Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
SKIERNIEWICE - Auto-Gaz Tadeusz Krupiński
Autor Wiadomość
dacialoganmcv 


Marka: Dacia
Model: był Logan MCV, jest Lodgy
Silnik: był 1.2 75 GPL, jest 1.6 Sce 100
Rocznik: był 2013, jest 2016
Wersja: Laureate
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 444
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2016-11-28, 20:39   SKIERNIEWICE - Auto-Gaz Tadeusz Krupiński

Polecam warsztat do montażu instalacji LPG BRC Sequent 32 do silnika 1.6 Sce (H4M Renault, HR16DE Nissan) p. Tadeusza Krupińskiego w Skierniewicach, woj. łódzkie, ul. Nowobielańska 26A, na placu LOKu, tel. 504 164 688

http://www.lpg-brc.pl/ind...wisow?name=0582

Po przyjechaniu do warsztatu z paroma pytaniami jako "obcy" klient z "obcą" instalacją nie zostałem zbyty tylko obsłużony "jak swój". Sprawdzenie całej instalacji, poprawienie sygnału prędkości obrotowej silnika, aby Sequent 32 obsługiwał dotrysk Pb, zaproponowanie przeniesienia wtryskiwaczy do pozycji pionowej wraz ze skróceniem przewodów do dysz w kolektorze oraz przeniesienie tychże dysz według tego jak on robi i to się sprawdza.

Wysłuchał mnie, co mam do powiedzenia, wyjaśnił wiele wątpliwości, zasugerował swoje rozwiązania, nie krytykował montażu instalacji, tylko poprawił bez dyskusji. Porządnie i prawidłowo ustawił instalację łącznie z testem drogowym, co dało się odczuć już po uruchomieniu silnika i przejechaniu kilkudziesięciu metrów "zmienionym" autem.

Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc.
_________________
Programowanie nowszych Dacia/Renault po CAN (np. wyłączanie czujników ciśnienia w oponach, Start Stop, itd.). Moje auto: http://www.daciaklub.pl/f...c.php?p=1714641 Instalacja gazowa BRC Sequent 32
 
wojtek013 



Marka: Ford/Dacia
Model: Fiesta/Duster
Silnik: 1,4i LPG/ Blue dCi 115 4WD
Rocznik: 2013 Trend, GoldX/2020 Ptestige
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 330
Skąd: KR
Wysłany: 2016-12-01, 17:48   

Czyli jednak: odpowiedni montaż i strojenie (niezależnie, czy to brc, stag, czy jakikolwiek inny sterownik) , a nie szybki wrzut pod maskę, autokalibracja, do kasy i papa.... Dokładnie tak, jak Ci pisałem w innym wątku.
_________________
miała być Sandero Laureate tce, jest Fiesta mk7, no i Duster
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne