Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
KOSZALIN - Dubnicki
Autor Wiadomość
wladek 


Marka: duster
Model: duster 4x2
Silnik: 1,2 TCe, celebration
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 41
Skąd: koszalin
Wysłany: 2015-02-13, 17:43   KOSZALIN - Dubnicki

Witam. Z przyjemnością na forum chciałbym pochwalić salon Dacia - Dubnicki Koszalin. W sobotę 7 lutego pojechałem do nich z powodu odrywającej się tablicy rejestracyjnej. Obsłużono mnie w ciągu 20 minut. Zamontowano nową plastikową podkładkę z numerem rejestracyjnym i to całkowicie za darmo. Z tego widać, że są jeszcze salony które szanują stałych klientów. Serdeczne dzięki.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2015-02-15, 01:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
dacia 


Marka: dacia
Model: dacia
Silnik: 1,5
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 380
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-03-20, 20:00   

ma ktoś jeszcze informacje na temat tego serwisu ?
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-03-20, 21:37   

To jest ten salon niedaleko cmentarza (po jego drugiej stronie)?
Jeśli tak to swego czasu (kilka lat wstecz) kiedy w Szczecinie zamknięto salon renault Tor-Terlecki miałem przyjemność wybrać się do Koszalina renault trafficiem na przegląd gwarancyjny. Przegląd miał trwać 3 godzinki. Autko odebrałem godzinę po zamknięciu salonu umyte sprawdzone wyczyszczone. Podczas oczekiwania na samochód zwiedziłem trochę Koszalina ;) i poznałem dogłębnie dacię logan sedan. Mam nawet jej katalog :) do dziś.

Ocena salonu dla tamtego okresu - dobra.

Tak to ten salon :-)
Ostatnio zmieniony przez d3mol3k 2015-03-20, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3482
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2015-03-21, 13:30   

Podkładka pod rejestracje to darmowa reklama dla salonu. Dla kierowcy też, bo lepiej mieć na podkładce "Renault Szczecin" niż "Autohaus Turkce Gorlitz". :lol:
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
dacia 


Marka: dacia
Model: dacia
Silnik: 1,5
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 380
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-04-16, 20:55   

Sprawdzam ten serwis. Jak narazie podchodzą do napraw sumiennie .
 
BoloSr 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM (115KM/260Nm)
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1278
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2015-04-17, 06:48   

Zgadzam sie :)
_________________

1.5dCi 90KM (115KM/260Nm)
 
dacia 


Marka: dacia
Model: dacia
Silnik: 1,5
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 380
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-01-27, 23:07   

Długo zastanawiałem się na wydaniem opinie,ale czar prysł po telefonie po kod do radia oczywiście ,które mi zmieniali i oczywiście go nie dali. Koszt 150zł ,oczywiście wyśmiałem tych panów i 0zł chciałem im zapłacić. Siwy gość na recepcji to ściemniacz nie z tej ziemi, tworzy historie na poczekaniu, jak odbiera telefon to proszę kogoś kompetentnego a nie fantastę. Ogólnie do zmiany olei,świec,filtrów są ok bo tu nie trzeba mieć szkoły, co do cen się nie wypowiadam, bo nie szukałem w okolicy. Naprawy gwarancyjne robią,ale trzeba na kilka dni furę zostawić bo zawsze jest problem jakiś . Samochód zastępczy płatny, ponoć to norma...... Najzabawniejszą rzecz jaką robili to ustawienie geometrii belki tył.Mam wpis o takiej treści , jak pokazałem to zaprzyjaźnionemu serwisantowi z innej sieci to uśmiał się po pachy bo belki tylnej się nie reguluje(ponoć). Ktoś za to zapłacił :) mnie to rybka bo to nie byłem ja tylko sieć dacii. Ogólnie jak ktoś potrzebuje pieczątki do gwarancji to chyba jest zmuszony. Do napraw typowo specjalistycznych to ja bym im nic nie zlecił ....sorry poprawcie kontakt z klientem bo moje odczucie jest takie,że jesteście czarodzieje i jak ktoś jest troszkę kumaty to już jest zły.
Ostatnio zmieniony przez dacia 2018-01-27, 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
dacia 


Marka: dacia
Model: dacia
Silnik: 1,5
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 380
Skąd: Polska
Wysłany: 2020-11-14, 21:39   

Coś się poprawiło w tym serwisie. Jakiś czas temu wpadłem przejazdem do nich na serwis i firma ,,obrócona" w stronę klienta. Może korzystają z tego forum i wyciągają wnioski :)
 
sasio 


Marka: Renault
Model: Clio IV F2
Silnik: 1.2 16V
Rocznik: 2017
Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 163
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2020-11-25, 14:11   

Dla mnie ten serwis to czysta patologia - brak wymiany filtra pomimo że za niego zapłaciłem.
Naprawy gwarancyjne to czyste zło połamana podsufitka, wróżenie z fusów co się stało z okleiną na słupku (ptak narobił na placu dealera), przedłużanie w nieskończoność naprawy aby zniechęcić klienta, jakieś dodatkowe wizyty(oględziny) aby naprawić co zepsuli, zły dobór części (podsufitka z dziurami na lampki), brak zastępczego auta pomimo że uszkodzenie z winy serwisu a wszystko 70km od miejsca zamieszkania.

Wisienka na torcie to prawie że płacz kierownika serwisu że on nie ma kim robić, obawy że jego pracownicy nie są tego w stanie prawidłowo założyć i tak dalej. Odebrałem auto z uszkodzonymi plastikami „bo wie Pan raz zdjęty plastik nie będzie tak dolegał”.

Po odbiorze pierwsze co zrobiłem to pojechałem do teścia i rozebraliśmy jeszcze raz podsufitkę i wszelakie osłony ujawniając obraz zniszczeń - połamane mocowania, dociskane na siłę itd.

Dla chętnych mogę powrzucać trochę fotek.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne