DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2016-02-17, 14:35
Jak długo czekaliście (czekacie) na odbiór Dacii?
Autor Wiadomość
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-02-25, 22:11   

Jeszcze wracajac do poprzedniego postu: mowie o dacie dostarczenia do koncesjonariusza, jak to Renault ladnie nazywa. Teoretycznie pozniej jeszcze serwis moze miec opoznienia zanim dojdzie do wydania samochodu (jesli np. wyjdzie, ze cos nie przetrwalo jak powinno transportu).

Co do decyzji 90% na rezygnacje, 10% na czekanie. Zostawiam sobie weekend na ostatnie przemyslenia.

Dla mnie w praktyce to juz trzecie przesuniecie terminu (pierwsze o tydzien pomiedzy umowieniem sie na podpisanie umowy i momentem samego podpisania, drugie o 2.5 miesiaca i teraz tydzien jak wynika z reklamacji Renault, bo juz tego info od dealera nie dostalem). Slowem termin plywa w najlepsze.
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-25, 22:19   

A możesz dać kawałek(wycinek) skanu z Twoją umową - jaka tam jest data?
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18032
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-25, 23:58   

ken-wawa napisał/a:
W duzym skrocie Renault nie wnika w umowy pomiedzy salonem a klientem

Ale powiedz - na co liczyłeś? Że ukażą salon? Że od ręki ściągną skądś samochód dla Ciebie? Coś innego?

(To nie obrona RP - naprawdę jestem ciekawy jakie miałeś oczekiwania).


ken-wawa napisał/a:
po co byla ta cala zabawa z uzupelnianiem danych klienta itd?

Może w celu identyfikacji - nie nazywasz się przypadkiem Jan Nowak? (;


ken-wawa napisał/a:
przerazajace jest to, ze Renault umywa calkowicie rece

Dlaczego? Praktycznie we wszystkich markach jest tak samo - chociaż niektóre faktycznie lepiej mają obcykane głaskanie klientów przeciąganiem terminów dozowania niepomyślnych wiadomości. Tylko czy to lepiej, że oprócz braku efektu jeszcze się człowiek nasłucha ściemniania? Chociaż pewnie są tacy, którzy uznają to za "dbanie o klienta"...


ken-wawa napisał/a:
10% na czekanie

Po takich doświadczeniach to i tak jesteś hojny /: Warto?
Ostatnio zmieniony przez laisar 2016-02-26, 00:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
Piitubski 


Marka: Dacia będzie
Model: Duster był
Silnik: będzie
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-26, 14:51   

Przynajmnej zyskasz na zwrocie podwójnego zadatku.
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-02-26, 21:03   

jas_pik, Po co ci kawalek skanu z moja umowa? Sorry ale nie bede udostepnial mojej umowy publicznie w internecie. A data odbioru wg umowy juz minela.

laisar, Laisar oczywiscie nie liczylem na dostarczenie samochodu dokladnie w terminie, bo zdaje sobie sprawe, ze to niemozliwe (i nie bylo mozliwe kiedy otrzymalem informacje). Ale liczylem, ze tak duza firma sprzedajaca tysiace samochodow Dacia Duster miesiecznie bedzie w stanie znalezc rozwiazanie, by zmniejszyc to opoznienie. Gdyby byla to np. polowa marca byloby to dla mnie calkiem satysfakcjonujace. Szczegolnie, ze skontaktowalem sie z Renault miesiac temu, wiec mogli efektywnie ten czas wykorzystac.

Zreszta gdyby komus zalezalo poszukalby chociaz samochodu w podobnej konfiguracji i zaproponowal 2-3 mozliwosci. A tu zupelnie nic.

Podjalem juz decyzje, w poniedzialek pisze maila do salonu z prosba o zwrot pieniedzy i pokrycie kosztow ropy na dojazd do salonu, to niestety nie byl salon, ktory mialem pod nosem. W tym drugim przypadku nie chodzi nawet o kwote, tylko o sprawdzenie, czy salon w ogole poczuwa sie do jakiekolwiek odpowiedzialnosci za cokolwiek.
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-02-26, 21:06   

Piitubski napisał/a:
Przynajmnej zyskasz na zwrocie podwójnego zadatku.


Pisalem juz, ze u mnie raz pisze w umowie o zaliczce, raz o zadatku. Nie bede szuja i nie bede dochodzil podwojnej wysokosci, szczegolnie ze i dealer w jakis sposob staral sie byc ok wobec mnie i jasno z gory poinformowal, jak sprawy wygladaja. Poniewaz mialem wrazenie, ze salon sie staral i zaproponowal korzystne warunki, nie chcialem juz naciskac, na ta kwestie przy podpisywaniu umowy, choc byc moze byl to blad. Moze jest tu troche tak, ze "kto ma miekkie serce, ten ma twarda d....."

Zreszta tak naprawde to solidne "becki" naleza sie Renault. Kazdy dealer w kraju stosuje jeden, ten sam wzor umowy, narzucony przez Renault. A umowa roi sie od postanowien, ktore nie maja prawa w niej byc, przy sprzedazy konsumenckiej - tzw. klauzule niedozwolone.
Ostatnio zmieniony przez ken-wawa 2016-02-26, 21:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-02-26, 21:38   

Ku jakiej marce/modelowi teraz będziesz zwracał swój wzrok?
_________________
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-02-26, 22:32   

Lza, Zadnej. Prawdopodobnie odloze zakup samochodu o rok, bo juz teraz to mi sie wcale nie spieszy, a obecne wyprzedaze zostaly juz mocno przetrzebione i wybor jest znikomy (przez ten czas co stracilem). Chyba, ze by przypadkiem trafilo sie cos fajnego. Poza tym ja dokladnie wiem, jakie cechy powinien spelniac moj samochod, problem w tym, ze wiekszosc suvow jest daleko od tego. Duster wydawal sie stosunkowo rozsadnym kompromisem i do tego jeszcze byl tani.
 
Cav 


Marka: Kia
Model: Sportage
Silnik: 1.7 crdi 115 KM
Rocznik: 2014
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3019
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-02-26, 22:38   

ken-wawa napisał/a:
Lza, Zadnej. Prawdopodobnie odloze zakup samochodu o rok, bo juz teraz to mi sie wcale nie spieszy, a obecne wyprzedaze zostaly juz mocno przetrzebione i wybor jest znikomy (przez ten czas co stracilem). Chyba, ze by przypadkiem trafilo sie cos fajnego. Poza tym ja dokladnie wiem, jakie cechy powinien spelniac moj samochod, problem w tym, ze wiekszosc suvow jest daleko od tego. Duster wydawal sie stosunkowo rozsadnym kompromisem i do tego jeszcze byl tani.


No to nie bardzo kumam.
Kilku miesięcy poczekać nie chcesz, ale rok będzie ok?
Gdzie tu sens?

Może lepiej podzwoń po dealerach, jeśli Twoje auto nie jest bardzo nietypowe?
Ci więksi mają po parę sztuk na stanie, może coś z nich Ci podejdzie?
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-02-26, 23:04   

Cav, Kupowalem ten samochod, bo zalezalo mi go bardzo na posiadaniu w okresie kwiecien-lipiec. Nie bede sie tlumaczyl ze spraw prywatnych, ale mialem pewne plany wykorzystania go na tyle wazne, ze zalezalo mi na nowym fajnym samochodzie (sa pewne wydarzenia w zyciu, ktorych nie mozesz przesunac). Skoro do kwietnia juz zaden duster sie nie wyprodukuje, to teraz juz wcale mi sie nie spieszy. A dlaczego wstepny plan za rok - bo wtedy zaczna sie wyprzedaze i moze cos fajnego sie trafi. Ale tez nie bede mial jakiejs specjalnej presji. Jak mowilem w obecnych wyprzedazach juz nie ma za bardzo co wybierac. Natomiast Dustera juz prawdopodobnie nie kupie. Raczej bedzie to inny model. Choc moj duster mial byc raczej z tych drozszych, wiec nawet nie bede musial az tak duzo dokladac.
Ostatnio zmieniony przez ken-wawa 2016-02-26, 23:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-26, 23:17   

ken-wawa napisał/a:
bo zalezalo mi go bardzo na posiadaniu w okresie kwiecien-lipiec.

Sorry ale z Toich postów wygląda dla mnie przedziwnie.
Zastanawiałeś się przez miesiąć , podobno zamówiłeś na początku stycznia, a już minął pierwszy niedotrzymany termin?
Dlatego poprosiłem Cię o kawałek Twojej umowy gdzie jest podana data bo mi to zupełnie nie pasuje do mojej wiedzy dotyczącej kupowania Dacii - zwłaszcza że sam kupowałem w tym samym okresie dwa lata temu ( no ale pewnie się nie znam )
Coś w tych Twoich opowieściach jest za dużo dziwnych zdarzeń/przypadków :?:
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-02-26, 23:38   

jas_pik, To ze dlugo sie zastanawialem to chyba nie jest dziwne, bo to duzy wydatek i poczatkowo nie planowalem zakupu nowego samochodu, a dopiero pewne oczekiwane rzeczy w moim zyciu, zachecily mnie do zakupu (ewentualnie rozwazalem wczesniej zakup uzywanego, gdyby trafil sie jakis w dobrym stanie, ale to juz zupelnie inna bajka). Musialem miec troche czasu, by zorientowac sie co jest na rynku i co warto kupic.

Rozmawialem z kilkoma dealerami, dwoch bylo na krotkiej liscie. Wszyscy proponowali duzo dluzsze terminy, niz salon, gdzie zdecydowalem sie na zakup. Salon tlumaczyl to tym, ze akurat ma wolne przypisane do niego sloty produkcyjne. Ja tlumaczylem sobie to tym, ze skoro salon jest z malej i niezbyt zamoznej miejscowosci, to nie ma zbyt wielu klientow i dzieki temu mial krotkie terminy.

Teraz mozliwosci sa takie, ze albo rzeczywiscie tak bylo i salon przez czeski blad czegos nie zrobil i bardzo napiety termin bez zadnej rezerwy minal, albo salon cos namieszal ze swoimi terminami i przydzielil mi termin, ktory z jakis powodow w ogole byl niemozliwy, albo byc moze celowo wprowadzil mnie w blad. Nie zajmuje sie profesjonalnie rynkiem samochodow, wiec nie wiem jakie sa dokladnie terminy. Ale pojeciem slotow produkcyjnych poslugiwal sie kazdy salon. Inni proponowali wowczas terminy ok. 1.5 miesiaca dluzsze (zwykle przelom marca i kwietnia zalezy od salonu). W salonie, gdzie zamowilem rozmawialem z Pania, ktora chwalila sie, ze pracuje w tej branzy juz 18 lat i bardzo dobrze zna temat (moge sie troche mylic co do liczby lat, ale wydaje mi sie, ze bylo to 18).

Biorac pod uwage ten termin, podjalem decyzje zakupu i uwzgledniajac, ze Dacia nie ma najlepszej opini na rynku, przyjalem, ze pol miesiaca opoznienia nie jest dla mnie zadnym problemem, miesiac od biedy jeszcze ujdzie, ale bedzie juz mocno problematyczny. Gdyby nie ten wyznaczony termin, wybralbym jakis inny model (asx, sx-4 s-cross, renegade) z wyprzedazy. Wtedy ceny byly dosc atrakcyjne a wybor modeli stojacych na miejscu lub z centralnego placu byl duzy, a salony innych producentow obiecywaly terminy max. 2-3 tygodnie (przy wyborze egzemplarza juz wyprodukowanego). Dzis wybor modeli wyprzedazowych jest szczatkowy, a ja nie bede placil duzych pieniedzy, jak dla mnie, i szedl na duzy kompromis typu zupelnie inny silnik, kolor, wyposazenie, byle tylko cos kupic.

Usatysfakcjonowany?

Gdybym zdecydowal sie ujawnic nazwe salonu i doszlo by do sporu prawnego, 99% tego co pisze jestem w stanie udowodonic, w niebudzacy watpliwosci sposob. W szczegolnosci termin wpisany na umowie nie budzi zadnych watpliwosci a pierwsza strona umowy, gdzie jest termin jest podpisana przez salon (i druga tez oczywiscie).

Zreszta zerknalem jeszcze na karte mojego pojazdu. Termin pomiedzy data zakonczenia czesciowej modyfikacji (na pomaranczowo), a data dostarczenia do dealera to rowno jeden miesiac (z dokladnoscia moze do 4-5 dni, bo ten drugi jesli okreslony, nie jako dokladna data a tydzien roku). Zakladam wiec, ze jesli salon mial wolny slot, gdzie zgadzal sie rodzaj napedu, silnik, kolor, moze cos jeszcze to mogl drobne modyfikacje wprowadzic miesiac przed dostarczeniem samochodu do salonu. Stad termin mojego zamowienia i odbioru nie wykluczaja sie wzajemnie.

Ponadto w karcie pojadzu jest jeszcze drugi termin data zakonczenia calkowitej modyfikacji (na zielono). I tu pomiedzy ta data a data dostarczenia jest 1.5 miesiaca. Wiec to rowniez moim zdaniem wskazuje, ze podany przez salon termin byl w momencie zamowienia przynajmniej teoretycznie mozliwy.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2016-02-27, 01:46, w całości zmieniany 3 razy  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-27, 01:06   

Ja pytałem nie o wyliczenia tylko o to co masz wpisane na umowie jako data odbioru.
Bo zaliczkę wpłacałeś na podstawie umowy a nie nieformalnych uzgodnień czy wydruków.
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
walter_g 



Marka: Dacia
Model: Duster II Techroad
Silnik: 1.6 4WD
Rocznik: 2019
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 401
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-02-27, 07:38   

walter_g napisał/a:
ken-wawa napisał/a:


Z salonu dostalem tez zestawienie danych o moim przyszlym Dusterku i jest tam napisane, ze "data zakonczenia czesciowej modyfikacji (na pomaranczowo)" to koniec marca.


Wrzuć to zestawienie na forum - zobaczymy jak to wygląda.


A ja pytałem o to zestawienie i też nie raczyłeś wrzucić. Wybacz, ale śmierdzi mi tu profesjonslnym copywriterem na zlecenie konkurencji. Ilosc postow jest porażająca, więc i będzie za co wystawić fakturę Twojemu zleceniodawcy ;-)
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-27, 07:38   

Weź człowieku przestań sie użalać , nikt z renault tego forum nie czyta .
Nie chcesz nie kupuj . Koledzy od początku proszą o termin z umowy którego konsekwentnie nie chcesz podać więc pewnie nawet nie został przekroczony . Liczy się to co jest na papierze a nie jakieś ustalenia werbalne
_________________
Moje auto
 
walter_g 



Marka: Dacia
Model: Duster II Techroad
Silnik: 1.6 4WD
Rocznik: 2019
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 401
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-02-27, 07:42   

Karenzo napisał/a:
Weź człowieku przestań sie użalać


On się nie użala, tylko zarabia na chleb pisząc posty:-)
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-02-27, 08:33   

Teraz to ja zastanawiam sie czy wy nie pracujecie dla Renault. Zdziwilbym sie, gdyby tutaj nie bylo pracownikow Renault, oczywiscie prywatnie. Jesli tak to stosujecie wyjatkowo nie fair triki, byle tylko sprobowac zaciemnic sytuacje, jak Renault traktuje swoich klientow.

Data wydania pojazdu kupujacemu (wpisana w umowie, nie jakies nieformalne ustalenia): do 25/02/16 (czy naprawde dla tej sprawy ma znaczenie dzien czy dwa w ta czy tamta strone, liczy sie rzad wielkosci, opoznienie jest wieksze niz pierwotnie podany czas oczekiwania).

Ja nie zachowuje aptekarskiej dokladnosci w tej sprawie, ale nowa data przekazana przez salon 7 maj to juz drastyczna roznica (i jak wynika z odpowiedzi Renault na reklamacje juz malo realna, prawdopodobnie byloby to tydzien pozniej, choc salon zadnego uaktualnienia juz mi nie przekazal).
Ostatnio zmieniony przez ken-wawa 2016-02-27, 08:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-27, 08:42   

Tam masz 2 daty jedna jest przewidywana , druga jest ostateczna . Ta 2 się liczy
_________________
Moje auto
 
ken-wawa 


Marka: w planach
Model: w planach
Silnik: w planach
Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 369
Skąd: na polnocy
Wysłany: 2016-02-27, 08:49   

Sprawdzilem jeszcze raz w umowie. W mojej jest tylko jedna data, nie ma wpisanych dwoch.
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-27, 09:27   

Jeśli masz tylko tą jedną datę i nie masz już ochoty na dustera to czas na zebranie dokumentów w kupę i w poniedziałek do miejskiego rzecznika konsumentów.
Poradzą co zrobić :mrgreen:
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-27, 09:32   

Dam sobie rękę uciąć że jedna data wpisywana przez pracownika to była przewidywana a druga drobnym drukiem określana jako ostateczna .
Daj skan/zdjęcie samej umowy z zamazanymi twoimi danymi .
Szczególnie warunków z drugiej strony .
_________________
Moje auto
Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2016-02-27, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
Piitubski 


Marka: Dacia będzie
Model: Duster był
Silnik: będzie
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-27, 16:13   

U mnie w umowie jest jedna data wydania pojazdu - 4.05.2016. Ken-wawa, z tego co pamiętam, to pisałeś, ze złożyłeś zamówienie dzień przede mną, czyli 12.01.
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-02-27, 18:25   

ken-wawa napisał/a:
Lza, Zadnej. Prawdopodobnie odloze zakup samochodu o rok, bo juz teraz to mi sie wcale nie spieszy, a obecne wyprzedaze zostaly juz mocno przetrzebione i wybor jest znikomy (przez ten czas co stracilem). Chyba, ze by przypadkiem trafilo sie cos fajnego. Poza tym ja dokladnie wiem, jakie cechy powinien spelniac moj samochod, problem w tym, ze wiekszosc suvow jest daleko od tego. Duster wydawal sie stosunkowo rozsadnym kompromisem i do tego jeszcze byl tani.


Słusznie, jak nie ma jakichś nadzwyczajnych konieczności zmuszających do zakpu, to również moim zdaniem warto odczekać dłużej i kupić coś co bardziej spełnia oczekiwania.
_________________
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-27, 18:39   

Lza napisał/a:
warto odczekać dłużej i kupić coś co bardziej spełnia oczekiwania.

Jeśli pamiętasz te dwie setki postów za i przeciw wyborowi takiej a nie innej wersji oraz szukanie gdzieś daleko na północy ? w odległości setek kilometrów od siebie takiego salonu w małym mieście który sprzeda o 500 zł taniej :-D
To to wszystko wygląda na czyjąś zabawę - jak dla mnie :evil:
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-02-27, 18:53   

Umknęło mi :,-(
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne