Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
MediaNav 4 w nowych modelach Dacia 2021
Autor Wiadomość
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-10-03, 21:42   

robox5 napisał/a:
Myślę, że spowodowane jest to odgórnymi przepisami bezpieczeństwa, aby kierowca nie musiał skupiać się za długo na przeczytaniu całego tekstu.

Litości... nie dopisuj tutaj teorii do faktów. Na radiu FM obcina teksty RDS a jak przełączysz sobie na odbiór DAB+ masz aktywne pełne 3 linijki tekstów RDS i jeszcze dodatkowo możesz sobie przeglądać EPG ileś tam godzin do przodu :mrgreen:
A co do bezpieczeństwa- jak dla mnie to już ten cały AA czy CP i zabawa jego możliwościami są większym zagrożeniem, niż przeczytanie jednego pełnego, nie obciętego zdania tekstu na RDS.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2021-10-03, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
Łukasz_M 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: Blue dCi 95
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Lis 2019
Posty: 363
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-10-04, 19:41   

Komunikaty RDS w tzw. Radio Tekst (RT) składają się z max 64 znaków i więcej nie będzie bo radio wyświetla bieżący komunikat i nie łączy kilku komunikatów w całość. Każdy komunikat to osobna i niezależna informacja. W DAB to nawet chyba nie jest RDS tylko osobna warstwa informacyjna jak w Hbb TV. Przepustowość tego kanału jest wielokrotnie wyższa niż RDS w FM. Coś jak strona internetowa przesyłana razem z głównym sygnałem. Reasumując ten tekst w RDS nie jest obcięty tylko dokładnie taki na jaki pozwala specyfikacja tego systemu.
Ostatnio zmieniony przez Łukasz_M 2021-10-04, 19:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-10-05, 09:41   

Łukasz_M napisał/a:
W DAB to nawet chyba nie jest RDS tylko osobna warstwa informacyjna jak w Hbb TV. Przepustowość tego kanału jest wielokrotnie wyższa niż RDS w FM.
To jasne- przytoczyłem przykład DAB tylko w celu odrzucenia tezy o sztucznym ograniczaniu ilości tekstów na ekranie radia...
Łukasz_M - dzięki za ostateczne wyjaśnienia, nie liczyłem wcześniej tych znaków, ale faktycznie- łącznie ze spacjami na pokazanym przykładzie jest tylko 64 znaki. Poza tematem pozostaje więc tylko pytanie- po co niektóre stacje nadają komunikaty, które z założenia nie maja prawa się zmieścić... Prawdopodobnie robi to jakiś program, ale to tym bardziej dłuższe zdania powinien z automatu odrzucać. :-/
Dzięki, może jeszcze ktoś pokaże ekran z odtwarzaniem pliku MP3 o długim tytule.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2021-10-05, 09:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
Łukasz_M 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: Blue dCi 95
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Lis 2019
Posty: 363
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-10-06, 22:02   

Zazwyczaj te komunikaty powinny być krótsze typu tytuł. Zamiast wycinać wiadomości algorytm je skraca. Przejawem jego działania są te trzy kropki na końcu. Dalsza część nie jest wyświetlana bo mogłoby to doprowadzić do kolejkowania wiadomości przez co by się one mogły rozjechać z zaplanowanym czasem ich wyświetlenia zbyt mocno. Potencjalnie mogłoby by to doprowadzić do usunięcia całkowitego innych informacji żeby wrócić do tego timingu. Wiadomości wyświetlają się w pętli i to operator systemu powinien zadbać o to by długie teksty rozdzielić na krótsze. Ma tam taką określoną ilość slotów do wypełnienia i jak mu sie skończą to wiadomo że wszystko się wyświetli. Niektóre sloty są zautomatyzowane i np zsynchronizowane z bieżącą odtwarzaną listą utworów
Ostatnio zmieniony przez Łukasz_M 2021-10-06, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
DarkWanderer 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan III
Silnik: 1.0 TCe LPG
Rocznik: 2021
Dołączył: 10 Sie 2021
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-10-07, 19:18   

Dymek napisał/a:
Dzięki, może jeszcze ktoś pokaże ekran z odtwarzaniem pliku MP3 o długim tytule.


Ucina zarówno z pamięci USB jak i przy odtwarzaniu przez BT i nie, nie przewija tytułu.



Jak komuś zależy, to zostaje jedynie AndroidAuto, ale tutaj pewnie będzie to zależne od aplikacji do odtwarzania.
Ostatnio zmieniony przez DarkWanderer 2021-10-07, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-10-08, 07:36   

DarkWanderer napisał/a:
Ucina zarówno z pamięci USB jak i przy odtwarzaniu przez BT i nie, nie przewija tytułu.
Dzięki wielkie! Straciłem już nadzieję... ;-)
Cytat:
Jak komuś zależy, to zostaje jedynie AndroidAuto, ale tutaj pewnie będzie to zależne od aplikacji do odtwarzania.
Paradoksalnie takie nigdzie nie opisane "szczegóły" bardzo mnie interesują, poza czysto technicznymi aspektami. Byłem po prostu ciekawy czy w tym względzie w nowym sprzęcie jest jakiś krok do przodu względem MN3, czy to to samo..
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2021-10-08, 07:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
wrosiak 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 TCe 100
Rocznik: 2020
Wersja: Comfort
Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-10-23, 11:34   Re: MediaNav 4 w nowych modelach Dacia 2021

Dymek napisał/a:
sobol1976 napisał/a:
3. Pojawia się ekran konfiguracji, który załączam poniżej.

Tylne głośniki widzę- wyłączone? ;-)
Teraz czekamy na kogoś z MediaDisplay- czy aby na pewno za pomocą samego okienka [AA_WiFi_ON] nie da się włączyć AA po WiFi... :mrgreen:


z tego co gdzieś znalazłem AA po wifi działa, ale na androidzie 11 dopiero.
Ja mam taki problem, że WIFI w mojej dacii raz działa a raz nie. Mimo włączonego wifi nie ma żadnego sygnału ani na 2,4 GHz ani na 5 GHz

Jest funkcja ECO włączana przyciskiem i działa, tzn czuć różnicę i widać spalanie ok 1,5 l/100km mniej na ECO włączonym
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-10-23, 21:45   Re: MediaNav 4 w nowych modelach Dacia 2021

wrosiak napisał/a:

Jest funkcja ECO włączana przyciskiem i działa, tzn czuć różnicę i widać spalanie ok 1,5 l/100km mniej na ECO włączonym

To nie o tym "ECO" była mowa, tylko o "Driving Eco"- jednym z ekranów MediaNav, gdzie są wszystkie parametry jazdy zebrane w jednym miejscu.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2021-10-23, 21:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
wrosiak 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 TCe 100
Rocznik: 2020
Wersja: Comfort
Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-10-26, 14:15   Media Nav SSH

odniosę się do treści, ale w nieco innym podejściu
moja wersja firmware to: 6.0.8.3.0813 lub jak kto woli 6.0.8.3.1039_r2

U mnie można wejść do trybu MICOM TEST bez żadnych pendrive'ów i plików itp - z ekranu z wersją systemu wg wskazówek na początku tematu a interesowało mnie przede wszystkim WIFI - bo moja dacia odpala hotspot na 5GHz - da się to zmienić i miałem nadzieję, że dlatego AA po wifi nie działa z moim telefonem. Na szczęście da się zmienić, żeby się dacia łączyła z WIFI np z telefonu a nie była HOTSPOTEM ( np żeby nawigacja korzystała z danych trafic ), ale AA i tak nie zadziałało - dzisiaj potestuję dłużej niż 5 minut.
Teraz koncert życzeń
1. fajnie by było połączyć się po SSH - server w dacii działa, odpowiada na porcie 22 - potrzebne tylko login/hasło - będzie można zmienić zarówno nazwy ( czyt. USTAWIENIA na NAWIGACJA ) i animację startową itp itd jak i wszystkie inne ustawienia
2. jest jakiś sposób aktualizacji firmware ( przecież są nowe wersje ) ? jakieś źródło do pobrania
3. może udałoby się zdobyć instrukcję serwisową, żeby było wiadomo co do czego w tych ustawieniach - zmiany w ciemno przypominają spacer po polu minowym

ktoś coś ?

MICOM TEST
ekran po wpisaniu kodów
Ostatnio zmieniony przez wrosiak 2021-10-26, 14:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
tomkasz 



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.4 T LPG
Rocznik: 2018
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Sie 2021
Posty: 253
Skąd: małopolska
Wysłany: 2021-10-26, 20:05   

O AAwireless: https://www.xda-developer...-auto/#wireless
Trochę powierzchownie, ale na tym forum możesz poszukać takich danych do bardzo dociekliwych pytań.

Ad.1 Sprawdź czy MNE4 nie działa tak jak MNE3, w sensie aktualizacji. Ponieważ jeżeli zrzuca cały system plików w tar, zdaje się, to możesz go sobie wygodnie edytować w domu. SSH wtedy nie jest niezbędne.
Ad.2 Czy nie działa aktualizacja za pomocą oficjalnego narzędzia: https://dacia.welcome.naviextras.com/index_pl.html ?
_________________
Jeździć, tankować,
Nie żałować!
Zmieniać olej i filtry,
Bo twój samochód jest za..bisty!
 
wrosiak 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 TCe 100
Rocznik: 2020
Wersja: Comfort
Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-10-27, 10:24   

tomkasz napisał/a:
O AAwireless: https://www.xda-developer...-auto/#wireless
Trochę powierzchownie, ale na tym forum możesz poszukać takich danych do bardzo dociekliwych pytań.

Ad.1 Sprawdź czy MNE4 nie działa tak jak MNE3, w sensie aktualizacji. Ponieważ jeżeli zrzuca cały system plików w tar, zdaje się, to możesz go sobie wygodnie edytować w domu. SSH wtedy nie jest niezbędne.
Ad.2 Czy nie działa aktualizacja za pomocą oficjalnego narzędzia: https://dacia.welcome.naviextras.com/index_pl.html ?


AAwireless znam - ale nie chcę półśrodków
Ad.1. Po dotknięciu okienka "firmware upgrade" które jest po przejściu w tryb serwisowy szuka nowej wersji na nośniku USB - jeśli jest włożony to mówi natychmiast, że nie znalazł ( w przeciwnym razie długo sprawdza )
Po podłączeniu dacii do wifi z telefonu nie wyszukuje też samodzielnie w sieci. Skoro są różne wersje ( bo jedni mają nowsze inni starsze to znaczy, że można wykonać upgrade, tylko skąd go wziąć ?
Ad.2 Nie mam na myśli aktualizacji mapy, bo narzędziem aktualizujesz mapę ( przez 90 dni od zakupu samochodu za darmo, a potem płatnie ) - tylko chodzi mi o wersję systemu operacyjnego całego komputera
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3604
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-10-27, 14:13   

wrosiak napisał/a:
Nie mam na myśli aktualizacji mapy, bo narzędziem aktualizujesz mapę ( przez 90 dni od zakupu samochodu za darmo, a potem płatnie ) - tylko chodzi mi o wersję systemu operacyjnego całego komputera

Jednak podpowiem, żeby uniknąć dalszego przerzucania się "argumentami"- aktualizacja za pomocą narzędzia Toolbox nie służy tylko do aktualizacji map, ale również do tego o co pytasz. Co więcej- robi się to tym samym sposobem, co mapy a aktualizacja systemu ma priorytet przed mapami. I nie ma na to tylko 90 dni- dostęp do aktualizacji oprogramowania sprzętowego jest "dożywotni" a wydawane poprawki nie zmieniające wersji systemu wcale nie są takie rzadkie.
 
DarkWanderer 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan III
Silnik: 1.0 TCe LPG
Rocznik: 2021
Dołączył: 10 Sie 2021
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-10-28, 18:08   

wrosiak napisał/a:

z tego co gdzieś znalazłem AA po wifi działa, ale na androidzie 11 dopiero.



Zależy od urządzenia, na Pixelach i niektórych telefonach Samsunga działa też na niższych wersjach androida, jednak wymogiem jest, aby telefon obsługiwał WiFi 5GHz
 
tomkasz 



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.4 T LPG
Rocznik: 2018
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Sie 2021
Posty: 253
Skąd: małopolska
Wysłany: 2021-10-28, 19:59   

Dokładnie - telefon ma obsługiwać 5 GHz i koniec - wg oficjalnych metod i specyfikacji. Na 2,4 to sobie można mikrofalówkę podpiąć :).

Jak telefon nie ma 5GHz (a/an) to zostaje USB. No chyba, że kolega wrosiak przekompiluje nam jądro w MNE4, dopisze kilka rzeczy i przerobi Androida, żeby AA działało na 2,4. Chętnie skorzystamy ;-) .
_________________
Jeździć, tankować,
Nie żałować!
Zmieniać olej i filtry,
Bo twój samochód jest za..bisty!
 
uno0 



Marka: Dacia / Opel
Model: Sandero Stepway 2021 / Yaris III/ Piaggio MP3
Silnik: 999 TCE X-Tronic
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 30 Maj 2021
Posty: 321
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2021-11-03, 16:21   Re: MediaNav 4 w nowych modelach Dacia 2021

sobol1976 napisał/a:
......
Właściwie można aktywować 3 elementy:
ECO - wyświetlanie eko-wskazówek i informacji o spalaniu na ekranie MN4 (u mnie ta funkcja jest aktywna ale nie zbiera danych, prawdopodobnie ze względu na fakt, że to silnik z LPG, nawet przełączenie na benzynę nie uaktywnia liczników danych). Może ktoś z wersją TCe90, bez gazu sprawdzi jak u niego to wygląda.
CLIM (dawniej AIR) - wyświetla kontrolki regulacji klimatyzacji na ekranie MN4 (działa).
TCM - aktywacja działa i wyświetla się antena w nawigacji ale nie zbiera danych (brakuje plików licencji). Trzeba poczekać na uwolnienie MN4.


Wszedłem i tak:
Eco wyświetla
CLIM jest on ale ja mam manuala więc to chyba przyczyna, że mi nic nie wyświetla
Odblokowanie dźwięku powitania działa
TCM nie patrzyłem
 
uno0 



Marka: Dacia / Opel
Model: Sandero Stepway 2021 / Yaris III/ Piaggio MP3
Silnik: 999 TCE X-Tronic
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 30 Maj 2021
Posty: 321
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2021-11-07, 08:01   

WS_SND: Welcome Screen Sound ten tamat już ogarnięty ...autko ładnie wita mnie na powitanie.

WS: Welcome Screen....czy tym się zmienia najprościej mówiąc tapetę, kolor? W ogóle można wgrać inne zdjęcie jak tło pulpitu?
 
sobol1976 



Marka: Dacia
Model: Sandero III Stepway
Silnik: TCe100 LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 742
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-12-20, 08:55   

Dla chętnych, którzy chcieliby sobie wymienić skórkę i ekran główny w MN4, potwierdzam, że sposób podany na stronie lisandru.eu działa.

Wystarczy w MICOM managerze zmienić pozycję COL z Dacia na Renault. Ekran główny i ikony lepiej wyglądają wg mnie, jedynie ten wiodący purpurowy kolor przycisków może się nie podobać.
 
Lelupi 


Marka: Dacia
Model: Duster FL/ Ph.2
Silnik: 1,0/1.0
Rocznik: 2020/2021
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 31 Paź 2021
Posty: 61
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-12-20, 20:29   

uno0 napisał/a:
WS_SND: Welcome Screen Sound ten tamat już ogarnięty ...autko ładnie wita mnie na powitanie.

W Dusterze lift phase 2 też działa ta opcja, z tym że bardzo głośno jak syrena na Tytanicu.
Jest gdzieś opcja ściszenia dźwięku powitalnego?
 
uno0 



Marka: Dacia / Opel
Model: Sandero Stepway 2021 / Yaris III/ Piaggio MP3
Silnik: 999 TCE X-Tronic
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 30 Maj 2021
Posty: 321
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2021-12-20, 21:39   

Lelupi napisał/a:
uno0 napisał/a:
WS_SND: Welcome Screen Sound ten tamat już ogarnięty ...autko ładnie wita mnie na powitanie.

W Dusterze lift phase 2 też działa ta opcja, z tym że bardzo głośno jak syrena na Tytanicu.
Jest gdzieś opcja ściszenia dźwięku powitalnego?


fakt...po cichu się człowiek nie wykradnie :lol:
 
sobol1976 



Marka: Dacia
Model: Sandero III Stepway
Silnik: TCe100 LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 742
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-02-07, 16:12   

W moim egzemplarzu MN4 pojawia się czasami drobny błąd/zwiecha.
Mam na stałe wpięty pendrive z muzyką w górny port USB. Po uruchomieniu samochodu, w losowych odstępach czasu zdarza się, że MN4 nie rozpoznaje jego zawartości. W systemie nie widać pena w ogóle i oczywiście nie można też puścić z niego muzyki. Żeby to rozwiązać wystarczy wyjąć i włożyć ponownie napęd do slotu USB.
Ale co ciekawe, w międzyczasie nie działa w ogóle sterowanie mediami pod kierownicą, a dokładnie rolka zmiany stacji radiowej/utworu - puszczanego nawet z innego źródła. Ktoś tak miał? To raczej wina MN4, a nie pendrive'a.
 
uno0 



Marka: Dacia / Opel
Model: Sandero Stepway 2021 / Yaris III/ Piaggio MP3
Silnik: 999 TCE X-Tronic
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 30 Maj 2021
Posty: 321
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2022-02-07, 20:23   

Czasami zdarza się że nie reaguję tez na zmianę głośności. Włączenie i wyłączenie radia wystarczy. Z penem też tak czasem mam. Nie przywiązuje do tego aż takiej uwagi.. i nerwów. Czasami też na AA przełączanie utworów zajmuje sekundową (dłuższa sekunda) przerwę. Na kablu nie wiem....Idzie z tym żyć
 
Robson68 


Marka: DACIA
Model: Duster Prestige ECO-G 100 f2
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 279
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2022-03-26, 15:08   

Od paru dni nurtuje mnie pewien problem związany z działaniem AA po wifi , podczas takiego połączenia mapy działają w trybie offline ( nie pokazuje czasu dojazdu). Sprawdzone w 2 autach ( Sandero i Logan), wersję systemu 6.08.4 i nowsza 6.08.6, telefony z Androidem 10. Czy ktoś z kolegów ma podobny problem? Czy to wina telefonów?
 
sobol1976 



Marka: Dacia
Model: Sandero III Stepway
Silnik: TCe100 LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 742
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-03-26, 15:36   

A w ogóle miałeś wcześniej internet z Androidem 10 i AA Wifi? Tylko w niektórych telefonach to działało (np. Samsungach). Potrzebny Android 11 do udostępnienia danych komórkowych przez AA Wifi. U mnie za to po ostatniej aktualizacji softu MediaNav pojawia się błąd przy połączeniu telefonicznym po AA WiFi. Nie działa mikrofon w kabinie, tak jakby system nie miał uprawnień do uruchomienia mikrofonu. Głośnik działa tzn. słychać osobę dzwoniącą. Pomaga wyczyszczenie danych AA w telefonie usunięcie telefonu z pamięci MN4 i ponowne sparowanie wszystkiego. Piszę o tym dlatego, że może to być problem nadawanych uprawnień Androida przy aktualizacji MN4. U mnie wszystko najlepiej chodziło na starym sofcie MN4 i Androidzie 11. Teraz zarówno telefon jak i MN4 jest zaktualizowany i występują problemy.
Ostatnio zmieniony przez sobol1976 2022-03-26, 15:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
Robson68 


Marka: DACIA
Model: Duster Prestige ECO-G 100 f2
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 279
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2022-03-26, 15:59   

Dziękuję za informację. W Loganie u kolegi na pewno wszystko działało po wifi i Android 10, Sandero jest bratowej, a technika to niezbyt mocna strona kobiet. Ciekawe co jest problem czy Android czy błędy software MediaNav? Widzę, że producent testuję chyba działanie Wi-Fi na Dacii. Bo Easy Link ani R-Link nie posiadają takiego rozwiązania
 
dawtaj94 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0TCe LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 38
Skąd: Nowy Lubosz
Wysłany: 2022-03-26, 23:09   

Ja mam androida 11 i nie mam takiego problemu :D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne