Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Stodoła od konkurencji
Autor Wiadomość
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-05-10, 22:07   Stodoła od konkurencji

Ponieważ kilka osób prosiło, żebym podzielił się zdjęciami mojego autka, to niniejszym czynię. Mam nadzieję, że zaakceptujecie ten wyjątek na forum. A jak nie, to się otwieracz do maski drutem przymocuje i będzie dacia. ;)

Niestety Galo-romanie nie oferowali żadnego samochodu z takimi cechami jakie chciałem: pięcio gwiazdkowym poziomem bezpieczeństwa, 2,10 metra przestrzeni ładunkowej i ASB, więc wybór padł na jeżdżącą stodołe od Forda, 5 metrów bez 20cm długa i 2 metry bez 18cm wysoka.

Henry zrobił mi prezent w postaci firmowych fordowskich poprzeczek do relingów (bagażnik bazowy). W sumie nie wiem czy przy takim bagażniku to kiedykolwiek mi się przyda. Ale miła niespodzianka.

linki do pełnowymiarowych fotek:

http://i.imgur.com/LqTqPKk.jpg
http://i.imgur.com/yhYcQ7h.jpg
http://i.imgur.com/yhYcQ7h.jpg
http://i.imgur.com/jBn5ohH.jpg
http://i.imgur.com/nHbhyXK.jpg
http://i.imgur.com/2o1MejB.jpg
http://i.imgur.com/7U7Qek1.jpg
http://i.imgur.com/tLTxHgx.jpg

tourneo8-small.jpg
Plik ściągnięto 63 raz(y) 124,41 KB

tourneo7-small.jpg
Plik ściągnięto 79 raz(y) 116,63 KB

tourneo6-small.jpg
Plik ściągnięto 62 raz(y) 119,63 KB

tourneo5-small.jpg
Plik ściągnięto 59 raz(y) 107,91 KB

tourneo4-small.jpg
Plik ściągnięto 48 raz(y) 123,26 KB

tourneo3-small.jpg
Plik ściągnięto 41 raz(y) 122,04 KB

tourneo2-small.jpg
Plik ściągnięto 106 raz(y) 91,11 KB

tourneo1-small.jpg
Plik ściągnięto 44 raz(y) 124,33 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez Lza 2016-05-10, 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-05-10, 22:22   

Kilka przydatnych cech:
- autom. skrzynia biegów
- autom. wycieraczki
- autom. światła dzienne/mijania/drogowe
- autom. klimatyzacja dwustrefowa
- system zapobiegający kolizjom (automatyczne hamowanie/zatrzymanie pojazdu po wykryciu przeszkody)
- półka nad przednią szybą
- półka pod sufitem w bagażniku.
- na zimę się przyda słynna fordowska podgrzewana przednia szyba.

z rzeczy niezrozumiałych:
- radio z CD. (kto jeszcze używa CD?). na szczęście jest slot usb i wejście audio-in umieszczone w podłokietniku.
- jakaś baba gada po angielsku i nie wiadomo o co jej chodzi. (nie, to nie jest nawigacja).
_________________
 
mekintosz 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4264
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-10, 22:27   

Ciekway model, jakby szklany dach, przyzwoite wyposażenie a kolor czerwony niemetaliczny ? Ile kosztował ?
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-05-10, 22:41   

Zgadza się - niemetalik. Jest i szklany dach "panorama" z elektryczną zasłoną. Cena po upustach 88600. (w tym jest hak z systemem zapobiegającym kołysaniu przyczepy).

Jeśli chodzi o kolory, z metalików był do wyboru:
- cygańsko-odpustowo złoty,
- w kolorze meatlizowanej kupy czyli brązowy nazwany szumnie burnished glow. (jeszcze nie słyszałem bardziej szumnej nazwy dla koloru ekskrementów)
- prawie w ogóle nie szary
- mniej szary,
- szary
- bardziej szary
- całkiem szary
- i jeszcze jeden szary..

Jako, że ani kupy ani odpustu bym nie zniósł, a szary to nie kolor - to brak koloru, wybrałem coś za co nie trzeba dopłacać, a przyzwoity dostawczak by się nie powstydził :-?
_________________
 
mekintosz 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4264
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-10, 22:52   

Gratuluje zakupu, dokker nie będzie tak wyposażony ale też nie będzie kosztował tyle ;-) Szkoda, że nie ma wersji Dokker Stepway Urban z plastikami na gołej blasze, w standardzie wykończenia jak lodgy czy dusterek. Twój ford jakoś nisko na glebie siedzi, czy to złudzenie ?
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-05-10, 23:04   

Trawa jest wysoka, ma z 20cm. ;) Poza tym to naprawdę potężne auto - koła 16'' a wyglądają jak jakieś 13-tki. Muszę zrobić jakieś zdjęcie z odnośnikiem gabarytowym, bo na tych zdjęciach tego nie widać.

Niestety dokker jest tylko "krótki" i blachowaty - nie ma ani wersji przedłużonej, tak jak tourneo czy inna konkurencja (doblo / kangoo / caddy itp.), ani rodzinnej. (z wyposażeniem podciągniętym pod osobówkę). A szkoda - Może kiedyś nadrobią.
_________________
 
Tojfer 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: SCe 115 S&S
Rocznik: 2016
Wersja: Duster
Dołączył: 05 Mar 2016
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-10, 23:04   

Gratuluję zakupu i niech Cię wozi bezpiecznie. W tym kolorze będziesz widoczny z daleka :) Podgrzewana szyba przednia to coś cudownego. Ojciec w Fieście ją ma i po włączeniu wystarczy parę chwil i szyba czysta.
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-10, 23:18   

Czyli się doczekałeś chyba miesiąc przed terminem zmniejszonego Transita na płycie podłogowej Focusa :-D
Oby dobrze jeździł i żebyś nie miał takich problemów jakie ja miałem z tą marką (ze cztery Focusy i dwa Mondeo)
_________________
http://bit.ly/3n82hb8
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2016-05-11, 04:51   

Gratulacje i zadowolenia z autka.
 
arczi_88 



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 MPI 84 KM
Rocznik: 2014
Wersja: Ambiance Plus
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 1599
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2016-05-11, 06:31   

No takie coś to ja rozumiem. Gratulacje i niech służy jak najlepiej :-D
_________________

 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-05-11, 07:17   

jas_pik napisał/a:
Czyli się doczekałeś chyba miesiąc przed terminem


W zasadzie dwa miesiące - był gotowy do odbioru 2 maja, ale miałem pewne komplikacje z odbiorem i zarejestrowaniem... Najpierw byłem na długim weekendzie, wróciłem w środę wieczór. Zabrałem się za likwidacje lokat i odbiór samochodu - zrobił się piątek. W starostwie powiatowym byłem z dokumentami do rejestracji o 10:45 i dostałem karteczkę, że czeka tyle ludzi w kolejce że mogę iść do domu, bo mnie nie obsłużą. Musiałem więc ponowić szturm urzędu w poniedziałek.. W końcu po paru godzinach w kolejce się udało zarejestrować, ale było już za późno żeby jechać do salonu.. hehe. No i w salonie odebrałem we wtorek... Czyli odbiór samochodu zajął 8 dni, z czego 4 dni obsuwu z mojej winy i 4 dni z winy braku mocy przerobowych w starostwie powiatowym.
_________________
 
gregorisan 



Marka: Dacia
Model: Sandero II Stepway Laureate
Silnik: 0.9 TCe 90 S&S
Rocznik: 2015
Wersja: Stepway2
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 1353
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-05-11, 07:23   

Gratulacje i niech się kula bezproblemowo :-)
A czy takim "czymś" można kierować mając kat. B :mrgreen:
_________________
enjoy the silence
 
route2000 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 8V MPI+LPGTECH
Rocznik: 2014
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 3694
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-05-11, 07:47   

Bezproblemowej jazdy Ci życzę i mam nadzieję, że od czasu do czasu odwiedzisz nasze forum, bo chyba będziesz częściej zaglądał do fordowskiego forum.... ;-)
_________________
Dacia nie gubi oleju, tylko tak znaczy swój teren.
 
pawel1313 


Marka: jedyna słuszna :) -> Ford
Model: Lodgy -> Galaxy
Silnik: 1.6 SCE -> 2.0 tdci
Rocznik: 2016 ->2012
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 218
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2016-05-11, 08:37   

Pogratulować !! :mrgreen:
Autko wygląda fajnie :mrgreen: aczkolwiek u mnie przy chłopakach to jasna tapicerka chyba średnio by się sprawdziła 8-)

mekintosz napisał/a:
Szkoda, że nie ma wersji Dokker Stepway Urban z plastikami na gołej blasze, w standardzie wykończenia jak lodgy czy dusterek

Ano szkoda bo pewnie zdecydowałbym się na dokkera :-D
Ostatnio zmieniony przez pawel1313 2016-05-11, 08:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-05-11, 13:36   

Gratulować

dobra baza na fajne obklejenie. W Lublinie jeździ w tym kolorze fajnie obklejony :-)
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
podsiar 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi 90
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 12 Mar 2016
Posty: 90
Skąd: Góra Siewierska
Wysłany: 2016-05-11, 13:50   

To teraz napisz coś o silniku ;-)
_________________
Przychodzi taki moment życia, że od pojemności silnika ważniejsza staje się pojemność bagażnika.
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-11, 18:31   

Bardzo fajny! :) Gratuluję, niech służy! :]

Co do porównań, to najfajniej byłoby go postawić koło Logdy (o Prawdziwej MCVce nawet nie marzę) i sfotografować, wtedy ludzie na tym forum będą mieli punkt odniesienia. :) I fota z żabiej perspektywy koniecznie, bo jednak zastanawia mnie prześwit - jednak to fajnie sobie do kesza podjechać. :]

Co do koloru, to DGCC, ale miło chociaż, że nie Leasingowy Granat, którego nie znoszę. :> Za moich czasów kolory w Dacii również nie rozpieszczały - zastanawiałem się nawet, czy nie wziąć białej, nie walnąć sobie na masce i drzwiach logo Ghostbusters i tablic indywidualnych ECTO1. :> Niestety, MCVka miała wielką, czarną listwę w poprzek drzwi i NZŻ wolała Szary Bazalci. :P

Co do skrzyni, to jest automat-automat, czy dwusprzęgłowa, czy zautomatyzowana?

Co do wnętrza, to co z fotami wnętrza? Dla wnętrza się kupuje takie cegły, nie dla zewnętrza przecież. :] Nie bałeś się kombinacji dzieci-teren-jasna tapicerka?

Co do ceny, to bardzo fajna za taki szmat auta, ale jednak nie wiem, czy nie wolałbym za tą kasę dwóch Dacii. :)

Gdybyś chciał temu fiordu nadać imię jakieś, to pierwszy z propozycją "Czerwony Jak Cegła" był jors tróli. ;)
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-05-11, 21:28   

gregorisan napisał/a:
A czy takim "czymś" można kierować mając kat. B


Nie wiem: Miałem epizod w życiu że tyrałem na tirach i zostało mi z tamtych czasów zamiłowanie do dużych pojazdów i prawo jazdy C+E. ;)

podsiar napisał/a:
To teraz napisz coś o silniku


Dziś pierwsza dłuższa przejażdżka do rodziców, 96km w dwie strony, więc coż można napisać po tak krótkim czasie:

Przede wszystkim ja się już w życiu najeździłem, (milion będzie jak nic..) trupów naoglądałem i nie kupowałem auta pod kątem posiadania mocy pod butem, tylko bezpieczeństwa, rozmiarów i komfortu jazdy :-)

na pewno wielu się zgodzi, że szału nie ma: Pojemność 1,5 na gnojówkę, 88KW, czy jak kto woli 120KM, o pięknym momencie 300nM. Ten moment był dla mnie kluczowy bo kiedyś będzie targać kempinga.. W sumie zaskakująco żwawy jest ten silnik, (spodziewałem się, że będzie bardziej mulił, bo to w końcu jednak dostawczak). Autko na pusto waży 1,6 tony i pomimo tego "chce" jeździć. Podobno jest to lekko zmodywikowany pod euro-6 legendarny silnik PSA 1.6 HDI.

maciek napisał/a:
dobra baza na fajne obklejenie.


Fajnie wygląda ten na zdjęciu ;) Ale ja nie z tych.. Raczej nie będę się bawił w takie pieszczoty ;)

bebe napisał/a:
to najfajniej byłoby go postawić koło Logdy


To musiał bym się z Markiem1603 jakoś zgadać, Olkusz nie tak daleko, średnio raz na 2 miesiące tamtędy przejeżdżam, może by się udało takie porównanie zrobić..

Prześwit też mnie intryguje, nie da się dokopać do takiej oficjalnej wzmianki w danych technicznych. A też nie za bardzo mam pomysł jak to wiarygodnie zmierzyć. (trzeba by chyba zacząć od zapakowania go workami z cementem do DMC, no i oszacować który punkt podwozia jest najbardziej wysuniety ku asfaltowi). Na oko ma podobny do Astry, ale z kolei ma znacznie dłuższy rozstaw osi, więc większe ryzyko zawadzenia podwoziem o ewentualne hopsasy.

bebe napisał/a:
Co do koloru


mi ten kolor za bardzo nie odpowiada, ale był najbardziej akceptowalny z całego tego dziadostwa które oferują :(

bebe napisał/a:
Co do skrzyni, to jest automat-automat, czy dwusprzęgłowa, czy zautomatyzowana?


Dwusprzęgłówka. (PowerShift) Po dzisiejszej jeździe jestem zachwycony. Szybka i płynna. Zmienia biegi w ułamku sekundy, myślę że jest znacznie szybsza niż ja z manualną wajchą. Mocniejsze wciśnięcie gazu i już bieg zredukowany i auto rwie do przodu, w czasie znacznie krótszym niż miałbym wcisnąć sprzęgło, zmienić bieg, puścić sprzęgło. Jedyne co mógłbym zrobić szybciej w manualu to sam moment ruszania. Tu jest pewne wyraźnie wyczuwalne opóźnienie. Po puszczeniu hamulca auto rusza delikatnie i po wciśnięciu gazu mija jakiś tam czas, zanim rwie do przodu. w manualu można rwać do przodu od razu. Więc zwolennicy wyścigów spod świateł raczej nie byliby zadowoleni.

bebe napisał/a:
Co do wnętrza, to co z fotami wnętrza?


Spróbuje jakieś wykonać, zwłaszcza, że w środku jest parę ciekawostek. Ta jasna tapicerka nie jest aż taka jasna jak wygląda, to jest taki kolor średnio - szary, zbliżony do tego co miałem w astrze. Na zdjęciu kontrastuje z prawie czarnym plastikiem i może dlatego robi takie wrażenie. Nie wiem czy jest jakiś szary przedmiot powszechnego użytku, który mógłbym położyć na tapicerce dla porównania, tak żeby każdy mógł mieć jakiś punkt odniesienia (?). Przychodzi coś komuś do głowy?

bebe napisał/a:
Gdybyś chciał temu fiordu nadać imię jakieś, to pierwszy z propozycją "Czerwony Jak Cegła


Wystarczy powiedzieć, że mam dużego czerwonego ;D
_________________
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-05-11, 21:43   

Z dziwnych rzeczy które dziś stwierdziłem:

- Nigdzie nie udało mi się znaleźć opcji, żeby wyświetlić aktualnie załączony bieg. Przejechałem 100km i nie mam pojęcia na jakich biegach..
- Po otwarciu z pilota zapalają się świtała pozycyjne. Tak samo po otwarciu samego bagażnika. Niezależnie od pory dnia i nocy. Dziwne, po co??? Tym bardziej, że w sytuacji odwrotnej, tzn, wysiadając z samochodu już po wyjęciu kluczyka światła same gasną.
Światła mam ustawione na pozycję "auto" czyli samochód sam decyduje czy ma użyć dziennych, mijania czy drogowych.

Jeśli bagażnik zostawić otwarty dłużej, to po kilku minutach światła gasną.
_________________
 
krimar 


Marka: Dacia
Model: Sandero II ph 2 Open, Duster 2 Prestige
Silnik: 1,0 TCE LPG
Rocznik: 2020, 2021
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 321
Skąd: z ?
Wysłany: 2016-05-11, 22:13   

A moczu będziesz musiał mu dolewać, czy jakoś inaczej osiągnęli EURO 6?
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-05-11, 22:30   

nie trzeba sikać do baku :-) jest pułapka NOX-ów. (tak samo jest chyba w daciach)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Lza 2016-05-11, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2016-05-12, 04:40   

Lza napisał/a:

bebe napisał/a:
to najfajniej byłoby go postawić koło Logdy


To musiał bym się z Markiem1603 jakoś zgadać, Olkusz nie tak daleko, średnio raz na 2 miesiące tamtędy przejeżdżam, może by się udało takie porównanie zrobić..


Ze mną jak z dzieckiem tylko powiedz kiedy bo muszę drakulę umyć by była fotogeniczna. :mrgreen:
 
Lza 



Marka: g..o wort
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 1061
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2016-05-12, 07:07   

To wcześniej czy później zrobimy takie porównanie. Sam też jestem tego ciekaw, bo Lodgy była bardzo brana pod uwagę, a katalogowe gabaryty nie są dużo odmienne - kilkanaście cm na wysokość i coś koło 30 na długość, więc różnica raczej nie należy do kolosalnych.
_________________
 
podsiar 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.5 dCi 90
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 12 Mar 2016
Posty: 90
Skąd: Góra Siewierska
Wysłany: 2016-05-12, 09:40   

Lza napisał/a:
Pojemność 1,5 na gnojówkę, 88KW, czy jak kto woli 120KM, o pięknym momencie 300nM. Ten moment był dla mnie kluczowy bo kiedyś będzie targać kempinga.. W sumie zaskakująco żwawy jest ten silnik, (spodziewałem się, że będzie bardziej mulił, bo to w końcu jednak dostawczak). Autko na pusto waży 1,6 tony i pomimo tego "chce" jeździć. Podobno jest to lekko zmodywikowany pod euro-6 legendarny silnik PSA 1.6 HDI.


Czekamy na raporty spalania, szerokości i gratulacje ;-)
_________________
Przychodzi taki moment życia, że od pojemności silnika ważniejsza staje się pojemność bagażnika.
 
piotr. z 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 LPG fabryczny (tfu!)
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 805
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2016-05-12, 10:55   

Lza napisał/a:

z rzeczy niezrozumiałych:
(...)
- jakaś baba gada po angielsku i nie wiadomo o co jej chodzi. (nie, to nie jest nawigacja).


Nagraj babę i wrzuć na forum do odsłuchu. :->

Zastanawiam się czy info o aktualnie wrzuconym biegu coś da bo piszesz, że to automat; czy masz opcję "zamieszania" biegami czy też ma być to wiedza dla samej wiedzy?

Bryki gratuluję. 2/3 takiego momentu przydałoby się w Ciapie. :mrgreen:
To w dieselach jest fajne.
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne