Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Planowana awaria forum ;)
Autor Wiadomość
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-03, 22:34   Planowana awaria forum ;)

Z przyczyn bliżej nam nie znanych, zniknął wątek "Konkurenci Dacii".

Niestety, wbrew krążącym plotkom, nie zostaliśmy kupieni przez owych konkurentów i nie usunęliśmy sami wątku. :] Jeżeli jednak, drodzy konkurenci Dacii, jesteście zainteresowani kupieniem nas, prosimy przygotować oferty opiewające na bajońskie sumy. :] Możecie wysyłać je gdziekolwiek. :>

Podjęliśmy zakrojone na szeroką skalę prace mające na celu odzyskanie wątku, które sprowadziły się do odtworzenia bazy forum z backupu sprzed tygodnia. :) Niestety z powodu koślawego panelu do zarządzania Wszechświatem, znaczy, różnymi wnętrznościami forum, musieliśmy przełączyć forum na kopię bazy, co trwało parę minut i mogło wiązać się z utratą kilku postów napisanych w tym czasie (jakieś 15 minut temu). Przepraszamy, ale siła wyższa.

Prosimy napisać jeszcze raz te kilka postów. :)

My tymczasem zajmiemy się wyizolowaniem zaginionego wątku z backupu. Przepraszamy za zamieszanie.

Pozdrawiamy,

Bawarscy Illuminat..., znaczy, Administratorzy Forum :)
 
walter_g 



Marka: Dacia
Model: Duster II Techroad
Silnik: 1.6 4WD
Rocznik: 2019
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 401
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-12-03, 22:49   

A już myślałem, że konkurencja wysadziła forum Dacii, ze względu na dumpingowe ceny samochodów w salonach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez walter_g 2016-12-03, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-04, 00:13   

Udało się odtworzyć wątek "Konkurenci Dacii"! :) Krótka (kilkudniowa) chwila, kiedy Dacia nie miała konkurencji, minęła bezpowrotnie... :> Wątek odtworzyliśmy w stanie z niedzieli 27 listopada. Osoby, które mają kopie swoich (bądź nieswoich) postów z późniejszego okresu, proszone są o kontakt z laisarem bądź ze mną. Osoby, które po niedzieli w tamtym wątku trollowały bądź rzucały kalumnie, mają teraz szansę przemyśleć swoje postępowanie i spróbować wypowiedzieć się jeszcze raz, tym razem kulturalnie i bez patologii. ;)
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-04, 00:28   

Miałem otwarte okienko, żeby napisać odpowiedzieć kol. mojo nt dostępu do dokumentacji, więc oprócz ostatniego fragmentu z postami jas_pika i mojo mam wszystkie posty - wrócą na swoje miejsca.
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3482
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2016-12-04, 08:42   

Następnym razem proszę takie wykopki robić o 4:30 - mniejsza szansa, że ktoś coś akurat wyśle w niebyt. :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2016-12-04, 10:58   

A ja proszę przed napisaniem nowego tematu, sprawdzić czy nie było już informacji o tym wcześniej.

Prawdopodobnie podczas kasowania tematu (trzeciego z kolei) o wymuszeniu logana kombi z Interii, wsysło też i "Konkurentów dacii".
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2016-12-04, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne