Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam Koledzy! Zaglądam tu po 3 latach przerwy...
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2010-11-04, 19:30   Witam Koledzy! Zaglądam tu po 3 latach przerwy...

Kiedy ostatni raz pojawiłem się tutaj na forum napisałem, że byłem bardzo bliski zakupu Logana MCV, ale ostatecznie zrezygnowałem i zdecydowałem się na zakup Fiata Linea z silnikiem diesla.

Moja Linea ma już przejechane 50 tyś km i sprawuje się bardzo dobrze. Czas pokazał, że zakup był trafiony. Jednak pomimo tego nadal zwracam uwagę na MCV-kę gdy ją spotkam po drodze.

W międzyczasie Dacia wypuściła na rynek Dustera, którego miałem okazję w maju 2010 r. obejrzeć na pierwszym ogólnokrajowym zlocie użytkowników Linei. To może zabrzmiało trochę myląco, bo nikt dacią na zlot nie przyjechał :). Tak się jednak złożyło, że w miejscu gdzie się spotkaliśmy był też zlot caravaningowców. Zlot ten został wykorzystany przez jednego z dilerów do zaprezentowania kilku renówek i Dustera.

Samochód w mojej ocenie wygląda świetnie i ma niezłego pazura. Mam nadzieję, że będzie sprawował się dobrze.

A jak sprawują się Wam logany, mcv-ki, snadero? W końcu minęło już kilka latek od chwili premiery!

Pozdrawiam
mireks
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2010-11-04, 20:09   

Witaj po latach ... przybyszu z krainy Fiata. Sam tam przebywałem przez ostatnie 14 lat (kiedy byłe piękny i młody - teraz pozostała tylko piękność). :mrgreen:
 
Gość

Wysłany: 2010-11-05, 18:15   

krakry1 napisał/a:
Witaj po latach ... przybyszu z krainy Fiata. Sam tam przebywałem przez ostatnie 14 lat (kiedy byłe piękny i młody - teraz pozostała tylko piękność). :mrgreen:


I pomyśleć, że nie dużo brakowało abym jeździł mcv-ką. gdyby diler oddzwonił wtedy do mnie z jazdą próbną (miał to zrobić), to którz to wie czy akurat nie udzielałbym się teraz na dacia klub polska zamiast na linea klub polska :)
Ale jak mniemam koledzy są zadowoleni z dacii, a marka jak widać po dusterze rozwija się w dobrym kierunku :)
 
Beckie 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2064
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-05, 22:16   

mireks napisał/a:
Ale jak mniemam koledzy są zadowoleni z dacii

Ja np. jestem.
_________________
 
MartinPŃ 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1,4
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 100
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-06, 01:29   

Ja również nie narzekam. Ludność już raczej oswoiła się już z tą marką ;-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne