Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 02:19
Radio MP3 Classic w nowych Daciach - zmiana folderów plików
Autor Wiadomość
sobol1976 



Marka: Dacia
Model: Sandero III Stepway
Silnik: TCe100 LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 742
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-01-24, 09:19   Radio MP3 Classic w nowych Daciach - zmiana folderów plików

Mam pytanie dot. szybkiej zmiany katalogu (albumu) na płycie CD z plikami Mp3 w radiu Classic Mp3 w Sandero Stepway 2. Przewertowałem manual do radia i nic nie znalazłem - jest tylko info, że tryb odtwarzania losowego działa wewnątrz pojedynczego katalogu z muzyką i jeśli chcę słuchać innego albumu w trybie losowym, powinienem zmienić folder :shock: . Tylko jak?

Bez mojej ingerencji pliki odtwarzają się po kolei z całej płyty przechodząc systematycznie z folderu do folderu. Jednak trochę to czasochłonne by dojść do ostatniego folderu przewijając po kolei wszystkie pliki przyciskiem "next".
 
Pshemo 



Marka: Dacia
Model: Sandero II
Silnik: TCe 90
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 181
Skąd: okolice Poznań
Wysłany: 2015-01-24, 12:13   

No nie wiem jak z płyty ale jak słucham muzy z usb, to wystarczy wejść do menu wybrać katalog i odtwarza się ten który chce. Pewnie tak samo działa to z płytą.
 
sobol1976 



Marka: Dacia
Model: Sandero III Stepway
Silnik: TCe100 LPG
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 742
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-01-25, 19:54   

Przed chwilą sprawdzałem: widać tylko tytuły plików mp3, które umieściłem w katalogu głównym pamięci USB. Dodatkowych folderów z albumami w ogóle nie widać. Oczywiście wchodzę do listy przez przyciśnięcie pokrętła głównego i obracanie. Nazwy katalogów są krótkie ze 20 liter bez znaków specjalnych. Pamięć sformatowana jako FAT. Dziwne. Może przeformatować na FAT32?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne