Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
WARSZAWA - DECAR
Autor Wiadomość
Blake 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi 85 KM
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-08, 20:01   WARSZAWA - DECAR

Witajcie Forumowicze!

Zamierzam zakupić Logana MCV i dlatego pytam się o opinię o salonie DECAR w Warszawie, czy jest godny polecenia?

Z góry dziękuję za informacje.
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-08-12, 12:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
GeRRaD 



Marka: DACIA
Model: LOGAN BlackLine ;)
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 918
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-08, 20:11   

O ile nic się nie zmieniło w elastyczności podejścia do klientów to nie polecam.Przeszukaj inne wątki w tym temacie.
_________________
GeRRaD
 
kajos32 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5dci
Wersja: Laureate
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-08, 20:44   

Ja polecam salon na Puławskiej można wyrwać radyjko Pioniera z mp3 z montarzem i dywaniki
 
Karpiu66 


Marka: Renault
Model: Megane Grandtour
Silnik: 1.9 DCI
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 62
Skąd: Piastów
Wysłany: 2007-10-14, 14:30   

kajos32 napisał/a:
Ja polecam salon na Puławskiej można wyrwać radyjko Pioniera z mp3 z montarzem i dywaniki
Ja też polecam Puławską :-D
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-10-19, 12:30   

A może by tak poprawić temat wątku na Warszawa - DECAR
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
Blake 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi 85 KM
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-20, 20:48   

Już poprawiony temat.
 
petek 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dci 68 KM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 250
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-23, 15:07   

Niestety serwisowi Decaru nie zależy na klientach, podobnie jak salonowi. W piątek wysłałem do nich maila z prośbą umówienia się na przegląd - nie dostałem odpowiedzi. Dziś zadzwoniłem do nich, nie mieli czasu rozmawiać, poprosili o nr telefonu i obiecali oddzwonić. Oczywiście nie oddzwonili. Jednym słowem lipa nie serwis. Umówiłem się na Wrocławską, bo oczywiście w Alejach Jerozolimskich mają full. Zobaczymy jak będzie. Jak narazie bardzo miła obsługa mailowa i telefoniczna.
_________________
MCV Laureate dCi
 
dmas 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV Laureate 7 os.
Silnik: 1,6 MPI (87)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 199
Skąd: Warszawa/Bielany
Wysłany: 2007-10-23, 15:43   

petek napisał/a:
Umówiłem się na Wrocławską


to poprosze o wrazenia. tez bede chcial tam serwisowac. slyszalem, ze od nie dawna obsluguja Dacie - moze jeszcze sie staraja.
pzdr,
_________________
Logan MCV 1.6 (87) Laureate 7os. Niebieski.
 
Blake 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi 85 KM
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-20, 14:58   

Witam Wszystkich
Wczoraj odebrałem swojego Logana MCV. Oczekiwałem na niego od 10.10.2007 do 19.12.2007, czyli ponad 2 miesiące, ale warto było. I niestety nie sprawdziły się opinie na temat salonu DECAR w Warszawie - wszystko było OK. Dostałem także dywaniki i radyjko w prezencie oraz bon serwisowy. Serdecznie polecam ten saloniki.

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi dla Waszych MCV-ek!

Blake
Dacia Logan MCV 1.5 dCi 85 KM v. 5 osob. Laurete, Szary Comete.
 
dmas 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV Laureate 7 os.
Silnik: 1,6 MPI (87)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 199
Skąd: Warszawa/Bielany
Wysłany: 2007-12-20, 22:22   

Blake napisał/a:
Wczoraj odebrałem swojego Logana MCV.


Gratulacje kolego. A teraz smigamy i dzielimy sie wrazeniami...
_________________
Logan MCV 1.6 (87) Laureate 7os. Niebieski.
 
petek 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dci 68 KM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 250
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-12-21, 10:00   

Blake, obyś miał rację (Decar to najbliższy serwis mojego domu). Ja mam niestety negatywne doświadczenia z tą firmą. Za każdym razem mnie olewali.
_________________
MCV Laureate dCi
 
jurek 


Marka: renault
Model: thalia
Silnik: 1,2 benzyna
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 1106
Skąd: krakow

Wysłany: 2007-12-21, 11:22   

bo to jest tak. jak chca sprzedac to wlezliby Ci do d... potem juz olewaja. pozdr
 
johnny303 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2008
Wersja: Prestige
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-24, 14:13   

Swojego kupiłem właśnie w Decarze i odniosłem raczej dobre wrażenie. Owszem, nie czekają na progu salonu z chlebem i solą, ale robią swoje, czyli sprzedają samochody i to dużo. Wprawdzie p. Rafał, który mnie obsługiwał, nie zawsze oddwonił, kiedy ja bym sobie tego życzył, ale nie odebrałem tego jako olewanie klienta. (Na maile odpowiadał.) Też miewam urwanie głowy.
Sprawy finansowo-ubezpieczeniowe załatwiłem od ręki.
Bon serwisowy oczywiście dostałem. Bonusów żadnych, ale dla mnie to nie problem. Kupując auto za kilkadziesiąt tysięcy złotych nie traktowałbym tanich dywaników czy radia, które kurzyło się magazynie, jako wielki skarb.
Ceny sklepowe dodatkowego wyposażenia (np. felg) są niestety wygórowane. Nie wiem, czy tylko w Decarze, chociaż i tu udało się nieco potargować.
Z serwisem nie miałem jeszcze do czynienia, natomiast sprzedawca, p. Rafał Czerny, zdał u mnie egzamin.
 
GeRRaD 



Marka: DACIA
Model: LOGAN BlackLine ;)
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 918
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-24, 21:44   

Nie chodzi o traktowanie kilku bonusów jak skarb -ale chodzi o podejście pro klienckie.Ceny urzędowe to skończyły się jakis czas temu, a dziś w ramach wolnego rynku i globalnej nadpodaży aut należy zabiegać i dbac o klienta, więc miło jest jak jest sie potraktowanym w pewien sposób wyjątkowo (zakup auta to nie zakup pieczywa).Profesjonalny sprzedawca równie dobrze podchodzi do klienta kupującego Dacię jak i do klienta kupujacego np. topową Lagunę.Takie zachowanie buduje przywiązanie do marki (ten kto kupuje Dacię byc może wróci po ową Lagunę). Tymczasem w Polsce realia w traktowaniu klienta zależą od wysokości kwoty pozostawionej w salonie, a sprzedawcy zdają się mówić "nie zależy mi" a szczególnie "nie zależy mi na kliencie indywidualnym" .Takie właśnie zachowanie widziałem jakis czas temu w Decarze - byc może coś się zmieniło in plus - OBY :!:
_________________
GeRRaD
 
paulus 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5 dci 68KM
Rocznik: 2007
Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 81
Skąd: Ząbki k. Warszawy
Wysłany: 2008-03-26, 22:31   

Niestety jak się czeka na auto kilka miesiecy (czytaj: popyt przewyzsza podaż) to na bonusy liczyć nie można :(

[ Dodano: 2008-03-26, 22:33 ]
W DECAR nie dostalem zadnych gratisów ... moze moje sugestie były zbyt delikatne :(
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-28, 19:40   

Dzisiaj zrobiłem w Decarze przegląd po 10.000 km. Obsługa bardzo miła. Zgłosiłem prblem z komputerem [zaniża zużycie paliwa o 10%] i temperaturą [dwie kreski nawet po przejechniu kilkuset kilometrów], kazałem zmienić olej [normalnie wymieniaja dopiero po 20.000].
Próbowano mnie zbyć twierdząc, że komputer w Dacii to nie szwajcarski zegarek [moim zdaniem nawet "ruskie" zegarki nie spóźniają się 2,5 godziny na dobę...], ale się uparlem i kazałem sprawdzić.

Efekt - przeresetowali komputer i kazali dać znać za jakiś czas czy pomogło. Razem z wymianą oleju + filtra zapłaciłem 330 zł.

Zdziwiły mnie tylko dwie rzeczy:
- dla czego musiałem czekać aż 8 godzin?
- po co pytali mnie czy samochód jest brudny czy czysty [oczywiście był usyfiony jak nieboskie stworzenie...] skoro i tak odali mi i tak nieumyte auto?

[ Dodano: 2008-03-30, 19:58 ]
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Patałachy - nalali mi oleju prawie centymetr powyżej maksimum!!!
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2008-03-31, 13:32   

Andrzej napisał/a:
Patałachy - nalali mi oleju prawie centymetr powyżej maksimum


Proponowalbym go jak najszybciej "zlac" do normalnego poziomu...
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2008-03-31, 18:54   

Pocieszę Was - jak serwisowałem Forda - mimo, że zwracałem uwagę - zawsze lali mi powyżej max (zawsze odciągałem około 250 ml. A najśmieszniejsze, że ja za ten olej nawet płaciłem (co prawda tylko raz; później przynajmniej na papierze się pilnowali) - mieli lać 3,8 l, a na rachunku 4 l.
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-04, 07:14   

KaS602 napisał/a:
Proponowalbym go jak najszybciej "zlac" do normalnego poziomu


Zlałem [strzykawką...] prawie pół litra i jest maksimum.
A komputer jak kłamał tak kłamie...
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-04, 08:06   

Cytat:
komputer jak kłamał tak kłamie...

A próbowałeś zawalczyć w ASO? Bo skoro innym osobom nie kłamie, to może świadczyć o jakimś problemie - ot, choćby kalibracji (zwłaszcza jeśli różnica jest stała).
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-04, 08:24   

laisar napisał/a:
A próbowałeś zawalczyć w ASO


Walczyć jeszcze nie. Zgłosiłem problem na przeglądzie - przeresetowali komputer i kazali zobaczyć czy pomogło. Poza tym oni w tym serwisie to albo nie chcą pracować, albo nie bardzo wiedzą jak to się robi... :evil:
Druga sprawa, jaka przyszła mi do głowy to to, że powiedzieli mi, że klocki ham. są zużyte w 40% - tylko, że ja zapomniałem im powiedzieć, gdzie trzymam klucz do śrub zabezpieczających koła - więc pewnie ich nawet nie odkręcali - nawet dekle były brudne bez sladu palców... - pewnie maja roentgeny w oczach, albo specjalny przrząd do badania grubości klocków bez zdejmowania koła... :mrgreen:
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-04, 08:57   

Cytat:
w tym serwisie to albo nie chcą pracować, albo nie bardzo wiedzą jak to się robi

Albo jedno i drugie? <;

Cytat:
specjalny przrząd do badania grubości klocków bez zdejmowania koła

Wot, tiechnika!

Może po prostu zmienić miejsce serwisowania? Bo wygląda na to, że może być tylko lepiej...
 
petek 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dci 68 KM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 250
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-07, 10:24   

Dziś po raz kolejny potwierdziłem swoją negatywną opinię o Decarze. Pojechałem do nich z podejrzeniem wycieku oleju od wspomagania kierownicy. Wyszedł do mnie p. Rosołowski, żeby zajrzeć co się dzieje. Niestety, raz, że nie bardzo wiedział, gdzie zbiornik tego płynu się znajduje, dwa - od razu zaznaczył, że nic dziś nie zrobią, trzy - na moje pytanie co będzie, jeśli ten olej rzeczywiście wyciekł i padnie mi pompa, dał mi do zrozumienia, że to moja sprawa i jak nie chcę to mogę nie jeździć samochodem. On najwcześniej może mnie umówić na czwartek. Grzecznie temu panu podziękowałem i powiedziałem, że jadę poszukać ASO, w którym zajmą się od ręki sprawdzeniem tego płynu, na co usłyszałem, że i tak takiego nie znajdę. Pojechałem więc na Wrocławską, gdzie od ręki wyjaśniono moje wątpliwości. Decar to najgorszy serwis jaki spotkałem w życiu.
_________________
MCV Laureate dCi
 
gigi303 



Marka: Opel
Model: Astra IV
Silnik: 1.7 cdti
Rocznik: 2011
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 888
Skąd: W-WA
Wysłany: 2008-04-15, 07:44   

przeczytałem wszystkie posty w tym temacie, a nie jestem jeszcze użytkownikiem dacii.
Mam nadzieję że będę. Byłem w Decarze żeby obejrzeć MCV i ku mojemu zdziwieniu ja więcej wiedziałem o tym aucie niż sprzedający. Obsługa masakra. Wręcz mnie zniechęcili do tego auta. Byli mili ale na każde pytanie moje dawali mi folder że wszystko tam znajdę. Gdy poprosiłem o złożenie foteli usłyszałem że się nie składają :D Porażka na całej linii.
nawet nie wiem czym to usprawiedliwić ponieważ ruchu nie było a obsługa wyglądała jak by się obudzili dopiero a było po 14 :D
Zamierzam pojechać na puławską i może tam dowiem się wszystkiego co potrzebuje wiedzieć.

Wiem jedno będę omijał ten salon i serwis też wielkim łukiem :D Nie polecam.
 
Piotr_B
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-15, 19:13   

gigi303 napisał/a:
....Zamierzam pojechać na puławską i może tam dowiem się wszystkiego co potrzebuje wiedzieć.....

Cześć,
Na Puławskiej robiłem wstępne rozeznanie- miło i kompetentnie, sprzedawca strasznie mnie przepraszał, że nie zaproponuje mi jazdy próbnej bo niestety nie ma samochodu demonstracyjnego.
Kupowałem w Al. Jerozolimskich- 100% satysfakcji, sprzedawca p. Kazimierz Osiński,siedzi po lewej od wejścia do salonu, bez problemu odpowiadał na różne pytania, chętnie pokazywał samochód i nie protestował przy jeżdzie próbnej, a nie byłem subtelny..... Przy zakupie chętny do pomocy i negocjacji- niewielkich ale zawsze coś :-)
Jak z serwisem to nie wiem bo nie sprawdzałem ;-)
Piotr.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne