Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Audi 2017/2018 - radio i kolizja
Autor Wiadomość
Limes 


Marka: Dacia
Model: Sandero2 StepWay
Silnik: 1,5dCi
Rocznik: 2014
Dołączył: 05 Gru 2020
Posty: 125
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-01-06, 13:26   Audi 2017/2018 - radio i kolizja

Audi , rocznika nie jestem pewien to gdzieś 17 może 18.

Kolizja ... niedostosowanie prędkości ... itd. Auto rozbite ma być robione ale w aucie zadziałały systemy bezpieczeństwa / poduszki , kurtyny pasy. Pytam kolegów czy wymiana poszczególnych musi się odbyć ze sterownikami , czy któryś ze sterowników będzie przydatny. Czy korzystając ze skanera da się odczytać kod cyfrowy sterowników .Auto kolegi stoi na wsi , a my obaj jak trawa na wiosnę .

Może ktoś wie ile jest modułów , odpaliły 2 poduszki przednie i 2kurtyny boczne . Nie wiem co z pasem pasażera bo jechał sam , i też moduł jeden czy dwa , czy zespolony. Tak że chłodnice poszycie blachy , zderzak , lampy ,atrapa , szyba to już 13 k . Co więcej i za ile to się okaże.
 
chrom6 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 100 TCE
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 04 Lis 2021
Posty: 381
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2022-01-06, 15:05   

jak Audi 17/18 to ile modułów padło trzeba odczytać interfejsem diagnostycznym, pasy pasażera i pasażerów z tyły też mogły strzelić, ale to już trzeba sprawdzić na aucie. ale na 99% masz do wymiany moduły wszystkich pirotechnik, tanie nie są
 
Limes 


Marka: Dacia
Model: Sandero2 StepWay
Silnik: 1,5dCi
Rocznik: 2014
Dołączył: 05 Gru 2020
Posty: 125
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-01-06, 15:47   

Trudno , Zaboli go jeszcze bardziej . Ja posiadam tylko Delphi 150e , ale chyba podeślę mu kolegę ma KTS-a i CDIF chyba 3 . Myślę że te skanery poradzą sobie z odczytem .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne