Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Kupno Sandero
Autor Wiadomość
ceranix3 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 0.9 90 km
Rocznik: 2018
Dołączył: 21 Sie 2022
Posty: 72
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2022-08-21, 21:15   Kupno Sandero

Witam Panie i Panowie.Potrzebuje szybkiej opini.Jutro ide nia pojezdzic.Ogladalem w sobote ale przed zamknieciem wiec o jezdzie nie bylo mowy.Srodek ladny,na zewnatrz ladna.Ogolnie ladna,tylko troche przebieg mnie odstrasza.To jakies 22 tys rocznie co jak sprawdzilem w historii przegladow sie zgadzalo.Pewnie jakas firmowa.Ale myslec czy odpuscic.Na zywo nawet lepiej wyglada niz na zdjeciach.Chodzi jak na 3 garowca ladnie.Samochod z salonu Daci wiec chyba w jakis sposob sprawdzony.Wyposazenie praktycznie full a i cena do negocjacji.
https://www.otomoto.pl/of...o-ID6EC5zK.html
 
Marckok 


Marka: Reanult
Model: Trafic
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-08-22, 08:57   

Dają jakąś gwarancję ? Bo na przykład u "mojego" dealera Renault przy zakupie używanego jest rok gwarancji na silnik i skrzynię biegów...

A swoją drogą te ceny....ja mam zamówione na listopad nowe Sandero z silnikiem 1.0 z LPG w fajnym wyposażeniu (wersja expression) i cena to 55000 zł brutto - czyli tylko 10 000 zł więcej - co prawda zwykła a nie Stepway ale auto fabrycznie nowe....

w tym kontekście cena jest za wysoka, ale wiem że tak teraz jest...
 
Michał B24 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 90tce
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 1055
Skąd: Chwaszczyno
Wysłany: 2022-08-22, 10:00   

To dobre auto, wygodniejsze i lepiej jeżdżące zawieszeniowo od zwykłej Sandero. Jedyna wada, to jest głośniejsza przy dużych prędkościach od zwykłej, przez relingi.

Przebieg realny i normalny, moja przy podobnym przebiegu wyglądała na bardziej zużytą. To nie jest duży przebieg, a dla tego silnika też nie stanowi problemu.
 
ceranix3 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 0.9 90 km
Rocznik: 2018
Dołączył: 21 Sie 2022
Posty: 72
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2022-08-22, 10:58   

Dzieki za odpowiedzi.Pojezdzilem i mi i zonie sie podoba.Ksiazka servisowe wskazuje ze auto bylo kupione u nich i tam ogarniane.Co 20 tys.Czyli moze byc.Ja w swoich autach olej wymienialem co 10 tys.No ale to przebieg autostradowy bo 25 tys rocznie w miescie to niemozliwe.Wymieniane w tym czasie byly wahacze, tarcze,klocki.Tak wynika z rachunkow.Przynajmniej tyle mam z glowy.Co do gwarancji to rok renkojmi.Czyli dobrze.Gaz przelacza sie elegancko,bez szarpania.Co do ceny.Bylem zobaczyc nowe clio.Auto wyliczone na 72 tys.Przy wplacie 40 tys z mojej strony, raty na 84 miesiace wyszly 650 zl.7 lat splacac auto to jednak za duzo.Wiec wole w miare nowe ale bez petli na szyi.Zreszta wszystko ma oprocz lewarka( masakra) sam klucz i zestaw naprawczy i brak kompa pokladowego(sred.spalanie , ile od-do itp) Nawet w starym peugeocie206 syna jest lewarek i klucz. W srode bedzie gosciu co sie zajmuje odsprzedaza,bede negocjowac.Co jeszcze moge od nich wydebic😁?
 
Auto Krytyk 


Marka: .
Model: .
Silnik: .
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 819
Skąd: Polska
Wysłany: 2022-08-22, 11:04   

Marckok napisał/a:
Dają jakąś gwarancję ? Bo na przykład u "mojego" dealera Renault przy zakupie używanego jest rok gwarancji na silnik i skrzynię biegów...

A swoją drogą te ceny....ja mam zamówione na listopad nowe Sandero z silnikiem 1.0 z LPG w fajnym wyposażeniu (wersja expression) i cena to 55000 zł brutto - czyli tylko 10 000 zł więcej - co prawda zwykła a nie Stepway ale auto fabrycznie nowe....

w tym kontekście cena jest za wysoka, ale wiem że tak teraz jest...


Jakim cudem dostałeś ponad 10 tys rabatu na Sandero? Wersja Expresion z gazem kosztuje 65250! Chyba ze to cena netto?
 
Marckok 


Marka: Reanult
Model: Trafic
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-08-22, 13:18   

Nie wiem czy to cud. Cena brutto to 55000 zł. Może dlatego że auto będzie w leasingu RCI, a może dlatego że to 7 auto kupowane u tego dealera ?


Auto Krytyk napisał/a:
Marckok napisał/a:
Dają jakąś gwarancję ? Bo na przykład u "mojego" dealera Renault przy zakupie używanego jest rok gwarancji na silnik i skrzynię biegów...

A swoją drogą te ceny....ja mam zamówione na listopad nowe Sandero z silnikiem 1.0 z LPG w fajnym wyposażeniu (wersja expression) i cena to 55000 zł brutto - czyli tylko 10 000 zł więcej - co prawda zwykła a nie Stepway ale auto fabrycznie nowe....

w tym kontekście cena jest za wysoka, ale wiem że tak teraz jest...


Jakim cudem dostałeś ponad 10 tys rabatu na Sandero? Wersja Expresion z gazem kosztuje 65250! Chyba ze to cena netto?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne