Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy cennik a zamówienie
Autor Wiadomość
Michu1107 


Marka: Dacia
Model: Sandero 3
Silnik: 1.0 tce 90km 5b
Rocznik: 2022
Wersja: Comfort
Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 34
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-03-28, 18:28   Nowy cennik a zamówienie

Cześć, tydzień temu zamówiłem sandero z odbiorem na wrzesień. Sprzedawcą zapewniał że cena nie wzrośnie jeżeli podrożeje ale na umowie zamówienia mam zapisane ze jeżeli kurs euro albo cło się zmieni to cena też. Zamówiłem już po tych podwyżkach ale patrząc na tempo zmian cen to mam pewne wątpliwości czy we wrześniu nie zobaczę o 7 tys wyższej ceny :-( . Jak mieliście? Czy ktoś już odbierał auto po podwyżkach cen i coś się zmieniło? Czy z finansowaniem jest tak samo, kalkulacje rat z dnia zamówienia nie zmieniają się?
 
sobol1976 



Marka: Dacia
Model: Sandero III Stepway
Silnik: TCe100 LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 742
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-03-28, 18:58   

W moim przypadku w trakcie realizacji zamówienia były bodajże 2 podwyżki i nie zapłaciłem za to dodatkowo. Jedynie gdybyś domawiał jakiś pakiet po podpisaniu umowy to musisz się liczyć z tym, że cena będzie naliczona wg aktualnych stawek. Ja tak dopłaciłem do podgrzewanych foteli. W dniu zamówienia kosztowały 400 PLN ale nie było możliwości skonfigurowania z tym dodatkiem, a po 2 miesiącach pojawiła się możliwość dołożenia ale już zapłaciłem 600 PLN.
 
Michu1107 


Marka: Dacia
Model: Sandero 3
Silnik: 1.0 tce 90km 5b
Rocznik: 2022
Wersja: Comfort
Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 34
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-03-28, 19:16   

Ok, a do jakiego czasu jest możliwość domówienia opcji? Zastanawiam się nad pakietem z kartą keyless i automatycznym ręcznym.
 
Osa_Sandero 


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 1,0 + LPG
Rocznik: 2021
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 78
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
  Wysłany: 2022-03-28, 22:36   Re: Nowy cennik a zamówienie

Michu1107 napisał/a:
Cześć, tydzień temu zamówiłem sandero z odbiorem na wrzesień. Sprzedawcą zapewniał że cena nie wzrośnie jeżeli podrożeje ale na umowie zamówienia mam zapisane ze jeżeli kurs euro albo cło się zmieni to cena też. Zamówiłem już po tych podwyżkach ale patrząc na tempo zmian cen to mam pewne wątpliwości czy we wrześniu nie zobaczę o 7 tys wyższej ceny :-( . Jak mieliście? Czy ktoś już odbierał auto po podwyżkach cen i coś się zmieniło? Czy z finansowaniem jest tak samo, kalkulacje rat z dnia zamówienia nie zmieniają się?


U mnie cena wzrosła od podpisania umowy do odbioru. Zapłaciłem cenę z umowy, ale nie miałem żadnej klauzuli o wzroście Euro. Podejrzewam, że musiałoby sporo wzrosnąć, żeby opłacało im się wkurzać klienta.

Z dodatków nic nie zamawiałem, więc nie wiem przez ile można domówić. Pewno do czasu kiedy nie wskoczy na linie produkcyjną. Najlepiej dopytaj w salonie. Jak masz kasę na dodatki to pewno na wyższą cenę też :)
 
667 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 100
Rocznik: 2022
Wersja: Comfort
Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 27
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 2022-03-29, 09:17   

U mnie cena się nie zmieniła w stosunku do tej z umowy, ale też w umowie miałem wyraźnie tę cenę zapisaną i nie było ani słowa o możliwości jej wzrostu. Wzrosła za to trochę rata w stosunku do kalkulacji, bo w momencie zamawiania są to tylko kalkulacje, nie podpisanie umowy (wzrost z 4.99% na 5.99%).
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne