Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Ogłoszenia o imprezach dilerów
Autor Wiadomość
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-09, 10:17   Ogłoszenia o imprezach dilerów

Bardzo się cieszę z aktywności dilerów, ale tak naprawdę obie nowe imprezy Chrościckiego z Siedlec - http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=3107 i http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=3126 - "nie do końca" są spotkaniami stricte klubowymi... Może więc ogłoszenia o nich należałoby jednak przenieść w inne miejsce?

(Chyba zwłaszcza to pierwsze...).
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-06-08, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-16, 11:01   

Nie bardzo rozumiem - co w tym, choćby trochę, nieuczciwego? Przykaz RP przykazem, ale przecież faktyczną organizacją zajmuje się dany diler - więc może chyba zaprosić akurat do siebie? I to nawet bez wspominania, że inni też będą coś organizować - w końcu chyba sami też się chyba mogą sobą zająć?
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-16, 12:22   

Przecież dawno, prawie od razu pytałem co zrobić z tym fantem: http://www.daciaklub.pl/f...p?p=49768#49768 - i liczba odpowiedzi jakoś mnie nie powaliła... /:
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-06-08, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mikele 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 535
Skąd: Gibraltar
Wysłany: 2010-04-16, 19:19   

Ja mam propozycję zaimplementowania rozwiązania z innego forum, na którym czasem się udzielam. Tam wydzielony jest specjalny dział poświęcony wyłącznie ofertom handlowym i aby w nim pisać, trzeba zapłacić pewną kwotę.

Myślę, że także i u nas mógłby powstać taki dział, pod tytułem "ogłoszenia handlowe" na przykład, w którym mogliby umieszczać ogłoszenia przedstawiciele firm (indywidualne kupię/sprzedam/zamienię oczywiście zostałoby bezpłatne), po wcześniejszym wspomożeniu naszego forum drobną kwotą ;-)
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-19, 13:52   

Do tego klub musiałby chyba przyjąć jakąkolwiek formę prawną - bo inaczej komu miałby ów ogłoszeniodawca wpłacać pieniądze?

(Tzn. jeśli chodzi o mnie: mógłby i adminowi, jak my to czasem robimy - ale jakoś wątpię, żeby jakakolwiek firma się jednak na to zdecydowała...).

Z drugiej strony: sam pomysł też do końca mi się nie podoba - w kilku dyskusjach padały głosy, że sami powinniśmy się martwić o swoje finanse (z czym się właśnie zgadzam), a jakiegoś wsparcia oczekiwalibyśmy raczej w postaci / przy okazji (dedykowanych) imprez.


Bardziej ad rem: wydaje mi się, że do tej pory dział "Spotkania i zloty klubowe" działał w części także jako lista imprez, na których "aktyw klubowy" może się spotkać, przy okazji - a nie tylko jako ogłoszenia o wyłącznie stricte naszych wewnętrznych spotkaniach. Co oczywiście nie oznacza, że nie możemy ustalić zmiany owej praktyki...
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-04-19, 15:00   

laisar napisał/a:
jakąkolwiek formę prawną - bo inaczej komu miałby ów ogłoszeniodawca wpłacać pieniądze?

Jeśli się zdecydujecie, to z racji tego że kończę administrację moge przejrzeć aktualny stan prawny, poradzić, wybrać odpowiednią formę czy odpowiedzieć na ewentualne pytania (rozmowa z urzędnikiem nie zawsze jest efektywna) Generalnie tak na szybko polecałbym stowarzyszenie - wystarczy 15 osób chcących się zorganizować, w każdym, prawnie dopuszczalnym celu ( chodzi o to ze nie można np szerzyć nienawiści rasowej, namawiać do przemocy itp itd). Trzeba wtedy stworzyć Statut stowarzyszenia, który określi jego cele, środki osiągania celów, włądze stowarzyszenia, prawa i obowiązki władz stowarzyszenia i poszczególncyh członków itp itd). No ale to już Wasza decyzja czy chcecie się tak organizować (pisze Wasza bo sam nie mam Dacii)
 
Malutki 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5dCi 85
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 210
Skąd: Piaseczno/Warszawa
Wysłany: 2010-04-19, 18:59   

Słuchajcie a może otworzyć w dziale DACIA taki wątek "zaprosili nas" i tu przenieść Siedlce.
Ostatnio zmieniony przez Malutki 2010-04-19, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne