Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamek drzwi przednich lewych Sandero I - uszkodzony element
Autor Wiadomość
robotronKTM 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Ambiance
Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-01-28, 09:33   Zamek drzwi przednich lewych Sandero I - uszkodzony element

Witam

W dopiero co zakupionym Sandero mam uszkodzony zamek przedni lewy. Wersja z centralnym zamkiem z kluczyka, numer części katalogowy: 8200735225.

Sam zamek i zespolony z nim siłownik są sprawne, ale jeden element jest złamany i nie mam go w całości. Chodzi o czarny plastik (takie widełki), które współpracują bezpośrednio z bębenkiem zamka. W linku poniżej to na drugim z dwóch dolnych zdjęć element skrajny u góry:
http://www.natetra.ru/itemShow/SA51C467768/

Załączam także inne zdjęcie z zaznaczonym strzałką elementem.

Ustaliłem, że zamek tym numerze występuje w Dusterze.

Prawdopodobnie zamek występuje tylko jako cały element, nie ma do niego części zamiennych a nowy kosztuje kilka ładnych stów.

Mam dwa pytania:
- czy ten czarny element można zdemontować?
- czy będzie pasował od innych zamków o innych numerach katalogowych (np. z wersji bez centralnego zamka albo z centralnym zamkiem sterowanym z pilota?

Pozdrawiam
Robert

9045_1.jpg
Plik ściągnięto 107 raz(y) 55,36 KB

 
skylar 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV II
Silnik: 1.5 dCi 90km
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate
Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 163
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-03-09, 11:57   

Poszukaj kogoś w Radomiu kto się zajmuje zamkami. Bardzo często można naprawić uszkodzony zamek. Osoby, które się tym zajmują wyjmują potrzebne części z zepsutych zamków i potrafią reanimować uszkodzony zamek. Oczywiści jeśli jego stan techniczny wskazuje, że trochę posłuży. Bo inaczej to opłaca się dokupić nowy. Wtedy zamiast wozić dwa kluczyki to taki gościu dopasuje Ci zamek do kluczyka i wszystko będziesz miał otwierane jednym kluczykiem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne