Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2024-02-04, 15:36
Dacia SS3 po trzecha latach
Autor Wiadomość
uno0 



Marka: Dacia / Opel
Model: Sandero Stepway 2021 / Yaris III/ Piaggio MP3
Silnik: 999 TCE X-Tronic
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 30 Maj 2021
Posty: 326
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2024-02-04, 14:53   Dacia SS3 po trzecha latach

Niedługo kończy mi się wynajem i powoli zaczynam rozważać co dalej. Na pewno nie oddam do dealera bo znając życie rozjebią g....no na atomy byle obniżyć cenę odkupu. Więc albo zostawię ją dalej sobie albo sprzedam na dalej bo z przebiegiem 30000 km po 3 latach będzie dobrą okazją i będę myśleć co dalej....I tu moje pytanie....jesteście w 100% zadowoleni z jej zakupu? Kupilibyście ją jeszcze raz?
 
pastp 


Marka: FIAT, DACIA
Model: IDEA, SANDERO STEPWAY 2021
Silnik: 1,3 jtd, 1.0Tce LPG
Rocznik: 2005, 2021
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 142
Skąd: Koszęcin
Wysłany: 2024-02-04, 19:28   

Ja jak najbardziej tak. Z drugiej strony 30 tysi to żaden przebieg. Ja mam też 3 rok i też ok. 32 tys. Choroby wieku dziecięcego wymieniony modem SOS- dwa razy i silnik dmuchawy w pierwszym roku użytkowania. Do teraz banan na ustach jak tankuję do pełna za 80 zł - LPG.
Teraz to chyba nowy DD też w gazie. Ma to co brakowło w DSSIII grzana kiera. Chińczyki dbają by opamiętali się przy cenniku.
Z drugiej strony elektryk MG4 - gdyby w podstawie miał grzaną kiera i siedzenia oraz kamerę cofania, byłby to numer 1
 
uno0 



Marka: Dacia / Opel
Model: Sandero Stepway 2021 / Yaris III/ Piaggio MP3
Silnik: 999 TCE X-Tronic
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Dołączył: 30 Maj 2021
Posty: 326
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2024-02-04, 20:13   

pastp napisał/a:
Ja jak najbardziej tak. Z drugiej strony 30 tysi to żaden przebieg. Ja mam też 3 rok i też ok. 32 tys. Choroby wieku dziecięcego wymieniony modem SOS- dwa razy i silnik dmuchawy w pierwszym roku użytkowania. Do teraz banan na ustach jak tankuję do pełna za 80 zł - LPG.
Teraz to chyba nowy DD też w gazie. Ma to co brakowło w DSSIII grzana kiera. Chińczyki dbają by opamiętali się przy cenniku.
Z drugiej strony elektryk MG4 - gdyby w podstawie miał grzaną kiera i siedzenia oraz kamerę cofania, byłby to numer 1


kiery podgrzewanej mi brakuję to fakt. Nic ż twoich napraw nie miałem...uffff :-) Za to banan przy tankowaniu jest mi nieznany. Urok wyższego spalania automatu , a z gazem był niedostępny. Niestety elektryk na osiedlu nie wchodzi w rachubę dla mnie. Myślałem ewentualnie o zamianie na DD II z 2022 roku. Ale to tylko dywagacje
Ostatnio zmieniony przez uno0 2024-02-04, 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne