Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Marcin
2008-01-16, 17:21
AutoMoto 2/2007
Autor Wiadomość
Łukasz 



Marka: Opel
Model: Astra F
Silnik: 1.4 60 KM
Rocznik: 1995
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 89
Skąd: Jasło
  Wysłany: 2007-11-12, 17:41   AutoMoto 2/2007

Nie wiem czy nie było tego czasem na starym forum, ale znalazłem skany AutoMoto z testem Logana 1.6 16V to jak by ktoś chciał to polecam, zwróćcie uwagę na nazwę miejscowości na znaku obok którego stoi Dacia. :-D

1.jpg
Plik ściągnięto 188 raz(y) 120,78 KB

2.jpg
Plik ściągnięto 221 raz(y) 169,99 KB

3.jpg
Plik ściągnięto 197 raz(y) 173,98 KB

4.jpg
Plik ściągnięto 199 raz(y) 155,56 KB

_________________
Stan licznika: 179 832 km
 
elk84 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5dCi
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-11-13, 12:13   

Wszystko fajnie, ale nie dałoby się wrzucić trochę większej rozdzielczości? Bo ja czytając to uderzam nosem w monitor a i tak tekst ledwo daje się odcyfrować :-)

Krzysztof
 
Łukasz 



Marka: Opel
Model: Astra F
Silnik: 1.4 60 KM
Rocznik: 1995
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 89
Skąd: Jasło
Wysłany: 2007-11-13, 12:48   

Otwórz sobie załącznik zapisz na komputerze, potem otwórz w jakimś programie do oglądania zdjęć i powiększ. ;-)
_________________
Stan licznika: 179 832 km
 
elk84 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5dCi
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-11-13, 14:32   

Dzięki za radę, ale nie jestem analfabetą informatycznym. Nawet po otwarciu załączników w pełnej rozdzielczości tekst jest ledwie czytelny.

Krzysztof.
 
Łukasz 



Marka: Opel
Model: Astra F
Silnik: 1.4 60 KM
Rocznik: 1995
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 89
Skąd: Jasło
Wysłany: 2007-11-13, 15:06   

To powiększ go z pełneych rozmiarów do jeszcze większych, na pewno jest taka możliwość. ;-)
_________________
Stan licznika: 179 832 km
 
elk84 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5dCi
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-11-13, 15:53   

:evil: Jeśli litera ma wielkość pola np. 5x5 pikseli, i przez to że jest to zbyt małe pole do wiernego oddania jej kształtu, litera ta będzie nieczytelna, to nawet jak ją sobie powiększę do rozmiarów 50x50 pikseli, to "mały niewyraźny robaczek" zamieni się w "dużego niewyraźnego robala" ale sama litera nie stanie się przez to ani trochę czytelniejsza!

Ten tekst daje się przeczytać, ale tylko dzięki temu, że moje szare komórki są w stanie domyślić się tego, czego oczy nie są w stanie dostrzec (nie są w stanie czegoś dostrzec, bo tego tam nie ma, a nie dlatego, że nie powiększyłem dostatecznie tekstu :!: ), ale jest to bardzo męczące. Gdyby z tego skanu wyciąć losowo różne słowa i zestawić obok siebie, to nie dysponując kontekstem, większości z nich nie dałoby się poprawnie odczytać.

Jeśli zamieszczenie większego skanu to taki problem, to proponuję skończyć tę dyskusję, bo do niczego nie prowadzi - Ty będziesz nadal uważał, że tekst jest wystarczająco duży, a ja nadal będę uważał coś wręcz przeciwnego.


Krzysztof
 
Łukasz 



Marka: Opel
Model: Astra F
Silnik: 1.4 60 KM
Rocznik: 1995
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 89
Skąd: Jasło
Wysłany: 2007-11-13, 15:57   

Dobra, wkleje Ci większy skan tylko jak wróce do domu, wieczorem powinien być. A nie daje większego bo większy nie mieści się do załącznika, a żeby wkleić większy to trzba wgrywać na serwer kopioweć linki itd., w kazdym razie więcj robotyn niż z załącznikiem.
_________________
Stan licznika: 179 832 km
 
elk84 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5dCi
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-11-13, 16:07   

O! Z góry dziękuję :-D (ale jak nie masz czasu, to nie nie ma problemu - nie pali się z tym).

Krzysztof
 
Łukasz 



Marka: Opel
Model: Astra F
Silnik: 1.4 60 KM
Rocznik: 1995
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 89
Skąd: Jasło
Wysłany: 2007-11-13, 19:16   




_________________
Stan licznika: 179 832 km
 
RYKI 



Marka: DACIA
Model: LOGAN
Silnik: 1,4
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: BIAŁYSTOK
Wysłany: 2007-11-14, 09:06   

WITAM
DZIĘKUJĘ ZA UMIESZCZENIE SKANÓW Z GAZETY.
JA JESTEM POSIADACZEM PODSTAWOWEJ WERSJI DACI LOGAN 1.4.
KUPIŁEM NOWY,PRZESTRONNY,TANI,WMIARĘ NOWOCZESNY,NARAZIE NIEZAWODNY,TANI W EKSPLOATACJI POJAZD.
MIESZKAM NA PODLASIU I DROGI MAMY CO ROKU LEPSZE ALE JA PORUSZAM SIE PO NICH MIASTO 50-60,TRASA 90-110.AUTO MAŁO PALI I JADĘ GDZIE CHCĘ.
SĄ TO PEWNIE MAŁE WYMAGANIA JAK NA 39 LATKA DOTYCZĄCE AUTA ALE JA JESTEM ZADOWOLONY .
ZAWSZE MIAŁEM NOWE AUTA FIAT POLSKI MAŁY I WIĘKSZY,POLONEZ,ŻUK NAWET.WOLĘ NOWE OD STAREGO ZWŁASZCZA NIE WIADOMEGO POCHODZENIA.
MYŚLĘ ŻE DODAWANIE GADZETÓW DO TEGO AUTA NIE MAJĄ WIĘKSZEGO SĘSU ,ON JEST PIĘKNY W SWOJEJ PROSTOCIE.
POZDRAWIAM
RYKI
_________________
www.papierniczysklep.otwarte24.pl
www.ryki.flog.pl
 
jacek 



Marka: dacia
Model: logan mcv
Silnik: 1.5 dci85KM
Rocznik: 2007
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 433
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-11-14, 21:59   

" Dacią należy jeździć a nie się jej wstydzić"
Jak powiedziałem kolegom że kupuje dacie i muszę czekać na nią pół roku uznali że mam nie równo pod sufitem. Jak przyjechałem zobaczyli to klapy im opadły. Uważam że dacia niezależnie od wersji jest przyzwoitym autem za rozsądne pieniądze. Jeśli ktoś lubi szpanować to o zakupie daci niech zapomni.
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2007-11-18, 09:53   

Wspominałem na starym forum i ja o pewnych reakcjach na te markę. Cytowano mi dowcipy, anegdoty etc.

Ilekroć spotykam się z krytykancką opinią o tej marce wydaną przez jakiego domorosłego samochodziarza, klepacza starych pudeł na kanale w garażu, to mówię po prostu, że wedle opinii ekspertów samochodwych ten samochód dużo lepiej jeździ niż wygląda (i ten cytat zwykle ucina dyskusje o wyglądzie).
Poza tym daje przykład z Europy Zach. - Francja, Niemcy - gdzie jak wiadomo Dacia Logan plasuje się w ścisłej czołówce nowokupowanych samochodów z niższej półki cenowej. Powoli przekonuje się do niej także konserwatywna Wlk. Brytania (i tu duuuużo lepszą opinię ma Dacia niż Fiat). Ponadto tania eksploatacja, tanie przeglądy, naprawy... A teraz mam jeszcze własną pozytywną opinię z racji pierwszych skromnych 30 000 km zrobionych w pół roku.

Tak sobie myślę, że w tych dyskusjach jesteśmy swoistymi misjonarzami zdrowego rozsądku w polskiej myśli motoryzacyjnej.

Pozdrawiam zatem gorąco wszystkie siostry i wszystkich braci wspierających te ideę

- Brat Zenon
_________________

 
GeRRaD 



Marka: DACIA
Model: LOGAN BlackLine ;)
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 918
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-18, 11:01   

Ja z kolei śmieję się z tych "fachowców" od motoryzacji uznając że nie uwierzy póki się nie przekona - niech więc tkwi w swoim przeświadczeniu - ja jestem zadowolony i o to przecież chodzi
_________________
GeRRaD
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2007-11-18, 11:13   

ZeneC napisał/a:
Wspominałem na starym forum i ja o pewnych reakcjach na te markę. Cytowano mi dowcipy, anegdoty etc.

Ilekroć spotykam się z krytykancką opinią o tej marce wydaną przez jakiego domorosłego samochodziarza, klepacza starych pudeł na kanale w garażu, to mówię po prostu, że wedle opinii ekspertów samochodwych ten samochód dużo lepiej jeździ niż wygląda (i ten cytat zwykle ucina dyskusje o wyglądzie).
Poza tym daje przykład z Europy Zach. - Francja, Niemcy - gdzie jak wiadomo Dacia Logan plasuje się w ścisłej czołówce nowokupowanych samochodów z niższej półki cenowej. Powoli przekonuje się do niej także konserwatywna Wlk. Brytania (i tu duuuużo lepszą opinię ma Dacia niż Fiat). Ponadto tania eksploatacja, tanie przeglądy, naprawy... A teraz mam jeszcze własną pozytywną opinię z racji pierwszych skromnych 30 000 km zrobionych w pół roku.

Tak sobie myślę, że w tych dyskusjach jesteśmy swoistymi misjonarzami zdrowego rozsądku w polskiej myśli motoryzacyjnej.

Pozdrawiam zatem gorąco wszystkie siostry i wszystkich braci wspierających te ideę

- Brat Zenon


Amen Bracie....

Takoż samo czynię.... 8-)
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2007-11-19, 09:53   

Cytat:
Cytat:
Pozdrawiam zatem gorąco wszystkie siostry i wszystkich braci wspierających te ideę

- Brat Zenon



Amen Bracie....

Takoż samo czynię.... 8-)


Postuluję zmianę nazwy klubu na Zakon Misjonarzy Rozsądku pod wezwaniem Logana :)
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-11-19, 15:25   

@Zenec: ilekroć spotykam się z krytykancką opinią o tej marce wydaną przez jakiego domorosłego samochodziarza, klepacza starych pudeł na kanale w garażu, to mówię po prostu, że wedle opinii ekspertów samochodwych ten samochód dużo lepiej jeździ niż wygląda (i ten cytat zwykle ucina dyskusje o wyglądzie).
I słusznie prawisz Bracie Zenonie!
My również nie poważamy o. Destrukcjanów
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne