Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Skrzynia automatyczna X-Tronic aplikacja diagnostyczna.
Autor Wiadomość
kabaret10 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.0 Tce (CVT)
Rocznik: 2023
Wersja: Comfort
Dołączył: 19 Sie 2022
Posty: 11
Skąd: Powiat Poznanski
  Wysłany: 2023-01-15, 12:45   Skrzynia automatyczna X-Tronic aplikacja diagnostyczna.

Cześć,
na forum nissana znalazłem aplikację dla skrzyń biegów Jatco CVT7. Wydaje mi się, że powinna być kompatybilna z Xtronic z Sandero III, Clio V i Nissanem Micra.
https://forum.nissanklub.pl/topic/114181-cvtz50-opis/

link do aplikacji:
http://cvtz50.info/en/
Producent zaleca najpierw ściągnięcie wersji demo w celu weryfikacji kompatybilności.

Czy próbował ktoś z was połączyć się przez obd z tą skrzynią? Podobno można zmieniać przez nią opory jakie generuje skrzynia przy zwalnianiu, sprawdzać temperature oleju, stan przepracowania oleju, ciśnienie oleju i wiele innych.
Jestem ciekaw jakie parametry ma kiedy jest nowa i jak będą zmieniać się z czasem użytkowania samochodu.

jatco.PNG
CVT dla samochodu z silnikiem 1.0 dzielonym między renault-nissan-dacia ze zgadzającym się momentem obrotowym dla skrzyni 150nm.
Plik ściągnięto 24 raz(y) 214,95 KB

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne