Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
KIELCE - Tandem
Autor Wiadomość
qubacen 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Stepway
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 95
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-19, 14:00   KIELCE - Tandem

Kielce Tandem – http://www.renault.pl/dealer/tandem_kielce

ADRES: UL.TRANSPORTOWCÓW 16; 25-672 KIELCE
TEL.: 041 343 57 00
GODZINY OTWARCIA:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
w soboty 8.00-14.00


Sprzedawcy przesympatyczni i super uczynni… do czasu.

Koniecznie przeglądnąć auto przed odbiorem, sprawdzić stan lakieru, oraz czy wszystko w środku jest poodkręcane tak jak należy. To samo tyczy się serwisu (mi zostawili osłonę głośnika pomiędzy progiem a drzwiami tylnimi – kapnąłem się dopiero w domu, na szczęście nie porysowało jej bardzo. Drzwi były nie zamknięte „do końca” ale jakoś nie wpadłem na to że tłuczenie dobiega stamtąd.
_________________
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-09-19, 17:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2010-09-19, 14:04   

qubacen napisał/a:
Sprzedawcy przesympatyczni i super uczynni… do czasu.
Chyba jak wszędzie (bądź w większości) ... dopóki nie kupisz, a potem różnie to bywa.
 
roboniu 


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: 1,6
Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 36
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2010-12-23, 21:29   

Sprzedawcy przesympatyczni i super uczynni… do czasu gdy na horyzoncie nie pojawił się lokalny doktorek a w koło niego wianuszek sprzedawców bijących pokłony po same kolana całkowicie stracili zaiteresowanie moją osobą . a ja zamówiłem u innego dilera a oni niech dalej biją pokłony .
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2010-12-23, 22:07   

kiedy odbiór?
 
krakry1 



Marka: Renault / VW
Model: Captur / Up
Silnik: 1,3 TCe 130KM/60 KM
Rocznik: 2019 / 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 1889
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2010-12-23, 22:31   

roboniu napisał/a:
do czasu gdy na horyzoncie nie pojawił się lokalny doktorek
Czyżby doktor Judym? :mrgreen:
 
marektbg 


Marka: Skoda
Model: Octavia Tour II
Silnik: 1,4 16V
Rocznik: 2010
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 399
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2010-12-24, 15:06   

roboniu napisał/a:
Sprzedawcy przesympatyczni i super uczynni…

Jak ja byłem u nich na jeździe próbnej i wstępnych gadkach - umówiliśmy z p. Kamilem się na telefon na drugi dzień - czekałem tydzień i dalej nic się nie dowiedziałem. Jakby sprzedawca w Kielcach podszedł do sprawy jak należy zamówiłbym Stepway'a - ale przez tydzień zaczęły mi świtać inne pomysły, że może warto czekać bo będzie promocja na koniec roku, albo znajdę inną ofertę i tak pojawiła się Skoda. Z miesiąc temu dzwonił do mnie z Kielc p. Kamil czy jestem dalej zainteresowany Stepem - bo lada dzień będą mieć na salonie do natychmiastowego odbioru, powiedziałem, że już nie bo Octa zamówiona - a sprzedawca się zdziwił i zapytał co mnie skłoniło to wyboru innej klasy auta - zgodnie z prawdą powiedziałem, że cena i prawie połowę tańszy kredyt.
 
Gość

Wysłany: 2011-03-01, 09:18   

To mój pierwszy nowy samochód z salonu, więc może nie mam porównania, ale napiszę szczerze, że to naprawdę fajne doświadczenie. Tak jak ktoś wyżej zauważył sprzedawcy są super przyjaźni i uczynni, ale nie zauważyłem, żeby do czasu. Jestem co najmniej raz w tygodniu w makro i czasem sobie wymyślam powód żeby wpaść na kawę do swojego handlowca i zawsze znajdzie trochę czasu żeby ją ze mną wypić, choć nie jestem "lokalnym doktorkiem" i nie planuje zakupu jeszcze jednej Daćki.
Sprzedawca też człowiek, to jego praca, dostaje kasę za sprzedane samochody a nie za ilość odbytych jazd próbnych, ale jestem pewien, że każdy temat na spokojnie da się wyjaśnić. Na moim aucie przy odbiorze zauważyłem rysę na progu (pakiet LOOK). Spokojnie powiedziałem, że trzeba coś z tym zrobić, bo chce mieć nowy "idealny" samochód. Dostałem do wyboru, nowy próg i odbiór auta przesunięty o dwa dni lub zamiast tego wyjazd tego samego dnia + nawigacja za trzy dni...
Próg zaciapał mi znajomy lakiernik za przysłowiową flaszkę a ja w Dusterze mam TomTom'a :mrgreen:
Kolega znajomego miał podobną sytuacje w Megane Grandtour z zarysowaną felgą... na drugi dzień, bez awantur dostał nową z przeprosinami, za zamieszanie.
Wniosek mam prosty - jak traktujesz handlowca, tak traktuje on ciebie. Ja swojego potraktowałem jak kolegę :lol:
Ostatnio zmieniony przez Gość 2011-03-01, 09:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-01, 10:05   

Limcyt, gratuluję miłej obsługi. Mam pytanie, czy nawigację otrzymałeś w zabudowie - zainstalowaną "na stałe", czy po prostu na szybę?
 
Gość

Wysłany: 2011-03-01, 18:49   

Prezes, a jest w opcji nawigacja wbudowana ? Z tego co ja się orientuje w Daćkach nie ma takich frykasów jak automatyczne klimatyzacje czy fabryczne nawigacje.
Wyjaśnij o co chodzi, bo mnie zaciekawiłeś i jakby dało się takie coś zrobić tanim kosztem to czemu nie.
Dostałem zwykłego TomTom'a przenośnego wiem, że nie jest droga, ale za jedna małą rysę myślę, że to dobry interes.
 
Prezes 



Marka: Dacia --> Renault
Model: Duster 2 --> Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 1.5 dCi EDC
Rocznik: 2017(m2018) --> 2017
Wersja: Prestige
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-01, 20:52   

Interes pewnie, że dobry! Myślałem o jakimś plastiku przykręconym/przyklejonym do deski, nad konsolą, a w środku nawigacja - tak by wyglądała na fabryczną i podłączona na sztywno kablem w środku deski do zasilania. Myślałem, że może ASO coś takiego wymyśliło. Tak się rozmarzyłem :) Zapytać zawsze warto. Taka obudowa umożliwiłaby niewyjmowanie nawigacji.
Ostatnio zmieniony przez Prezes 2011-03-01, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne