Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2019-03-07, 17:31
Dacia Ambasador / Dla Przyjaciół - Dacia
Autor Wiadomość
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-12-13, 14:11   

jas_pik napisał/a:
Walcz o swoje - opisz to na FB Dacii - zobaczysz jak szybko zareagują :)
A pieniadze są Twoje a nie ich


Nie mam profilu na facebooku i nie mam już siły ani czasu na to. Proszę wierzcie mi za dużo mam na głowie i nie jestem w stanie tego ogarniać.
_________________
RowerekCombi
 
JS 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 151
Skąd: CRY
Wysłany: 2017-12-13, 14:32   Cud!

Przed kwadransem zadzwonił do mnie gość z salonu w Białymstoku, gdzie mam odebrać te 8 stówek, którego też informowałem o moich kłopotach z voucherem, że ich ASO dostało jakiś sygnał z centrali (bo też tam dziś dzwoniłem i nawkładałem im jak burym suczydłom, że podaję sprawę do gazet i rzecznika praw konsumenta). Czyżby to ich ruszyło, nie wiem, ale salon mój voucher na 800 już ma! A do rzecznika dzwoniłem i do GW też wysłałem skrótowy temat na artykuł "promocyjny".

A w ogóle to chyba MyRenault zablokowało mi dziś dostęp do czatowania, bo skoro im codziennie "pluję do miski". to po co mają się męczyć z takim gościem. To się nazywa: "aktualnie nasi konsultanci są niedostępni". Dziwne, że przez tydzień ubiegły byli dostępni o każdej porze.

Nie rozumiem tylko, że nie można się porozumieć jak człowiek z człowiekiem bez nerwów i duractwa. Zobaczymy, co dalej.
 
CzarnY 


Marka: Dacia
Model: Lodgy + Logan
Silnik: 1,6 SCe LPG + 1,0 Sce LPG
Rocznik: 2017 +2018
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 247
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-12-13, 14:43   

Widzisz... ty odbierasz 800, ja próbuję odebrać 2400 :)
_________________
3 szt => Dacia Lodgy 1,6 SCE + LPG
5 szt =>Dacia Logan 1,0 SCE + LPG
1 szt=> Dacia Logan Stepway 1,0 TCE + LPG
1 szt =>Dacia Sandero'09 1,6 MPI + LPG

Tanie muły robocze :)
 
matti123wp 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 77
Skąd: 64-010
Wysłany: 2017-12-13, 14:53   

Jak myślicie, po nowym roku beda jakieś nowe oferty?
 
norton1 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 131
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-13, 14:54   

A ja z kolei mam informacje z infolinii Daci że dziś zebrane zostały wszystkie zgłoszenia związane z Voucherami i eskalowane do kogoś wyżej.
Druga sprawa o jaką zapytałem to ważność wygenerowanych Voucherów i pan potwierdził że według regulaminu faktycznie ma się czas 3 miesiące od wygenerowania Voucheru, ale niestety czas trwania promocji, czyli 31.12 jest terminem granicznym, więc wszystkie Vouchery będą miały termin do wykożystania max do 31.12. Jeśli ktoś zgłaszał sprawę na infolinii o niemożliwości wygenerowania Vouchera, jest jakaś tam szansa na wydłużenie tego terminu w ramach reklamcji w Renault.
_________________
 
maslak 
Zielony listek


Marka: Skoda
Model: Romster
Silnik: 1.6
Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 9
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-12-14, 08:36   

Na czym dokładnie polega voucher- 4 lata gwarancji oraz pakiet Easy Service za 99z....defakto wydłuża się gwarancja o rok? i koszt serwisów do 4 lat jest za friko?...polecający co zyskuje?....swoja drogą podejście do klienta w salonach Daci jest tragiczne przynajmniej w Rzeszowie...
 
CzarnY 


Marka: Dacia
Model: Lodgy + Logan
Silnik: 1,6 SCe LPG + 1,0 Sce LPG
Rocznik: 2017 +2018
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 247
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-12-14, 11:15   

Gwarancję masz przedłużoną do 4 lat, a do 60k masz darmowe przeglądy z wymianą płynów itp. Płacisz za to stówkę, a polecający dostaje 8stówek do wykorzystania na części i akcesoria daciowe.
_________________
3 szt => Dacia Lodgy 1,6 SCE + LPG
5 szt =>Dacia Logan 1,0 SCE + LPG
1 szt=> Dacia Logan Stepway 1,0 TCE + LPG
1 szt =>Dacia Sandero'09 1,6 MPI + LPG

Tanie muły robocze :)
 
goswee 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2 16V 73 KM
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-12-15, 19:20   

U mnie tez problem z vouucherem na 800
_________________
Dacia Logan MCV 2 FL, 1.2 16v
 
RowerekCombi 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Open
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 223
Skąd: małopolska
Wysłany: 2017-12-16, 07:05   

Może trzeba się skrzyknąć i konkretną petycję napisać do samej góry :?: :!:
_________________
RowerekCombi
 
norton1 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 131
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-16, 13:47   

Myślę że to dobry pomysł, jak byśmy zebrali listę osób które mają problem z Voucherami i jako przedstawiciele forum Dacia Klub napisali im na facebook-u o tym problemie i czy zamierzają coś z tym zrobić. Może wtedy będzie większe echo takiego odzewu.
_________________
 
infernopolska 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Access
Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 102
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-12-17, 17:56   

Co za żenada.
Ja pierd...
Wyegzekwowanie tego vouchera za 800zł graniczy z cudem
Poleciłem kupno, voucher okazany, salon prawdopodobnie go nie zarejestrował w systemie w ogóle
Mam voucher na 800zł z PL Kontact Klient <kontakt.klient@renault.com.pl> wygenerowany ręcznie...
Salon nie odpowiada...
Lecenie w kulki...
Aaaaaaaa...

Ja się rzadko tak irytuję. Ale oni naprawdę potrafią mnie wyprowadzić z równowagi.

PS.

Jeśli ktoś potrzebuje, to od ręki prześlę mailem ten voucher na 99zł

"Oddam voucher do zakupu samochodu z promocyjnym przedłużeniem gwarancji

CAŁA POLSKA

infernopolska[małpa]gmail[kropka]com"
Ostatnio zmieniony przez infernopolska 2017-12-17, 17:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4054
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-17, 18:09   

Skoro masz kupon na 800 zł ( ja też po 2 miesiącach użerania się z infolinią go otrzymałem) to robisz tak jak ja .
Podjechałem do ASO w którym był zrealizowany mój kupon ambasadora zamówiłem opony zimowe Nokiany ( miałem zapłacić około 920 zł) . Założyli mi oponki, podszedłem do kasy i wyjąłem kupon na 800 zł i resztę w gotówce i tyle. Kasjerka miała straszny zgryz , dzwoniła do szefa i chyba nawet do właścicieli ale koniec końców sprawa została szybko załatwiona .
Miałem otrzymać fakturę poczta ale do dziś jeszcze nie dotarła do mnie.
Ale najważniejsze opony mam. Pamiętaj o tym że kupon musisz zrealizować w określonym czasie inaczej przepadnie ( chyba 3 miesiące)
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
infernopolska 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2017
Wersja: Access
Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 102
Skąd: Żory
Wysłany: 2017-12-17, 18:19   

Mam kupon wygenerowany przez kontakt/infolinię Renault i Dacia.
Trochę mi nie w smak jechać ze Śląska do Warszawy, żeby zobaczyć czy się uda :)
Oni się kompromitują obsługą tego programu, jak i obsługą klienta. Sprzedają tylko ceną...
Chyba będę musiał w ostateczności kogoś znajomego z Wawy poprosić o taką akcję...
Ostatnio zmieniony przez infernopolska 2017-12-17, 18:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
norton1 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 131
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-17, 18:38   

Sprobuj moze do salonu gdzie masz ten Voucher zrealizowac zadzwonic i ustalic wszystko telefonicznie. Ja tak zrobilem w dwoch salonach gdzie teoretycznie mam do odebrania voucher, potwierdzilem swoj VIN oraz VIN osoby ktora moj Voucher na pakiet serwisowy uzyla. Wszystko potwierdzili i jestem umowiony tak ze doplacam przelewem za kuriera i maja mi wyslac. Jedyne co potrzebuje to Voucher na 800zl z Renault ktory mam do salonow podeslac, a z jego wygenerowaniem jest niezly problem.
_________________
Ostatnio zmieniony przez norton1 2017-12-17, 18:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
JS 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 151
Skąd: CRY
Wysłany: 2017-12-18, 18:17   Voucher

Niebawem grudzień się kończy, ale może ktoś jeszcze chce skorzystać z vouchera Dacia dla Przyjaciół.
Przekazałem już jednej osobie, a podobno można trzykrotnie.
Czekam na info. Może być na jaszm@outlook.com

Jutro mam odebrać swoje 8 stówek w Białymstoku.
---------------------------------------------------------
No i odebrałem to, co zamówiłem: wymiana oleju i parę akcesoriów z drobną dopłatą. Uścisków nie było, auta nie umyli, chociaż było na zleceniu, ale ponieważ śpieszyło mi się z powrotem, olałem sprawę.
Mam wrażenie, że ogólnie chyba nie lubią kwestii voucherów albo są szkoleni wg modelu: "wszyscy załoganci ASO i salonów Dacii/Renault wiemy, że są te vouchery, ale nie oznacza to wcale, że zaraz trzeba dopieszczać nimi klienta. Niech walczy, żeby udowodnić, że jest vouchera wart".

Ale nie będę zrzędził jak stary zgred - to tylko moje przemyślenia, ale droga przez mękę przy odebraniu tego, co nam się należy, do łatwych nie należy. Zresztą żeby było śmieszniej: druku mojej części vouchera nie widziałem ani na moim koncie, ani w ASO Białystok. Nie wiem, jak oni to załatwiają. Ostrzegłem, że z każdej kolejnej promocyjnej akcji koncernu będę uparcie korzystał - do bólu (ich i mojego)!
Ostatnio zmieniony przez JS 2017-12-19, 19:17, w całości zmieniany 3 razy  
 
Jonekj 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 SCe LPG
Rocznik: 2018
Wersja: Laureate
Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-18, 18:54   

Mnie w salonie na Puławskiej- Warszawa powiedziano, że kupon się realizuje przy kupnie auta - jak płacisz za samochód a nie jak go zamawiasz. Więc jak odbiór jest w marcu 2018 to kupon będzie już nieważny. Ale Pani twierdzi że będzie i wzięła ode mnie kupon do papierów z umową.
Kto wie jak jest?
 
kamimar 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 67
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-18, 21:16   

Właśnie przerabiałem kupon na Easy Service na Puławskiej.
Zamawiałem na początku października. Sprzedawca chyba nie bardzo wiedział jak to ugryźć, stwierdził ze to drugi kupon w tym roku. Do umowy miałem wpisane: "klient przy zamówieniu okazał voucher na Easy Service 4 lata za 99zł" i miał być do rozliczenia przy wystawianiu faktury.
fakturę odebrałem w czwartek, kwota dokładnie ta z zamówienia bez doliczonych 99zł ale na fakturze jest: Samochód, dywaniki, Easy Service 4 lata - czyli dostałem to jako dodatkowy gratis.
Tak więc myślę że ważne jest żebyś miał wpisane w umowę że taki voucher okazałeś.
 
CzarnY 


Marka: Dacia
Model: Lodgy + Logan
Silnik: 1,6 SCe LPG + 1,0 Sce LPG
Rocznik: 2017 +2018
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 247
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-12-19, 01:20   

Dostałem w 2 godziny :) Nawet krócej :) Auto w tej chwili stoi pod domem bo dostałem na testy bo waham się cały czas między kombiakiem a sedanem...

Jutro zamawiam już ostatecznie... A nadal nie wiem czy dopłacać do kombiaka mając lodgy... Teoretycznie na taryfę się przyda, w praktyce auto ma jeździć z pracownikiem i ma zarabiać, nie wyglądać. A sedan też ma duży bagażnik - 4 walizki na lotnisko się zmieszczą...
_________________
3 szt => Dacia Lodgy 1,6 SCE + LPG
5 szt =>Dacia Logan 1,0 SCE + LPG
1 szt=> Dacia Logan Stepway 1,0 TCE + LPG
1 szt =>Dacia Sandero'09 1,6 MPI + LPG

Tanie muły robocze :)
 
kozdron81 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe 90 S&S LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 13
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2017-12-28, 18:00   

Witam. To się pochwalę, że udało mi się jeszcze w tym roku wykorzystać jeden voucher na 800 zł. Po niezliczonych telefonach na infolinię otrzymałem voucher na maila dzień przed świętami i dzisiaj zrealizowałem go w Katowicach (Pietrzak). W salonie też maja problem z tymi voucherami ale po 30 minutach wyszedłem z akcesoriami😉 Polecam sprawdzić maile bo oprócz mnie byli tam jeszcze jedni z voucherem z przed świąt.
 
goswee 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.2 16V 73 KM
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-12-28, 23:57   

voucher powinno sie dostac w 7 dni od zamowienia samochodu, ale zrealizowac mozna po zakupie - tak prawi regulamin...
_________________
Dacia Logan MCV 2 FL, 1.2 16v
 
norton1 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 131
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-29, 10:07   

Też potwierdzam że otrzymałem Voucher na 800zł w piątek wieczorem 22.12. Oczywiście ważny do 31.12.2017 więc na jego realizację było 3 dni roboczedo mimo że prosiłem na infolinii o przedłużenie ważności Vouchera. Na szczęści po kilku telefonach do salonów udało się to co chciałem zamówić i zarejestrować Voucher, a zamówione felgi mają przyjść kurierem dopiero w nowym roku jak dotrą do salonu.
_________________
 
Krystian67 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 Sce 100 KM
Rocznik: 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 530
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2018-01-01, 11:37   vauczery - ważnosc i realizacja.

Witamo kolegów. Z tego forum uzyskałem już wiele fajnych informacji. Jedną z nich były własnie vauczery do wykorzystania za zakup daciii. Moj przypadek zakup 19.12. a data wydania 22.12 . Możliwosc wykorzystania bonusa do 31.12 .Wszystko 2017 wiiadomo. No i rozpedzony pojechałem do salonu. CHciałem zakupic towar. Widniał w systemie . Ale mój kłopot bo system nie widział mojej fury w ogólnym systemie dacii. Porostu nie wykonano wpisow u dilera. Zanim to sie stało i wchłonieciu do tej machiny , okazało sie że towaru już nie ma ./Rzekomy koniec roku i pozamykane bilanse/ I nie ma możliwosci wykorzystania upustu. Poskarżyłem się u dilera .Na efekty czekam co dalej. Hipotetycznie jeśli mam wydany pojazd 30.12 to jak zrealizowac taki dodatek. tzn vauczer. Czy ktoś z Was juz tak miał. Czuję niesmak . Bo pokazano mi cukierka za szybą. Oczywiscie wszystko już mojej strony My Dacia znikneło. Ofert brak.
 
JS 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 151
Skąd: CRY
Wysłany: 2018-01-01, 12:56   Voucher

Witam i podziwiam Twój optymizm w kwestii terminu realizacji vouchera!

Gdzieś na forum opisywałem już wcześniej moje perypetie zarówno z systemem MyDacia/MyRenault, jak i z centralą i infolinią Renault. Po niemal 2 miesiącach od odbioru auta, ogromnej liczbie słów uznawanych za wulgarne, mailach, czatach i telefonach do Renault, kilkakrotnym kontakcie z salonem w Białymstoku (bo tam jakiś koleżka zakupił Dacię z mojego polecenia, czyli 250 km ode mnie) udało mi się 19 grudnia odebrać te 800 zł.

Mimo realizacji vouchera w ASO Białystok nigdy nie widziałem go w wersji elektronicznej - taki powinienem móc wyświetlić w systemie i wydrukować. Ni dudu.

Zastanawiam się, jak rozlicza te vouchery sam salon. Myślę, że robią jakieś fiki-miki, oferując coś dla znajomych po niskich kosztach albo fundując nowym klientom akcesoria jako upusty przy zakupie.

Dostałem to, co chciałem, ale poziom załatwienia sprawy na poziomie centralnym naprawdę żenujący. W salonie niby ok, ale miałem wrażenie bycia klientem niekoniecznie specjalnie oczekiwanym. Wiało jakimś chłodkiem. Nawet nie umyli mi auta, co zostało wstępnie zaznaczone.

Ostrzegłem zarówno centralę, jak i salon, że na pewno wezmę udział we wszystkich akcjach promocyjnych w 2018 r., bo na pewno będą jakieś jazdy próbne nowym Dusterem.

Życzę cierpliwości i nowych interesujących voucherów - oraz gruntownej zmiany zasad funkcjonowania infolinii Renault/Dacia!
Ostatnio zmieniony przez JS 2018-01-01, 12:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
JS 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe + LPG
Rocznik: 2017
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 151
Skąd: CRY
Wysłany: 2018-01-01, 13:05   Cd.

O dziwo zauważyłem, że system informatyczny MyDacia ruszył z kopyta (albo po prostu automatycznie wyłączono opcje bonusów z upływem daty realizacji, co jak napisałeś jest skandalem - albo zatrudniono od 1.01 nowego informatyka, który poruszył martwotę systemu).

Dziwne, że wcześniej nikt w system nie ingerował - mimo tylu jobów z mojej strony, a wnioskując z liczby wpisów o voucherach - także innych forumowiczów. Myślę, że liczyli na nieświadomość klientów, że odpuszczą i nie będą kopać się z francusko-rumuńskim koniem.

Szkoda, bo marketingowo to się zaorali.
 
Krystian67 


Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 Sce 100 KM
Rocznik: 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 530
Skąd: Chorzow
Wysłany: 2018-01-01, 13:08   

Czyli jest możliwosc walczenia o swoje . Chce zakupic akcesoria. I tyle. Czekam na ruch dilera. Udało mi sie wyrwać 100 zł. Ale jak się skamneli ze chce wiecej to towar pochowali. Ow noty prawne nie precyzują , braku towaru. Podają tylko ważnosc. A skoro tak sie dzieje to powinna taka informacja widniec na vauczerze. Tak rozumie. Tak czy taj . nie wiem co z poziomu My dacia mogę oczekiwac dalej . Na dziś marnota.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne