Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
[Test Auto] Kadjar
Autor Wiadomość
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-11-03, 17:48   

jakby ktoś miał ochotę to zapraszam na test Kadjara ;)
http://www.test.auto.pl/n...tce-130-intens/

myślę że jeszcze w tym roku wskoczy do top 30 Suvów/crossoverów na Polskim rynku ;)
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
wojtek_pl 


Marka: Peugeot
Model: 3008
Silnik: 2.0 HDI 165
Rocznik: 2010
Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 1204
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-03, 19:04   

Nie ma szans... Jeżeli Renault nadal będzie tak dziwnie nazywać te auta to może tylko w Algierii lub Maroku będą sprzedawać. Nie u nas.

Autor nie wspomniał, czy jest napęd na 4 koła za to zachwycał się że wyświetlana treść może być ubrana w 4 różne szaty graficzne, gdzie możemy sobie ustalać czy chcemy mieć w centralnym miejscu prędkościomierz, obrotomierz czy wskaźnik ekojazdy.
 
Zbój 


Marka: Skoda / Kia
Model: Rapid / Carens
Silnik: 1.2 TSI / 1.6 GDI
Rocznik: 2013 / 2014
Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 126
Skąd: Siechnice / Wrocław
Wysłany: 2015-11-03, 19:28   

Przeczytałem test. Bardzo obrazowe porównania - różnymi drogami chodzą skojarzenia ;) Zgadzam się, że na żywo Kadjar prezentuje się najlepiej w kolorze czerwonym. I jestem również zdania, że jeszcze w tym roku Kadjar wskoczy do TOP 30 SUVów/crossoverów na rynku polskim. Prawdziwym testem będzie jednak dla niego rok 2016. Zobaczymy, czy jest w stanie prawdziwie namieszać, wchodząc np. do pierwszej 10.
 
rafal_rx 


Marka: Fiat
Model: 500L
Silnik: 1.6 Multijet II
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 156
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-11-03, 19:58   

wojtek_pl napisał/a:
Nie ma szans... Jeżeli Renault nadal będzie tak dziwnie nazywać te auta to może tylko w Algierii lub Maroku będą sprzedawać. Nie u nas.

Autor nie wspomniał, czy jest napęd na 4 koła za to zachwycał się że wyświetlana treść może być ubrana w 4 różne szaty graficzne, gdzie możemy sobie ustalać czy chcemy mieć w centralnym miejscu prędkościomierz, obrotomierz czy wskaźnik ekojazdy. [url=http://emotikona.pl/...sh2.gif]Obrazek[/url]

Widziałem już od niechcenia dwa nowe na ulicy bez naklejek demo-carów.
IMHO ładniejszy od Kaszkaja. A tak naprawdę kogo obchodzi 4WD? Kilka procent nabywców?
Również widziałem kilka sztuk absolutnie nowego H. Tucsona mimo iż wszyscy narzekają na wysokie ceny (być może to są wyłącznie posiadacze legendarnych tdi).
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-11-03, 20:30   

wojtek_pl napisał/a:

Autor nie wspomniał, czy jest napęd na 4 koła za to zachwycał się że wyświetlana treść może być ubrana w 4 różne szaty graficzne, gdzie możemy sobie ustalać czy chcemy mieć w centralnym miejscu prędkościomierz, obrotomierz czy wskaźnik ekojazdy. [url=http://emotikona.pl/...sh2.gif]Obrazek[/url]


Wybacz testowałem samochód z grypą a jak wyzdrowiałem miałem miesięczny remont w domu. W wolnych chwilach pisałem ile zapamiętałem :-( . I tak uważam za sukces, że test się ukazał . Jeśli chodzi o napęd 4x4 w tych samochodach do gadżet, to nie jest samochód klasy Duster ;-) , ja Dusterem nie bałem się wjechać w las którego nie znałem, Kadjarem to bym się bał wjechać bo się lakier porysuje ;-) już nie mówić o prześwitach, wykrzyżach, kątach wejścia i zejścia. Auto dobre do szpanowania na mieście, Patrz mam ładniejszego Suva niż twoje ix35 ;-) . Choć nie wiem czemu wybrałbym Renegate gdybym musiał kupić samochód który udaje terenowy, skurczybyk podoba mi się.
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

Ostatnio zmieniony przez maciek 2015-11-03, 20:34, w całości zmieniany 3 razy  
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-03, 22:12   

4x4 na pewno jest , sam widziałem na salonie w Paryżu tego lata
dowód :
Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2015-11-03, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-11-03, 22:27   

tylko 102k zł, taniocha :-P
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
wojtek_pl 


Marka: Peugeot
Model: 3008
Silnik: 2.0 HDI 165
Rocznik: 2010
Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 1204
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-04, 07:39   

Tekst sam w sobie fajny ale nie czuję się jego targetem. Jestem już starym, zgryźliwym, cynicznym zgredem. I ciężko na to pracowałem ! :lol:
 
kilazz 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.2TCE 125PS
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 518
Skąd: Gorny Slask
Wysłany: 2015-11-04, 09:05   

Jeździłem Kadjarem 1.2, ba, nawet prawie go kupiłem ale wstrzymałem się do premiery Tucsona, która się okazała kpiną.. Ogólnie do Kadjara przydałby się silnik 1.6 turbo tak jak w Qashqaiu, przez to warto poczekać do wiosny, kiedy mają go dodać do oferty.

Niestety Kadjar faktycznie dobrze wygląda praktycznie tylko w kolorze czerwonym, w pozostałych traci urok. Mi też na żywo nie spodobał się dziwnie wielki przód (tzn. jego wysokość od maski do dołu zderzaka).

Co do wspomnianego Tucsona to teraz pojawia się ich dużo bo hyundai chyba się połapał że przegiął z cenami i na starcie zrobił promocję na diesla, większość tego co teraz będzie na drogach to 1.7 w biednej wersji bo tylko taka cenowo konkuruje z czymkolwiek na rynku.
_________________
Moje Dustery (sprzedane..)
Mini Clubman F54 2.0d
 
Domel2250 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Wersja: Ambiance 5 os.
Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 752
Skąd: internet
Wysłany: 2015-11-09, 12:49   

Miałem okazję przejechać się demonstracyjnym w praktycznie maksymalnej opcji i powiem, że dawno nie jechałem autem, gdzie od wejścia za pierwszym razem dobrałem sobie (198 cm wzrostu) bez problemu bardzo wygodną pozycję do jazdy. Natomiast deska rozdzielcza to dla mnie jakaś tragedia........Może po dłuższym użytkowaniu człowiek by się przyzwyczaił, ale bardziej rozprasza niż ułatwia jazdę. Z zewnątrz Auto bardzo ładne, i tak chyba czerwień the best.
_________________
Były: Polonez Atu plus 1,6 gsi, Skoda Felicja HB 1,3 glx, fiat uno 0,9....
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3676
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-09, 14:15   

A mi podoba się tylko Duster :P
ale szkoda, że już tyle ich jeździ po drogach.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne