Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2016-02-17, 14:35
Jak długo czekaliście (czekacie) na odbiór Dacii?
Autor Wiadomość
RafalSky84 



Marka: Dacia
Model: Jogger
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Wersja: Extreme 7-os.
Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 16
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2022-09-28, 18:21   

W żadnym momencie nie było mowy o zmianie. Cena została wg umowy z lutego. Wg obecnego stanu 10.2k na plus.
_________________
RafalSky
Nie mój Cyrk nie moje Małpy.
 
RafalSky84 



Marka: Dacia
Model: Jogger
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Wersja: Extreme 7-os.
Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 16
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2022-10-06, 13:12   

Tym o to postem, żegnam się z forum.
Samochód po 7 miesiącach, w piątek 30.09 został zarejestrowany, w poniedziałek 03.10 wyjechałem z salonu.
Odbiór bez problemu. Prezentacja, omówienie funkcji, odpowiedzi na pytania. Generalnie bez presji czasu, na spokojnie.
Z auta jestem zadowolony. Generalnie wiedziałem, co brałem. Silnik na dotarciu 1000km i wymiana oleju, zalecają jazdę na PB, ale na trasie przy spokojnej jeździe testuję również LPG.
Rzuca się w oczy na drodze, jako bardzo rzadki model na razie :)

Pozdrawiam, i życzę cierpliwości.
_________________
RafalSky
Nie mój Cyrk nie moje Małpy.
 
Marek1956 
Zielony listek


Marka: DACIA
Model: Duster
Silnik: 1,5 dci
Rocznik: 2022
Wersja: Prestige
Dołączył: 30 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Ziemia Cedyńska
Wysłany: 2022-10-08, 07:46   

Szerokości i przyjemności. Powodzenia
 
Matos94 
Zielony listek


Marka: Opel
Model: Corsa
Silnik: 1.2
Dołączył: 11 Lip 2022
Posty: 6
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2022-10-12, 11:57   

AKTUALIZACJA! Jogger Extreme 7-os. z LPG
Zamówienie z walentynek 2022. Pierwszy termin był na 30 czerwca. Drugi na 30 września - do tego momentu samochód nadal nie rozpoczął swojej produkcji...
Dziś udało mi się (w końcu) dodzwonić do dealera. Samochód zaczął być produkowany 😍
Ponoć ma wyjechać z fabryki w połowie listopada 😅
Dowiedziałem się też, że jestem "wyjątkowo pechowy"...
Jak szczęście mi dopisze i coś ruszy w temacie to napiszę.
 
Gagman 


Marka: Renault
Model: Kadjar
Silnik: 1.3 TCe 140 EDC 4x2
Rocznik: 2021
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 60
Skąd: Białystok
Wysłany: 2022-10-12, 19:46   

Matos94 napisał/a:

Dziś udało mi się (w końcu) dodzwonić do dealera. Samochód zaczął być produkowany 😍
Ponoć ma wyjechać z fabryki w połowie listopada


Jak zaczął być produkowany?
Przecież tam codziennie 1.000 sztuk powstaje od początku do końca.
 
Matos94 
Zielony listek


Marka: Opel
Model: Corsa
Silnik: 1.2
Dołączył: 11 Lip 2022
Posty: 6
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2022-10-23, 14:53   

Gagman napisał/a:
Matos94 napisał/a:

Dziś udało mi się (w końcu) dodzwonić do dealera. Samochód zaczął być produkowany 😍
Ponoć ma wyjechać z fabryki w połowie listopada


Jak zaczął być produkowany?
Przecież tam codziennie 1.000 sztuk powstaje od początku do końca.

Tzn. ma status "w produkcji"... Cokolwiek by to nie znaczyło 😅
 
janbot 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: ---
Dołączył: 17 Paź 2022
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2022-10-24, 22:52   SANDERO STEPWAY

Witam wszystkich, to mój pierwszy post :-D
Tak sobie czytam i widzę że chyba ja jestem największym pechowcem spośród zamawiających.
Moje zamówienie jest z połowy grudnia 2021 roku. Termin dostawy wielokrotnie przesuwany, już mi się liczyć nie chce. Może to kwestia konfiguracji Dacia Sandero Stepway full opcja bez szyberdachu :-) . Miała być po 4 miesiącach a jest już koniec października, Muszę przyznać że chyba się coś ruszyło w mojej sprawie bo ponoć jest już wyprodukowana.
Jestem wściekły, ponoszę tylko dodatkowe koszty z utrzymaniem starego samochodu, którego na szczęście nie sprzedałem. Ubezpieczenie na raty, przegląd i przygotowanie do przeglądu niespodziewane naprawy, diesel bije rekordy i cały sezon gdy potrzebowałem taniego w eksploatacji samochodu dożynałem starego trupa. ;-) ;-) ;-) 9,5 l ON / 100km
Ale jestem dobrej myśli, że przynajmniej konfiguracja będzie zgodnie z zamówieniem i będę zadowolony z samochodu.
Pozdrawiam Janusz
 
marsko 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.3
Rocznik: ---
Dołączył: 25 Paź 2022
Posty: 16
Skąd: Głuchołazy
Wysłany: 2022-10-25, 11:25   

Witam wszystkich
No to od początku...
autko zamówione 15 maja miało być do odebrania we wrześniu, pan z salonu poinformował że jest poślizg wiec będzie później. Zadzwoniłem pod koniec września no i miły pan poinformował mnie ze mój stepway ma okienko produkcyjne między 5 a 10 października oczywiście zadzwoniłem koło 12-stego i podobno autko jest już wyprodukowane. Dalszy czas oczekiwania około miesiąca może półtora. Tak więc ten tego...zobaczymy, aaa wspomnę tylko że wersja ze wszystkim co było w tedy dostępne (szyberdachu nie było w tedy, pojawił się chyba miesiąc później)
 
grzegorzcz 
Zielony listek


Marka: dacia
Model: sandero stepway III (wcześniej II)
Silnik: tce90
Wersja: Comfort
Dołączył: 17 Paź 2022
Posty: 9
Skąd: warszawa
Wysłany: 2022-10-27, 13:02   Re: SANDERO STEPWAY

janbot napisał/a:
Witam wszystkich, to mój pierwszy post :-D
Tak sobie czytam i widzę że chyba ja jestem największym pechowcem spośród zamawiających.
Moje zamówienie jest z połowy grudnia 2021 roku. Termin dostawy wielokrotnie przesuwany, już mi się liczyć nie chce. Może to kwestia konfiguracji Dacia Sandero Stepway full opcja bez szyberdachu :-) . Miała być po 4 miesiącach a jest już koniec października, Muszę przyznać że chyba się coś ruszyło w mojej sprawie bo ponoć jest już wyprodukowana.
Jestem wściekły, ponoszę tylko dodatkowe koszty z utrzymaniem starego samochodu, którego na szczęście nie sprzedałem. Ubezpieczenie na raty, przegląd i przygotowanie do przeglądu niespodziewane naprawy, diesel bije rekordy i cały sezon gdy potrzebowałem taniego w eksploatacji samochodu dożynałem starego trupa. ;-) ;-) ;-) 9,5 l ON / 100km
Ale jestem dobrej myśli, że przynajmniej konfiguracja będzie zgodnie z zamówieniem i będę zadowolony z samochodu.
Pozdrawiam Janusz

Może zaszalałeś z kolorem nadwozia?
_________________
grzegorzcz
 
kabaret10 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 Tce (CVT)
Rocznik: 2023
Wersja: Comfort
Dołączył: 19 Sie 2022
Posty: 11
Skąd: Powiat Poznanski
Wysłany: 2022-10-30, 17:28   

Zamówiłem 30.07.2022 zwykle Sandero w cvt w full opcji na nowym logo. Teoretyczny odbiór koniec stycznia. Przy konfigurowaniu mówili, że mają slot produkcyjny, a vin dostałem po 3 tygodniach.

W aplikacji od początku października wisi na statusie w produkcji. Nie mam zielonego pojęcia czy można temu ufać. Jak to u was wygląda?
Ciekawe też czy dostane z bezprzewodowym AAuto, bo na wyspach brytyjskich dojeżdżają wybrakowane.

ss.PNG
Plik ściągnięto 13 raz(y) 29,28 KB

 
Migdalop 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0
Dołączył: 20 Wrz 2022
Posty: 5
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2022-10-30, 20:20   

Zaloguj się do aplikacji My Dacia i dodaj samochód, jak już dodasz samochód to kliknij zobacz wyposażenie auta , jeśli wyskoczy błąd to znaczy że samochód jeszcze się nie wyprodukował, jeśli będziesz widział wyposażenie auta to połowa sukcesu 😁 Ja dostałrm info od dilera o produkcji samochodu na dzień 5 października, i 6go już moglem zauważyć jego wyposażenie , a wcześniej błąd a sprawdzałem od maja 🤣

Nie orientuje się ktoś ile zajmuje transport do dilera z centrum dystrybucyjnego , wiem że czeka na papiery z LPG itp ale blokady technicznej spowodowanej brakiem "czegoś tam" naszczescie nie ma (według zapewnień sprzedawcy)
 
kabaret10 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 Tce (CVT)
Rocznik: 2023
Wersja: Comfort
Dołączył: 19 Sie 2022
Posty: 11
Skąd: Powiat Poznanski
Wysłany: 2022-10-31, 12:37   

Migdalop napisał/a:
Zaloguj się do aplikacji My Dacia i dodaj samochód, jak już dodasz samochód to kliknij zobacz wyposażenie auta , jeśli wyskoczy błąd to znaczy że samochód jeszcze się nie wyprodukował, jeśli będziesz widział wyposażenie auta to połowa sukcesu 😁 Ja dostałrm info od dilera o produkcji samochodu na dzień 5 października, i 6go już moglem zauważyć jego wyposażenie , a wcześniej błąd a sprawdzałem od maja 🤣

Dzięki, faktycznie po kliknięciu w dane techniczne wyskakuje błąd, będę monitorował. Masz info czy produkują twój samochód w Ruminii? Generalnie z tego co przeglądałem to transport zajmuje ponad miesiąc ale to ciągle się zmienia. Na starcie mi konsultant mówił, że jedyne z czym mają obecnie problem to kierowcy.
 
janbot 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: ---
Dołączył: 17 Paź 2022
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2022-10-31, 19:54   Re: SANDERO STEPWAY

grzegorzcz napisał/a:
janbot napisał/a:
Witam wszystkich, to mój pierwszy post :-D
Tak sobie czytam i widzę że chyba ja jestem największym pechowcem spośród zamawiających.
Moje zamówienie jest z połowy grudnia 2021 roku. Termin dostawy wielokrotnie przesuwany, już mi się liczyć nie chce. Może to kwestia konfiguracji Dacia Sandero Stepway full opcja bez szyberdachu :-) . Miała być po 4 miesiącach a jest już koniec października, Muszę przyznać że chyba się coś ruszyło w mojej sprawie bo ponoć jest już wyprodukowana.
Jestem wściekły, ponoszę tylko dodatkowe koszty z utrzymaniem starego samochodu, którego na szczęście nie sprzedałem. Ubezpieczenie na raty, przegląd i przygotowanie do przeglądu niespodziewane naprawy, diesel bije rekordy i cały sezon gdy potrzebowałem taniego w eksploatacji samochodu dożynałem starego trupa. ;-) ;-) ;-) 9,5 l ON / 100km
Ale jestem dobrej myśli, że przynajmniej konfiguracja będzie zgodnie z zamówieniem i będę zadowolony z samochodu.
Pozdrawiam Janusz

Może zaszalałeś z kolorem nadwozia?

Tja - Czerwony :-D :-D :-D
 
Migdalop 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0
Dołączył: 20 Wrz 2022
Posty: 5
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2022-10-31, 23:17   

Mój samochód miał produkcję w Maroku , od razu miałem taką informację od dilera. Moja bestia wyprodukowana została 5.10 i do Słowenii samochód dotarł 17.10, do Bytomia na skład centralny 25.10 no i do salonu zostało 2 kilometry w linii prostej, obawiam się że więcej czasu transport zajmnie do salonu niż z Afryki 🤭 Póki co opóźnienia równe 3 miesiące, moze dywaniki gumowe może mi się uda ugrać z racji opóźnienia 😂
 
Tis 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Jogger
Silnik: 1.0
Dołączył: 01 Lis 2022
Posty: 2
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2022-11-01, 15:20   

Zamówiłem 10.10 nowego joggera, w salonie powiedziano mi o terminie na koniec marca 23r. Teraz na stronie mydacia widzę, że data dostawy jest przewidziana na 4-13 grudnia tego roku.
Ile razy przesuwała się Wam data w odbioru w aplikacji?

Bez tytułu.png
Plik ściągnięto 15 raz(y) 25,02 KB

Ostatnio zmieniony przez Tis 2022-11-01, 15:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
temporar 



Marka: Dacia
Model: Jogger
Silnik: 1.0 TCE
Rocznik: 2022
Wersja: Extreme 5-os.
Dołączył: 02 Cze 2022
Posty: 76
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-11-01, 21:58   

Jogger zamówiony w kwietniu. Miałem termin na połowę lipca. Pod koniec maja dzwoni diler, że auto już jest, trzeba tylko formalności dopiąć - odebrałem na początku czerwca.

Są tu jednak tacy, którym termin był przesuwany wielokrotnie w drugą stronę.
 
JustaWW 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 ECO-G 100
Rocznik: 2022
Wersja: Stepway Comfort
Dołączyła: 04 Lis 2022
Posty: 2
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2022-11-04, 19:34   

Witajcie,
Za kilka dni, po 8 miesiącach od zamówienia (zamówiona w pierwszej połowie marca), w końcu będę mogła odebrać moją Sandero Stepway 😁 już nie mogę się doczekać. 😁
 
dmgary 



Marka: Dacia / Seat
Model: Jogger / Altea
Silnik: 1.0 / 1,6
Rocznik: 2022.12 /2009
Wersja: Extreme 5-os.
Dołączył: 31 Paź 2022
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-11-05, 21:30   

Czekam cierpliwie.

Zamówienie złożone 15.09.2022

jogger.jpg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 64,99 KB

 
marsko 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.3
Rocznik: ---
Dołączył: 25 Paź 2022
Posty: 16
Skąd: Głuchołazy
Wysłany: 2022-11-13, 10:02   

Witam
Mała aktualizacja, mój stepway wyprodukowany na początku października jednak raczej nie zostanie odebrany w tym miesiącu.
Według systemu dojedzie do centrum dystrybucyjnego dopiero 24 listopada, więc termin odbioru dopiero w grudniu
Ostatnio zmieniony przez marsko 2022-11-13, 10:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
Matos94 
Zielony listek


Marka: Opel
Model: Corsa
Silnik: 1.2
Dołączył: 11 Lip 2022
Posty: 6
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2022-11-14, 08:31   

Matos94 napisał/a:
AKTUALIZACJA! Jogger Extreme 7-os. z LPG
Zamówienie z walentynek 2022. Pierwszy termin był na 30 czerwca. Drugi na 30 września - do tego momentu samochód nadal nie rozpoczął swojej produkcji...
Dziś udało mi się (w końcu) dodzwonić do dealera. Samochód zaczął być produkowany 😍
Ponoć ma wyjechać z fabryki w połowie listopada 😅
Dowiedziałem się też, że jestem "wyjątkowo pechowy"...
Jak szczęście mi dopisze i coś ruszy w temacie to napiszę.

Dealer zrobił mi prezent na święto niepodległości - w środę dostałem mail, że auto stoi w salonie. Dzisiaj ma dzwonić i umawiamy się na odbiór 😍
Cena z lutego, rabat 2 tysie za niedotrzymanie terminu, zniżka 30% na opony zimowe 😎
 
Mirecki 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0
Rocznik: 2022
Wersja: Stepway
Dołączył: 14 Lis 2022
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-11-14, 12:55   

Gdzie można sprawdzić status zamówienia? Zarówno w aplikacji jak i na stronie nigdzie tego nie widzę.
 
marsko 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.3
Rocznik: ---
Dołączył: 25 Paź 2022
Posty: 16
Skąd: Głuchołazy
Wysłany: 2022-11-14, 14:31   

Status zamówienia możesz sprawdzić w salonie gdzie oczywiście zamawiałeś autko, z mojej wiedzy aplikacja działa różnie. W salonie powiedziano mi że trwają jakieś prace nad tym by w przyszłości aplikacja działała lepiej.
 
Mirecki 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0
Rocznik: 2022
Wersja: Stepway
Dołączył: 14 Lis 2022
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-11-14, 14:59   

Dziękuję za odpowiedź. Pytanie, gdzie w aplikacji, na stronie, powinno to być możliwe, widoczne?
 
marsko 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.3
Rocznik: ---
Dołączył: 25 Paź 2022
Posty: 16
Skąd: Głuchołazy
Wysłany: 2022-11-14, 16:45   

Ja osobiście nie używam tej aplikacji więc niestety nie pomogę, wszystkiego dowiaduję się w salonie. Powodzenia w czekaniu i cierpliwości życzę, choć łatwo nie jest ;-)
 
dmgary 



Marka: Dacia / Seat
Model: Jogger / Altea
Silnik: 1.0 / 1,6
Rocznik: 2022.12 /2009
Wersja: Extreme 5-os.
Dołączył: 31 Paź 2022
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-11-14, 19:37   

Mirecki napisał/a:
Gdzie można sprawdzić status zamówienia? Zarówno w aplikacji jak i na stronie nigdzie tego nie widzę.


Aplikacja My Dacia -> Moje konto -> Moje zamówienia

I tu powinieneś mieć widoczny numer zamówienia, klikniesz na to i powinny być szczegóły.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne