Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Brzęczenie w drzwiach (odp.: belka wzmacniająca)
Autor Wiadomość
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-09, 22:20   

Pozyjemy zobaczymy ale tez coraz czesciej odnosze wrazenie, ze cena adekwatna do jakosci, przynajmniej w Sandero.Na szczescie ASO stara sie jak moze, by wszelkie usterki usuwac. Duster broni sie zdolnosciami terenowymi oraz atrakcyjna cena jak na suva. Zas Sandero na dzien dzisiejszy to takie sobie autko, warte tyle co kosztuje. Moze nawet za drogie jak na poczynione oszczednosci ? Moja przygoda z Sandero ktora zaczela sie entuzjastycznie dwa lata temu straciła na atrakcyjnosci. Nie oznacza to, ze zaluje w 100% zakupu ale nast razem nie wiem czy warto placic za Dacie Sandero 45 tys zl. Wydaje mi sie, ze te samochody beda wlasnie czym starsze tym lepsze. Wszelkie awarie i niedostatki wyeliminuje ASO na gwarancji, by kolejny uzytkownik cieszyl sie klikluletnim samochodem za niewielkie pieniadze. Pewnie za rok dwa lata bedzie mozna wybierac posrod dusterkow z 2010 r w cenie ok 20 tys pln.
Ostatnio zmieniony przez mekintosz 2012-06-09, 22:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-06-10, 00:07   

mekintosz napisał/a:
Pewnie za rok dwa lata bedzie mozna wybierac posrod dusterkow z 2010 r w cenie ok 20 tys pln.

złom ściągany zza granicy już jest dostępny...
 
Auto Krytyk 


Marka: Była Dacia
Model: Logan
Silnik: .
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 819
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-06-10, 08:43   

Mekintosz tym kilkuletnim użytkowaniem bez awarii to raczej bym nie mówił, mam megane z 1999 roku moje ,które teraz siostra jeździ i to auto się masakrycznie posypało po 100 tys. km, wycieraczka z tyłu nie działa, rdza na nadkolach z tyłu i progach purchle, drzwi ciężko chodzą, łożyska wszystkie w kołach po 2 razy, zawieszenie całe z przodu, przewody hamulcowe metalowe ciekły itd itp, renówki do 100 tys km są ok potem skarbonka, sporą cześć rzeczy sam ogarnąłem elektronicznych przy silniku czujniki itp. silnik sam sobie gazu dodawał :shock: naprawiłem teraz jest spokój. Instalacja od abs szwankuje(kostki, połączenia naruszone przez mechanika paproka). Wymiana rozrządu 1200zł u prywaciarza, w ASO ponad 2000.
Ja już renówki nie kupię na pewno :mrgreen:
_________________
KANAŁ MOTORYZACYJNY YOUTUBE AUTO KRYTYK
BLOG MOTORYZACYJNY AUTO KRYTYK
FACEBOOK AUTO KRYTYK
 
marszelest 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 16V / LR-IV
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 553
Skąd: ŻORY
Wysłany: 2012-06-10, 19:58   

vulcanor, po prostu trafiłeś na felerny egzemplarz
miałem megane z 1999r jedyne co wymieniłem to jedna sprężyna z przodu
zamek od klapki wlewu kilka bezpieczników i parę razy żarówki mijania i akku i klocki hamulcowe z przodu ogólnie lałem i jechałem bezproblemowo, zero rdzy
_________________
(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
 
mrówa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica 5 os.
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 710
Skąd: RP
Wysłany: 2012-06-11, 07:38   

Wniosek taki - że auto tanie czy drogie - w każdym przypadku można trafić na mocno awaryjny egzemplarz.
 
hasek72 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-05-03, 14:24   

Dzisiaj zabrałem się do usunięcia brzęczenia blachy drzwi przednich , nie było łatwo , kołeczki solidnie trzymają tapicerkę , w moim przypadku fabrycznej masy prawie nie było :-/ kupiłem na allegro SUPER bezwonną ,elastyczną masę plastyczną POLECAM :lol:
http://allegro.pl/terosta...html?source=mlt
Wreszcie cisza żadnych odgłosów blachy :mrgreen:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne