Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Mocowania do belek poprzecznych
Autor Wiadomość
kfelisiak 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 15
Skąd: Stargard
Wysłany: 2016-08-19, 07:56   Mocowania do belek poprzecznych

Witajcie, dużo tematów o bagażnikach dachowych już jest.
Mój problem jest nieco inny.
Posiadam belki poprzeczne nówki sztuki zwykłe metalowe ale nie szukam innych i nie chce wydawać 500 zł na bagażnik bo jak użyje go raz w roku to będzie dobrze ;)
ale wolę dmuchac na zimne i się zaopatrzyć wcześniej.

Belki, które posiadam nie posiadają mocowań do relingów w DD- a więc nasuwa się pytanie - czy istnieje możliwość zakupienia samych uchwytów do belek pasujących do naszych relingów ? tak aby razem wyglądało to jakoś tak:
http://allegro.pl/bagazni...6139445989.html
 
rimo 



Marka: Dacia/Renault
Model: Sandero Stepway/Megane
Silnik: 1.6 MPI LPG/1.6v16 LPG
Rocznik: 2011/2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 271
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2016-08-19, 11:02   

Nie za bardzo wiem o co chodzi? Masz belki bez mocowań? Jeśli masz mocowania do relingów, to dlaczego nie miały by pasować do twojego auta? Ja kupiłem uniwersalne belki z Biedronki na wyprzedaży i box z Norauto za 400zł i jestem zadowolony. Zaznaczam że używam ten sprzęt ze 2 razy do roku :-)
_________________

 
kfelisiak 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 15
Skąd: Stargard
Wysłany: 2016-08-19, 18:25   

Dokładnie - mam same belki bez mocowań ;)

Tzn, że to nie jest tak jak piszą, że do dustera to tylko jakieś specjalne ? generalnie każde mocowanie powinno 3mać ? czyli można wypatrywać takich promocji typu biedronka lidl itp ? a te belki po prostu opędzlować ?:)
 
arczi_88 



Marka: Dacia
Model: Dokker
Silnik: 1.6 MPI 84 KM
Rocznik: 2014
Wersja: Ambiance Plus
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 1599
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2016-08-19, 18:42   

E no nie trzeba czekać na promocje. Są przecież poprzeczki w rozsądnych cenach. Osobiście mogę polecić polskie Aguri. Mam w wersji Prestige Black, wożę na nich głównie drabiny, są mocne i w miarę ciche i prawie ich nie widać. Przy zamówieniu podałem tylko jakie mam auto i rocznik i sami dobrali długość. Widziałem też Dusterka z takimi poprzeczkami. Ta impreza kosztowała mnie 350 pln.
_________________

Ostatnio zmieniony przez arczi_88 2016-08-19, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
almaarde 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2016
Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-08-20, 22:59   

Też kupiłem Aguri Prestige (klasyki stalowe za 300zł) i jestem zadowolony aczkolwiek montaż zamków to koszmar, tutaj opisałem nieco więcej: http://www.daciaklub.pl/f...ic.php?t=13625. Mimo wszystko polecam, bo wyglądają najlepiej ze wszystkich.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne