Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
yaris 1.33
Autor Wiadomość
nowy 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe90
Rocznik: 2019
Wersja: Techroad
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 429
Skąd: DTR
Wysłany: 2022-01-24, 09:56   

http://www.daciaklub.pl/f...1830060#1830060
leech10 napisał/a:
Ja miałem Yarisa 1.33 z wadą fabryczną.


Który rocznik? bo ja miałem 2009 i jak sprzedałem to miał najechane 120 tyś i jedyne co padało to sondy. Oprócz tego jak zgasł na zimnym to trzeba było długo kręcić nim odpalił. Bodajże myk z tym był taki, że wystarczyło go pchnąć pół metra i zaskakiwał od razu. Ostatnia rzecz, która go bolała to czasem i tylko na zimnym, co jakiś czas miał dziwne szarpanie przy ruszaniu.
_________________
Paweł
Ostatnio zmieniony przez laisar 2022-02-02, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
leech10 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 Tce
Rocznik: 2020
Wersja: Laureate
Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 70
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-01-24, 22:43   

nowy napisał/a:
leech10 napisał/a:
Ja miałem Yarisa 1.33 z wadą fabryczną.


Który rocznik? bo ja miałem 2009 i jak sprzedałem to miał najechane 120 tyś i jedyne co padało to sondy. Oprócz tego jak zgasł na zimnym to trzeba było długo kręcić nim odpalił. Bodajże myk z tym był taki, że wystarczyło go pchnąć pół metra i zaskakiwał od razu. Ostatnia rzecz, która go bolała to czasem i tylko na zimnym, co jakiś czas miał dziwne szarpanie przy ruszaniu.


Hej

2009. Sonda tez mi padła- to objaw tej usterki. Silnik pali olej i sondy padaja. To drugie to pewnie zbierajacy sie nagar tez klasyczna przypadlosc tej jednostki. Pierścienie tlokowe i nagar.

I tak, to ja go dobiłem ekojazdą. To na pewno przyspieszyło zużycie panewek ale to nie zmienia faktu, że to felerna jednostka i główną przyczyną jej usterek jest wada fabryczna.
 
nowy 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe90
Rocznik: 2019
Wersja: Techroad
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 429
Skąd: DTR
Wysłany: 2022-02-02, 22:24   

leech10 napisał/a:
Hej

2009.


Z tego co ja pamiętam, to rocznik 2009 miał już poprawiony silnik. Awarie dotyczyły pierwszych wypustów z tym silnikiem.
_________________
Paweł
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne