Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiany w OC PZU
Autor Wiadomość
gladki83 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 150
Skąd: Kielce
Wysłany: 2014-04-04, 05:40   Zmiany w OC PZU

PZU wprowadza rewolucyjne zmiany w OC
 
kp77 



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 29
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-04-04, 15:21   

bardzo dobry kierunek
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-04, 16:19   

działa również dla starych klientów ?
bo mam akurat w pzu
_________________
Moje auto
 
mag 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate2
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 132
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-04-05, 11:45   

Według reklamy - tak :-)
 
Stepway 



Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2011
Wersja: Stepway
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 605
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2014-04-06, 00:10   

Cytat:
Usługa nie wiąże się z koniecznością ponoszenia dodatkowych opłat.
No niby w zasadzie nie... ale...
Cytat:
(...)wejście na rynek ubezpieczycieli specjalizujących się w "tanim OC" doprowadziło do zmiany tego ubezpieczenia w parapodatek(...)
moim zdaniem wejście na rynek, nazwijmy to po imieniu - konkurencji, spowodowało że zaczęto walczyć o klienta. Bo co do tego, że OC to "parapodatek" nie sposób się nie zgodzić i zawsze ważnym kryterium będzie cena końcowa.

Pomysł nie jest niczym innym jak stosowanym już przez wiele osób (w tym przeze mnie) pełnomocnictwem "na warsztat" i tzw.rozliczeniem bezgotówkowym. Likwidowałem tak wszystkie szkody z OC sprawcy, zawsze zależało mi na tym aby mieć naprawione auto, a nie by mieć z tego inną korzyść. Po co więc miałbym decydować się na płacenie większej stawki, zamiast skorzystania z oferty konkurencyjnej, skoro mam identyczną możliwość scedowania swoich praw?

Marketingowy chwyt. Nic po za tym.
 
trafic 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi
Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Bukowiec
Wysłany: 2014-06-20, 19:40   brawo

ostatnio miałem szkodę we Włocławku z winy źle oznakowanej drogi podczas remontu. Policjanci mimo ze stałem na chodniku z daleka mówili że pewnie wjechałem w wysepkę której nie widać. Zaraz spisali wszystko z winy wykonawcy drogi i tu zaczął się horror. Miałem przecięte dwie opony i zniszczone dwie alufelgi. No ale wykonawca ubezpieczył się w Warcie od strat powyżej 4000 zł. Pan likwidator na siłę walczył by dać jakbym miał stare opony i felgi, a to nie jest zgodne z prawem, bo właśnie opony i felgi nie podlegają amortyzacji. Jak już wycenił szkodę na właściwą kwotę to okazało się ze ubezpieczenie tego nie obejmuje i muszę roszczenie zgłosić chyba do Mostostalu lub jakiejś jego spółki. Musiałem sam ustalać telefony i adresy potem szantażem zmusić by mi zapłacili. Objęcie wszystkiego w PZU to duża pomoc dla nas. Wiadomo że sprawcy najczęściej wiedzą że nie potrafią jeździć i ubezpieczają się w różnych wynalazkach potem są problemy. Swoją drogą co to za ubezpieczenie powyżej jakiejś kwoty szkody? Czy to zgodne z prawem ?
 
ZbujMadej 


Marka: Duster II
Model: 4x2
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 261
Skąd: Warm-Maz
Wysłany: 2014-06-21, 20:49   

Trafic, oczywiście - takie ubezpieczenie jest zgodne z prawem. W tłumaczeniu z polskiego-na-nasze oznacza to udział własny w szkodzie. Wszystkie roszczenia do 4 tysięcy musi wypłacić ubezpieczony (i to z nim się boksujesz), a powyżej 4 tys. - ubezpieczyciel.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne