Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Ceny i zakres przeglądów
Autor Wiadomość
petek 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dci 68 KM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 250
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-05, 10:30   

Oj chyba nie. Na stronie www.dacia.pl jest napisane:

Bon Serwisowy Dacia

Serwis Dacia gwarantuje stałość cen opisanych w cenniku. Klient przy każdej wizycie w serwisie otrzymuje Bon Serwisowy Dacia, na którym znajdują się:

opis wykonanego przeglądu (lub naprawy)
opis następnej wizyty (kiedy powinna nastąpić, jakie usługi powinny zostać wykonane i jaka będzie ich cena).
Klient nie będzie więc zaskoczony nagłą zmianą cen czy ten różnicą cen pomiędzy różnymi serwisami.
Również przy zakupie nowego samochodu Klient otrzymuje Bon Serwisowy Dacia z ceną i planowaną datą pierwszego przeglądu.


i jeszcze:

Najważniejsze usługi związane z użytkowaniem Dacia - (czyli np. wymiana klocków hamulcowych, świec, oleju, wycieraczek), mają stałe, zryczałtowane ceny. Już przy zakupie nowego samochodu Klient może zapoznać się z cennikiem usług i dokładnie wie, ile zapłaci za naprawę. Cennik jest aktualizowany raz w roku.
_________________
MCV Laureate dCi
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-12-05, 12:11   

Tak ale dodatkowe usługi i niektóre podzespoły + jakieś płyny/oleje eksploatacyjne - zależą od ASO.
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2007-12-06, 07:44   

Zgadzam się. A poza tym uściślijmy, że przegląd to przegląd, a nie czynności dodatkowe wykonywane przy okazji przeglądu. Cena przeglądu Dacii jest stała - 89,00 zl (choć zakres czynności wykonywanych jest różny w zależności od rodzaju przeglądu).
A wymiana oleju, klocków, wycieraczek itp. to czyyności dodatkowa.
U Kiljańczyka w Alejach Jerozolimskich w lipcu br. za wymianę oleju zapłaciłem:
- wymiana oleju i filtra 101,75
- filtr oleju 42,57
- uszczelka alum. korka spustowego 7,63
- 5 l oleju ELF EXCELLIUM LDX 5W40 207,40
- środek do czyszczenia silnika 25,72
W sumie zapłaciłem 474,00 zl.
Ostatnio powiedziano mi, że owe bony mają znaczenie tylko marketingowe, natomiast cena przeglądu - z bonem czy bez bonu - jest w skali tego roku stała, ustalona przez Dacia Polska, i wynosi wszędzie owe 89,00 zł. W tej sytuacji do kolejnych przeglądów bonów już nie brałem, bo dość mam już wszelkiej dodatkowej makulatury do przechowywania...
_________________

 
petek 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dci 68 KM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 250
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-06, 10:08   

Tu się niezgodzę. Na bonie, który jest dokumentem, masz napisane, że serwis zobowiązuje się wykonać usługę za kwotę, którą masz wpisaną. Daje to podstawy do egzekwowania tej kwoty, gdyby serwis chciał więcej pieniędzy za przegląd. Dlatego, moim zdaniem, źle zrobiłeś rezygnując z bonu.
_________________
MCV Laureate dCi
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2007-12-06, 10:27   

ZeneC napisał/a:
Zgadzam się. A poza tym uściślijmy, że przegląd to przegląd, a nie czynności dodatkowe wykonywane przy okazji przeglądu. Cena przeglądu Dacii jest stała - 89,00 zl (choć zakres czynności wykonywanych jest różny w zależności od rodzaju przeglądu).
A wymiana oleju, klocków, wycieraczek itp. to czyyności dodatkowa.
U Kiljańczyka w Alejach Jerozolimskich w lipcu br. za wymianę oleju zapłaciłem:
- wymiana oleju i filtra 101,75
- filtr oleju 42,57
- uszczelka alum. korka spustowego 7,63
- 5 l oleju ELF EXCELLIUM LDX 5W40 207,40
- środek do czyszczenia silnika 25,72
W sumie zapłaciłem 474,00 zl.
Ostatnio powiedziano mi, że owe bony mają znaczenie tylko marketingowe, natomiast cena przeglądu - z bonem czy bez bonu - jest w skali tego roku stała, ustalona przez Dacia Polska, i wynosi wszędzie owe 89,00 zł. W tej sytuacji do kolejnych przeglądów bonów już nie brałem, bo dość mam już wszelkiej dodatkowej makulatury do przechowywania...


Też nie mogę się zgodzić. Zawsze dostaję bon i nigdy nie zapłaciłem ani grosza więcej niż miałem wpisane na bonie. Chyba, że sam chciałem coś dodatkowo, np. częstsza wymianę oleju. Ale to serwis zawsze pytał.
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2007-12-06, 17:33   

Koledzy, wy jesteście przekonani, że zawsze zapłacicie 89,00 zł za przegląd i ani grosza więcej, bo macie bon promocyjny w ręku, uznajecie go wręcz za dokument, bo jest data, podpis, pieczątka etc. W porządku. Kłaniam się Wam nisko. Zadziałała na Was ta magia marketingowców... :lol:
Ja natomiast wiem, że mam prawo do przeglądu za 89,00 zł nie dlatego, że dostałem bon, lecz dlatego, że importer spółka Dacia Polska zawarł umowę generalną z siecią serwisową Renault Polska i ustalił na rok promocyjną cenę przeglądu za kwotę 89,00 zł. I to jest podstawa formalna do ewentualnego egzekwowania tego prawa, a nie kolorowy papierek zatytułowany Bon Promocyjny. Uprzywilejowany jest więc każdy posiadacz Logana w okresie gwarancyjnym, a nie posiadacz bonu. Bon w istocie ma inne znaczenie, ale dajmy spokój tutaj wykładom z psychologii...Zdarza się tu i ówdzie nw Polsce, że ktoś o tym zapomina w jakimś serwisie, albo w cwaniacki sposób próbuje wydoić słabo zorientowanego klienta.
_________________

 
petek 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dci 68 KM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 250
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-06, 19:27   

ZeneC, nie o to chodzi. Nie każdy przegląd kosztuje 89 zł, a tylko pierwszy. Ceny kolejnych przeglądów określa cennik ustalony przez Renault Polska. Bony są po to, aby zagwarantować Ci wykonanie usługi w stacji Renault po cenie dla samochodów Dacii, a nie po cenie, jaką płacą użytkownicy Renault. W każdym salonie Dacii masz te cenniki w bruszurach, które powinny być udostępnione dla klientów. Wg pracowników serwisu, w którym robiłem ostatni przegląd (Kiljańczyk przy Wrocławskiej), bon jest formą rozliczenia serwisu z Renault, które dopłaca im do przeglądu, właśnie na podstawie bonu zostawionego przez klienta.
_________________
MCV Laureate dCi
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2007-12-06, 19:43   

petek napisał/a:
W każdym salonie Dacii masz te cenniki w bruszurach, które powinny być udostępnione dla klientów


Wlasnie o tym pisalem...

petek napisał/a:
bon jest formą rozliczenia serwisu z Renault, które dopłaca im do przeglądu, właśnie na podstawie bonu zostawionego przez klienta.


W takim przypadku wszyscy by go dostawali... (IMO)

Ten bon nie wiadomo po co w ogole jest. ZTCW ulotka oznaczona na 2007 rok udostepniona klientom jest w rozumieniu prawa oferta, z ktora klient sie zapoznal i ktora zaakceptowal. Jesli ktos pozniej wyskakuje z wartoscia przegladu na poziomie ~700 PLN'ow wysmialbym go i zglosil sie do UOKIK.
Tak samo jest w marketach. Na polce cena nizsza niz przy kasie? Oferta, z ktora klient sie zapoznal i na ktora sie zgodzil jest ta, ktora widnieje na polce z towarem. Nie pomaga tu tlumaczenie sprzedawcy, ze czegos tam nie zaktualizowali, ze to pomylka...
 
petek 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dci 68 KM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 250
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-06, 20:46   

kas602 napisał/a:
W takim przypadku wszyscy by go dostawali... (IMO)


No bo wszyscy powinni go dostawać przy kolejnych przeglądach.
_________________
MCV Laureate dCi
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2007-12-06, 21:33   

petek napisał/a:
kas602 napisał/a:
W takim przypadku wszyscy by go dostawali... (IMO)


No bo wszyscy powinni go dostawać przy kolejnych przeglądach.


Ja na drugi przeglad nie dostalem. Koszt przegladu po 30 000 zapowiada sie nastepujaca (zgodznie z ulotka). Gdy umawialem sie na przeglad serwisant to potwierdzil.

Przeglad z wymiana oleju wraz z jego filtrem 290 PLN + 49 za filtr powietrza i 71 za swiece zaplonowe.

Niespodziannek nie przewiduje, jutro jade na przeglad.
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2007-12-06, 23:58   

petek napisał/a:
ZeneC, nie o to chodzi. Nie każdy przegląd kosztuje 89 zł, a tylko pierwszy. Ceny kolejnych przeglądów określa cennik ustalony przez Renault Polska. Bony są po to, aby zagwarantować Ci wykonanie usługi w stacji Renault po cenie dla samochodów Dacii, a nie po cenie, jaką płacą użytkownicy Renault. W każdym salonie Dacii masz te cenniki w bruszurach, które powinny być udostępnione dla klientów. Wg pracowników serwisu, w którym robiłem ostatni przegląd (Kiljańczyk przy Wrocławskiej), bon jest formą rozliczenia serwisu z Renault, które dopłaca im do przeglądu, właśnie na podstawie bonu zostawionego przez klienta.


ZeneC nie pisz jak dziecku. Toż to "oczywista-oczywistość" ;-)

Panowie ja bon dostawałem zawsze i nigdy się o niego nawet nie pytałem.

Na każdym jest inna cena.

Na przykład na ostatnim, a będzie to przegląd główny jest coś chyba ok. 400 zł (zmyslam, jutro zerknę dokładnie to napiszę :mrgreen: )
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-12-07, 10:29   

O kasie się źle gada więc uważam nie ma sensu drążyć tematu ;-)
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
PAPIRUS 



Marka: DACIA
Model: LOGAN MCV AMBIENCE
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Ambiance
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 91
Skąd: Warmińsko-mazurskie
Wysłany: 2008-01-05, 23:07   

Który to był przegląd że zaplaciłeś 300 zł ?Niby niedawno odebrałem Dacię Logan MCV ambience szary metalik i z tego co czytałem to serwisy tańsze były ,pozdrawiam Andrzej
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2008-01-06, 14:53   

PAPIRUS napisał/a:
Który to był przegląd że zaplaciłeś 300


KaS602 napisał/a:
Na przegląd po 15000 km wybrałem się również tam. (...) Całość kosztowała mnie 300 PLN z groszami (w tym wymiana oleju +filtr)


89 PLN'ow za przeglad + wymiana oleju (nieobowiazkowa wg ks. serwisowej) = 300 PLN. Wszystko napisalem w poscie powyzej...
 
PAPIRUS 



Marka: DACIA
Model: LOGAN MCV AMBIENCE
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Ambiance
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 91
Skąd: Warmińsko-mazurskie
Wysłany: 2008-01-06, 20:18   

A to zgodne ,tylko wtedy jak chce zmienic cos dodatkowo to doplacam,pojolem bo sie zdziwiłem,jak silniczek dotre to pojade tez olej zmienic-pytanko maja swój czy lepiej kupic samemu-jesli samemu to jaki mam silniczek 1,4MPI ?
 
loganik 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.4
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: RZ
Wysłany: 2008-01-06, 20:35   

Zgodnie z instrukcją Elf 5W30 lub 5W40,

Pozdrawiam, Loganik
 
waski 


Marka: Dacia
Model: Logan - Laureate
Silnik: 1.4
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 486
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2008-01-15, 16:14   

Sorki ale trochę się w tym pogubiłem, bo ostatni przegląd był to przegląd okresowy i miał miejsce przy stanie licznika 23900 i dacie 26.02.2007. Czyli teraz tak: czeka mnie przegląd serwisowy i robi się go co 15000tyś km ale wiadomo że wcześniej, tak też miałem zrobiony poprzedni, czyli moje 15000tyś liczy się od tych 23900, ale nie później niż 1 rok.
Czyli podsumowując muszę być w serwisie max przy liczniku 38900 albo dacie 26.02.2008. dobrze zrozumiałem babkę z serwisu, poprawcie jeśli się mylę.
Kurde ale zakręciłem :lol:
 
RWw 



Marka: Dacia
Model: Logan Laureate
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 87
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-01-15, 22:52   

Czyli jeżeli nie zrobię "normy" kilometrów do przeglądu, to po roku muszę i tak zgłosić się na przegląd?
_________________
Ryszard
 
Marcin 
Administrator



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-15, 23:04   

RWw napisał/a:
Czyli jeżeli nie zrobię "normy" kilometrów do przeglądu, to po roku muszę i tak zgłosić się na przegląd?

No tak to wlasnie wyglada ;-)
Limit kilometrow LUB rok czasu, czyli to co nastapi wczesniej :-)
 
waski 


Marka: Dacia
Model: Logan - Laureate
Silnik: 1.4
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 486
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2008-01-16, 05:45   

A powinno być to napisane bardziej przejżyście, bo czytając całość można faktycznie źle odczytać intencje producenta, bo w moim przypadku to nie zdążył bym zrobić tego wymaganego przebiegu i umnie będzie się liczyć data, czyli maxymalnie do 26 lutego.

Kurde wie ktoś ile kosztuje przegląd serwisowy ten drugi oczywiście, bo nie wierze że jest on w tej samej cenie co pierwszy.
A powiem jeszcze że jak pojedziecie na ten przegląd serwisowy, to dzień wcześniej pouzupełniajcie sobie wszystkie płyny, bo jak czytałem co oni tylko robią na tym przeglądzie serwisowym to stwierdziłem że można tylko zapłacić kasę za niepotrzebne rzeczy, np: sprawdzanie poziomu płynu od spryskiwaczy, kurde wolę sobie sam dolać do pełna przed przeglądem, bo jak oni mi go doleją to policzą sobie jak za markowego koniaka :mrgreen: .
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2008-01-22, 09:02   

waski napisał/a:
A powinno być to napisane bardziej przejżyście, bo czytając całość można faktycznie źle odczytać intencje producenta, bo w moim przypadku to nie zdążył bym zrobić tego wymaganego przebiegu i umnie będzie się liczyć data, czyli maxymalnie do 26 lutego.

Kurde wie ktoś ile kosztuje przegląd serwisowy ten drugi oczywiście, bo nie wierze że jest on w tej samej cenie co pierwszy.
A powiem jeszcze że jak pojedziecie na ten przegląd serwisowy, to dzień wcześniej pouzupełniajcie sobie wszystkie płyny, bo jak czytałem co oni tylko robią na tym przeglądzie serwisowym to stwierdziłem że można tylko zapłacić kasę za niepotrzebne rzeczy, np: sprawdzanie poziomu płynu od spryskiwaczy, kurde wolę sobie sam dolać do pełna przed przeglądem, bo jak oni mi go doleją to policzą sobie jak za markowego koniaka :mrgreen: .


Po pierwsze ja dostaje zawsze bon na którym pisze kiedy mam się zgłosić na nastepny przegląd - a jeśli go nie masz to masz książkę przeglądów w której jest wszystko napisane - jak eksploatować i kiedy jeździć na przeglądy - z uwzględnieniem warunków eksploatacji auta... np jak dla mnie to co 10tys km lub co 1 rok eksploatacji (jeżeli w ciągu roku nie zrobi się 10tys km) ...

Po drugie zawsze na przeglądzie zaznaczam że nie życzę sobie dolewać żadnych płynów...
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2008-01-22, 20:10   

waski napisał/a:
A powinno być to napisane bardziej przejżyście, bo czytając całość można faktycznie źle odczytać intencje producenta, bo w moim przypadku to nie zdążył bym zrobić tego wymaganego przebiegu i umnie będzie się liczyć data, czyli maxymalnie do 26 lutego.

Kurde wie ktoś ile kosztuje przegląd serwisowy ten drugi oczywiście, bo nie wierze że jest on w tej samej cenie co pierwszy.
A powiem jeszcze że jak pojedziecie na ten przegląd serwisowy, to dzień wcześniej pouzupełniajcie sobie wszystkie płyny, bo jak czytałem co oni tylko robią na tym przeglądzie serwisowym to stwierdziłem że można tylko zapłacić kasę za niepotrzebne rzeczy, np: sprawdzanie poziomu płynu od spryskiwaczy, kurde wolę sobie sam dolać do pełna przed przeglądem, bo jak oni mi go doleją to policzą sobie jak za markowego koniaka :mrgreen: .


waski jak będziesz serwisował u Głowacza, to zawsze dostaniesz bon serwisowy Dacia i będziesz miał czarno na białym 8-)
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
waski 


Marka: Dacia
Model: Logan - Laureate
Silnik: 1.4
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 486
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2008-01-23, 06:37   

Gdzieś mi go wsiąkło :cry: i dlatego pytam
 
waski 


Marka: Dacia
Model: Logan - Laureate
Silnik: 1.4
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 486
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2008-01-27, 08:36   

Niech ktoś powie ile kosztuje (plus minus) trzeci przegląd, bo czeka mnie teraz własnie, ale jest to przegląd serwisowy i ciekawi mnie ile płaciliście, będę przynajmniej wiedział, jak zadzwonię i powiedzą mi cenę czy są jakieś znaczne różnice między dealerami.
Zresztą ten przegląd serwisowy jest chory, to jest nabijanie im kapsy, pieniędzmi. Posprawdzają wszystkie płyny i wezmą za to nie wiadomo jaką kasę
 
waski 


Marka: Dacia
Model: Logan - Laureate
Silnik: 1.4
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 486
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2008-01-27, 20:16   

a gdzie ty wyczytałeś że przy przeglądzie serwisowym wymienia się olej, bo ja nic takiego nie wyczytałem
Wogóle dziwna sprawa jest z olejem, bo olej wymienia się oczywiście regularnie, ale teraz tak, na kartce ktoś napisał że wymiana miała miejsce 26.02.2007, stanu licznika zapomnieli wpisać, a niechce mi się szukać na fakturach ile było, ale następno wymianę napisali na stan licznika 53900 i tu się zgodzę ale po co data 26.02.2008, przecież wymiana oleju nie ma nic współnego z tym co ma miejsce z przegladami 1,5 roku ale nie dłużej niż 1 rok, olej wymienia się przydanym stanie licznika a nie przy dacie, przecież to jakaś bzdura.
Jak ktośmało jeździ, powiedzmy niedzielny kierowca i zrobi kilka tysięcy zaledwie przez ten rok, to co serwis mu powie że olej do wymiany, a olej będzie czysty jak łza, żadnych zanieczyszczeń.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne