Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Media Nav 8 cali Duster II FL - seryjna folia ochronna
Autor Wiadomość
mati_luk 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.3 TCe
Rocznik: 2022
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Lut 2022
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-03-11, 15:09   Media Nav 8 cali Duster II FL - seryjna folia ochronna

Cześć,
Właśnie odebrałem nowego Dustera i mam zagwozdkę z folią na ekranie. Wydawało mi się, że powinna być w nowym aucie folia z zaznaczonym jednym rogiem skąd zacząć odklejanie. Mój nie miał nic takiego, zapomniałem w sumie zapytać. I nie wiem czy dealer zdjął, czy teraz inną naklejają i nie ma tego "znacznika"?
Cały ekran jest dosyć matowy. I nie wiem czy powierzchnia szklana jest tak wykończona, czy może nie zdjąłem folii fabrycznej, która jest tak dobrze nałożona :) a nie chcę gmerać za bardzo, bo jak jednak jest folia, to niech będzie.

Ma ktoś z tym doświadczenie?

Pzdr, Mateusz
 
Krystian67 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 Sce 100 KM
Rocznik: 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 530
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2022-03-12, 09:18   

Mamy tel . Zawsze mozesz zadzwonic do sprzedawcy , albo podjechac. Wybór należy do Ciebie.
 
tomkasz 



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.4 T LPG
Rocznik: 2018
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Sie 2021
Posty: 253
Skąd: małopolska
Wysłany: 2022-03-12, 11:34   

mati_luk napisał/a:
Właśnie odebrałem nowego Dustera i mam zagwozdkę z folią na ekranie. Wydawało mi się, że powinna być w nowym aucie folia z zaznaczonym jednym rogiem skąd zacząć odklejanie. Mój nie miał nic takiego, zapomniałem w sumie zapytać. I nie wiem czy dealer zdjął, czy teraz inną naklejają i nie ma tego "znacznika"?
Cały ekran jest dosyć matowy. I nie wiem czy powierzchnia szklana jest tak wykończona, czy może nie zdjąłem folii fabrycznej, która jest tak dobrze nałożona :) a nie chcę gmerać za bardzo, bo jak jednak jest folia, to niech będzie.

Ma ktoś z tym doświadczenie?

Tak mam. Podpowiadam: oryginalne zabezpieczenie jest mniejsze od ekranu i wyraźnie by je było widać naklejone. Ekran pod spodem jest cały matowy i nie ma więcej naklejek. Podejrzewam, że zdjęli bo taki jest standard wydawki w tym ASO. To zabezpieczenie jest pozostawione raczej w pokazowych autach czy zastępczych. Sama jego funkcja to nie zarysowanie przy montażu i teście (u dilera czy w fabryce).
_________________
Jeździć, tankować,
Nie żałować!
Zmieniać olej i filtry,
Bo twój samochód jest za..bisty!
 
mati_luk 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.3 TCe
Rocznik: 2022
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Lut 2022
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-03-22, 12:24   

Dzięki za odpowiedzi. Wczoraj byłem w ASO i przy okazji upewniłem się, że jest jak mówisz tomkasz :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne