozmawiaj z nim w cztery oczy czy chce robić prawo jazdy czy nie, powiedź mu że nie ważne czy zrobi czy nie nie będziesz miał pretensji do niego a na sam koniec możesz go w jakiś sposób zmotywować np informując go że przepiszesz na niego sandero po zdaniu egzaminu itp.
 
imielinek 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 113
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2021-11-28, 20:03   

w takim razie przyjedź do mnie zrobię ci operację kolana bo mam do tego kwalifikacje tylko papierka mi brak bo nie zdałem na akademie medyczną.

BRAK PRAWA JAZDY OZNACZA ŻE ON NIE MA KWALIFIKACJI DO JEŻDŻENIA SAMOCHODEM zrozum to w końcu że jedynym sposobem aby on jeździł samochodem zgodnie z prawem to jest uzyskanie prawa jazdy.
_________________
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1696
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-11-28, 22:27   

eplus napisał/a:
młócicie plewy

Wcześniej omijałem ten wątek, miałem nawet zablokować, ale nie wytrzymałem i coś popisałem :oops:
Tak czy inaczej dużo się nauczyłem, nie strój czyni człowieka, nie papier kierowcę :mrgreen:
Albo, że na wyścigach najlepiej cisnąć na najwyższym biegu.. :lol:

Dobra, koniec młócenia/karmienia
 
velomar 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 SCE
Rocznik: 2020
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 594
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2021-11-28, 23:46   

wlodarek1 napisał/a:
A widzicie ilu kierowców z kwalifikacjami i uprawnieniami , wpisanych do cepiku - rozbiło auta , nawet takie jak mclaren za 1500000 zł w ciągu ostatnich 2 dni ?! Co z tego że oni zdali egzaminy , jak teraz źle jeżdżą ?

Tylko że jak kierowca tego Mclarena wjedzie w Twoją Dacię z jego winy to jego ubezpieczyciel wypłaci Tobie odszkodowanie, a gdy twój bratanek nawet tylko przerysuje bok, zbije lampę czy rozwali zderzak w tym Mclarenie za 1 500 000, to się nie wypłacisz do końca życia, bo ubezpieczyciel zrobi regres, do czego będzie miał pełne prawo (brak uprawnień do kierowania pojazdem u bratanka).
Ja tam aż takim formalistą nie jestem i w wielu sytuacjach patrzę na faktyczne umiejętności bardziej niż na papiery (np. gość po zawodówce może być lepszym mechanikiem samochodowym niż magister inżynier po politechnice), ale w pewnych sytuacjach we współczesnym świecie od papieru wiele zależy. Na pewne stanowiska jest wymóg posiadania wykształcenia wyższego kierunkowego, a do zadziałania ubezpieczenia OC jest niezbędne posiadanie formalnych uprawnień do kierowania danym pojazdem (choć w rzeczywistości można być nawet beznadziejnym kierowcą). Tak to niestety działa.
Zrobisz co zechcesz, ale z dobrego serca radzę nie chwalić się takimi rzeczami na tym forum, gdzie jest wiele nieżyczliwych osób, bo donosicielstwo w narodzie kwitnie, a rząd wręcz je promuje (choćby przy okazji tzw. pandemii, kwarantann, maseczek).
 
EBmazur 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,0 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 592
Skąd: Mazury
Wysłany: 2021-11-29, 06:46   

kolego wlodarek1 są ludzie , którzy kradną , oszukują , są wandalami , biją swoje żony i dzieci - czy to usprawiedliwiało by moje podobne postępowanie ? No bo przecież inni też tak robią , a nawet są gorsi ode mnie . Jak na razie sławetny bratanek "prawie kierowca" nie miał rutynowej kontroli drogowej ani nie uczestniczył w kolizji / wypadku . Tylko że im częściej prowadzi samochód tym bardziej rośnie prawdopodobieństwo takiego zdarzenia , a ty liczysz na wielkie umiejętności bratanka i jeszcze większe szczęście - bo złe rzeczy zdarzają się innym a nie Tobie . Obyś nie pluł w brodę i nie dostał dużego rachunku do zapłacenia . Zapewne i tak będziesz wtedy uważał , że to wina kogoś innego .
_________________
Czerwone jeżdżą szybciej
 
defunk 


Marka: Dacetti / Peżo
Model: Dusterio / Rifter
Silnik: 1,6 SCe / 1,2 110 KM
Rocznik: 2017 / 2021
Wersja: Laureate
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 839
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-11-29, 09:37   

wlodarek1 napisał/a:
Imielinek ; kwalifikacje to mój bratanek ma chyba dobre , sko ro stojący na poboczu policjanki nigdy nie pomachali mu lizakiem . Ani podczas jazdy obok policyjnego auta -
- policjanci nie spojrzeli nigdy krzywo na kierującego bratanka . Tylko papierka brak , bo egzaminatorzy patrzą tylko na kasę


Jesteś jednak -- spójrzmy prawdzie w oczy -- ciężkim, nieuleczalnym, bałwańskim egoistą.
 
Piotrek721015 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,5 dci 90 KM
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 443
Skąd: ZGY
Wysłany: 2021-11-29, 11:27   

Posiadanie prawa jazdy kat. B uprawnia do kierowania motocyklami o pojemności do 125 ccm. Technika jazdy motocyklem o pojemności 150 ccm nie różni się niczym. Ale jeżdżę motocyklem o poj. 125 ccm, bo na to pozwalają mi przepisy. I nie tłumaczę się tym, że umiem jeździć to mogę jeździć większym pojemnościami. Nie mam kategorii A prawa jazdy i już. To, że twój bratanek umie jeździć autem nie uprawnia go do jazdy po drogach publicznych samochodami.
 
Black Dusty 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6Sce4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 829
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-11-29, 11:38   

Tu żadne argumenty nie pomogą, ale jest takie stosowne przysłowie na ten przypadek
"Stary ale głupi"
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3696
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-11-29, 13:19   

Black Dusty napisał/a:
Tu żadne argumenty nie pomogą, ale jest takie stosowne przysłowie na ten przypadek
"Stary ale głupi"

Bardzo dobrze powiedziane, a Włodarek1 zachowuje się jak małe dziecko, które nie rozumie, że białe jest białe czy czarne to czarne...
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
kapelusznik 



Marka: Seat
Model: Ateca
Silnik: 1.0 TSI
Rocznik: 2022
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 912
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-11-29, 14:07   

W świetle tego wątku zastanawiam się czy na kat.b nie powinny być robione psychotesty jak na wyższe kategorie...
 
czco 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110 2x4
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 67
Skąd: śląsk
Wysłany: 2021-11-29, 14:29   

Bratanek egzamin może zdać w Rybniku , córy ,bratanki ,żona i inni za 1 ,2,3,4 max zdawali .Jak oblewali to tylko za swoje gapiostwo .
 
defunk 


Marka: Dacetti / Peżo
Model: Dusterio / Rifter
Silnik: 1,6 SCe / 1,2 110 KM
Rocznik: 2017 / 2021
Wersja: Laureate
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 839
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-11-29, 15:19   

velomar napisał/a:
Zrobisz co zechcesz, ale z dobrego serca radzę nie chwalić się takimi rzeczami na tym forum, gdzie jest wiele nieżyczliwych osób, bo donosicielstwo w narodzie kwitnie


Gdyby tak było, Włodarek już dawno miałby problemy, a nie ma, więc daruj sobie przytyki.
 
kapelusznik 



Marka: Seat
Model: Ateca
Silnik: 1.0 TSI
Rocznik: 2022
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 912
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-11-29, 17:40   

Tym bardziej że dokładne dane Włodarka łącznie z dokładnym można ustalić w jakieś 15 minut w sieci...
Ostatnio zmieniony przez kapelusznik 2021-11-29, 17:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
krimar 


Marka: Dacia
Model: Sandero II ph 2 Open, Duster 2 Prestige
Silnik: 1,0 TCE LPG
Rocznik: 2020, 2021
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 321
Skąd: z ?
Wysłany: 2021-11-30, 12:30   

Jest (chyba jeszcze) pewna grupa osób, która ma prawo prowadzić auto bez posiadania prawa jazdy, są to obywatele Wielkiej Brytanii, którzy zaczęli prowadzić auta zanim wprowadzono obowiązek posiadania tego dokumentu i na zasadzie praw nabytych nie muszą go posiadać, ale bratanek chyba się do nich nie zalicza.
 
EBmazur 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,0 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 592
Skąd: Mazury
Wysłany: 2021-12-01, 06:41   

krimar napisał/a:
Jest (chyba jeszcze) pewna grupa osób, która ma prawo prowadzić auto bez posiadania prawa jazdy, są to obywatele Wielkiej Brytanii, którzy zaczęli prowadzić auta zanim wprowadzono obowiązek posiadania tego dokumentu i na zasadzie praw nabytych nie muszą go posiadać, ale bratanek chyba się do nich nie zalicza.

Ale takowi już nie prowadzą samochodów - wymarli podobnie jak dinozaury
_________________
Czerwone jeżdżą szybciej
 
667 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 100
Rocznik: 2022
Wersja: Comfort
Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 27
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 2021-12-02, 17:01   

Tak przejrzałem sobie ten wątek i zastanawiam się, czy Wy serio myślicie, że to co pisze wlodarek1 jest na serio? Mi to wygląda na zwykłego trolla internetowego. Siedzi, pisze debilizmy i śmieje się z ludzi, którzy biorą go na serio.
 
kapelusznik 



Marka: Seat
Model: Ateca
Silnik: 1.0 TSI
Rocznik: 2022
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 912
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-12-02, 17:27   

667, niestety to jest na serio.
Obejrzyj jego filmy. Bedziesz wiedział o co chodzi.
 
667 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 100
Rocznik: 2022
Wersja: Comfort
Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 27
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 2021-12-02, 17:55   

kapelusznik napisał/a:
Obejrzyj jego filmy. Bedziesz wiedział o co chodzi.

To ja jednak podziękuję.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne