Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-03-07, 17:31
Dacia Ambasador / Dla Przyjaciół - Dacia
Autor Wiadomość
przemoc84 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4
Rocznik: 2010
Wersja: BlackLine 5 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 474
Skąd: zam. Elbląg, ur. Poznań
Wysłany: 2018-08-20, 07:38   

nie ma znaczenia skąd jest obdarowujący liczy się gdzie ów kupon został zrealizowany a dokładniej gdzie Daćka została kupiona. TYLKO w tym salonie można zrealizować voucher dla polecającego. Skoro auto kupione w Elblągu (szkoda że nie wiedziałem miałbym blisko) i tam okazano voucher dla przyjaciela to tylko tam polecający będzie mógł odebrać akcesoria
 
Staszek1960 


Marka: Kia
Model: Picanto
Silnik: 1
Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 27
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-08-20, 08:19   

jammo,
auto będę zamawiał tak w połowie października , może koniec września . Tak więc trzymaj dla mnie ( jak oczywiście możesz :-D ) vocher dla mnie .
_________________
Na razie Kia ale będzie Duster
 
Mamert 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe 110 LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate Plus 7 os.
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-08-20, 11:16   

Ja posiadam kupon dla przyjaciela wydany na starą Dacie Logan MCV kupioną w 2008 roku w Gdańsku, czyli jest do realizacji w tylko w Gdańsku ? Czy nie ma to znaczenia i mogę go podarować koledze np z Katowic.
 
tAboon 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 SCe 109KM + LPG-LR
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 667
Skąd: Gdynia / Kielce
Wysłany: 2018-08-20, 11:23   

Mamert, Możesz podarować voucher komukolwiek.

Tylko Ty swój kupon, który otrzymasz po realizacji przy kupnie Dacii będziesz musiał zrealizował np.: tak jak napisałeś w Katowicach, czyli w salonie, gdzie był zrealizowany kupon.
_________________
Pozdrawiam
LwG
Bună salutări :)
 
Czarli89 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: TCe 0.9
Rocznik: 2018
Wersja: Stepway Laureate
Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 14
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-12-27, 17:29   

Pytanie do osób polecających. Po mniej więcej jakim czasie pojawił się dla Was voucher zwrotny na 800 zł? Niby w regulaminie jest to tydzień ale w rzeczywistości pewnie różnie jest. Koniec roku się zbliża i pewnie będzie trzeba ich przydusić.
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-12-29, 10:41   

Czarli89 napisał/a:
Pytanie do osób polecających. Po mniej więcej jakim czasie pojawił się dla Was voucher zwrotny na 800 zł? Niby w regulaminie jest to tydzień ale w rzeczywistości pewnie różnie jest. Koniec roku się zbliża i pewnie będzie trzeba ich przydusić.


Na pierwszy czekałem ponad dwa tygodnie i nic, więc napisałem na My Dacia konsultantowi na czacie, że mam problem z voucherem, więc kazał mi podać nazwisko tego obdarowanego i adres salonu, gdzie wybierał auto to sprawdzą. Za jakieś dwa dni, voucher miałem już na swoim koncie. Następne vouchery były już bez problemu w ciągu 4 dni od zarejestrowania ich na komputerach w salonie.
 
metalic 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 sce 4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 110
Skąd: Sląsk
Wysłany: 2019-01-02, 23:30   

mały off top

Czy u Was na MYDACIA też zniknęły vouchery?? Do końca stycznia miały być a mi wszystkie zniknęły i nie ma. Miałem wydrukowane ale te z datą do 31.12 ale nie wydrukowałem vouchera zwrotnego z datą do 31.01.:-(
 
Black Dusty 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6Sce4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 829
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2019-01-03, 00:15   

Miałem też tak przez dzień czy dwa ale później wróciły a w tej chwili znów nie mam nic. Musisz pilnować może się pojawią, może to system coś świruje albo wprowadzają jakieś zmiany i czasowo znikają.
 
maugu 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige2
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 615
Skąd: Polska
Wysłany: 2019-01-03, 10:46   

metalic napisał/a:
mały off top

Czy u Was na MYDACIA też zniknęły vouchery?? Do końca stycznia miały być a mi wszystkie zniknęły i nie ma. Miałem wydrukowane ale te z datą do 31.12 ale nie wydrukowałem vouchera zwrotnego z datą do 31.01.:-(

Tak, nie ma. W regulaminie data ważności zmieniona do końca stycznia, ale voucherów nie ma.
 
miela 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: 2019
Wersja: Comfort
Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 237
Skąd: DKL
Wysłany: 2019-01-11, 11:37   

Pytanie - wiem, że już było, ale nie mogę znaleźć, bo zamawiając samochód przyniosłem a raczej wysłałem voucher, ale sprzedawca mi powiedział, że jeżeli rejestracja samochodu nie będzie do końca stycznia, to nie mogę wykorzystać vouchera... a niby miało być, że w momencie zamówienia?

Jak to jest?
_________________
Duster 1.6 SCe 4x4
 
ms-kola 


Marka: DACIA
Model: LOGAN II MCV Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway
Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 58
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-11, 12:05   

NIe miałem z tym najmniejszego problemu. Zamawiałem auto 20.12.2018 i niestety w ogóle nie byłem świadom, że jest coś takiego jak voucher.
Dopiero później doczytałem na forum co i jak.
Znajomy z pracy kupił i zarejestrował Dustera 20.11.2018. A zgadaliśmy się jakoś w przerwie między Świętami a Nowym Rokiem. Dał mi voucher.
31.12.2018 wysłałem elektronicznie voucher do swojego handlowca.
Został dopisany do mojej umowy bez problemu.
04.01.2019 pojechałem zamówić wyposażenie za voucher.
07.01.2019 dowiozłem zaktualizowany voucher z datą do 31.01.2019 - tak już dla świętego spokoju, chociaż ten z datą do 31.12.2018 został w salonie zaakceptowany.
10.01.2019 dostałem SMS, że zamówienie jest gotowe do odbioru.
Pojechałem i odebrałem.
Pan od akcesoriów był tak miły, że łączną kwotę zamówienia 876 PLN (miałem mieć dopłatę te 76 PLN) z własnej inicjatywy skalkulował tak abym zmieścił się w 800 PLN i nie musiał nic dopłacać.
Nikt nic nie wspominał o konieczności odebrania, czy rejestrowania auta.
Zamówienie odebrałem i komplet czterech głośników Focal oraz komplet czterech nakładek progowych czeka w domu na Daczetti, która do produkcji jest zaplanowana pomiędzy 13 a 18 tygodniem roku 2019 :->
Realizowałem to w salonie DECAR ul Modlińska 154B w Warszawie.
Ostatnio zmieniony przez ms-kola 2019-01-11, 12:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
radwoc 



Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 14
Skąd: Opole
Wysłany: 2019-01-11, 17:03   Vouchery 2018 zniknęły z oferty. Odebrałem auto 20 grudnia.

Witam,

ten temat widzę odgrzebywany jest co roku. A więc mamy edycję 2018.

Czyli jaka jest ważność voucherów: do końca grudnia 2018, czy 3 miesiące od daty wydania pojazdu?

Auto odebrałem 20 grudnia i w sumie czuję się nieco... oszukany, albo może niewłaściwie poinformowany.

Po kolei:
Zalogowałem się 20.12 w serwisie MyDacia, pobrałem vouchery i wydrukowałem.

Na voucherze są dwie informacje:
1. do 31.12.2018 - w górnej części
2. oferta ważna 3 miesiące od daty wydania pojazdu w dolnej części "nota prawna"

Oficjalne stanowisko Dacii według pani z infolinii 800-900-804, jest takie, że Vouchery wygasły 31 grudnia.

W sumie temat pewnie i tak pozamiatany, ale załączam skan vouchera, może to jednak jest temat dla prawników, albo do kogoś, kto zna prawa konsumenta. A może mogę dochodzić jednak realizacji voucherów?

ps. To trochę PRowa wpadka Dacii, że - pomijając już gotowanie na święta - na ewentualne zakupy dała mi łącznie 4 dni (21, 27, 28 i 31) grudnia. Mogli potraktować wszystkich równo, czyli 3 miesiące od daty zakupu.
Dla mnie to trochę zgrzyt. Pierwszy, ale zgrzyt.

voucher300.jpg
Plik ściągnięto 83 raz(y) 222,01 KB

Ostatnio zmieniony przez radwoc 2019-01-11, 17:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
Black Dusty 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6Sce4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 829
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2019-01-11, 17:31   

Sprawdź czy nie masz nowego z datą do 31.01.2019 bo były przedłużone.
 
rysiek223
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-11, 17:36   

W regulaminie zmieniono datę promocji do 31.01.2019, wydrukuj sobie nowy voucher z powyzszą datą i spokojnie mozesz zrealizować. Jesli nie widzisz vouchera to napisz na kontakt.klient@renault.com.pl lub zadzwoń na infolinię albo zgłoś sprawę poprzez chat.
 
radwoc 



Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 14
Skąd: Opole
Wysłany: 2019-01-11, 19:23   

Black Dusty napisał/a:
Sprawdź czy nie masz nowego z datą do 31.01.2019 bo były przedłużone.


Nie wyświetliły mi się na stronie mydacia tam, gdzie były poprzednie. Z voucherów mam tylko na

rysiek223 napisał/a:
W regulaminie zmieniono datę promocji do 31.01.2019, wydrukuj sobie nowy voucher z powyzszą datą i spokojnie mozesz zrealizować. Jesli nie widzisz vouchera to napisz na kontakt.klient@renault.com.pl lub zadzwoń na infolinię albo zgłoś sprawę poprzez chat.



Dzięki, napisałem mejla, dam znak czy się udało!
 
jedrus79 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: 1.6 Sce
Rocznik: 2018
Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-01-12, 12:37   

Czy udało się komuś zrealizować dwa razy ten sam voucher 800zł na akcesoria, który dostaliście po poleceniu nowego nabywcy Dacii?
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2019-01-12, 13:37   

jedrus79 napisał/a:
Czy udało się komuś zrealizować dwa razy ten sam voucher 800zł na akcesoria, który dostaliście po poleceniu nowego nabywcy Dacii?

Raczej nie ma na to szans, gdyż jak wiadomo, voucher zwrotny można zrealizować tylko i wyłącznie w jednym salonie, tam gdzie obdarowany kupił auto. Jak wiadomo voucher zwrotny też jest sprawdzany i po wprowadzeniu go do komputera, zaraz im pokaże, że jest już zrealizowany.
 
metalic 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 sce 4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 110
Skąd: Sląsk
Wysłany: 2019-01-12, 21:09   

Hejka.
Dzisiaj odebrałem akcesoria z vouchera zwrotnego i powiem szczerze jestem w szoku :shock: Załatwienie sprawy dosyć się przeciągało ale ostatecznie wszystko na duży plus. Odbierałem belki dachowe i kratkę oddzielającą przestrzeń bagażową z montażem. Wszystko łącznie z montażem zostało pokryte z vouchera :-) Jak widać wszystko zależy od osoby obsługującej i pewnie od salonu.
Niestety z pozostałymi voucherami zwrotnymi nic nie wiadomo mimo dwóch telefonów na infolinie :-/
 
KliPer 


Marka: Skoda / Dacia
Model: Fabia / Duster
Silnik: 1.2 HTP / 1.6 SCe
Rocznik: 2009/ 2018
Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 173
Skąd: małopolska
Wysłany: 2019-01-14, 12:15   

Metalic wrzuć jakieś fotki z tą kratką. Też zastanawiam się nad tym ustrojstwem. Interesuje mnie kwestia montażu.
 
radwoc 



Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 14
Skąd: Opole
Wysłany: 2019-01-14, 15:28   

rysiek223 napisał/a:
W regulaminie zmieniono datę promocji do 31.01.2019, wydrukuj sobie nowy voucher z powyzszą datą i spokojnie mozesz zrealizować. Jesli nie widzisz vouchera to napisz na kontakt.klient@renault.com.pl lub zadzwoń na infolinię albo zgłoś sprawę poprzez chat.

Black Dusty napisał/a:
Sprawdź czy nie masz nowego z datą do 31.01.2019 bo były przedłużone.


No niestety złe wieści mam dla siebie, zgodnie z Waszymi sugestiami napisałem w piątek 11.01 maila do Dacii (kontakt.klient@renault.com.pl),
w sobotę 12.01 otrzymałem odpowiedź od Pani Kariny Morawskiej (Oficjalna Infolinia Dacia) o treści:

"W nawiązaniu do Pana wiadomości dotyczącej voucherów 100 200 300 w portalu My
Dacia uprzejmie informuje, iż otrzymał Pan rzetelną informację dotyczącą
ważności tych voucherów. Należy je wykorzystać do 31 stycznia 2019 roku."



Zadałem więc pytanie, czy mogłyby pojawić się w panelu MyDacia w zakładce oferty z poprawioną datą i otrzymałem informację od tej samej pani:

"otrzymałam dzisiaj informację, że vouchery 100 200 300 na My Dacia były jednak ważne do 31 grudnia 2018 roku w związku z tym,
nie ma możliwości wygenerowania ich ponownie. Obecnie nie mamy informacji czy ta akcja będzie przedłużona."


Trochę czeski film (przepraszam Czechów). Albo jak filmie "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz".

Mam pytanie - bo może jednak Infolinia nie jest wystarczająco dobrze poinformowana - czy ktoś z użytkowników ma ten regulamin ze zmienioną datą na 31. 01.2019 r. gdzieś pod ręką?
pozdrawiam
 
metalic 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 sce 4x4
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 110
Skąd: Sląsk
Wysłany: 2019-01-14, 18:19   

Jak będzie chwilka to coś pstrykne. Jak dla mnie wygląda nieźle, a montaż nie jest najgorszy. Można ją zdemontować jeżeli nie jest potrzebna. Ja wolałem zlecić montaż na serwisie tym bardziej że miał mnie kosztować 100zl. Instrukcja montażu jest dostępna w sieci. Jak ktoś wozi psa albo pakuje bagażnik na maxa z wymontowanie półką to kratka wydaje się dobrą opcją :)
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2019-01-14, 19:51   

Przedłużony okres do 31.stycznia 2019r dotyczy tylko i wyłącznie tzw. voucherów dla przyjaciół oraz tych zwrotnych za polecenie przyjaciela. U mnie na koncie My Dacia , te vouchery są dalej widoczne. Co do tych dodatkowych na 100, 200, 300 zł, to nie były vouchery w pełnym słowa znaczeniu, ale coś takiego w formie upustów lub inaczej rabatów, które można było otrzymać w salonie tylko i wyłącznie przy zakupie gotówkowym akcesoriów. W zależności od kwoty za jaką kupowaliśmy akcesoria, można było uzyskać rabat właśnie na kwotę 100, 200 lub 300 zł. Te upusty były ważne tylko do 31.grudnia 2018r , a więc nie można ich już zrealizować. Nadal są ważne tylko te vouchery na darmowe akcesoria w kwocie 800 zł dla przyjaciół , czyli tych którym taki voucher oddasz a oni go zrealizują w salonie, czyli zakupią nowy samochód.
Sprawa druga. W pierwszym poście masz na zdjęciu przedstawiony voucher na 300 zł ale dla grupy Renault. Aby ten voucher wykorzystać trzeba było być zarejestrowanym na portalu My Renault, tak przynajmniej doczytałem u siebie jak jeszcze miałem te vouchery na koncie, i podejrzewam, że raczej dotyczył osób kupujących tą markę auta a nie Dacię.
 
radwoc 



Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1,6 SCe
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 14
Skąd: Opole
Wysłany: 2019-01-14, 20:32   

jammo napisał/a:
Co do tych dodatkowych na 100, 200, 300 zł, to nie były vouchery w pełnym słowa znaczeniu, ale coś takiego w formie upustów lub inaczej rabatów, które można było otrzymać w salonie tylko i wyłącznie przy zakupie gotówkowym akcesoriów.


Dzięki za odpowiedź.
Właśnie stąd moja aktywność w tym temacie, bo planowałem zakup kilku dodatków (m.in. zestawu Focal Comfort),
jednak podczas odbioru 20 grudnia nie spodziewałem się (a też nikt mnie nie poinformował, ale o to nie mam pretensji),
że zostaną mi raptem 4 dni na realizację. Widziałem to, co bardzie się rzuca w oczy, czyli drukowanymi literami 3 MIESIĄCE OD DATY WYDANIA POJAZDU...

jammo napisał/a:
W pierwszym poście masz na zdjęciu przedstawiony voucher na 300 zł ale dla grupy Renault. Aby ten voucher wykorzystać trzeba było być zarejestrowanym na portalu My Renault, tak przynajmniej doczytałem u siebie jak jeszcze miałem te vouchery na koncie, i podejrzewam, że raczej dotyczył osób kupujących tą markę auta a nie Dacię.


Masz rację, te vouchery są rabatami a nie kasą/towarem czy usługą do odebrania ;-)
Grupa Renault, to m.in. Dacia (Renault ma 99,43% akcji Dacii wg Wiki). Samochód kupiłem w salonie Renault w Opolu, który obok ma swój salonik z Daciami.
A auta w środku stoją czasami i jedne i drugie. Konto zarejestrowałem na dacia.pl w serwisie MyDacia, ale maila do infolinii Dacii pisałem na kontakt.klient@renault.com.pl.
Z tego właśnie maila dostałem też ofertę na opony zimowe do Dacii z linkiem do strony dacia.pl.
Nie rejestrowałem się na MyRenault. Wydaje się, że mój voucher ze zdjęcia jest do Dacii (w grupie Renault), oprócz tego, że jest już nieważny...

I jak napisałby każdy moderator z serwisu elektroda pl.
"Temat wałkowany co roku. Zamykam."

Chyba nic w tym temacie już się nie da zrobić, pohuczało i zdechło. Ale niesmak pozostał.
Rozejrzę się za innymi głośnikami niż Focale, bo w regularnej cenie są za drogie.
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2019-01-14, 20:50   

Na voucher dla przyjaciół też są te głośniki. Może uda ci się komuś oddać ten swój voucher dla przyjaciela. Ja po oddaniu vouchera w ciągu 4 dni miałem na koncie ten zwrotny i zaraz można się zgłaszać do salonu. Jakby sprawy papierkowe czyli księgowanie i faktura załatwili do końca stycznia to odebrać można i w lutym.
 
KliPer 


Marka: Skoda / Dacia
Model: Fabia / Duster
Silnik: 1.2 HTP / 1.6 SCe
Rocznik: 2009/ 2018
Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 173
Skąd: małopolska
Wysłany: 2019-01-16, 10:52   

Metalic dzięki. Przeglądałem także instrukcję montażu ciekawi mnie czy po jej odkręceniu i po ponownym założeniu półki, półka się podnosi w miejscu gdzie w boczkach zamontowano tę blaszkę z śrubami czy też licuje się tak jak było pierwotnie?

A nawiązując do kwestii realizacji voucherów zwrotnych, za pierwszym razem trochę to trwało nim pojawił się na My Dacia. Po interwencji sprzedawcy pojawił się w niecałe 24H od rozmowy telefonicznej. Samo zamówienie gadżetów przebiegło szybko, w sumie w 3 dni od wysłania zamówienia były na półce w ASO. Mojemu bratu dłużej zajęło dotarcie na Mory w Warszawie (RRG) by je zabrać. Chcieli upoważnienie, które na miejscu okazało się zbyteczne ale to osobna kwestia i rozumiem chęć zabezpieczenia się. Drugi voucher realizowałem w Częstochowie (Tandem). Realizacja także bez problemów. Dopłaciłem kwotę ponad wartość vouchera i koszt dostawy. Paczka dotarła wczoraj, wszystkie graty zgodnie z zamówieniem. Przy realizacji drugiego vouchera wyszło, że nie trzeba czekać na pojawienie się kolejnego vouchera za polecenie wystarczy wydrukować stary, najważniejsze by data w prawym dolnym rogu była po realizacji vouchera dla przyjaciela. Data zmienia się automatycznie i jest właściwa dla dnia w którym się drukuje lub tworzy pdf.
Mam nadzieję, że realizacja trzeciego w Anabo Zielona Góra pójdzie również bez problemów. Wczoraj wysłałem zamówienie i voucher. Zobaczymy co będzie. Trzymam za nich kciuki.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne