Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przypisanie / kodowanie kluczyków
Autor Wiadomość
RafRoo 
Zielony listek


Marka: Logan
Model: Logan MCV
Silnik: 1,6MPI
Rocznik: 2011
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: MMz
Wysłany: 2021-11-23, 23:06   

Dobra, fajny tutorial, generalnie udało mi się (oczywiście po kilku podejściach ;) ) zakodować sobie drugi kluczyk i do tego z pilotem (bo mam, przepraszam miałem ;)) tylko jeden i to bez pilota. Auto DACIA Logan MCV (VAN) 2011. Transponder PCF7946 kupiłem na tej stronie:
http://www.autodiag.pl/in...onder-pcf7946-r
bo uwierzcie mi na całym "alledrogo" przeszukałem i nic nie było ;( - może powinienem od razu na aliexpress szukać, nie wiem.... w każdym razie na hasło "prekodowany PCF7946" sprzedawcy odpisywali - BRAK ;(
w każdym razie wracając do sedna układ przelutowany, kodowanie immo się udało, ale nie działa mi pilot zamka centralnego. Przy nauczaniu kluczyka naciskałem przyciski od centralnego ale to nic nie pomogło. Robiłem to i tak i owak. I teraz pytanie w czym rzecz, gdzie leży błąd, może ktoś mądry coś mi wywnioskuje z poniższego PrintScreena:

Lub może po prostu mam pilota uszkodzonego, bo kluczyk był kupiony używany i elektronika przerzucona tylko,

 
Szdarek7 
Zielony listek


Marka: Renault
Model: Master
Silnik: 2.9
Dołączył: 29 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2022-08-29, 06:01   

Dzień dobry,
jestet ktoś w stanie pomóc instruktażowo jak zrobić kodowanie kluczyka w renault master 2016r, łącznie z wygenerowaniem kodu apv, posiadam ddt4all w wersji 5.5.0.
Pozdrawiam.
 
Karenzo 


Marka: Dacia-
Model: Duster 4x2 , sandero stepway , duster 4x4
Silnik: 1.6 lpg, 0.9 lpg , 1.5 dci
Rocznik: 2012,2016,2022
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4603
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2026-03-18, 17:25   

Kluczyk zaprogramowany w imo , samochód odpala
nie działa centralny coś trzeba jeszcze zrobić ?
duster 2012 z Continental 95040
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3747
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2026-03-18, 20:19   

Tak , robiło sie przypusanie centralnego kurcze ale nie pamiętam teraz jak to sie robiło.
Długo sie przyciskalo zamykanie na nowym zdalnym pilocie. Ale cos do tego sie wykonywalo. Poszukaj na forach zagranicznych jeszcze. :roll:
 
Karenzo 


Marka: Dacia-
Model: Duster 4x2 , sandero stepway , duster 4x4
Silnik: 1.6 lpg, 0.9 lpg , 1.5 dci
Rocznik: 2012,2016,2022
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4603
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2026-03-19, 15:12   

znalazłem tylko info że guzik od otwierania/zamykania drzwi w kabinie 10 sek po czym nowy pilot
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3747
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2026-03-19, 20:00   

Poszukam, moze gdzies mam jeszcze i znajde instrukcje bo juz dawno to było jak dorabialem ...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne