Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Potrzebna pomoc
Autor Wiadomość
nowy 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe90
Rocznik: 2019
Wersja: Techroad
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 429
Skąd: DTR
Wysłany: 2021-11-15, 09:12   Potrzebna pomoc

Drodzy użytkownicy samochodów marki Dacia.

Witam wszystkich!
Długo walczyłem, ze sobą i swoimi myślami. Jestem osobą, która nie czeka na to aż sytuacja sama się rozwiąże, albo ktoś za mnie to zrobi. To jednak przerasta moje możliwości i dlatego postanowiłem założyć ten temat.

Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Dotyczy ona mojego syna Błażeja, który uległ poważnemu wypadkowi, o którym możecie przeczytać tutaj .
W dniu 5 października syn szedł przez park miejski w kierunku stacji PKP. W wyniku złamania się drzewa/konaru/gałęzi doszło do wypadku. Z licznymi obrażeniami (złamanie kręgosłupa, pęknięcie podstawy czaszki, złamanie kilku żeber) trafił do szpitala, gdzie przeszedł skomplikowaną operację trwającą 7 godzin. Po miesiącu pobytu w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka, został przetransportowany do Szpitala rehabilitacyjnego w Popielówku, gdzie przechodzi długą i mozolną rehabilitację, bo niestety złamanie kręgosłupa spowodowało, że syn został sparaliżowany od mostka w dół. Wszyscy lekarze są ostrożni w swoich diagnozach i wręcz dają do zrozumienia, że może się to nie cofnąć.

Błażej ma 19 lat, w tym roku zdał maturę, miał plany na życie, które musi odłożyć na dalszy plan, lub całkowicie z nich zrezygnować.

My wierzymy, że jednak kiedyś syn stanie na nogi, a to wymaga dużego poświęcenia, czasu oraz ogromnych nakładów finansowych. Dlatego żona założyła zbiórkę na pomagam.pl "Na rehabilitacje Błażeja" pod adresem https://pomagam.pl/vufiecwgwhui .

Proszę o udostępnianie zbiórki, gdzie tylko się da, a tych bardziej wrażliwych o dołożenie swojej cegiełki.
W imieniu syna i swojej rodziny bardzo dziękuję.
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2021-11-15, 15:27   

Poleciało parę zł dla klubowicza.
 
nowy 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe90
Rocznik: 2019
Wersja: Techroad
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 429
Skąd: DTR
Wysłany: 2021-11-16, 10:04   

Dzięki. Mam nadzieję, że w przyszłym roku jak odbędzie się zlot to będę mógł się jakoś odwdzięczyć i osobiście podziękować
 
nowy 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe90
Rocznik: 2019
Wersja: Techroad
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 429
Skąd: DTR
Wysłany: 2022-01-19, 23:19   

Dziękuję tym wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do zbiórki na pomagam.pl. Zbiórka została zakończona. Nie oznacza to jednak końca zmagań. Zebrana kwota to kropla w morzu potrzeb. Syn rehabilituje się obecnie w Popielówku na NFZ i został mu miesiąc. Powróci na kilka dni do domu i potem kolejne ośrodki, ale tym razem już komercyjnie.
Dlatego został podopiecznym fundacji Moc Pomocy i teraz tam gromadzimy potrzebne pieniążki.

https://www.fundacjamocpomocy.pl/blazej-basiak/

lub na platformę wpłat fundacji MAM MOC!

https://www.mammoc.pl/blazej-basiak

Można też przekazać 1% podatku

_________________
Paweł
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne