Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
KATOWICE - Auto-Zięba
Autor Wiadomość
luk006 



Marka: Dacia
Model: Lodgy 7os.
Silnik: 1,6 SCe 102 KM + LPG
Rocznik: 2017
Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 153
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2017-05-17, 20:53   

Ja mam dobre doświadczenia. Polecam. Dostałem u nich największy rabat, a wysłałem ze 20 zapytań ofertowych do różnych dealerów. Opłacało mi się przejechać w sumie 500 kilometrów, żeby u nich kupić.
 
brzuch0 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 w benzynie
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 214
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-07-21, 17:08   

Nie polecam . Dwa razy w ciągu 7 miesięcy wymieniali mi uszczelkę szyby w drzwiach L+P. Po dwóch tygodniach znowu jedna zaczyna się odkształcać. Podejrzewam, że zatrudniają tam piekarzy z zawodu a nie mechaników.
Tym razem jadę do Katowic
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-07-24, 18:48   

A może to nie wina mechaników ale materiałów na uszczelkach. Czasem w oryginalnych częściach trafiają się jakieś felerne serie.
 
Mil4n 
Zielony listek


Marka: DACIA
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 3
Skąd: KWI
Wysłany: 2018-07-25, 10:40   

Cytat:

Ja mam dobre doświadczenia. Polecam. Dostałem u nich największy rabat, a wysłałem ze 20 zapytań ofertowych do różnych dealerów. Opłacało mi się przejechać w sumie 500 kilometrów, żeby u nich kupić.

U mnie podobna historia zakupu, z tą tylko różnicą, że musiałem dojechać autostradą 80km. Póki co nalatane 1000 km od zakupu i polecam ten salon :-)
 
brzuch0 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 w benzynie
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 214
Skąd: Tychy
Wysłany: 2018-07-25, 19:43   

jammo napisał/a:
A może to nie wina mechaników ale materiałów na uszczelkach. Czasem w oryginalnych częściach trafiają się jakieś felerne serie.

Po komentarzu wpisanym w sobotę na Google, rano w poniedziałek zadzwonił Pan serwisu. Zaprosił mnie jak będę miał czas, porobią zdjecia i wyślą do serwisu Reno, dlaczego tak się dzieje z uszczelkami.
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2018-07-26, 08:37   

Mnie tez uszczelki się pofalowały i wymienili. Za jakiś czas ta sama sytuacja znów pofalowało. Byłem w Aso i stwierdzili ze wszystkie auta tak mają a jak nie wieże to niech sobie idę na salon pooglądać :shock: i nie wymienili więcej. No cóż słów brak .
_________________
RowerekCombi
 
metalic 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 sce 4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 110
Skąd: Sląsk
Wysłany: 2018-11-27, 23:27   

Polecam ten salon. Dobry rabat dostałem, do tego bez problemu zrealizowali voucher. Kontakt z klientem rewelacyjny. Na każdym etapie zamówienia mogłem liczyć na pomoc sprzedawcy. Mimo komplikacji z odbiorem samochodu ( wina producenta) ostatecznie ocena na duży plus dla salonu.
Polecam kontakt z Panią Dominiką. Pełen profesjonalizm i dużo cierpliwości 8-)
 
brzuch0 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 w benzynie
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 214
Skąd: Tychy
Wysłany: 2019-01-20, 20:27   

RowerekCombi napisał/a:
Mnie tez uszczelki się pofalowały i wymienili. Za jakiś czas ta sama sytuacja znów pofalowało. Byłem w Aso i stwierdzili ze wszystkie auta tak mają a jak nie wieże to niech sobie idę na salon pooglądać :shock: i nie wymienili więcej. No cóż słów brak .

W końcu pojechałem usunąć awarii
-rdza pod śrubami wlewu paliwa
-skrzypiący fotel i wentylator
- uszczelki drzwi
Wszystko naprawione , uszczelki podklejone zobaczymy jak długo wytrzymają .
 
brzuch0 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 w benzynie
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 214
Skąd: Tychy
Wysłany: 2023-01-13, 14:47   

Duster 1.0 LPG. Przegląd przy 30 tyś , czas wykonania 4.5 godziny :-x
Wymiany
-olej+ filtr
-filtr gazu
-wymiana śrubek przy wlewie gazu
- podłączenie do komputera ( silnik dławi sie / gaśnie na zimnym), nic z tym nie zrobiono.
Przy tych pracach pracownik zapomniał o plastiku blokującym mocowanie obudowy wentylatora chłodnicy, przez co wydobywają się hałasy jak diesla.
Za miesiąc czeka mnie kolejna wizyta przegląd roczny + montaż plastiku mocującego wentylator, ciekawe ile godzin będą znowu mnie trzymać.
 
dovectra 


Marka: Dacia
Model: duster / Logan MCV
Silnik: 1,5 dci 110km? dci 88 KM
Rocznik: 2011
Dołączył: 31 Gru 2021
Posty: 38
Skąd: Piastów
Wysłany: 2023-02-02, 16:15   

brzuch0 napisał/a:
Duster 1.0 LPG. Przegląd przy 30 tyś , czas wykonania 4.5 godziny :-x
Wymiany
-olej+ filtr
-filtr gazu
-wymiana śrubek przy wlewie gazu
- podłączenie do komputera ( silnik dławi sie / gaśnie na zimnym), nic z tym nie zrobiono.

Pewnie był jeden pracownik który tego nie robił nigdy i był pijany...
 
Dariusz77 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV 2
Silnik: 1.0 SCe 75
Rocznik: 2019
Wersja: Access
Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 28
Skąd: Katowice
Wysłany: 2023-07-20, 08:42   Wycena wymiany rozrządu w Logan 2 MCV 1.0 SCE

Wycena wymiany rozrządu w Logan 2 MCV 1.0 SCE ich przerosła. (czyli łańcuch napinacz prowadnice zębatki na wariatorach itd.) Poprosiłem o wycenę takiej usługi, żeby się orientacyjnie przygotować na ewentualną wymianę/kontrolę rozrządu w silniku mojego samochodu. Pracownicy serwisu mechanicznego – szczególnie Pani około 50 z tatuażami nie ogarnia tematu. W Końcu po wielu próbach i konsultacjach z innym Pracownikiem wyszło im około 7000zł za tą usługę. Pomijając już fakt że taka czynność nie jest ujęta w ramach standardowo zdefiniowanej usługi, tylko trzeba „na piechotę” w różnych programach wyliczać ile to będzie. Co do ceny to jest grubo orientacyjna, także jeśli planujesz np. profilaktycznie wymienić łańcuch w samochodzie dacia (np. bo masz nalatane koło 150 000, lub coś stuka, itd.) to możesz od razu sobie darować szukanie tam pomocy.
P.S
Podczas wyceny miałem nieodparte wrażenie że przeszkadzam tym ludziom z moimi fanaberiami, że „zawracam cztery litery”.
Żeby nie być niesprawiedliwy wobec całej firmy, mogę polecić Pana z działu części zamiennych (taki koło 30 w okularach) bardzo kompetentny, uczynny i sympatyczny.
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3482
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2023-07-20, 08:50   

Hahaha a nie prościej cały silnik wymienić? Bo jak jeszcze wyskoczy jakaś uszczelka albo poduszka, to może wyjść kwota sześciocyfrowa. :?: :idea: :lol: :lol: :lol:
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne