Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
WARSZAWA - REAGROUP Renault Warszawa Puławska
Autor Wiadomość
seb 


Marka: dacia
Model: StepWay
Silnik: 1,6+gaz
Rocznik: 2009/2010
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 19
Skąd: warszawa
Wysłany: 2010-02-10, 15:07   

no ciężko mi powiedzieć; nie znam, nie byłem, nie widziałem; a z opisu tego ASO, nie wynoszę złych opini; zobaczymy w piątek
 
seb 


Marka: dacia
Model: StepWay
Silnik: 1,6+gaz
Rocznik: 2009/2010
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 19
Skąd: warszawa
Wysłany: 2010-02-13, 13:00   

no i już po regulacji - faktycznie - Wrocławska to Mini-ASO porównując do Puławskiej, no i standard nie ten, ale zrobili co mieli zrobić, dodatkowo umyją StepWay'a jak nie będzie padać ;-)
 
Potworny 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 216
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-24, 10:42   

A ja powrócę do pierwotnego tematu.
Wczoraj byłem na wymianie klocków hamulcowych. Ponadto regulacja układu hamulcowego i naprawa przednich chlapaczy bo po śniegach tegorocznych (koleiny itp.) mocowania szlak trafił :evil:
Obsługa OK a pan mechanik, który obsługiwał mój samochód tym bardziej OK :-) .
Niestety poprawiał "robotę" po "kolegach" z al. Jerozolimskich, którzy podobnież "3 tys. km wstecz" regulowali te hamulce :evil: Różnica jest kolosalna (nawet "ręczny" został wyregulowany).
Już rozumiem, dlaczego trzeba trochę czekać na wizytę w warsztacie na Puławskiej a w al. Jerozolimskich można "od ręki" umówić się na wizytę. Tu nie pomoże miła obsługa osób przyjmujących w dziale napraw ...
Na razie sadzę, że podjąłem dobrą decyzję zmiany ASO....zmiana ASO tak nie do końca bo tylko miejsce..... :roll:
_________________

 
Nova 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-11, 22:40   

Pierwszy przegląd za mną.
Zapytanie o termin wysłałam przez internet, na drugi dzień oddzwoniono do mnie w celu ustalenia konkretnej daty, godziny i co ma być zrobione. (+)

Na miejscu byłam trochę wcześniej, ale samochód przyjęto od razu. (+)

Zgłosiłam, że spryskiwacze leją płyn wszędzie, tylko nie na przednią szybę a jak spryskuję tył, to zdarza się, że płyn leje się i z tyłu i z przodu :roll: i żeby to mi wyregulowali, jak już mają mojego Sandacza na przeglądzie.
Pan wypełniający papiery do serwisu spojrzał na mnie jak na przysłowiową blondynkę i z uprzejmym uśmiechem upewnił się, czy na pewno wiem jak obsługiwać manetkę od spryskiwaczy... :roll:
Widząc moją minę - zanotował jednak uwagę w papierach, zapytał czy życzę sobie, aby po przeglądzie umyli samochód (nie chciałam, bo było prosto z myjni a i tak wieczorem się rozpadało więc nie było sensu) i poszedł ze zleceniem na halę.

Wydając samochód, zapewnił, że spryskiwacze poprawili.
Sprawdziłam - przód działa o.k. (+) ale tył bez zmian. (-)
Uzupełnili płyn chłodniczy, dali brakujący kapturek na wentyl (+).
Bon zaakceptowali (+), nowego nie dali (-).
Tarcze hamulcowe - zużyte w 10% (+ dla mnie ;-) )

Chciałam też wymienić ramiona wycieraczek (obecne lakier na rancie maski obdzierają). Podałam numery referencyjne nowych, ale coś tam w systemie nie działało i nie można było sprawdzić czy są w magazynie, ile kosztują itp.
Pan obiecał, że sprawdzi raz jeszcze później i do mnie oddzwoni z informacją zwrotną. Mija już drugi tydzień, a tu ciągle głucho... (-)

W trakcie gdy auto było na przeglądzie załatwiłam sobie (za pewną opłatą :-/ ) przedłużenie ubezpieczenia na kolejny rok (w Allianz, full pakiet). (+, choć bolesny dla mnie finansowo ;-) )

I tak już na marginesie - trochę mnie zdziwiło, że część Dacii była zamknięta (środek tygodnia, po 17-tej)... Braki w personelu?
_________________
Grunt - to umieć radzić sobie w życiu...
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-11, 23:00   

A i owszem, niejakie braki: http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2892 ... /:


Przy okazji: ja też nawiedziłem ten serwis - i na pewno tam w razie potrzeby wrócę, co chyba powinno wystarczyć za wszelkie rekomendacje [:
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-03-12, 00:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
Seal 


Marka: Dacia
Model: Duster 4X2
Silnik: 1,5 dCI 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-12, 00:13   

laisar napisał/a:
Nova napisał/a:
I tak już na marginesie - trochę mnie zdziwiło, że część Dacii była zamknięta (środek tygodnia, po 17-tej)... Braki w personelu?

A i owszem, niejakie braki: http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2892 ... /:

Mija prawie miesiąc i jeszcze nie mogli się pozbierać po odejściu Jantara :-?
 
kajos32 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5dci
Wersja: Laureate
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-12, 16:42   

Byłem ostatnio po odbiór Drakulki z serwisu i dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Cały salon Daci zostanie połączony z placem używanych samochodów na Puławskiej. Niestety nie mogą znaleźć odpowiedniego człowieka na miejsce Jantara.
 
Malutki 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5dCi 85
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 210
Skąd: Piaseczno/Warszawa
Wysłany: 2010-03-12, 19:16   

kajos32 napisał/a:
Byłem ostatnio po odbiór Drakulki z serwisu i dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Cały salon Daci zostanie połączony z placem używanych samochodów na Puławskiej. Niestety nie mogą znaleźć odpowiedniego człowieka na miejsce Jantara.

No ja tam się nie dziwię bo Jantar podniósł zdrowo poprzeczkę do góry ;-)
A z drugiej strony jeśli człowiek od używanych samochodów jest prawie tak dobry jak Jantar to może Dacia na Puławskiej nie straci.

Nova napisał/a:
I tak już na marginesie - trochę mnie zdziwiło, że część Dacii była zamknięta (środek tygodnia, po 17-tej)... Braki w personelu?

Nie pamiętam dokładnie ale jak był Jantar i raz go odwiedziłem to kończył pracę właśnie koło 17-tej.
Ostatnio zmieniony przez Malutki 2010-03-12, 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
gigi303 



Marka: Opel
Model: Astra IV
Silnik: 1.7 cdti
Rocznik: 2011
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 888
Skąd: W-WA
Wysłany: 2010-03-16, 10:34   

Wizyta w ASO, obsługa miła jak zawsze zgłaszane problemy:

- Piszczące klocki hamulcowe gdy są bardzo rozgrzane
- Wystrzały na LPG
- Terkocząca skrzynia biegów

Rezultat:
- Przeczyszczono układ hamulcowy
- Skrzynia biegów terkocze tak jak powinna czyli ten typ tak ma :lol: nie zaobserwowano nic niepokojącego
- Wystrzałów na LPG nie odnotowano - za co pretensji nie mam bo to zjawisko losowe

Auto umyte i odkurzone

Jedyną rzeczą do której mogę się doczepić to brak automatu z kawą na piętrze :-P , jako że byłem "wczorajszy" brakowało mi bardzo tego płynu :-)
Ostatnio zmieniony przez gigi303 2010-03-16, 10:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-06, 21:07   

Dzisiaj byłem na przeglądzie głównym.

Niestety, jestem bardzo niezadowolony, a raczej rozczarowany, bo miałem pełne zaufanie do tego serwisu. Cały przegląd trwał bardzo krótko - około 1 godz. choć prosiłem dodatkowo o dolanie płynu chłodzącego, poprawienie dokręcenia bolca od zamak drzwi, sprawdzenie uszczelki przedniej szyby oraz luzów w przednim zawieszenie bo czasami coś mi stuka jak jadę na zakręcie po nierównościach [nie było mnie w jego trakcie, więc nie mogę stwierdzić, co zrobili]. Po odbiorze stwierdziłem, że wymieniony olej jest prawie tak samo czarny, jak ten, który miałem przed wymianą, ale było go więcej niż poprzednio więc "coś" na pewno było zrobione. Dodatkowo, nie zauważyłem aby był regulowany ręczny hamulec - powinny być sprawdzone tylne hamulce więc raczej bez regulacji by się nie obyło [chyba, że trafili dokładnie w ten sam punkt...]. Dowiedziałem się , że hamulce starczą jeszcze na około 12tyś, a 3 dni temu jak zmieniałem koła na letnie zmierzyłem grubość klocków [10mm gr. okładzin po przejechanych 15 tyś od wymiany klocków i tarcz].

Gdy interwieniowałem w sprawie źle zrobionej wymiany oleju, dowiedziałem się, że w dieslach jest to normalne, że olej po wymianie jest czarny - podobno była wykonana jazda testowa samochód miał o kilometr więcej na liczniku niż jak go oddałem... [przy poprzednich wymianach tak jednak nigdy nie było - poza wymianą oleju w Decarze]. Jak poprosiłem o sprawdzenie zużycia oleju dowiedziałem się, że serwis nie ma odpowiedniego urządzenia. A newt jak zrobię to gdzie indziej to reklamacja mogła by być uznana jedynie gdy było by to zrobione komisyjnie w obecności pracownika salonu.

Jak znajdę chwilę czasu to zajrzę pod samochód i zobaczę, czy jest ślad po odkręcanu korka spustowego oleju, czy w ogóle były odkręcane koła i przesmarowane piasty pod felgą - tak jak robili to poprzednio. Na wszelki wypadek następną wymianę oleju zrobię sam i zobaczę, jaki kolor oleju po przejechaniu kilometra od wymiany :-( ;-)

Ogólna ocena wykonanej pracy - dwa z plusem [ plus za miła obsługę i umycie auta...].
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-04-06, 21:15   

W moim przypadku przy przeglądzie głównym samo czyszczenie bębnów hamulcowych trwało prawie godzinę (byłem, widziałem, wchodziłem na halę) - po wyczyszczeniu wyglądały jak nowe.

To, że olej szybko robi się czarny, to prawda (mnie też to intrygowało). Ostatnio na moich oczach był wlewany olej, który sam dostarczyłem i po przejechaniu około 1 km sprawdziłem - był czarny.
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-06, 21:29   

wox napisał/a:
Ostatnio na moich oczach był wlewany olej, który sam dostarczyłem i po przejechaniu około 1 km sprawdziłem - był czarny.


Przy poprzednich wymianach sprawdzałem olej dopiero następnego dnia rano - po przejechaniu 20-30 km i był jasny lekko tylko przyżółcony.
W zasadznie nie chodzi o to co i jak wlewano do samochodu tylko jak dobrze był spuszczony stary olej z silnika. Jak się to zrobi dobrze to nie ma możliwości żeby po kilku minutach pracy zrobił się znów czarny.
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-04-06, 21:44   

Sam bym w to nie uwierzył, ale widziałem wszystko na własne oczy. Wiadomo, że jakieś resztki starego oleju zostają, ale dodatkowo nowy olej rozpuszcza resztki osadów w silniku.

Problem czarnego oleju w dieslach zaraz po wymianie pojawia się na wszystkich forach - jest to naprawdę sprawa normalna (nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, by mechanicy jednak kantowali).
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-08, 13:26   

Dzisiaj sprawdziłem olej...

Centymetr powyżej maksimum... :evil: :evil: :evil:
 
tomi 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 SCE 115
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 314
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-09, 06:16   

Ja bym na twoim miejscu odciągnął, albo reklamował to stanowczo za dużo.
 
Nova 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-09, 19:28   

Przed świętami miałam telefon z Renault w celu umówienia się na wymianę ramion wycieraczek (wspominałam o tym przy pierwszym przeglądzie samochodu).
Ustaliliśmy termin na 7 kwietnia.
Niestety, nie dostałam informacji ile to będzie kosztować (recepcjonistka nie wiedziała więc mnie 10 razy gdzieś przełączali aż wreszcie połączenie się urwało). Dzwoniłam też w dniu wizyty - ta sama sytuacja...
No cóż - jadę w ciemno, najwyżej zrezygnuję albo będę walczyć o rabat :-P

Przyjechałam do serwisu na czas a tam konsternacja: uhmm, ehhhh, eeee no tego... nie mamy tych ramion - kolega dzień wcześniej miał na nie klienta, więc je sprzedał... :-/
Szkoda, że na darmo jechałam (Puławską zarąbaną po same Piaseczno :evil: )

Ustalamy drugi termin: 8 kwietnia - będą na pewno!
No cóż, zdarza się...

Jadę do domu - telefon z salonu: eeeee, no, uhmmm, no bo na 8 kwietnia to my będziemy mieli tylko jedno ramię a drugie dopiero w piątek, 9 kwietnia...

:-? Ustalamy trzeci termin: 9 kwietnia.

Przyjeżdżam dziś (Puławska jak zwykle zarąbana).
Są ramiona - będzie wymiana!!!

Tym razem szybko, sprawnie i bez zgrzytów. Koszt 276,67 zł
Przełknęłam, choć uważam, że powinni to wymieniać za darmo :evil:

Najważniejsze, że nowe działają i można je spokojnie podnosić bez obawy, że będą wydzierać lakier.

A w części Dacii - nikogusieńko.
Zainteresowanych kierują do Renault.
A ile to już minęło, jak kol. Jantar odszedł z salonu?
_________________
Grunt - to umieć radzić sobie w życiu...
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-10, 02:22   

Ociupinkę ponad dwa miesiące...
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-10, 08:12   

Nova napisał/a:
A w części Dacii - nikogusieńko.


Widać, że i w tym miejscu Dacia stała się prysłowiowym pryszczem na d... Renault.
Szkoda, bo w takim razie po kiego czorta Renault wogóle decydował się puścić tą markę na polski rynek i to w dodatku przez sieć swoich salonów?
 
mac.kozinsky 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2010
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Z grodu Warsa i Sawy
Wysłany: 2010-04-13, 17:18   

No nie są handlowcy z Renault przesadnie szczęśliwi z wakatu po lewej stronie hali. Odbierałem samochód już po tym jak Jantar osierocił Dacię, było trochę spraw, które wymagały pochylenia się i sprawdzenia (instalacja i ustalenie kosztu wyposażenia dodatkowego), ale generalnie, mimo sporego natężenia ruchu i mojego, jak się okazało, niełatwego w realizacji pomysłu na doposażenia MCV-ki, sympatycznie i profesjonalnie. Pani Katarzyna dała radę i pomogła.
Paliwo sporo ponad rezerwę, płyn do spryskiwaczy też nalany bez skąpstwa.
Tylko nie udało się Puławskiej zapanować nad moją prośbą, żeby nie zakładać już zimówek. Zauważyłem niestety dopiero kilka dni po odbiorze - dodatkowe nacięcia i M+S jak w mordę strzelił - ach te emocje 8-) . Na razie, nie mogąc się dodzwonić wysłałem maila z zapytaniem czy da się zrobić coś w tej sprawie ...


Pozdrawiam wszystkich,
Mac
_________________
Drogowskazy mogą zrobić z szosy labirynt
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-04-14, 13:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-21, 23:14   

Andrzej napisał/a:
Widać, że i w tym miejscu Dacia stała się prysłowiowym pryszczem na d... Renault.

Niekoniecznie - może tylko znalezienie kogokolwiek sensownego wcale nie jest takie proste?

(Ja już nie raz się przekonałem, że ponoć wysoki poziom bezrobocia jest w sporej części nieprawdziwy...).


Cytat:
po kiego czorta Renault wogóle decydował się puścić tą markę na polski rynek i to w dodatku przez sieć swoich salonów

Akurat z centrali pewnie niezbyt dobrze widać bardzo lokalne kłopoty z obsadą stanowisk...

Cytat:
nie są handlowcy z Renault przesadnie szczęśliwi z wakatu po lewej stronie hali

...ale już bezpośrednie szefostwo faktycznie coś powinno zrobić - tylko że może dla niego wcale nie jest to jednak równie wielkim nieszczęściem?
 
tweeciak 



Marka: Dacia
Model: Sandero STEPWAY
Silnik: 1.5 DCI
Rocznik: 2010
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 329
Skąd: mazowieckie/łódzkie
Wysłany: 2010-04-22, 10:24   

Salon Daci na Pulawskiej...wczoraj byl otwarty. Siedzial jakis handlowiec. Czyzby znalezli?
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-05-22, 14:52   

W pewnym sensie - podobno dzięki roszadom personelu i zmianie organizacji salonu jest teraz jeden handlowiec od samej Dacii, wspierany przez kolegę od samochodów używanych (które zostały przeniesione na tę samą stronę budynku).


A wieści mam stąd, że byłem wczoraj na przeglądzie po 45 tys. km oraz napełnianiu klimatyzacji. (Dezynfekcję - ozonem - zrobiłem już jakiś czas temu, w ramach wiosennych porządków).

O przebiegu wizyty w ASO mogę się wypowiadać wyłącznie w superlatywach - jak zresztą zawsze jeśli chodzi o ten serwis (:

(Nie)stety, sam przegląd przyniósł pewne efekty: http://www.daciaklub.pl/f...p?p=52000#52000 ...
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-06-01, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
browar7 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Access
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-29, 11:50   Karta rabatowa

Witam. Byłem dzisiaj na przeglądzie serwisowym po 2 latach i pytam się o jakiś rabat ze względu na przynależność do klubu. I mi odpowiedziano, że owszem jest jakaś karta rabatowa uprawniająca do zniżki 10%.
Szukałem na forum pod hasłem "karta rabatowa" ale nic konkretnego nie znalazałem.
Jak to jest z tym faktycznie?
Pozdro.
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI Blue Marine
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-29, 13:06   

Karty takie otrzymały osoby, które były na jesiennym zlocie.
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-20, 21:06   

Dziś przegląg po 70.000km i nareszcie jestem w pełni zadowolony. Podociągane wszystkie niedociągnięcia z poprzedniego przeględu - czyli oczyszczone i wyregulowane tylne hamulce, wymieniony przedni prawy wahacz [w ramach gwarancji] - ten co był OK poprzednim razem - oraz gumowe elementy przy stabilizatorze. Olej na reszcie równo z maksimum. Autko umyte, różnica w prowadzeniu się samochodu odczuwalna - oczywiście na plus - samochód jedzie jak po szynach nawet podczas slalomu przy 150 km/h...

Przy okazji zgłosiłem, że Daćka gnije pod atrpą czekam na werdykt Centrali czy będą naprawiać w ramach gwarancji.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne