Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Logan vs. Thalia
Autor Wiadomość
Reigner 


Marka: Renault
Model: Thalia
Silnik: 1.4 16V 100 kM
Rocznik: 2008 (III)
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 45
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-27, 21:33   

jurek napisał/a:
... inna sprawa ,ze w wygladzie thalii duza role odgrywa kolor. ciemne metaliki sa latwiejsze do przelkniecia. pozdr


... no masz, rzeczywiście podobnie myślimy. Nie bez powodu wybrałem czarną perłe :)
 
ian 



Marka: Dacia
Model: Logan Ambiance
Silnik: 1390 cm, 75 KM
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 548
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-01-29, 09:57   

Jak ja kupowałem Logana, to prawie w każdym salonie Dacia-Renault sprzedawca proponował, aby poważnie zastanowił się nad ofertę kupna Thalii. Oferta miała być bardzo tania, dobrze wyposażona z dużym upustem. A w rzeczywistości jak prosiłem o samochód z ABS, poduszką kierowcy (w Thalii od razu dwie), centralnym zamkiem, wspomaganiem, i radiem to najniższa cena jaka padła to 36.200/36.700 złotych + ubezpieczenie wyższe niż w przypadku Logana.

Najbardziej zniechęciła mnie jednak ilość miejsca w środku w Thalii w porównaniu do Logana. Szok. :shock: W salonach jest możliwość porównania tych samochodów-niekiedy stoją obok siebie. Wybór jest jeden.

Dawno, dawno temu podobno Thalię (wtedy, gdy była faktycznie tanim samochodem) można było kupić w salonie za około 32.000 tysięcy złotych. Czy ktoś pamięta te czasy? Czy tak było rzeczywiście?
 
Reigner 


Marka: Renault
Model: Thalia
Silnik: 1.4 16V 100 kM
Rocznik: 2008 (III)
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 45
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-29, 18:35   

Nie bardzo rozumiem.

Proszę:

http://www.renault.pl/cen.../pdf/Thalia.pdf

W wersji alize musisz dopłacić za radio. Pomimo to, auto z 2008r. kosztuje wciąż jedynie 32.950 + radio.


Dodam, że te rabaty są właściwie stałe, były w ub. roku w lipcu, były w grudniu, są i teraz w styczniu na nowe rocznikowo samochody.
Nie ma sensu porównywać ceny samochodu przed rabatem, bo jest ona praktycznie nieistotna, rabat ma czysto marketingowe zastosowanie, no i, jak ktoś chce "błyszczeć" przed sąsiadem, to może się pochwalić, że ma wóz niby o 4.000 zł droższy (ale jestem przekonany, że wśród nas na forum akurat takich "błyskotliwych" na szczęscie nie ma zbyt wielu ;) )
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne