Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2011-11-25, 08:21
Które z wymienionych opon będą lepsze zimą ?

Które zimówki są lepsze ?
Dunlop SP WINTER SPORT 3D
7%
 7%  [ 1 ]
Dunlop SP WINTER SPORT M3
0%
 0%  [ 0 ]
Nokian WR
0%
 0%  [ 0 ]
Bridgestone LM20
15%
 15%  [ 2 ]
Michelin ALPIN A3
30%
 30%  [ 4 ]
Goodyear ULTRA GRIP 7+
23%
 23%  [ 3 ]
Continental ContiWinterContact TS810
23%
 23%  [ 3 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
GeRRaD 



Marka: DACIA
Model: LOGAN BlackLine ;)
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 918
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-13, 20:38   

Oczywiście da się jeździć na oponach letnich zimą, tylko potem widać tych asów na letnich kapciach jak jadą 10 km/h bo spadł snieżek, a tych na zimówkach szlag trafia bo tworzą się korki i trzeba wyprzedzać w niesprzyjającychh warunkach. Całe colu zimówek to możlwiość jazdy w zimie z normalnymi prędkościami i bez tzw duszy na ramieniu.Nie wydaje mi się że 600 zł to zbyt wygórowana cena za kilkuletni komfort użytkowania auta.
_________________
GeRRaD
 
dmas 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV Laureate 7 os.
Silnik: 1,6 MPI (87)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 199
Skąd: Warszawa/Bielany
Wysłany: 2007-11-13, 22:18   

waski napisał/a:

Ciekawe stwierdzenie że Barumki to rumuńskie opony, bardzo to ciekawe, bo ja myślałem że barumki są czeskie, no chyba że wykonane w rumuńskiej fabryce.


No wlasnie ciekawe - na moich stanowi "Made in Romania" stad taki komentarz. Continental ma tam swoja fabryke - moze dlatego (od 93 Barum nalezy do grupy Continentala).
Barum to oczywiscie oryginalnie czeska firma (zalozona przez Bata i jeszcze 2 inne firmy).
_________________
Logan MCV 1.6 (87) Laureate 7os. Niebieski.
 
Fuzzy 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 16V
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: W-wa/Grodzisk Maz.
Wysłany: 2007-11-14, 07:38   

waski napisał/a:
Jak się zakopiesz, to też na nie licz, bo ci nie pomogą.


Przez ładnych parę lat miałem wątpliwą przyjemność korzystania z parkingów pod blokami w mieście - jakby spełniały sie wszystkie życzenia które słałem "spryciulom" zakopanym przy wyjeździe z takiego parkingu na letnich oponkach, to mieli by życie krótkie, ale pełne niespodzianek...

waski napisał/a:
Poza tym nasi ojcowie jeździli kiedyś maluchami, polonezami, dużymi fiatami i wtedy nie było czegoś takiego jak zimówka, a nie wspomnę już ABS-ach EDS-ach i innych elektronicznych bajerach ratujących życie, a jakoś sobie radzili i wcale ilość wypadków nie była większa od tego co jest teraz, uwzgledniając ilośc aut wtedy a teraz.


Weź pod uwagę delikatną różnicę w ilości samochodów (nie przeliczając ich na ilość wypadków, tylko na zagęszczenie na drodze), osiąganych prędkościach jazdy itp.
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-14, 08:35   

Co do jazdy zimą na letnich oponach - to pewnie, że można. Sam wiele sezonów tak robiłem jak nie miałem kasy. Zdażyło mi się nawet kiedyś zrobić "pa pa" do kierowcy pługu, który ugrzązł w kopnym śniegu, przez który ja sie swoim maluszkiem przeczłapałem bez wiekszych problemów. Ale zdarzyło mi się również, że nie mogłem zaparkować samochodu, bo nie dał rady podjechać pod krawężnik, że nie mogłem przejechać przez hopek na drodze osiedlowej, że chciałem skręcić a samochód jednak stwierdził, że pojedzie prosto. Dla tego jednak wolę mieć dwa komplety opon [kół], jak nie będę miał kasy to wolę już mieć zimówki latem niż letnie zimą.
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-11-14, 10:11   

waski napisał/a:
dmas napisał/a:
loganik napisał/a:
Ja swoją Logankę obułem w nowiutkie Barum POLARIS 2, zobaczę jak się spiszą.

Pozdrawiam, Loganik :-)


ja tez dokonalem takiego wyboru. Auto rumunskie to i opony rumunskie...



Ciekawe stwierdzenie że Barumki to rumuńskie opony, bardzo to ciekawe, bo ja myślałem że barumki są czeskie, no chyba że wykonane w rumuńskiej fabryce.

A co do opon, to może większośc z was pomyśli że wariat, ale ja śmigam cały rok na letnich, nie napiszę że na wielosezonowych bo takie opony nie istnieją, nawet jak mi ktoś nie wierzy to wczoraj mówił specjalista od bezpiecznej jazdy ze Skody na TVNTURBO, że nie ma czegoś takiego jak opona wielosezonowa, to jest tylko chwyt marketingowy żeby sprzedać produkt.
Nie neguję że opony zimowe są dobre i spełniają swoje zadanie, tylko wiele osób wpada w panikę jak spada pierwszy śnieg, a oni mają letnie, pędzą szybko do wulkanizacji żeby zmienić na zimówki, zaraz potem siadają miękko w fotelu i ucieszeni i wyluzowani śmigają na drogę przekonani że jak mają zimówki, to nic im się nie stanie, nic bardziej mylnego.
Jak wpadniesz w poślizg, to ci zimówki nie pomogą, bo jak będziesz miał przywalić w coś to i tak przywalisz na zimówkach.
Jak się zakopiesz, to też na nie licz, bo ci nie pomogą.
Faktycznie ruszanie pod górkę jest łatwiejsze, na zimówkach, ale jak ktoś umie sensownie operować gazem to na letnich też ruszy.
Poprostu chcę powiedzieć że zimówki to jest nabijanie fabryką kieszeni pięniędzmi, takie jest moje i tylko moje zdanie, może się ktoś z nim nie zgodzić ma do tego prawo.
Poza tym nasi ojcowie jeździli kiedyś maluchami, polonezami, dużymi fiatami i wtedy nie było czegoś takiego jak zimówka, a nie wspomnę już ABS-ach EDS-ach i innych elektronicznych bajerach ratujących życie, a jakoś sobie radzili i wcale ilość wypadków nie była większa od tego co jest teraz, uwzgledniając ilośc aut wtedy a teraz.



Nie zgodzę się z tym , opony zimowe są wręcz niezastąpione jeżeli mamy do czynienia z konkretną zimą, jeżeli jest tylko błoto pośniegowe to wiadomo ze i na letnich obleci bez problemu ale przy normalnej mroźnej zimie guma opon letnich jest zbyt twarda i zbyt szybko wpada w poślizg. Jak ktoś jeździ 5km dziennie to gdzieś tam dojedzie ale jak ktoś już ma jeździć na dalsze trasy na oponach letnich to jakoś sobie takiego śmiałka nie wyobrażam aby jechał prędkością 20km/h na odcinku np 50km. Też jeździłem na bardzo dobrych oponach letnich na początku jednej zimy ale szybko stwierdziłem że to nie ma sensu...
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
ian 



Marka: Dacia
Model: Logan Ambiance
Silnik: 1390 cm, 75 KM
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 548
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-11-14, 10:49   

To pytanie do tych, którzy po wymianie w warsztacie ładują opony letnie, lub zimowe do bagażnika sedana: wchodzą bez problemu wszystkie cztery? Mam z tym pewien kłopot, bo jakbym opon nie ustawiał, przy czterech w bagażniku zawsze któraś blokuje zawias pokrywy bagażnika.
_________________
Skoda 105 S (1982-1989), Polonez 1500 SLE (1989-2000), 3×Fiat 126p (19??-2002), czasami pożyczane Daewoo Tico, Skoda Felicia
 
Pablo 



Marka: Dacia
Model: Logan Laureate
Silnik: 1,6 MPI
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 44
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2007-11-14, 13:43   

ian napisał/a:
To pytanie do tych, którzy po wymianie w warsztacie ładują opony letnie, lub zimowe do bagażnika sedana: wchodzą bez problemu wszystkie cztery? Mam z tym pewien kłopot, bo jakbym opon nie ustawiał, przy czterech w bagażniku zawsze któraś blokuje zawias pokrywy bagażnika.


Już to przerabiałem. Choćbyś nie wiem jak się gimnastykował czterech na raz nie wsadzisz, nie ma mowy :cry:
 
ian 



Marka: Dacia
Model: Logan Ambiance
Silnik: 1390 cm, 75 KM
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 548
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-11-14, 16:43   

165 R 14 można wcisnąć cztery do bagażnika. Mam pakowane po dwie do wielkiego worka. Jeden worek lekko podnosząc kładę po lewej przy samej przegrodzie, drugi ląduje z przodu po prawej (częściowo opiera się na pierwszym). Uff, udalo się...
_________________
Skoda 105 S (1982-1989), Polonez 1500 SLE (1989-2000), 3×Fiat 126p (19??-2002), czasami pożyczane Daewoo Tico, Skoda Felicia
 
mgg 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1,4
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 82
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2007-11-14, 17:23   

Rozmiar 165R14 spokojnie do bagażnika sedana ładujesz: 3 stojąco trochę pod kątem , czwartą leżąco , lub dwie leżące na sobie i dwie stojące pod kątem.
_________________
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGAN
 
Pablo 



Marka: Dacia
Model: Logan Laureate
Silnik: 1,6 MPI
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 44
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2007-11-14, 19:48   

ian napisał/a:
165 R 14 można wcisnąć cztery do bagażnika. Mam pakowane po dwie do wielkiego worka. Jeden worek lekko podnosząc kładę po lewej przy samej przegrodzie, drugi ląduje z przodu po prawej (częściowo opiera się na pierwszym). Uff, udalo się...


Ja mam 165 R15 i niestety cztery się nie mieszczą :-(
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2007-11-16, 05:31   

kajos32 napisał/a:
A co sądzicie o tych oponach Opony zimowe Barum Polaris2 185/65 R15


Założyłem takie wczoraj wieczorem przy okazji przeglądu po 30 000 km u Kiljańczyka w Warszaiw, Al. Jerozolimskie. Nówki sztuki, nie śmigane u nich kupione. Odebrałem samochód późnym wieczorem, więc nawet im się nie przyjrzałem.Pojeździmy, zobaczymy, napiszemy.
_________________

 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-11-16, 07:10   

W 100% z największą przyjemnością mogę polecić Dunlop Winter Sport 3D, na tym się jeździ - dzisiejsze warunki zimowe są okropne droga krajowa nr 81 odcinek żory - katowice cały czas z prędkością od 80km/h nawet do 120km/h po zaśnieżonych i oblodzonych drogach - były momenty że mną zatrzepotało na lodzie ale przy tej prędkości lekka korekta toru jazdy i bez problemowo - a opony idą przez wszystko jak przecinaki - ale bez odpowiedniego stażu nie radze śmigać aż tak i przy mijaniu aut radze zwolnić, na szczęście aut o 5 rano prawie nie było :)

Hamowanie z abs-em bez problemowe ale trzeba jak chyba wiadomo odpowiednie korekty wnosić i przewidywać ;) - auto przy prędkości 50km/h na całkowicie zaśnieżonej drodze i oblodzonej pod spodem zahamowało po 20,3m ;) - testowałem wczoraj w nocy z metrem w ręku ;). Co do trakcji czyli siły uciągu na takich drogach jak wczoraj w nocy i dzisiaj mogę powiedzieć że lepiej chyba na żadnych się nie da i nawet nie ma co marzyć że inne opony będą tak dobre pod tym względem. A wychodzenie z poślizgów na tych oponach to wspaniała frajda, naprawdę dla tych co chcą kupić coś dobrego to myślę że te opony mimo iż są na rynku od bodajże 2005 roku są po prostu rewelacyjne. Jestem z nich bardzo zadowolony.

Pozdrawiam ;-)
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
petek 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dci 68 KM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 250
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-16, 09:33   

ZeneC napisał/a:
Założyłem takie wczoraj wieczorem przy okazji przeglądu po 30 000 km u Kiljańczyka w Warszaiw, Al. Jerozolimskie. Nówki sztuki, nie śmigane u nich kupione. Odebrałem samochód późnym wieczorem, więc nawet im się nie przyjrzałem.Pojeździmy, zobaczymy, napiszemy.


A nie słyszałeś, że auto jest cichsze niż na Dębicach? U mnie była zasadnicza różnica w głośności.
Ile kosztowały te opony u Kiljańczyka?
_________________
MCV Laureate dCi
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2007-11-16, 14:13   

Pablo napisał/a:
ian napisał/a:
To pytanie do tych, którzy po wymianie w warsztacie ładują opony letnie, lub zimowe do bagażnika sedana: wchodzą bez problemu wszystkie cztery? Mam z tym pewien kłopot, bo jakbym opon nie ustawiał, przy czterech w bagażniku zawsze któraś blokuje zawias pokrywy bagażnika.


Już to przerabiałem. Choćbyś nie wiem jak się gimnastykował czterech na raz nie wsadzisz, nie ma mowy :cry:


R 14 wejdą ;-)
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-11-20, 06:21   

Trochę dziwne że R14 wejdą a r15 nie wejdą - przecież różnica w wysokości między 185/65/R15 a 165/80/R14 to 1.9mm a w szerokości to 20mm.
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
pazorro 


Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1.4
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 65
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-11-20, 08:20   

Black Eryk napisał/a:
Trochę dziwne że R14 wejdą a r15 nie wejdą - przecież różnica w wysokości między 185/65/R15 a 165/80/R14 to 1.9mm a w szerokości to 20mm.


coś chyba źle napisałeś tutaj... rozumiem, że letnie twoje to 165/80/14 a zimówki to 185/65/14 różnica w wysokości to faktycznie 1.9 mm ale różnica w szerokości to 23.5 mm a nie 20 mm tak jak napisałeś... więc szersze są te letnie co w sumie daje około 0.67 litra więcej w objętości na jednej sztuce opony, czyli jak niby te letnie które objętościowo i szerokością są większe a tylko wysokością się różnią i to tylko o 1.9 mm wchodzą a te zimowe nie wchodzą..? nie pojmuję..
ja jeżdżę latem na miszelinkach energy 185/65/15 a zimą na fuldach moreno 2 kristal 195/65/15 i powiem, że są to naprawdę dobre zimówki z tego przedziału cenowego...

pozdro
 
pazorro 


Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1.4
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 65
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-11-20, 08:24   

pazorro napisał/a:
rozumiem, że letnie twoje to 165/80/14 a zimówki to 185/65/14



185/65/15 oczywiście a nie 185/65/14 jak napisałem :-P
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-11-20, 08:40   

Nie no pazorro - chodziło mi ot ot że Pablo78 napisał że R14 wejdą - a R14 to zazwyczaj w oryginale 165/80.

Ja mam R15 na lato i zime w rozmiarze takim samym- czyli 185/65 R15 i mi nie wchodzą a różnica bardzo mała do R14 na których jeżdżą inni ...



A co do moich Dunlopów to ciężko o lepsze opony - myślę że są to opony z najwyższej i najlepszej półki. Na razie tak rewelacyjne że manewry które na nich wychodzą bez uślizgów są w ręcz nierealne do zrobienia na innych oponach powiedzmy klasy średniej. Na asfalcie -1stopien + opadająca mgła co = super warunki do poślizgu a tu hamowanie bezproblemowe przy bardzo dużej prędkości jak na te warunki i na tą okoliczność która mi się przydażyła, manewr uniku - wręcz ekstremalny z konkretnym przechyleniem się budy i wciąż bez poślizgu, powrót na poprzedni pas ruchu i niesamowita ulga, ale przyznam się szczerze że nie było mi do śmiechu, aż se przekląłem jak ujrzałem tego d......
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
pazorro 


Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1.4
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 65
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-11-20, 12:21   

mi moje 15 tez nie wchodzą do bagażnika...:/
muszą to być dobre gumy skoro tak je chwalisz, a powiedź mi ile kosztuje sztuka w Twoim rozmiarze bo dużo jeżdżę zimą i chyba wypadałoby mieć jak najlepsze gumy...
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-11-20, 12:52   

ja zaplacilem ale na necie(opony.com) 215zl/sztuke - z czym ze w serwisach ogumiarskich kosztują około 340zł/sztuke :/
Kiedyś jechałem autem na nówkach firestone winterhawk (mialy 1k km przebiegu)- i tak jak się spodziewałem na tamtejsze warunki wciągło mnie na barierki przy 40 km/h - ale na tych dunlopach przy powiedzmy identycznych warunkach takiego czegoś jeszcze nie zaświadczyłem.... i to przy większych prędkościach. Może wtedy popełniłem błąd - ale czy jechałeś kiedyś po śniegu 120km/h ... ? - nie porponuje ani nie polecam tego robić - ale ja lubie adrenaline i zawsze chce wiedziec na co stać mnie w danych warunkach.
- sprawdzałem kilkukrotnie i mogę powiedzieć tylko tyle - bardzo dobrze się trzymają podłoża i jeszcze w żadnych oponach nie doznałem tak niesamowitego uciągu na śniegu.
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
pazorro 


Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1.4
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 65
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-11-20, 14:29   

hehe, ja też lubię adrenalinkę :mrgreen: mam gsxr 750 :mrgreen: i po śniegu też lubię poszaleć...wiadoma sprawa..:-)
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-11-21, 08:26   

No to zazdroszczę - rozumiem że mówisz o suzuki :)
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
pazorro 


Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1.4
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 65
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-11-21, 14:06   

tak, masz rację, mówię o suzi ;-) w sumie to nie ma czego zazdrościć bo polskie drogi nie są przystosowane w żaden sposób do motocykli a i dobrego toru wyścigowego poza poznaniem to nie ma u nas w Polsce, a poza tym to chyba nie miejsce na takie rozmowy bo tu idzie o opony zimowe z tego co pamiętam :-> patrzałem na opony.pl , te Twoje są już po 250 za sztukę, ale faktycznie mają wysoką notę :->
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-11-22, 07:45   

A tor nawet fajny jest w Wyrazowie :D koło Częstochowy /Blachowni
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
pazorro 


Marka: dacia
Model: logan
Silnik: 1.4
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 65
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-11-22, 08:06   

w wawie nie byłem a co do toru na wyrazowie bo chyba o tym mówimy to jest to tor kartingowy raczej a nie dla superbików :-P nawet trójki nie m agdzie wrzucić... miałem tam ślizg lewą stroną na takim cholernie ciasnym zakręcie po dłuższej prostej :-/ więcej razy tam nie pojechałem motorem...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne