Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
HORROR NA DRODZE - ROWERZYŚCI BEZ WYOBRAŹNI & BEZRADNE G
Autor Wiadomość
Arkady 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 16V 105
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 32
Skąd: Piła
  Wysłany: 2009-10-06, 05:43   HORROR NA DRODZE - ROWERZYŚCI BEZ WYOBRAŹNI & BEZRADNE G

Wczoraj, 05-10-09. Jadę około 19tej do jednego z klientów. Z podporządkowanej włączam się w ruch. Światła aut na pierwszeństwie trochę oślepiają. Jestem ostrożny. Mogę jechać...
Dwóch nastolatków na rowerach bez oświetlenia, bocznych odblasków, jak gdyby nigdy nic nagle przejechało mi przed nosem... No, co... Byli na pierwszeństwie... Co z tego, że ciemno. Ich rowery na przodzie mają maleńki odblask.

Mam refleks. Mam całe auto, nie byłem aresztowany ani przesłuchiwany, stres nie zamienił się w traumę po stworzeniu kolejnych trupów z dwóch głupców, bez wyobraźni. Wyszedłem z tej groźnej DLA MNIE sytuacji cało!

Zapytacie skąd ten sarkazm? A stąd, że 500 m dalej stał radiowóz. Zatrzymałem się przy panach. Zapukałem w szybkę. Jeden z policjantów otworzył drzwi... Akurat dojeżdżali rowerzyści.
- Prawie ich zgarnąłem włączając się do ruchu. Nie mają świateł. Jakbym pozabijał to idę siedzieć..?
- Jeżeli nie jest pan pod wpływem alkoholu, to nie.
- I co? To ma mnie pocieszyć..? A trauma, sprawa w sądzie,być może areszt, uszkodzony samochód..? To mój koszt za to, że skoszę dwóch głupców bez wyobraźni..?
- No ale co my mamy zrobić..? Byśmy musieli wciąż wlepiać mandaty. To walka bez końca.

Wiecie... To powinienem nagrać kamerą, by jasne było, że rozmawiałem z policją na służbie.
W międzyczasie naszej rozmowy, rowerzystów, którym szkoda 20 zł na oświetlenie, przejechało jeszcze kilku. Niektórzy nawet przed nosem radiowozu, po pasach dla pieszych.
Tylko jeden rower miał pełne oświetlenie.

Chyba tego tak nie zostawię... Ja też mam rower i kupiłem oświetlenie. Mam nawet żarówiastą kamizelkę. Po prostu lubię żyć... No i myślę...
Ostatnio zmieniony przez Arkady 2009-10-06, 05:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
wieza 



Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1919
Skąd: ŁÓDŹ
  Wysłany: 2009-10-06, 06:44   

oswietlenie mzna kupic jakies zwykle ponizej 2o zl. Tak wogule to bardzo cie3 popieram kiedys jak jezdzilem wyczynowoto tez bez swiatel smigalem ale to bylo 13 lat temu na drogach byl mniejszy ruch itp
Ja w obecnej chwili nie wyobrazam sobie jazdy na rowerze w tak duzym ruch wole chodnik i sciezki rowerowe niz ulice.
_________________
Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne