Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Dodatki map w MediaNav
Autor Wiadomość
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-10, 05:53   

Wpis w zakładkę map;
Kod:
[map]
3d_buildings=1
3d_landmarks=1
3d_dem=1; 3D terrain
3d_dem_detail=2; detail of 3D terrain (0 = none, 1 = low, 2 = medium, 3 = high)

ale minimum to :
Kod:
3d_dem = 1
3d_dem_detail = 1; zaczynaj od niskiego poziomu i idź w górę

Jak piszą "* NNG DEM to po prostu cukierek do oczu, żadne inne dane (takie jak wysokość czy linie konturowe) nie są wyświetlane. Żadne dane nie są wykorzystywane do pomocy w nawigacji. ."

co do buildings zaleca się
Kod:
3d_buildings=1
3d_buildings_distance=2


Co do plików Premium:
Umieść tylko jeden na raz plik w katalogu content / dem / i sprawdź, czy jest wyświetlany prawidłowo .
Jeśli wyświetla się poprawnie przy różnych zoomach, wybierz ten, który widzisz najlepiej. Ogólnie "premium" jest lepszy, ale nie zawsze. "
Ostatnio zmieniony przez paul7 2018-10-10, 05:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-10, 07:51   

jammo napisał/a:
Być może paul7 mam tą samą opcję co u ciebie, bo jak mi tak piszczało to zwolniłem i chyba to jest to o czym piszesz.

Tyle, że to nie jest żaden pisk tylko coś w rodzaju "bimbającego gongu"... jest taki sam przy przekroczeniu prędkości jak i przy ostrzeganiu przed radarem. Przy przekroczeniu prędkości bimba co sekundę albo nawet częściej. Ja ten dźwięk przekroczenia prędkości natychmiast wyłączyłem- jest zbytnio irytujący a nie da się ustawić żeby sygnalizowało dopiero przy prędkości przekroczonej o np. +5 czy +10km/h.
Cytat:
...czy aby jest możliwe, że np. TMC może być u mnie już aktywne aktywne? Nie mam porównania jak to się ujawnia na ekranie...

Na pewno TMC fabrycznie uruchomiony nie jest. Masz przy włączonej nawigacji widoczną ikonkę "anteny" w dolnej lewej części ekranu? To znaczy, że TMC nie działa.
Cytat:
Spróbujemy wgrać te najnowsze mapy HARE od ciebie , ale najpierw chcę sprawdzić , co w ogóle mam teraz wgrane.

Sprawdzenie to nie jest żadna filozofia- kilka kliknięć i wiesz. Po co fatygować zięcia :mrgreen:
Uruchom "Nawigacja", potem "Opcje" (na dole po prawej), kliknij "strzałkę w prawo" (prawy koniec ekranu) aby przejść do następnego ekranu , naciśnij "Mapa aktualizuj", naciśnij wiersz "Mapy" i zobaczysz spis map, które masz.
W nazwach będzie kraj, wersja mapy i rok.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2018-10-10, 08:28, w całości zmieniany 4 razy  
 
gggg 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 0,9
Rocznik: 2017
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 382
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-10-10, 08:08   

paul7 napisał/a:
Wpis w zakładkę map;
Kod:
[map]
3d_buildings=1
3d_landmarks=1
3d_dem=1; 3D terrain
3d_dem_detail=2; detail of 3D terrain (0 = none, 1 = low, 2 = medium, 3 = high)

ale minimum to :
Kod:
3d_dem = 1
3d_dem_detail = 1; zaczynaj od niskiego poziomu i idź w górę

Jak piszą "* NNG DEM to po prostu cukierek do oczu, żadne inne dane (takie jak wysokość czy linie konturowe) nie są wyświetlane. Żadne dane nie są wykorzystywane do pomocy w nawigacji. ."

co do buildings zaleca się
Kod:
3d_buildings=1
3d_buildings_distance=2


"


Jaką nazwęma mieć ten plik w zakładce map ?
Ostatnio zmieniony przez gggg 2018-10-10, 08:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-10, 08:13   

Mnie "bimba" ze 300 m przed fotoradarem, ale mam przyciszone trochę i wystarcza. I tak muszę w tych miejscach zwolnić , bo radary są. Ewentualnie zmieniłbym częstość "bimbania", by było podobnie jak do wjazdu w odcinek drogi o obniżonej prędkości lub wyjazdu z niego. Tutaj jest pojedynczy "bim" jak na dworcu.
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-10, 09:42   

Trzeba stworzyć [map] i wpisać zawartość jak wyżej. Wszystko oczywiście w sys.txt .
Ostatnio zmieniony przez paul7 2018-10-10, 09:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-10, 10:30   

Ja to już mniej więcej się orientuję kto tu używa TomTom, ale jak ktoś tu wejdzie na świeżo to nie będzie wiedział co jest grane. Bo się namąciło w tych naszych poradach dotyczących grzebania w plikach i to co dotyczy TT nie koniecznie dotyczy HERE... a czasami pewnie odwrotnie. Może piszcie za każdym razem, że chodzi o TT, bo większość jednak używa map fabrycznych. :roll:
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2018-10-10, 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
jammo 



Marka: Hyundai, Dacia
Model: i30, Duster2
Silnik: 1.4 MPi, 1,6 SCe
Rocznik: 2015, 2018
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 682
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-10-10, 11:47   

Dymek napisał/a:

Sprawdzenie to nie jest żadna filozofia- kilka kliknięć i wiesz. Po co fatygować zięcia
Uruchom "Nawigacja", potem "Opcje" (na dole po prawej), kliknij "strzałkę w prawo" (prawy koniec ekranu) aby przejść do następnego ekranu , naciśnij "Mapa aktualizuj", naciśnij wiersz "Mapy" i zobaczysz spis map, które masz.
W nazwach będzie kraj, wersja mapy i rok.

Dzięki Dymek za poradę. Z takim naprowadzeniem co i gdzie klikać, na pewno sobie sam poradzę. Co do zięcia , to niestety jest bardziej otrzaskany w komputerach jak ja , wiec jestem pewniejszy , że sam niczego nie spieprzę :-D .
Dymek napisał/a:

Tyle, że to nie jest żaden pisk tylko coś w rodzaju "bimbającego gongu"... jest taki sam przy przekroczeniu prędkości jak i przy ostrzeganiu przed radarem.

Ha,ha, no tak może i masz rację :-) , ale wczoraj słyszałem to w sumie po raz pierwszy i byłem tak zaskoczony co to może być, że już sam nie potrafię określić dokładnie jak to brzmiało, wydaje mi się, że wasze określenie gongu jest w 100% najtrafniejsze. Pisałem wyżej, że w moich dokładanych nawigacjach nie było czegoś takiego :-D
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-10, 12:48   

Wpisy raczej dotyczą samego igo i używanych plików. Teraz jechałem i plik ,spc zaczął pokazywać rożne obrazki z radarami, TT.03 , czego wcześniejsze nie pokazywały. Ale brak mi tych innych znaków.. Na innych forach sugerują robienie plików .txt i na piechotę ustawiają ostrzeżenia.
 
Robson68 


Marka: DACIA
Model: Duster Prestige ECO-G 100 f2
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 280
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2018-10-10, 13:14   

Widzę , że temat staję się coraz bogatszy ....................
dla przypomnienia ja mam MN w wersji 8.0.5 w wersji uwolnionej , mapy HERE 2018 Q2 , znaki ruszyły po wgraniu tych licencji , które wrzuciłem. Moje wrażenia po paru jazdach z tym gadżetem , taki bajer , w mieście dominuje znak przejście dla pieszych , nie pokazuje wszystkich znaków , tak jakby tylko znaki związane z bezpieczeństwem jazdy. Samo umiejscowienie MN w Dusterze 1 powoduje to , że u mnie skutecznie zasłaniam sobie ekran prawą ręką , która trzymam na kierownicy :-( tak więc nie wykorzystuję w pełni tej funkcji , może i dobrze bo liczy się to co jest na drodze ( znaki , ludzie , pojazdy ) co innego gdyby komunikaty nawigacyjne by były wyświetlane w polu widzenia kierowcy . Bardziej doceniam ikonę prędkości bo czasem z pospiechu nie wiem jaka jest aktualnie , a czasem gapiostwo kosztuje .....
co do sygnału ostrzeżenia o prędkości lub radarze jest specyficzny i dość uciążliwy , szkoda , że nie można zmienić typu dźwięku ostrzeżenia lub nie ma słownego komunikatu << Uwaga radar>> no cóż Media Nav to tylko okrojona wersja IGO 8
Od piątku przesiadam się na Dustera 2 , gdzie ekran MN jest wyżej , może wtedy bedzie łatwiej i prościej spoglądać na ekran MN , bo czasem samo słuchanie komunikatów głosowych może wprowadzić w błąd ( patrz ronda )
resumując osobiście nie uważam funkcji wyświetlania znaków za szczególnie przydatną , a spoglądanie w bok w ekran nawigacji za bezpieczną
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-10, 14:17   

Here ma więcej plików do zaoferowania, TT mniej . Ale szukam , jeszcze możliwości wydobycia z niego jak najwięcej. Parę lat jeździłem na Here , spróbuję TT , By się przekonać co jest wart.
 
Robson68 


Marka: DACIA
Model: Duster Prestige ECO-G 100 f2
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 280
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2018-10-10, 14:44   

Ja od mapy i programu nawigacyjnego wymagam dokładności tras , poprawnej bazy adresowej i logicznego wyznaczania trasy a ponieważ nie ma ideałów .............
dobrze , że jest forum gdzie można wymienić się informacjami i liczyć na pomoc
Mapy HERE chyba większa baza adresowa w Polsce B, przykład to , że kolega szukał w Tom tom ( nav doczepiana ) w Gołdapi ulicy Wczasowej 7 , ulica była ale brak numeracji
U mnie w MN i HERE Q2 była ulica i numer 7 , niby drobiazg ale .....
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-10, 15:05   

Robson68 napisał/a:
Moje wrażenia po paru jazdach z tym gadżetem , taki bajer , w mieście dominuje znak przejście dla pieszych...

Te znaki raczej się przydają poza miastem, gdy jedziemy szybko gdzieś w polu i nie spodziewamy się przejścia dla pieszych. Albo szykujemy się w trasie do wyprzedzania a nie wiemy, że zbliżamy się do zakazu wyprzedzania.
Nie wiem jak tam u was, ale w Sandero widzę cały czas "kątem oka", że coś takiego mi na ekranie wyskakuje.
 
Robson68 


Marka: DACIA
Model: Duster Prestige ECO-G 100 f2
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 280
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2018-10-10, 15:48   

Cytat:
Te znaki raczej się przydają poza miastem, gdy jedziemy szybko gdzieś w polu i nie spodziewamy się przejścia dla pieszych

Bez urazy ale w polu możemy raczej oczekiwać znaku A18 b .
Niestety u mnie w Dusterze , raczej nie widać nawet tym kątem oka lub po prostu nie mam tej umiejętności . Poza tym myślę , że to kierowca kieruję i odpowiada za auto i pasażerów a nie nawigacja bo póki co marka Dacia nie ma w ofercie pojazdu autonomicznego i chyba długo nie będzie miała :-) .
Po prostu mi ta funkcja( wyświetlone znaki drogowe ) nie pomaga w prowadzeniu pojazdu , ale rozumiem , że niektórym pomaga .
Ostatnio zmieniony przez Robson68 2018-10-10, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-10, 16:23   

Robson68 napisał/a:
szkoda , że nie można zmienić typu dźwięku ostrzeżenia lub nie ma słownego komunikatu << Uwaga radar>> no cóż Media Nav to tylko okrojona wersja IGO 8
Można, ele tylko pliki .txt z odpowiednimi wpisami, odpowiednie wpisy w sys.txt, i syntezator, a wersja jest okrojona niestety.
Robson68 napisał/a:
Samo umiejscowienie MN w Dusterze 1 powoduje to , że u mnie skutecznie zasłaniam sobie ekran prawą ręką , która trzymam na kierownicy tak więc nie wykorzystuję w pełni tej funkcj

A która ręką zmieniasz biegi? Trudno taki kokpit w Dusterze , że trzeba podzielić uwagę i zerkać.
 
Robson68 


Marka: DACIA
Model: Duster Prestige ECO-G 100 f2
Silnik: 1.0 LPG
Rocznik: 2022
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 280
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2018-10-10, 16:33   

Cytat:
A która ręką zmieniasz biegi? Trudno taki kokpit w Dusterze , że trzeba podzielić uwagę i zerkać.

Zmieniam wersję Dustera więc i kokpit będzie inny :-)
Wracając do tematu dodatków do map za użyteczne wg mnie uważam znaki ograniczenia szybkości , fotoradary oraz funkcję TMC choć jej działanie nie jest ideałem ale może kiedyś
Ostatnio zmieniony przez Robson68 2018-10-10, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
paul7 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5dCi
Rocznik: 2014
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-10, 17:00   

Robson68 napisał/a:
Wracając do tematu dodatków do map za użyteczne wg mnie uważam znaki ograniczenia szybkości , fotoradary oraz funkcję TMC choć jej działanie nie jest ideałem ale może kiedyś

Akurat o te znaki nie ma co się martwic, Wywołanie ich pochodzi z plików .spc lub .txt , oba chodzą na mapach Here i TomTom. Podobnie jak POI jest uniwersalne. Ale cenne są inne ostrzeżenia , przejścia, przejazdy kolejowe niestrzeżone, itd.
Następne relacje z zagranicy. :roll:
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3624
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-11, 08:18   

Robson68 napisał/a:
Wracając do tematu dodatków do map za użyteczne wg mnie uważam znaki ograniczenia szybkości...

Ano widzisz, tutaj ja mam zupełnie odmienne spostrzeżenia. Praktycznie nie zwracam zupełnie na to uwagi, ze względu na ogromną ilość dodatkowych (zwykle krótkotrwałych) ograniczeń prędkości, których mapy nie są w stanie uwzględnić. Przynajmniej tak jest na trasach, którymi jeździłem przez ostatni rok z tą nawigacją. No i jak już wspomniano- znaki ograniczeń prędkości nie należą do dodatkowych- są na każdej mapie, nawet fabrycznej.
Oczywiście zgoda- nawigacja nam tylko pomaga a nie podejmuje za nas decyzji i najważniejsze są znaki stojące przy drodze a nie te z ekranu.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2018-10-11, 08:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
gggg 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 0,9
Rocznik: 2017
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 382
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-10-11, 12:11   

Pomimo, iż nie mam wgranego pliku txt z w/w wpisami i tak wyświetlają się na mapie wzniesienia, góry. Budynki 3d także się wyświetlają. Więc po co jest potrzebny ten plik. Mam oryginał Igo i mapy Here oczywiście uwolnione.
Ostatnio zmieniony przez gggg 2018-10-11, 12:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
marmar 



Marka: Renault
Model: CLIO IV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-10-11, 13:01   

paul7 napisał/a:
Robson68 napisał/a:
Wracając do tematu dodatków do map za użyteczne wg mnie uważam znaki ograniczenia szybkości , fotoradary oraz funkcję TMC choć jej działanie nie jest ideałem ale może kiedyś

Akurat o te znaki nie ma co się martwic, Wywołanie ich pochodzi z plików .spc lub .txt , oba chodzą na mapach Here i TomTom. Podobnie jak POI jest uniwersalne. Ale cenne są inne ostrzeżenia , przejścia, przejazdy kolejowe niestrzeżone, itd.


W pliku .text, jaki jest w folderze Speedcam są tylko radary, chyba, że sam dodasz pozostałe jak np. przejazdy kolejowe i przypiszesz im odpowiedni kod, wtedy zobaczysz je ekranie.
Ale po co, jak są już w pliku ostrzeżenia dla kierowców.
Nie ma tam ograniczenia prędkości, te są zaszyte w mapie, a ograniczenia przypisane są do każdej drogi z osobna a faktycznie jej odcinku, na jakim obowiązuje ograniczenie.
Ostatnio zmieniony przez marmar 2018-10-11, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
marmar 



Marka: Renault
Model: CLIO IV
Silnik: 1.2
Rocznik: 2013
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-10-11, 15:22   

W plikach map "routing" może być oddzielnym plikiem i "teren" w oddzielnym.
przykładowy wpis w pliku "routing":
; WayID = 396402678:0
; highway = primary
; lanes = 2
; maxspeed = 50
; oneway = yes
[POLYLINE]
Type=0x2
Label=Marcina Kasprzaka
EndLevel=4
DirIndicator=1
StreetDesc=Marcina Kasprzaka
TrafficLanes=1,0,0,0,0,0
RoadID=34763
RouteParam=2,3,1,0,0,0,0,0,0,0,0,0
Data0=(52.70041,15.23322),(52.70113,15.23381)
Nod1=0,22847,0
Nod2=1,12599,0
LegalSpeed=50
TurnLanes=left|through
[END]
 
gggg 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 0,9
Rocznik: 2017
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 382
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-10-12, 22:14   

Chris napisał/a:
od siebie dodam:

.fds - wydaje mi się że działa ale za mało miałem okazji by to dokładnie sprawdzić
.fjw - działa
.fsp - wydaje mi się że działa ponieważ jak miałem ten plik to nawigacja próbowała uparcie ominąć pewne miejsce pomimo że nie było tam zbyt dużego ruchu (kilka razy takie dziwne zachowanie) a po usunięciu pliku taka sytuacja się nie powtórzyła (przed wgraniem pliku też nie)

Jeżeli .fjw działa to jaki wpis ma być w sys.txt ?
Czy dodatkowo musi być jakiś dodatkowy wpis ?
 
gggg 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 0,9
Rocznik: 2017
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 382
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-10-13, 12:54   

d3mol3k
Jeżeli .fjw działa to jaki wpis ma być w sys.txt ?
Czy dodatkowo musi być jakiś dodatkowy wpis ?
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-10-13, 20:27   

gggg napisał/a:
d3mol3k
Jeżeli .fjw działa to jaki wpis ma być w sys.txt ?
Czy dodatkowo musi być jakiś dodatkowy wpis ?


Nie wiem nie zaglądałem w pliki. Uwolniłem MNEvo rosyjskim sposobem wgrałem mapy i wszystko działa jak powinno według mnie. Powiedz gdzie szukać tego pliku to go zlokalizuje zgram i jak znajdę to go Tobie tu wstawię. Oczywiście mam HERE 2018Q2
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
Ostatnio zmieniony przez d3mol3k 2018-10-13, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
gggg 


Marka: Renault
Model: Captur
Silnik: 0,9
Rocznik: 2017
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 382
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-10-13, 21:22   

Storage card4/NNG w tym katalogu jest sys.txt
Ostatnio zmieniony przez gggg 2018-10-13, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-10-13, 22:01   

OK - poszukam.
Na marginesie dodam że w oryginale (kopia) miałem taki plik: SYS.txt o treści w nim
Kod:
[device]
type="lge_ulc"
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne